ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-01-20
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 569
Wystartowało : 509
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 507
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 8Salomon Suunto Team PolandGŁUCHOŁAZYM-201M 1NIE00:00:0300:38:4901:17:2201:57:36.0501:57:39.30 5:3610,7
2PODOLSKI Przemyslaw 527DOBRZEŃ WIELKIM-202M 4NO00:00:1700:45:1801:29:3402:14:46.5502:15:04.25+00:17:246:259,3
3BONIEC Radosław 440ŻARYM-203M 5NIE00:00:0300:45:0401:29:4602:15:14.9502:15:17.95+00:17:386:269,3
4GUSTAW Łukasz 267xRunnersKUDOWA-ZDRÒJM-204M 22NIE00:00:0600:47:4401:34:3702:23:07.6002:23:14.15+00:25:346:488,8
5SKUDLARSKI Jakub 80Pro-Run WrocławWROCŁAWM-205M 24NIE00:00:1100:50:5801:36:5902:23:44.9002:23:56.10+00:26:166:508,8
6SZCZERBAKOWICZ Kamil 479BLEDZEWM-206M 27NIE00:00:0500:49:4101:36:1502:25:20.2502:25:25.60+00:27:466:558,7
7PELIKAN Artur 327NGB KłobuckKŁOBUCKM-207M 28NIE00:00:1000:52:0201:37:3902:25:42.4502:25:52.80+00:28:136:568,6
8NICPOŃ Sebastian 568Falstart RudnikiSZARKIM-208M 2900:00:1400:51:3401:37:3602:25:38.7002:25:52.90+00:28:136:568,7
9MAZIK Wojciech 552TARNOWSKIE GORYM-209M 33TAK00:00:0800:49:5101:37:0002:27:04.1502:27:12.60+00:29:337:008,6
10CYBULSKI Marcin 413WROCŁAWM-2010M 38TAK00:00:0600:47:4601:35:5202:29:21.9002:29:28.50+00:31:497:068,4
11GRABIŃSKI Wojciech 272gRUNwald Team PoznańROGOŹNOM-2011M 41NIE00:00:2400:51:5601:39:3002:29:22.0502:29:46.10+00:32:067:068,4
12GRUND Marek 296Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM-2012M 47NIE00:00:0000:51:4701:39:4302:32:07.2502:32:07.25+00:34:277:148,3
13URBAŃSKI Leszek 264PocoLoco Adventure TeamKROBIAM-2013M 52NIE00:00:1900:51:5701:40:4302:33:11.8502:33:31.15+00:35:517:178,2
14LASEK Jakub 300KW OpoleOPOLEM-2014M 53TAK00:00:1200:51:2101:40:4902:33:18.7502:33:31.25+00:35:517:188,2
15ZAWOJAK Aleksader 425Ronak Polska RunWAŁBRZYCHM-2015M 55NIE00:00:1100:52:4201:41:3602:33:46.4502:33:57.45+00:36:187:198,2
16OMIELJANIUK Konrad 325WROCŁAWM-2016M 58NIE00:00:0500:49:4301:38:0802:34:35.7002:34:41.35+00:37:027:218,2
17BIELA Konrad 233GOPR Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz SportKOWARYM-2017M 64NIE00:00:0600:51:1801:41:4402:35:12.4002:35:18.65+00:37:397:238,1
18LEWANDOWSKI Piotr 339JELENIA GÓRAM-2018M 66NIE00:00:0600:52:0401:41:1002:36:04.4002:36:10.95+00:38:317:258,1
19EWERT Adam 508judo team szczecinSZCZECINM-2019M 70NIE00:00:2700:55:1401:42:2702:36:30.2002:36:58.05+00:39:187:278,1
20MADOŃ Rafał 21POZNAŃM-2020M 72NIE00:00:2700:56:1501:44:4202:37:03.1002:37:30.60+00:39:517:288,0
21WALASIK Damian 531STRUGAM-2021M 82NIE00:00:3101:00:2501:49:3402:39:14.4002:39:45.75+00:42:067:347,9
22MALISZEWSKI Adam 146PRO366 / runnersclub.pl Poznań / KB UE PoznańPOZNAŃM-2022M 87NIE00:00:0601:01:4501:51:1702:40:32.3502:40:38.90+00:42:597:387,8
23OLSZYNA Jakub 539Szkoła Aspirantów PSP PoznańPOZNAŃM-2023M 146NIE00:00:3000:59:1501:52:0302:49:49.4002:50:19.50+00:52:408:057,4
24ORUBA Dawid 144WIRYM-2024M 171NIE00:00:4101:00:0601:55:0102:54:00.3502:54:42.05+00:57:028:177,2
25BALWIERCZAK Piotr 71Night Runners WrocławWROCŁAWM-2025M 192NIE00:00:4701:06:1001:59:3502:58:59.0002:59:46.00+01:02:068:317,0
26KRAWCZYK Jakub 277KRAKÓWM-2026M 204NIE00:00:2901:02:1801:58:2703:00:33.1003:01:02.40+01:03:238:357,0
27PODOLAK Tomek 123KRAKÓWM-2027M 210NIE00:00:5501:06:0402:01:3403:01:10.4003:02:05.85+01:04:268:377,0
28BARANOWSKI Damian 188KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-2028M 225TAK00:00:5701:10:3602:06:2303:03:23.8003:04:21.10+01:06:418:446,9
29SZCZEPARA Wojciech 404WROCŁAWM-2029M 237NIE00:00:4401:11:2102:07:0903:07:07.2503:07:51.90+01:10:128:546,7
30RUSIN Jakub 470WROCŁAWM-2030M 242NIE00:00:3201:09:2902:07:0803:08:16.7003:08:48.70+01:11:098:576,7
31MALESZKO Bartosz 405WROCŁAWM-2031M 246NIE00:00:4601:10:3402:07:2703:08:51.3003:09:37.60+01:11:588:596,7
32ŚWISTUŃ Eugeniusz 352Rajsport ActiveKRAPKOWICEM-2032M 269NIE00:00:5001:12:5002:10:1903:12:09.6003:12:59.95+01:15:209:096,6
33JACKIEWICZ Łukasz 538Szkoła Aspirantów PSP w PoznaniuLUBAWAM-2033M 272NIE00:00:2901:05:1102:02:4203:13:00.0503:13:29.30+01:15:509:116,5
34KOŚCIŃSKI Mateusz 542Szkoła Aspiratnów PSP w PoznaniuKRUSZWICAM-2034M 275NIE00:00:2601:02:1502:02:4603:13:26.4003:13:52.55+01:16:139:126,5
35SAFARYN Dariusz 520POZNAŃM-2035M 278NIE00:00:0601:04:1702:01:4203:14:16.5503:14:22.80+01:16:439:156,5
36CZARNY Jan 30LEGNICAM-2036M 296NIE00:00:4001:06:3902:07:5603:19:18.3003:19:59.25+01:22:199:296,3
37MYDLARZ Szymon 108POZNAŃM-2037M 344NO00:00:1001:13:2902:19:2203:33:48.9503:33:59.50+01:36:2010:105,9
38BARANOWSKI Szymon 190ON-SIGHT, Spuchlaki TeamPOZNAŃM-2038M 360NIE00:00:5801:21:0702:35:2103:39:40.0503:40:38.90+01:42:5910:275,7
39BOREK Mateusz 253WROCŁAWM-2039M 372NIE00:00:4901:22:1002:29:3503:50:27.5503:51:16.60+01:53:3710:585,5
40WLAZŁOWSKI Michał 141CHOJNICEM-2040M 374NIE00:01:0101:24:4702:35:2503:53:34.8503:54:36.45+01:56:5711:075,4
41KUPKA Bazyl 254Szybka kupkaNOWA RUDAM-2041M 389NIE00:00:1801:24:1602:43:2204:03:38.3504:03:56.40+02:06:1711:365,2
42BŁACHOWIAK Jakub 388Strefasportu.pl MW InvestLESZNOM-2042M 390NIE00:00:1901:25:3202:43:2504:03:37.6004:03:57.00+02:06:1711:365,2
43HEROD Maciej 259xRunnersLEWIN KŁODZKIM-2043M 398NIE00:00:14   
Znaleziono 43 wynik(ów)