ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-01-20
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 569
Wystartowało : 509
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 507
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
    
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 8Salomon Suunto Team PolandGŁUCHOŁAZYM-20NIE00:00:0300:38:49
2BONIEC Radosław 440ŻARYM-20NIE00:00:0300:45:04
3PODOLSKI Przemyslaw 527DOBRZEŃ WIELKIM-20NO00:00:1700:45:18
4GUSTAW Łukasz 267xRunnersKUDOWA-ZDRÒJM-20NIE00:00:0600:47:44
5CYBULSKI Marcin 413WROCŁAWM-20TAK00:00:0600:47:46
6SZCZERBAKOWICZ Kamil 479BLEDZEWM-20NIE00:00:0500:49:41
7OMIELJANIUK Konrad 325WROCŁAWM-20NIE00:00:0500:49:43
8MAZIK Wojciech 552TARNOWSKIE GORYM-20TAK00:00:0800:49:51
9SKUDLARSKI Jakub 80Pro-Run WrocławWROCŁAWM-20NIE00:00:1100:50:58
10BIELA Konrad 233GOPR Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz SportKOWARYM-20NIE00:00:0600:51:18
11LASEK Jakub 300KW OpoleOPOLEM-20TAK00:00:1200:51:21
12NICPOŃ Sebastian 568Falstart RudnikiSZARKIM-2000:00:1400:51:34
13GRUND Marek 296Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM-20NIE00:00:0000:51:47
14GRABIŃSKI Wojciech 272gRUNwald Team PoznańROGOŹNOM-20NIE00:00:2400:51:56
15URBAŃSKI Leszek 264PocoLoco Adventure TeamKROBIAM-20NIE00:00:1900:51:57
16PELIKAN Artur 327NGB KłobuckKŁOBUCKM-20NIE00:00:1000:52:02
17LEWANDOWSKI Piotr 339JELENIA GÓRAM-20NIE00:00:0600:52:04
18ZAWOJAK Aleksader 425Ronak Polska RunWAŁBRZYCHM-20NIE00:00:1100:52:42
19EWERT Adam 508judo team szczecinSZCZECINM-20NIE00:00:2700:55:14
20MADOŃ Rafał 21POZNAŃM-20NIE00:00:2700:56:15
21OLSZYNA Jakub 539Szkoła Aspirantów PSP PoznańPOZNAŃM-20NIE00:00:3000:59:15
22ORUBA Dawid 144WIRYM-20NIE00:00:4101:00:06
23WALASIK Damian 531STRUGAM-20NIE00:00:3101:00:25
24MALISZEWSKI Adam 146PRO366 / runnersclub.pl Poznań / KB UE PoznańPOZNAŃM-20NIE00:00:0601:01:45
25KOŚCIŃSKI Mateusz 542Szkoła Aspiratnów PSP w PoznaniuKRUSZWICAM-20NIE00:00:2601:02:15
26KRAWCZYK Jakub 277KRAKÓWM-20NIE00:00:2901:02:18
27SAFARYN Dariusz 520POZNAŃM-20NIE00:00:0601:04:17
28JACKIEWICZ Łukasz 538Szkoła Aspirantów PSP w PoznaniuLUBAWAM-20NIE00:00:2901:05:11
29PODOLAK Tomek 123KRAKÓWM-20NIE00:00:5501:06:04
30BALWIERCZAK Piotr 71Night Runners WrocławWROCŁAWM-20NIE00:00:4701:06:10
31CZARNY Jan 30LEGNICAM-20NIE00:00:4001:06:39
32RUSIN Jakub 470WROCŁAWM-20NIE00:00:3201:09:29
33MALESZKO Bartosz 405WROCŁAWM-20NIE00:00:4601:10:34
34BARANOWSKI Damian 188KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-20TAK00:00:5701:10:36
35SZCZEPARA Wojciech 404WROCŁAWM-20NIE00:00:4401:11:21
36ŚWISTUŃ Eugeniusz 352Rajsport ActiveKRAPKOWICEM-20NIE00:00:5001:12:50
37MYDLARZ Szymon 108POZNAŃM-20NO00:00:1001:13:29
38BARANOWSKI Szymon 190ON-SIGHT, Spuchlaki TeamPOZNAŃM-20NIE00:00:5801:21:07
39BOREK Mateusz 253WROCŁAWM-20NIE00:00:4901:22:10
40KUPKA Bazyl 254Szybka kupkaNOWA RUDAM-20NIE00:00:1801:24:16
41WLAZŁOWSKI Michał 141CHOJNICEM-20NIE00:01:0101:24:47
42BŁACHOWIAK Jakub 388Strefasportu.pl MW InvestLESZNOM-20NIE00:00:1901:25:32
43HEROD Maciej 259xRunnersLEWIN KŁODZKIM-20NIE00:00:14
Znaleziono 43 wynik(ów)