ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-01-20
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 569
Wystartowało : 509
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 507
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
    
1BRÝDL Pavel 10ENERVIT YOKO XC LIFE TEAMTRUTNOVM-30NIE00:00:0200:39:35
2WILK Maciej 154Rambo 3BYTOMM-30NIE00:00:1500:45:07
3BECZKOWSKI Łukasz 560UKS LUDWIKOWICENOWA RUDAM-30NIE00:00:0700:45:12
4BADOWSKI Aleksander 406Marcin Świerc TEAMWARSZAWAM-30NIE00:00:0300:45:20
5SWOBODA Marek 378Cranberry teamGŁUSZYCAM-30NIE00:00:1600:45:50
6URBAŃCZYK Grzegorz 465For Run Team & AdRunaLinaPOZNAŃM-30NIE00:00:0000:46:04
7RUTKOWSKI Dawid 502GrizzlyTeamLUBINM-30NIE00:00:0300:46:13
8MIŚ Zbigniew 441Płomień ZagorzycePOZNAŃM-30NIE00:00:0800:46:25
9PODGÓRSKI Bogusz 541EMITT RACE TEAMZALSEWOM-30NIE00:00:0300:46:45
10BUCZEK Bartłomiej 503WROCŁAWM-30NIE00:00:0300:46:47
11MYSZCZYSZYN Łukasz 310AntracytKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:0600:46:48
12DURKOWSKI Marcin 41OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:0300:46:53
13PAZDAN Piotr 127Kowary BiegająKOWARYM-30NIE00:00:0000:47:00
14KAMMER Krzysztof 153PRO366POZNAŃM-30NIE00:00:0300:47:17
15GRYCZKA Mateusz 122NBR TeamLESZNOM-30NIE00:00:0900:47:39
16STACHURSKI Piotr 172Im-Possible TeamJEDLNIA-LETNISKOM-30NIE00:00:0000:48:05
17GONCZARENKO Jarek 537ŻYWIECM-30NIE00:00:0300:48:05
18TEKIELI Kacper 7PHZKRAKÓWM-30TAK00:00:0200:48:45
19BORZYSTOWSKI Patryk 384WIDZIALNI.PLNOWA SÓLM-30TAK00:00:1700:49:14
20WYSOCKI Łukasz 486POZNAŃM-30NIE00:00:0600:49:43
21SOCHA Seweryn 63Dzikie BobryPOZNAŃM-30NO00:00:0800:49:51
22KOSTASZ Mariusz 138KB Faurecia StoorRAWICZM-30NIE00:00:0200:50:36
23MAZURKIEWICZ Jerzy 49Night Runners WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:0700:50:52
24WIŚNIEWSKI Paweł 553Run@BalanceJELENIA GÓRAM-30NIE00:00:0700:50:55
25OLKIS Rafał 294przebiega.plWROCŁAWM-30NIE00:00:1800:51:13
26WOLBACH Tomasz 179Wolne ŚlimakiPOZNANM-30NIE00:00:0900:51:26
27PURCZYŃSKI Grzegorz 429DrzonkowiankaZIELONA GÓRAM-30NIE00:00:0500:51:50
28NOWAK Mariusz 224WROCLAWM-30NIE00:00:0700:52:02
29URBANIAK Hubert 126RozbieganyRawiczRAWICZM-30NIE00:00:1700:52:05
30WÓJCIK Robert 248NOAWROCŁAWM-30NIE00:00:0400:52:48
31STASZELIS Krzysztof 566PocoLoco ATPOZNAŃM-30NIE00:00:1900:52:56
32ORACZ Mateusz 311Bez Litości / Kalenji Team PolandPLEWISKAM-30NIE00:00:2200:53:41
33GODLEWSKI Krzysztof 534GVTŻARÓWM-30NIE00:00:3100:53:42
34ŁAŹNIOWSKI Dawid 133Kudowscy miłośnicy bieganiaKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:1200:54:22
35NIEPALA Jacek 161OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NO00:00:0800:54:27
36KOWALIK Mariusz 111NGB KłobuckKŁOBUCKM-30TAK00:00:1300:54:40
37LACKOWSKI Andrzej 56Aikido UMK TorunNOWA WIEŚM-30NIE00:00:0900:54:42
38KOZIEŁ Tomasz 274KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:1300:55:00
39KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 192Rocky Balboa Running ClubBYTOMM-30NIE00:00:4000:55:13
40BŁASZKIEWICZ Bogusz 362LUSOWOM-30NIE00:00:0900:55:37
41GOŁĄB Mateusz 328POZNAŃM-30NIE00:00:1400:55:46
42MICHALSKI Jakub 550WOJKOWICEM-30NIE00:00:1500:55:54
43KARASIAK Piotr 266WROCŁAWM-30NO00:00:2300:55:59
44SZOTA Robert 556SZCZECINM-30NIE00:00:2000:56:05
45ŁUCZAK Marcin 533run4energyPLEWISKAM-30NIE00:00:0400:56:08
46ROJEWSKI Paweł 338ŁÓDŹM-30NIE00:00:1300:56:08
47DĄBROWSKI Jacek 302Dąbrowski BrothersWILCZYCEM-30NIE00:00:0700:56:11
48DUBIEL Piotr 359Wild Dogs Team / Sudecki Klub WysokogórskiJELENIA GÓRAM-30TAK00:00:0800:56:11
49SANKOWSKI Pawel 467Placki TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:1700:56:13
50ANTOSIAK Tomasz 74Triathlon Mietków TeamZŁOTORYJAM-30NIE00:00:0400:56:15
51DĄBROWICZ Jakub 107KOMORNIKIM-30NIE00:00:1200:56:17
52KRÓL Marcin 446OŚ Racing TeamOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:0900:56:18
53VERHEYDEN Sam 201TMTNYSAM-30NIE00:00:1800:56:25
54PIECUCH Marcin 149Lacho TeamKRAKÓWM-30NIE00:00:1000:56:29
55FRANKIEWICZ Artur 392GLIWICEM-30TAK00:00:1700:56:48
56KUPCZYK Rafał 301ROZBIEGANY RAWICZMIEJSKA GÓRKAM-30NIE00:00:1400:57:23
57JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 399KUDOWA-ZDRÓJM-30NIE00:00:1500:57:32
58FILIPOWSKI Krzysztof 251BBL ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-30NIE00:00:1600:57:33
59FRĄCKOWIAK Dariusz 540EMITT RACE TEAM / SROKABIAŁOBOKAPOZNAŃM-30NIE00:00:1600:57:54
60SZUKAŁA Piotr 559POZNAŃM-30TAK00:00:1600:57:55
61ŚWIDA Adam 225GET RUNWROCŁAWM-30NIE00:00:2200:58:16
62TOL Kamil 434Mafia Team LubliniecLISÓWM-30NIE00:00:1200:58:25
63LACHOWSKI Robert 258ŁÓDŹM-30NIE00:00:1200:58:29
64PYTKO Jarosław 286KRAKÓWM-30NIE00:00:1700:58:33
65LEŚNIOWSKI Andrzej 483For Run TeamPOZNAŃM-30NIE00:00:0500:58:35
66URBAŃSKI Michał 442Flunkyball Team Lądek-ZdrójLĄDEK-ZDRÓJM-30NIE00:00:1300:58:35
67STANEK Bartosz 412ŚmigielŚMIGIELM-30NIE00:00:2300:58:43
68KOPROWSKI Tomasz 64ZHP Hufiec Poznań NowePOZNANM-30NIE00:00:4700:58:44
69CZARNIECKI Daniel 33This Is EnglishPOLANICA-ZDRÓJM-30NIE00:00:1500:58:47
70SZPINEK Marcin 437TUTU TeamNYSAM-30NIE00:00:1200:58:53
71KLICHOWSKI Marek 51iFON.pl Kolarz KlubŁÓDŹM-30NIE00:00:2700:59:22
72MIKA Andrzej 67WROCŁAWM-30NIE00:00:3900:59:27
73ŁUCZAK Tomasz 121KB Maraton TurekTUREKM-30NIE00:00:2500:59:40
74KRASOWSKI Jakub 90Atak KretaWARSZAWAM-30NIE00:00:1400:59:53
75KRAKOWSKI Krzysztof 278PIŁAM-30NIE00:00:1101:00:24
76DĄBROWSKI Damian 367Motointegrator Running TeamWARSZAWAM-30NIE00:00:0601:00:32
77ANTECKI Jacek 261ŁÓDŹM-30NIE00:00:2801:00:39
78TRETIAK Mateusz 102PIESZYCEM-30NIE00:00:1601:00:48
79NOWAKOWSKI Sebastian 23RYSIEŁÓDŹM-30TAK00:00:3301:00:59
80TYŚ Radek 517NOWA RUDAM-30NIE00:00:2801:01:45
81KURZAWIAK Grzegorz 365KarłówKARŁÓWM-30NIE00:00:4901:01:47
82PORĘBSKI Łukasz 453WROCŁAWM-30NIE00:00:3601:01:49
83RODAK Zbigniew 223STRZEGOMSKA DwunastkaSTRZEGOMM-30NIE00:00:5301:01:51
84PANZ Krzysztof 391GLIWICEM-30TAK00:00:1701:02:04
85DIERING Tomasz 549Rowery MałgośkaSKÓRZEWOM-30NIE00:00:1701:02:17
86RUTKOWSKI Krzysztof 100Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-30NIE00:00:3401:02:19
87MUCHA Piotr 115Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-30NO00:00:3001:02:20
88MICHALSKI Piotr 341WROCŁAWM-30NIE00:00:2601:02:34
89BACA Łukasz 191Rambo 3BYTOMM-30NIE00:00:0001:02:35
90KAPLIŃSKI Kamil 370WARSZAWAM-30NIE00:00:0601:02:37
91NOWAK Daniel 129MKKKGŁOGÓWM-30NIE00:00:2701:02:37
92HANDZIAK Tomasz 402LUBACZÓWM-30NIE00:00:1901:02:38
93MARCINEK Łukasz 93Nie teraz, potemSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:2601:04:31
94HETMAŃCZYK Jakub 119CZELADŹM-30NIE00:00:4101:04:34
95KROPISZ Łukasz 92HRmax ŻoryŻORYM-30NIE00:00:3801:04:37
96TRZEPIZUR Dominik 130NGB KłobuckWRĘCZYCA WIELKAM-30NIE00:00:1101:04:43
97OLEJNIK Piotr 563WROCŁAWM-30NIE00:00:1301:05:19
98ORZECHOWSKI Daniel 171i-SportWARSZAWAM-30NIE00:00:2401:05:20
99GLOS Łukasz 523STARA ŁOMNICAM-30NIE00:00:2001:05:56
100POSPIESZNY Rafał 185JAROCINM-30NIE00:00:3901:06:07
101SKRZYPIEC Karol 515Żarów BiegaŻARÓWM-30NIE00:00:3301:06:27
102PISZCZEK Krzysztof 148KochamToRobicKATOWICEM-30NIE00:00:4001:06:36
103KURZAWSKI Piotr 489POZNAŃM-30NIE00:01:0001:06:36
104TRZCIONKA Mirosław 27PROFI AUTO SPORT TEAMKATOWICEM-30NIE00:00:4101:06:38
105RZADKOWSKI Lesław 416CHWAŁOWICEM-30NIE00:00:1101:07:16
106GULCZYŃSKI Tomasz 178KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-30NIE00:00:5801:07:49
107BYKS Tomasz 57POZNANM-30NO00:00:0901:07:59
108NIESPODZIANY Maciej 450eXtrem OutdoorROGOZNOM-30NO00:00:4901:08:06
109SZMANIA Jakub 561HKT AZYMUTSWARZĘDZM-30NIE00:00:3101:08:12
110GAWRYSZEWSKI Grzegorz 241ESKALADA / UKAGRODZISK MAZOWIECKIM-30TAK00:00:1001:08:13
111CZERWONKA Zbigniew 411Eskadra WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:2301:08:16
112SMOLIŃSKI Piotr 255WARSZAWAM-30NIE00:00:0701:08:17
113KRZESIMOWSKI Damian 368KIELCEM-30NIE00:00:2501:08:20
114KOSOWSKI Damian 273Delta RunSTRONIE ŚLĄSKIEM-30TAK00:00:4801:08:51
115WOŹNIAK Sebastian 194Motointegrator Running TeamŁÓDŹM-30NO00:00:2701:09:03
116GAWROŃSKI Roman 104Wkurw_TeamZALASEWOM-30NIE00:00:4501:09:10
117SULEJA Karol 38KB Maraton TurekTUREKM-30NIE00:00:2401:09:26
118DOBROCHOWSKI Marek 44Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-30NIE00:00:5401:09:31
119ZIMNIAK Łukasz 344KB SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAM-30NIE00:00:4601:09:57
120TURNIAK Miłosz 85GLIWICEM-30NIE00:00:4101:10:06
121WOJCIECHOWSKI Aleksander 548Rowery MałgośkaWRZEŚNIAM-30NIE00:00:1701:10:18
122NAGÓRSKI Robert 530LĄDEKM-30NIE00:00:1701:10:19
123KRYSIŃSKI Maciej 395DĄBROWAM-30NIE00:00:4701:10:21
124STAWIŃSKI Michał 208WROCŁAWM-30NO00:00:3801:10:23
125RUSIN Szymon 463IWINYM-30TAK00:00:2901:10:33
126JEDRUSZEK Damian 464KUDOWA ZDRÓJM-30NO00:00:2201:10:49
127ŁUKASZCZUK Grzegorz 12ROKIETNICAM-30NIE00:01:0001:10:52
128MAŚLANKA Andrzej 501WYSOKAM-30NIE00:01:0301:10:54
129SZCZOTKA Łukasz 203CISIECM-30TAK00:00:3301:10:56
130LUBIK Adam 152KSE ON-SIGHT, Spuchlaki TeamPOZNAŃM-30NIE00:00:0001:11:07
131POTOCZNY Łukasz 565GÓRAM-30NIE00:00:3001:11:16
132ZAŁUSTOWICZ Maciej 209WROCLAWM-30NIE00:00:4501:11:16
133SZCZYGIEŁ Damian 213KochamToRobićKATOWICEM-30NIE00:00:4201:11:30
134MAZUR Andrzej 226MARTOMBIKEPOZNAŃM-30NIE00:00:4601:11:34
135SKAŁECKI Przemysław 112GORZÓW WIELKOPOLSKIM-30NIE00:00:2801:11:45
136ORDZIEJEWSKI Dominik 214KOŚCIELNA WIESM-30TAK00:00:3401:12:55
137STEC Adam 439WYSOKAM-30NIE00:00:4101:12:55
138JANAS Dariusz 456WROCLAWM-30NO00:00:5501:12:55
139ZIELINSKI Damian 158KOŚCIELNA WIESM-30TAK00:00:3501:12:56
140KURZYŃSKI Michał 459EFEKT GOMBAOWROCŁAWM-30NIE00:00:5201:12:56
141LEWANDOWSKI Waldemar 535GORZÓW WLKP.M-30NIE00:00:4901:15:06
142GINTER Grzegorz 432AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWM-30NIE00:00:2501:15:26
143MAĆKOWIAK Damian 509POBIEDZISKAM-30NO00:00:5901:16:18
144WELCHOWSKI Rafał 396INOWROCŁAWM-30NIE00:00:5001:16:19
145BIŚTA Marcin 76KATOWICEM-30NIE00:00:3901:16:27
146KASPRZYK Emil 81MOSINAM-30NIE00:00:5101:16:38
147KASPRZYK Kamil 47MOSINAM-30NIE00:00:5101:16:43
148GORZAŁKA Mateusz 197KRUK SA/ŻYCIE CZESTOCHOWY TEAMCZĘSTOCHOWAM-30NIE00:00:1501:16:46
149WOLSZCZAK Konrad 536Klub Rugby Miedziowi LubinLUBINM-30NIE00:00:3301:16:50
150JAROSZ Artur 461SZCZECINM-30NIE00:00:3701:17:20
151KULIBERDA Marcin 499WROCŁAWM-30NIE00:01:0301:17:38
152PEŻYŃSKI Piotr 142BYDGOSZCZM-30NIE00:00:3701:18:27
153WASZEK Sławomir 65Karkonosz Running TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:2701:18:47
154JERMAK Kamil 227PLOTYM-30NO00:00:5601:18:52
155BALICKI Marcin 60WIELICZKAM-30NIE00:00:2501:18:58
156POCIĘGIEL Michał 449Skawina BiegaRADZISZÓWM-30NIE00:01:0101:19:03
157JĘDRZEJCZYK Łukasz 174ZIELONA GÓRAM-30NIE00:00:5601:19:09
158ROZMUS Tomasz 528SZCZECINM-30NIE00:00:3801:19:24
159KOT Tomasz 288WARSZAWAM-30NIE00:00:4201:19:32
160KASPRZAK Bartłomiej 244Beard Team WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:5501:20:36
161FIGUŁA Sławomir 423KRZĘCINM-30NIE00:01:0001:20:43
162BRACH Jakub 39POZNANM-30NIE00:00:4701:20:59
163SPYCHAŁA Michał 397SPARTACUSMIEDZICHOWOM-30NIE00:00:5201:21:03
164SKRZYPCZAK Patryk 400SPARTACUSTRZCIELM-30NIE00:00:5301:21:04
165POŁCZYŃSKI Maciej 298Stalowa ŁydaPOZNAŃM-30NIE00:01:0101:21:04
166MARZEC Dominik 193WAŁBRZYCHM-30NIE00:00:4901:21:09
167FURMAN Michał 34Ochajo Run&FriendsKRAKÓWM-30NIE00:00:4101:37:25
168PACANOWSKI Łukasz 187PARA-NIE-DO-PARYPORĘBAM-30NIE00:00:00
169RADOŁA Błażej 321GOSTYŃM-30NIE00:00:00
Znaleziono 169 wynik(ów)