ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-01-20
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 569
Wystartowało : 509
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 507
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1DYBEK Paweł 9Salomon Suunto Team PolandMIELECM-401M 3NIE00:00:0200:43:0101:27:5002:11:33.5002:11:35.65 6:159,6
2NASKRĘT Sławomir 555sklepbiegacza.plGRZEBIENISKOM-402M 8NIE00:00:0200:43:4201:29:2302:16:31.2502:16:33.65+00:04:586:309,2
3KAPROŃ Sebastian 488RAKOWNIAM-403M 14NIE00:00:0300:45:1801:31:1902:18:37.0002:18:40.55+00:07:046:369,1
4KITA Michał 252pędzący w miejscuWROCŁAWM-404M 16TAK00:00:0400:45:2701:31:2402:19:09.3002:19:13.40+00:07:376:379,1
5SZOPA Marek 176Team KopećGORZÓW WLKP.M-405M 19NIE00:00:0500:49:3801:35:0502:22:02.5502:22:08.30+00:10:326:458,9
6PIASECKI Mariusz 237GODZIKOWICEM-406M 21NIE00:00:0300:46:5201:32:5902:22:59.3502:23:03.05+00:11:276:488,8
7KRUPA Marcin 333AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDA SŁUPIECM-407M 34NIE00:00:0700:48:2701:37:3702:28:13.7502:28:20.90+00:16:457:038,5
8IGNACZAK Marcin 78Fillco - IFB BrokerŻYCHLINM-408M 36NIE00:00:0300:51:4201:38:4602:28:48.9002:28:52.30+00:17:167:058,5
9PRYSTASZ Krzysztof 551Oławska grupa biegowaOŁAWAM-409M 37NIE00:00:0400:49:4901:37:4402:29:00.8002:29:05.50+00:17:297:058,5
10GEZELA Robert 312EuforiaBiegacza.plGÓRAM-4010M 40NIE00:00:0200:48:4301:38:0002:29:39.9002:29:42.85+00:18:077:078,4
11NIEZGÓDKA Tomasz 398WROCŁAWM-4011M 44NIE00:00:0600:50:3601:38:5302:30:09.9002:30:16.15+00:18:407:098,4
12KOZŁOWSKI Gabriel 292Bóbr TłuszczTŁUSZCZM-4012M 45NIE00:00:1000:55:3001:43:1502:30:10.9002:30:21.55+00:18:457:098,4
13PIĄTKOWSKI Przemysław 212Team KopećGORZÓW WLKP.M-4013M 49NIE00:00:0400:51:2401:41:2402:32:26.1002:32:30.20+00:20:547:158,3
14JARMOLIŃSKI Piotr 468Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM-4014M 54NIE00:00:0500:51:4801:41:4002:33:33.1502:33:38.85+00:22:037:188,2
15WAHL Daniel 330T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM-4015M 56TAK00:00:0400:53:4301:43:1202:34:21.2502:34:25.80+00:22:507:218,2
16BUCHLA Marcin 494GT RATWROCŁAWM-4016M 57NIE00:00:0700:55:0201:43:5602:34:26.1002:34:33.15+00:22:577:218,2
17SOBOL Tomasz 348KATOWICEM-4017M 59NIE00:00:0500:52:1001:42:0702:34:41.4002:34:47.35+00:23:117:228,1
18HALADYN Łukasz 94auratreeOSTRZESZÓWM-4018M 60TAK00:00:0500:51:5001:40:5002:34:47.5002:34:52.85+00:23:177:228,1
19JAŁOCHA Tomek 256GUTOWO MAŁEM-4019M 62NIE00:00:1200:53:4201:42:3802:35:01.7502:35:14.55+00:23:387:228,1
20STAWIARSKI Tomasz 317Kowary BiegająMYSŁAKOWICEM-4020M 67NIE00:00:0600:52:4801:43:1802:36:17.6002:36:24.30+00:24:487:268,1
21SKALSKI Radosław 79KB AKTYWNI KONINKONINM-4021M 69NIE00:00:0000:54:1201:43:2802:36:47.0502:36:47.05+00:25:117:278,0
22LINKOWSKI Michał 427KB ILoveZiemekSUCHY LASM-4022M 71NIE00:00:0400:53:5301:44:5902:37:10.2002:37:14.70+00:25:397:298,0
23THIER Dominik 422KS KandaharWARSZAWAM-4023M 73TAK00:00:0400:51:2801:42:2202:37:34.6502:37:39.35+00:26:037:308,0
24UGOREK Jarosław 42Team KopećGORZÓW WIELKOPOLSKIM-4024M 76NIE00:00:0000:53:0201:43:2702:38:43.5502:38:43.55+00:27:077:337,9
25JABŁOŃSKI Paweł 379Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA ZDRÓJM-4025M 80NIE00:00:1300:55:4601:45:4902:39:25.7502:39:39.40+00:28:037:357,9
26WALENDA Arkadiusz 409Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAM-4026M 83NIE00:00:0700:53:2401:44:0302:40:15.6502:40:23.60+00:28:477:377,9
27FRĄCKOWIAK Michał 558Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYM-4027M 93NIE00:00:0600:54:2701:46:4402:40:53.8002:41:00.65+00:29:257:397,8
28STANKIEWICZ Paweł 557Czerwonak BiegaPOTASZEM-4028M 94NIE00:00:0700:54:2301:46:4502:40:53.5002:41:00.95+00:29:257:397,8
29ŁUCZAK Paweł 220ŁÓDŹM-4029M 98TAK00:00:2800:58:1501:48:5802:41:23.5502:41:51.95+00:30:167:417,8
30DZIUBA Piotr 175WROCŁAWM-4030M 99NIE00:00:0700:54:4401:45:5102:42:06.8002:42:14.70+00:30:397:437,8
31SADOWSKI Tomasz 309KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWM-4031M 102NIE00:00:1800:59:1401:49:1702:42:10.0502:42:28.35+00:30:527:437,8
32KOWALCZYK Paweł 125KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-4032M 106NIE00:00:0200:53:2201:45:3102:43:05.8002:43:08.70+00:31:337:467,7
33PRZYPOLSKI Paweł 40Im-Possible TeamWARSZAWAM-4033M 108NIE00:00:0700:52:4501:45:0402:43:07.8002:43:15.25+00:31:397:467,7
34DARMOCHWAL Leszek 20Dzikie BobryPOZNANM-4034M 109NO00:00:0000:57:0701:48:1502:43:45.8502:43:45.85+00:32:107:477,7
35ZARODA Zbyszek 145KONINM-4035M 110NIE00:00:0300:56:1101:48:0602:43:59.2002:44:02.50+00:32:267:487,7
36DUC-SYPOSZ Aureliusz 462WIELICZKAM-4036M 112NIE00:00:1600:59:1701:49:3102:44:20.1502:44:37.10+00:33:017:497,7
37KOCIK Marcin 532Fatboy SprintWROCŁAWM-4037M 113NIE00:00:3500:59:1801:49:2902:44:20.3502:44:55.65+00:33:207:497,7
38STEC Piotr 361WARSZAWAM-4038M 115NIE00:00:3500:58:1001:47:5002:44:49.9502:45:25.35+00:33:497:507,6
39SIERZPUTOWSKI Robert 260Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM-4039M 116NIE00:00:5601:02:4601:52:3802:44:29.1502:45:25.75+00:33:507:497,7
40STELMASZCZYK Bartłomiej 270SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM-4040M 118NIE00:00:1300:58:0401:50:5302:45:48.3502:46:01.70+00:34:267:537,6
41NOWAK Adam 525Tab2GLIWICEM-4041M 120TAK00:00:1800:56:2701:48:5902:45:56.0502:46:14.25+00:34:387:547,6
42PALACZ Marcin 37Optima CardioBRZEGM-4042M 124NIE00:00:2600:56:2301:49:0202:46:43.4002:47:09.85+00:35:347:567,6
43BEDNARZ Sebastian 83OTMUCHÓWM-4043M 125NIE00:00:1500:57:3301:49:0702:47:14.9002:47:30.65+00:35:557:577,5
44TOŚ Sebastian 332CHRZĄSTAWA WIELKAM-4044M 126NIE00:00:0600:55:3801:49:3402:47:31.9002:47:38.00+00:36:027:587,5
45OLSZEWSKI Tomasz 507KSRG ZG RUDNALUBINM-4045M 131NIE00:00:4501:00:1601:51:4602:48:13.7002:48:59.60+00:37:238:007,5
46STANUCHIEWICZ Oskar 500CZĘSTOCHOWAM-4046M 132NIE00:00:3101:00:1101:50:2202:48:44.1502:49:15.50+00:37:398:027,5
47BONIKOWSKI Tomasz 199GRODZISK MAZOWIECKIM-4047M 133NIE00:00:2000:56:5201:50:0302:49:09.7002:49:30.50+00:37:548:037,4
48ROSOCHACZ Krzysztof 394MIĘDZYRZECZM-4048M 134NIE00:00:3700:55:4601:48:5402:48:59.1502:49:36.30+00:38:008:027,5
49PLONKOWSKI Sebastian 103PŁOTYM-4049M 135NIE00:00:1501:00:3501:52:1402:49:20.9502:49:36.50+00:38:008:037,4
50KARWACKI Grzegorz 471GlobusWAŁBRZYCHM-4050M 136TAK00:00:2101:02:0501:54:0302:49:16.2002:49:38.05+00:38:028:037,4
51STRZYGOCKI Maciej 110ŻARYM-4051M 137NIE00:00:3201:00:1601:50:1102:49:06.4502:49:38.45+00:38:028:037,5
52WÓJCIK Marcin 282FLOWERPOWERUN KowaryBKOWARYM-4052M 138TAK00:00:1600:56:2501:49:4002:49:26.3002:49:42.50+00:38:068:047,4
53BOCIAN Ryszard 283KW ToruńOSIEM-4053M 139TAK00:00:1100:58:1701:52:0502:49:45.5002:49:56.80+00:38:218:057,4
54URBAŃSKI Krzysztof 89Krok za GroszTORUŃM-4054M 140NIE00:00:1300:59:3701:52:5202:49:45.1502:49:58.95+00:38:238:057,4
55SPECHT Mikołaj 234WARSZAWAM-4055M 143NIE00:00:3101:00:2401:52:3902:49:33.4002:50:05.05+00:38:298:047,4
56KAMIENNIK Sebastian 491KALISZM-4056M 144NIE00:00:3401:00:3201:53:2102:49:31.2502:50:05.40+00:38:298:047,4
57SALACH Radosław 346Mocni Na StarcieLUBSKOM-4057M 149NIE00:00:3201:01:3801:52:4502:50:15.3502:50:47.60+00:39:118:067,4
58PAPROCKI Krzysztof 87POLKOWICEM-4058M 154NIE00:00:3301:01:5101:55:1902:51:45.8002:52:19.15+00:40:438:107,3
59JARUGA Marcin 424KB MARATON TUREKTUREKM-4059M 155NIE00:00:2001:01:4901:55:3702:52:41.4002:53:02.10+00:41:268:137,3
60KURZAWINSKI Marcin 73KB MARATON TUREKGOLINAM-4060M 156NIE00:00:1901:01:4901:55:4302:52:42.5002:53:02.40+00:41:268:137,3
61KRAWCZYK Krzysztof 97KB Maraton TurekMALANÓWM-4061M 158NIE00:00:2201:00:3701:54:0102:52:39.8002:53:02.70+00:41:278:137,3
62MNICH Tomasz 376GLIWICEM-4062M 159NIE00:00:2101:01:2001:55:2402:52:41.9502:53:03.05+00:41:278:137,3
63OPOWICZ Rafał 289SZCZECINM-4063M 160NIE00:00:3201:00:3901:52:4302:52:41.7002:53:14.60+00:41:388:137,3
64STACHURSKI Daniel 353emeryci i renciściWARSZAWAM-4064M 162NIE00:00:2801:00:3801:53:5202:52:48.7002:53:17.55+00:41:418:137,3
65ZGARDA Jacek 26TMTeamWROCŁAWM-4065M 165NO00:00:0500:57:4701:53:0902:53:26.6002:53:31.95+00:41:568:157,3
66JASTRZĘBSKI Leszek 196Puszczyk BukowySZCZECINM-4066M 168NIE00:00:4001:04:2001:56:5502:53:15.4002:53:55.60+00:42:198:157,3
67MRÓZ Marcin 147Dzikie BobryZALASEWOM-4067M 169NIE00:00:1000:58:4501:54:5202:54:17.0502:54:27.40+00:42:518:177,2
68GRABIŃSKI Waldemar 354Rogoziński Klub biegaczaROGOŹNOM-4068M 174NIE00:00:5701:01:5801:55:4102:55:19.3002:56:16.60+00:44:408:207,2
69KACZMAREK Karol 173RozbieganyRawiczRAWICZM-4069M 176NIE00:00:2201:00:4001:53:5202:56:15.0002:56:37.65+00:45:028:237,1
70BISOWSKI Mariusz 323Kozy w uchuKOBYŁKAM-4070M 178NIE00:00:4301:06:3402:00:0702:55:55.2502:56:38.95+00:45:038:227,2
71LEWANDOWSKI Wojciech 204WROCŁAWM-4071M 179NIE00:00:2100:58:2001:51:5102:56:21.4002:56:42.45+00:45:068:237,1
72BALCERZAK Robert 31Klub Biegacza WARTAPAJĘCZNOM-4072M 180NIE00:00:2101:00:2101:55:1802:56:36.5502:56:57.90+00:45:228:247,1
73MŁYNARCZYK Krzysztof 418WARSZAWAM-4073M 187NIE00:00:1901:00:3201:56:2602:57:41.2502:58:01.15+00:46:258:277,1
74BRZEZIŃSKI Marcin 269PRUSZKÓWM-4074M 190NIE00:00:1100:58:2501:56:1502:59:22.9002:59:34.35+00:47:588:327,0
75SZYSZKOWSKI Rafal 167OSOWIECM-4075M 193NIE00:00:1901:02:4002:00:1902:59:35.9002:59:55.75+00:48:208:337,0
76KOWALSKI Bogusław 216Klub Wysokogórski w ToruniuTORUŃM-4076M 194TAK00:00:0001:01:4801:58:0702:59:59.2002:59:59.20+00:48:238:347,0
77PRZYBYŁ Tomasz 243Night RunnersOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-4077M 197NIE00:00:2601:02:2201:58:4202:59:53.7003:00:19.95+00:48:448:337,0
78KOWALEWSKI Grzegorz 505KRZEPTÓWM-4078M 198NIE00:00:1001:01:4302:00:0503:00:12.0003:00:22.05+00:48:468:347,0
79BINKOWSKI Marcin 469MOSINAM-4079M 199NIE00:00:0901:00:3001:58:0403:00:22.9003:00:32.50+00:48:568:357,0
80TYRALSKI Dominik 543Polsat BiegaWARSZAWAM-4080M 200NIE00:00:2801:05:4502:00:1903:00:05.1003:00:34.05+00:48:588:347,0
81LESZKO Jacek 326LeszTek Skalak TeamRYBNICA LEŚNAM-4081M 202NIE00:00:0001:09:3603:00:45.6503:00:45.65+00:49:108:367,0
82KWOLIK Daniel 1Wielka Orkiestra Świątecznej PomocyDŁUGOPOLE ZDRÓJM-4082M 203NIE00:00:5801:01:5201:57:0702:59:52.4503:00:51.15+00:49:158:337,0
83KOŁODZIEJ Mariusz 77TMTLEGNICAM-4083M 205NIE00:00:0501:00:4901:58:2103:01:28.2003:01:33.25+00:49:578:386,9
84STEFANOWSKI Marcin 84ŻARÓWM-4084M 208NIE00:00:3201:06:1102:02:1603:01:04.2503:01:37.00+00:50:018:377,0
85ŻMUDKA Bartek 68RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-4085M 209NIE00:00:0901:03:1502:02:0503:01:51.8503:02:01.75+00:50:268:396,9
86SURMACZ Rafał 519CardioRunnersPRZEŹMIEROWOM-4086M 211NIE00:00:1401:04:0202:00:0603:01:58.5503:02:12.80+00:50:378:396,9
87WYSOCKI Tomasz 131OchajoRUN & FriendsRYBNIKM-4087M 212NIE00:00:0801:05:0402:02:0503:02:06.7003:02:15.50+00:50:398:406,9
88WACHOWSKI Robert 45POZNAŃM-4088M 213NIE00:00:4301:06:4602:01:2003:01:35.9503:02:19.40+00:50:438:386,9
89GÓRNY Aleksander 151Krok za GroszTORUŃM-4089M 214NIE00:00:0001:03:4402:00:3403:02:27.5503:02:27.55+00:50:518:416,9
90FLIS Dariusz 447BORN TO RUNPOZNAŃM-4090M 223NIE00:00:5701:07:4702:01:2703:02:53.2003:03:51.15+00:52:158:426,9
91CZAJA Maciej 14miniclassic.plWROCŁAWM-4091M 226NIE00:00:3801:06:0902:01:0803:03:59.5503:04:37.75+00:53:028:456,8
92SZOŁTYSEK Wojciech 128ChajoRUN & FriendsRYNIKM-4092M 227NIE00:00:0801:05:2902:02:0803:04:30.6503:04:38.85+00:53:038:476,8
93JAŻOWNIK Jacek 36Wkurw_TeamWRZEŚNIAM-4093M 228NO00:00:4401:08:0702:02:3003:04:13.7003:04:58.15+00:53:228:466,8
94ZERZÁN Dominik 202NáchodNÁCHODM-4094M 233NIE00:00:0400:58:5601:58:2703:06:45.8003:06:50.50+00:55:148:536,7
95KONOPNIAK Krzysztof 297Rozbiegany RawiczRAWICZ-MASŁOWOM-4095M 236NIE00:00:2201:01:3601:59:5003:07:28.8003:07:51.10+00:56:158:556,7
96WRZESIŃSKI Piotr 481GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM-4096M 238NIE00:00:1301:03:2602:01:5303:07:46.3503:07:59.95+00:56:248:566,7
97KAMIŃSKI Paweł 485MUROWANIECM-4097M 240NIE00:00:1101:00:3401:58:1103:08:18.2003:08:29.95+00:56:548:586,7
98SADOWY Rafal 482SUCHY LASM-4098M 241NIE00:00:2501:04:4202:05:2203:08:18.3003:08:43.80+00:57:088:586,7
99DUDEK Krzysztof 182Strzegomska dwunastkaUDANINM-4099M 244NIE00:00:5201:06:3802:03:1303:08:20.0503:09:12.25+00:57:368:586,7
100SOKOŁOWSKI Marcin 358KW OpoleLUBOSZYCEM-40100M 247TAK00:00:5601:10:4702:07:0503:08:50.0503:09:46.20+00:58:108:596,7
101SZYMAŃSKI Marcin 444Oławska Grupa BiegowaOŁAWAM-40101M 249NIE00:00:5501:09:0502:05:3903:08:54.9003:09:49.95+00:58:148:596,7
102KADŁUBOWSKI Piotr 460KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMBRZEGM-40102M 251NIE00:00:2101:04:4902:02:1903:10:10.3503:10:32.05+00:58:569:036,6
103CYRULEWSKI Rafał 268WRZEŚNIAM-40103M 252NIE00:00:0003:10:33.5503:10:33.55+00:58:579:046,6
104ICIEK Mariusz 477Aktywni KamieńskGOMUNICEM-40104M 254NIE00:00:5401:14:2502:10:1903:10:02.5003:10:56.65+00:59:219:026,6
105GRZESIAK Rafał 374GŁOGÓWM-40105M 256NIE00:00:3501:06:0402:05:4503:10:29.4503:11:04.75+00:59:299:046,6
106SKRZYPCZAK Mirosław 513BalansTeam KatowiceCHORZÓWM-40106M 260TAK00:00:1501:05:1902:05:3003:12:36.7003:12:52.00+01:01:169:106,5
107DURKIEWICZ Tomasz 177Dom Kultury JogiSTĘSZEWM-40107M 263NIE00:00:4101:10:2502:10:1503:12:13.9503:12:55.15+01:01:199:096,6
108MADEJ Jan 377POLKOWICEM-40108M 264NIE00:00:3401:06:0002:05:4903:12:21.3503:12:56.15+01:01:209:096,5
109ZEGARSKI Arkadiusz 478GRÓJECM-40109M 265NIE00:00:2301:07:0202:07:1103:12:34.4503:12:57.55+01:01:219:106,5
110KUCHARSKI Piotr 514Deszczno WarriorsGLINIK GM. DESZCZNOM-40110M 268NIE00:00:5001:14:4702:10:5403:12:08.8503:12:59.15+01:01:239:096,6
111HENECZKOWSKI Łukasz 457BORN TO RUNPOZNAŃM-40111M 280NIE00:00:5901:11:0102:06:2003:13:40.4503:14:39.65+01:03:049:136,5
112JAROSŁAWSKI Mariusz 72Termy Jakuba - Oławski Park Wodny...Wrocławski Klub WysokogórskiOŁAWAM-40112M 281TAK00:00:1001:07:5402:08:3303:14:50.8503:15:01.40+01:03:259:166,5
113KOZIŃSKI Piotr 240WARSZAWAM-40113M 290NIE00:00:3001:09:1802:10:1903:17:52.5503:18:23.15+01:06:479:256,4
114CZARNECKI Krzysztof 50KRAKÓWM-40114M 294NIE00:00:4801:15:2902:15:0803:18:20.2003:19:09.15+01:07:339:266,4
115FRANKIEWICZ Jakub 322KRAKOWM-40115M 297NIE00:00:5301:14:2802:14:2803:19:06.6003:20:00.30+01:08:249:286,3
116FILIPIAK Sebastian 13LIPAM-40116M 298NIE00:00:5401:11:2402:11:5503:19:07.8503:20:02.55+01:08:269:286,3
117ROSTEK Mariusz 230KB Maraton TurekTUREKM-40117M 300NIE00:00:2601:09:2602:10:2903:20:20.6003:20:47.40+01:09:119:326,3
118KANECKI Mirosław 159Kowary BiegająKOWARYM-40118M 302NIE00:01:0101:15:0502:15:3503:19:52.2503:20:53.25+01:09:179:316,3
119ADAMCZYK Marcin 52GOŁUSKIM-40119M 306NIE00:00:1801:14:4402:17:3803:21:50.6503:22:09.35+01:10:339:366,2
120BŁACHNO Marcin 315KRAKOWM-40120M 307NIE00:00:5301:13:0302:15:2003:21:39.7003:22:32.75+01:10:579:366,2
121ZYCH Herbert 492ŁÓDŹM-40121M 308NIE00:00:2401:10:5902:14:0103:22:19.4503:22:44.05+01:11:089:386,2
122WAWRZYNIAK Rafał 529Relax KoninKONINM-40122M 310NIE00:00:2701:07:5402:13:4403:22:59.7503:23:27.00+01:11:519:406,2
123KRUZEL Rafał 200Biegowe MisieLEGNICAM-40123M 311NIE00:00:4201:15:0002:17:0403:22:49.5503:23:32.50+01:11:569:396,2
124WYSOCKI Grzegorz 497Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWM-40124M 314NIE00:00:3301:14:5502:16:3203:23:02.5503:23:36.00+01:12:009:406,2
125KOLAŚNIEWSKI Marek 340POZNAŃM-40125M 315TAK00:00:2301:15:3602:17:1003:23:30.6003:23:54.50+01:12:189:416,2
126KOSMALA Piotr 458Górska Grupa Biegowa/ quadybielsko.plCZECHOWICE-DZIEDZICEM-40126M 316NIE00:00:1701:04:5602:11:4103:24:29.1003:24:46.40+01:13:109:446,2
127HOFFMANN Grzegorz 232CZĘMPIŃM-40127M 319NIE00:00:5301:16:4302:18:1003:26:09.7003:27:03.35+01:15:279:496,1
128RYZIŃSKI Ryszard 455WARSZAWAM-40128M 320NIE00:00:4301:18:3002:20:1303:26:25.0003:27:08.70+01:15:339:496,1
129GOLEMBKA Karol 324RAWICZM-40129M 325NIE00:00:0002:20:0003:28:09.7003:28:09.70+01:16:349:546,1
130GRODZKI Piotr 448WAŁBRZYCHM-40130M 326NIE00:00:0002:10:4503:28:47.9003:28:47.90+01:17:129:566,0
131RZEŹNIK Mariusz 229Rozbiegany RawiczRAWICZM-40131M 328NIE00:00:2601:09:2002:15:0803:28:23.8503:28:49.85+01:17:149:556,0
132NOWAK Cyprian 163KOŚCIANM-40132M 331NIE00:00:1501:19:3102:23:4203:29:56.8503:30:12.70+01:18:379:596,0
133RUPNIK Janusz 114KB Maraton TurekGRABIENIECM-40133M 334NIE00:00:2101:18:4602:24:3803:30:08.6003:30:30.35+01:18:5410:006,0
134PIASKOWSKI Krzysztof 386PIŁAM-40134M 335NIE00:00:1001:04:4102:13:3803:30:38.7503:30:49.30+01:19:1310:016,0
135BARANOWSKI Filip 105POZNAŃM-40135M 336NIE00:00:5601:10:4202:13:4003:30:02.0003:30:58.85+01:19:2310:006,0
136SROKA Jacek 369PRZYGODZICEM-40136M 338NIE00:00:4601:18:2202:23:3503:31:43.5003:32:30.20+01:20:5410:046,0
137NARECKI Jarosław 82KRUSZYNM-40137M 341NIE00:00:3201:12:5202:20:1903:32:57.8503:33:29.85+01:21:5410:085,9
138FILIPIAK Paweł 55GUTOWO MAŁEM-40138M 342NIE00:00:4201:15:5702:19:5203:33:13.0003:33:55.95+01:22:2010:095,9
139SEDLAK Robert 355LUBSKOM-40139M 347NIE00:00:1101:09:5602:20:0103:34:45.6503:34:57.55+01:23:2110:135,9
140KACZOREK Robert 495WARSZAWAM-40140M 351NIE00:00:4701:15:3602:23:0103:35:15.5503:36:03.45+01:24:2710:155,9
141MILER Tomasz 403Biegam Bo KrzyczyWARSZAWAM-40141M 354NIE00:00:1801:14:4202:24:0003:37:41.9503:38:00.85+01:26:2510:225,8
142KORZENIOWSKI Krzysztof 343Maraton LesznoLESZNOM-40142M 355NIE00:00:4501:16:5302:23:2903:37:17.4503:38:02.85+01:26:2710:205,8
143BIECHOŃSKI Jarosław 61Fundacja LAFPOZNAŃM-40143M 358NIE00:00:2701:10:1002:16:3003:39:12.3003:39:40.15+01:28:0410:265,7
144BIAŁY Sebastian 526PoliczmySie.plWARSZAWAM-40144M 364NO00:00:1501:09:5502:25:2103:46:08.1003:46:23.35+01:34:4710:465,6
145DĄBROWSKI Ireneusz 88RajsportActiveOPOLEM-40145M 370NIE00:00:5101:19:2002:30:0703:48:15.5503:49:07.20+01:37:3110:525,5
146ANDRZEJCZAK Paweł 504KALISZM-40146M 376NIE00:00:5701:20:5002:33:5303:53:49.7503:54:47.40+01:43:1111:085,4
147BRYSIAK Ziemowit 218WROCŁAWM-40147M 377NIE00:00:4401:25:2102:37:0803:54:12.7503:54:57.55+01:43:2111:095,4
148WAJTRYT Krzysztof 235Coraclub.euWARSZAWAM-40148M 379NIE00:01:0301:23:2602:36:1803:55:20.2503:56:24.00+01:44:4811:125,4
149POPIOŁEK Grzegorz 246Delta RunTORUŃM-40149M 380NIE00:00:4801:16:0602:28:4303:56:41.5503:57:29.70+01:45:5411:165,3
150ZAJĄC Krzysztof 101ZP SZPIKI\WKURW_TEAM\BezUltraDzikiPOZNAŃM-40150M 382NIE00:01:0201:24:3502:36:2203:56:58.1003:58:01.05+01:46:2511:175,3
151GRZELCZYK Piotr 415Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM-40151M 386NIE00:00:3601:29:3802:42:3503:59:50.6004:00:27.15+01:48:5111:255,3
152MALINOWSKI Przemysław 363RYBNIKM-40152M 387NIE00:00:5601:25:3202:40:5904:02:38.3004:03:34.45+01:51:5811:335,2
153CHROMIŃSKI Maciej 366GORZÓW WLKPM-40153M 388NIE00:00:5201:24:1102:43:0304:02:57.7004:03:49.95+01:52:1411:345,2
154MAJKOWSKI Tomasz 393DŁUGOŁĘKAM-40154M 392NIE00:00:4801:27:1302:44:3404:09:00.2004:09:49.00+01:58:1311:515,1
155WARA-WĄSOWSKI Maciej 372ŁÓDŹM-40155M 393NIE00:00:4901:23:2402:42:4304:14:50.7004:15:40.65+02:04:0512:084,9
156JAKUBOWSKI Wojciech 407KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM-40156M 397NIE00:00:0002:22:40+00:54:4710:115,9
Znaleziono 156 wynik(ów)