ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-01-20
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 569
Wystartowało : 509
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 507
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
    
1DYBEK Paweł 9Salomon Suunto Team PolandMIELECM-40NIE00:00:0200:43:01
2NASKRĘT Sławomir 555sklepbiegacza.plGRZEBIENISKOM-40NIE00:00:0200:43:42
3KAPROŃ Sebastian 488RAKOWNIAM-40NIE00:00:0300:45:18
4KITA Michał 252pędzący w miejscuWROCŁAWM-40TAK00:00:0400:45:27
5PIASECKI Mariusz 237GODZIKOWICEM-40NIE00:00:0300:46:52
6KRUPA Marcin 333AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDA SŁUPIECM-40NIE00:00:0700:48:27
7GEZELA Robert 312EuforiaBiegacza.plGÓRAM-40NIE00:00:0200:48:43
8SZOPA Marek 176Team KopećGORZÓW WLKP.M-40NIE00:00:0500:49:38
9PRYSTASZ Krzysztof 551Oławska grupa biegowaOŁAWAM-40NIE00:00:0400:49:49
10NIEZGÓDKA Tomasz 398WROCŁAWM-40NIE00:00:0600:50:36
11PIĄTKOWSKI Przemysław 212Team KopećGORZÓW WLKP.M-40NIE00:00:0400:51:24
12THIER Dominik 422KS KandaharWARSZAWAM-40TAK00:00:0400:51:28
13IGNACZAK Marcin 78Fillco - IFB BrokerŻYCHLINM-40NIE00:00:0300:51:42
14JARMOLIŃSKI Piotr 468Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM-40NIE00:00:0500:51:48
15HALADYN Łukasz 94auratreeOSTRZESZÓWM-40TAK00:00:0500:51:50
16SOBOL Tomasz 348KATOWICEM-40NIE00:00:0500:52:10
17PRZYPOLSKI Paweł 40Im-Possible TeamWARSZAWAM-40NIE00:00:0700:52:45
18STAWIARSKI Tomasz 317Kowary BiegająMYSŁAKOWICEM-40NIE00:00:0600:52:48
19UGOREK Jarosław 42Team KopećGORZÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:00:0000:53:02
20KOWALCZYK Paweł 125KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-40NIE00:00:0200:53:22
21WALENDA Arkadiusz 409Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAM-40NIE00:00:0700:53:24
22JAŁOCHA Tomek 256GUTOWO MAŁEM-40NIE00:00:1200:53:42
23WAHL Daniel 330T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM-40TAK00:00:0400:53:43
24LINKOWSKI Michał 427KB ILoveZiemekSUCHY LASM-40NIE00:00:0400:53:53
25SKALSKI Radosław 79KB AKTYWNI KONINKONINM-40NIE00:00:0000:54:12
26STANKIEWICZ Paweł 557Czerwonak BiegaPOTASZEM-40NIE00:00:0700:54:23
27FRĄCKOWIAK Michał 558Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYM-40NIE00:00:0600:54:27
28DZIUBA Piotr 175WROCŁAWM-40NIE00:00:0700:54:44
29BUCHLA Marcin 494GT RATWROCŁAWM-40NIE00:00:0700:55:02
30KOZŁOWSKI Gabriel 292Bóbr TłuszczTŁUSZCZM-40NIE00:00:1000:55:30
31TOŚ Sebastian 332CHRZĄSTAWA WIELKAM-40NIE00:00:0600:55:38
32JABŁOŃSKI Paweł 379Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA ZDRÓJM-40NIE00:00:1300:55:46
33ROSOCHACZ Krzysztof 394MIĘDZYRZECZM-40NIE00:00:3700:55:46
34ZARODA Zbyszek 145KONINM-40NIE00:00:0300:56:11
35PALACZ Marcin 37Optima CardioBRZEGM-40NIE00:00:2600:56:23
36WÓJCIK Marcin 282FLOWERPOWERUN KowaryBKOWARYM-40TAK00:00:1600:56:25
37NOWAK Adam 525Tab2GLIWICEM-40TAK00:00:1800:56:27
38BONIKOWSKI Tomasz 199GRODZISK MAZOWIECKIM-40NIE00:00:2000:56:52
39DARMOCHWAL Leszek 20Dzikie BobryPOZNANM-40NO00:00:0000:57:07
40BEDNARZ Sebastian 83OTMUCHÓWM-40NIE00:00:1500:57:33
41ZGARDA Jacek 26TMTeamWROCŁAWM-40NO00:00:0500:57:47
42STELMASZCZYK Bartłomiej 270SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:1300:58:04
43STEC Piotr 361WARSZAWAM-40NIE00:00:3500:58:10
44ŁUCZAK Paweł 220ŁÓDŹM-40TAK00:00:2800:58:15
45BOCIAN Ryszard 283KW ToruńOSIEM-40TAK00:00:1100:58:17
46LEWANDOWSKI Wojciech 204WROCŁAWM-40NIE00:00:2100:58:20
47BRZEZIŃSKI Marcin 269PRUSZKÓWM-40NIE00:00:1100:58:25
48MRÓZ Marcin 147Dzikie BobryZALASEWOM-40NIE00:00:1000:58:45
49ZERZÁN Dominik 202NáchodNÁCHODM-40NIE00:00:0400:58:56
50SADOWSKI Tomasz 309KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWM-40NIE00:00:1800:59:14
51DUC-SYPOSZ Aureliusz 462WIELICZKAM-40NIE00:00:1600:59:17
52KOCIK Marcin 532Fatboy SprintWROCŁAWM-40NIE00:00:3500:59:18
53URBAŃSKI Krzysztof 89Krok za GroszTORUŃM-40NIE00:00:1300:59:37
54STANUCHIEWICZ Oskar 500CZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:3101:00:11
55STRZYGOCKI Maciej 110ŻARYM-40NIE00:00:3201:00:16
56OLSZEWSKI Tomasz 507KSRG ZG RUDNALUBINM-40NIE00:00:4501:00:16
57BALCERZAK Robert 31Klub Biegacza WARTAPAJĘCZNOM-40NIE00:00:2101:00:21
58SPECHT Mikołaj 234WARSZAWAM-40NIE00:00:3101:00:24
59BINKOWSKI Marcin 469MOSINAM-40NIE00:00:0901:00:30
60MŁYNARCZYK Krzysztof 418WARSZAWAM-40NIE00:00:1901:00:32
61KAMIENNIK Sebastian 491KALISZM-40NIE00:00:3401:00:32
62KAMIŃSKI Paweł 485MUROWANIECM-40NIE00:00:1101:00:34
63PLONKOWSKI Sebastian 103PŁOTYM-40NIE00:00:1501:00:35
64KRAWCZYK Krzysztof 97KB Maraton TurekMALANÓWM-40NIE00:00:2201:00:37
65STACHURSKI Daniel 353emeryci i renciściWARSZAWAM-40NIE00:00:2801:00:38
66OPOWICZ Rafał 289SZCZECINM-40NIE00:00:3201:00:39
67KACZMAREK Karol 173RozbieganyRawiczRAWICZM-40NIE00:00:2201:00:40
68KOŁODZIEJ Mariusz 77TMTLEGNICAM-40NIE00:00:0501:00:49
69MNICH Tomasz 376GLIWICEM-40NIE00:00:2101:01:20
70KONOPNIAK Krzysztof 297Rozbiegany RawiczRAWICZ-MASŁOWOM-40NIE00:00:2201:01:36
71SALACH Radosław 346Mocni Na StarcieLUBSKOM-40NIE00:00:3201:01:38
72KOWALEWSKI Grzegorz 505KRZEPTÓWM-40NIE00:00:1001:01:43
73KOWALSKI Bogusław 216Klub Wysokogórski w ToruniuTORUŃM-40TAK00:00:0001:01:48
74KURZAWINSKI Marcin 73KB MARATON TUREKGOLINAM-40NIE00:00:1901:01:49
75JARUGA Marcin 424KB MARATON TUREKTUREKM-40NIE00:00:2001:01:49
76PAPROCKI Krzysztof 87POLKOWICEM-40NIE00:00:3301:01:51
77KWOLIK Daniel 1Wielka Orkiestra Świątecznej PomocyDŁUGOPOLE ZDRÓJM-40NIE00:00:5801:01:52
78GRABIŃSKI Waldemar 354Rogoziński Klub biegaczaROGOŹNOM-40NIE00:00:5701:01:58
79KARWACKI Grzegorz 471GlobusWAŁBRZYCHM-40TAK00:00:2101:02:05
80PRZYBYŁ Tomasz 243Night RunnersOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:00:2601:02:22
81SZYSZKOWSKI Rafal 167OSOWIECM-40NIE00:00:1901:02:40
82SIERZPUTOWSKI Robert 260Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM-40NIE00:00:5601:02:46
83ŻMUDKA Bartek 68RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-40NIE00:00:0901:03:15
84WRZESIŃSKI Piotr 481GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:1301:03:26
85GÓRNY Aleksander 151Krok za GroszTORUŃM-40NIE00:00:0001:03:44
86SURMACZ Rafał 519CardioRunnersPRZEŹMIEROWOM-40NIE00:00:1401:04:02
87JASTRZĘBSKI Leszek 196Puszczyk BukowySZCZECINM-40NIE00:00:4001:04:20
88PIASKOWSKI Krzysztof 386PIŁAM-40NIE00:00:1001:04:41
89SADOWY Rafal 482SUCHY LASM-40NIE00:00:2501:04:42
90KADŁUBOWSKI Piotr 460KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMBRZEGM-40NIE00:00:2101:04:49
91KOSMALA Piotr 458Górska Grupa Biegowa/ quadybielsko.plCZECHOWICE-DZIEDZICEM-40NIE00:00:1701:04:56
92WYSOCKI Tomasz 131OchajoRUN & FriendsRYBNIKM-40NIE00:00:0801:05:04
93SKRZYPCZAK Mirosław 513BalansTeam KatowiceCHORZÓWM-40TAK00:00:1501:05:19
94SZOŁTYSEK Wojciech 128ChajoRUN & FriendsRYNIKM-40NIE00:00:0801:05:29
95TYRALSKI Dominik 543Polsat BiegaWARSZAWAM-40NIE00:00:2801:05:45
96MADEJ Jan 377POLKOWICEM-40NIE00:00:3401:06:00
97GRZESIAK Rafał 374GŁOGÓWM-40NIE00:00:3501:06:04
98CZAJA Maciej 14miniclassic.plWROCŁAWM-40NIE00:00:3801:06:09
99STEFANOWSKI Marcin 84ŻARÓWM-40NIE00:00:3201:06:11
100BISOWSKI Mariusz 323Kozy w uchuKOBYŁKAM-40NIE00:00:4301:06:34
101DUDEK Krzysztof 182Strzegomska dwunastkaUDANINM-40NIE00:00:5201:06:38
102WACHOWSKI Robert 45POZNAŃM-40NIE00:00:4301:06:46
103ZEGARSKI Arkadiusz 478GRÓJECM-40NIE00:00:2301:07:02
104FLIS Dariusz 447BORN TO RUNPOZNAŃM-40NIE00:00:5701:07:47
105JAROSŁAWSKI Mariusz 72Termy Jakuba - Oławski Park Wodny...Wrocławski Klub WysokogórskiOŁAWAM-40TAK00:00:1001:07:54
106WAWRZYNIAK Rafał 529Relax KoninKONINM-40NIE00:00:2701:07:54
107JAŻOWNIK Jacek 36Wkurw_TeamWRZEŚNIAM-40NO00:00:4401:08:07
108SZYMAŃSKI Marcin 444Oławska Grupa BiegowaOŁAWAM-40NIE00:00:5501:09:05
109KOZIŃSKI Piotr 240WARSZAWAM-40NIE00:00:3001:09:18
110RZEŹNIK Mariusz 229Rozbiegany RawiczRAWICZM-40NIE00:00:2601:09:20
111ROSTEK Mariusz 230KB Maraton TurekTUREKM-40NIE00:00:2601:09:26
112LESZKO Jacek 326LeszTek Skalak TeamRYBNICA LEŚNAM-40NIE00:00:0001:09:36
113BIAŁY Sebastian 526PoliczmySie.plWARSZAWAM-40NO00:00:1501:09:55
114SEDLAK Robert 355LUBSKOM-40NIE00:00:1101:09:56
115BIECHOŃSKI Jarosław 61Fundacja LAFPOZNAŃM-40NIE00:00:2701:10:10
116DURKIEWICZ Tomasz 177Dom Kultury JogiSTĘSZEWM-40NIE00:00:4101:10:25
117BARANOWSKI Filip 105POZNAŃM-40NIE00:00:5601:10:42
118SOKOŁOWSKI Marcin 358KW OpoleLUBOSZYCEM-40TAK00:00:5601:10:47
119ZYCH Herbert 492ŁÓDŹM-40NIE00:00:2401:10:59
120HENECZKOWSKI Łukasz 457BORN TO RUNPOZNAŃM-40NIE00:00:5901:11:01
121FILIPIAK Sebastian 13LIPAM-40NIE00:00:5401:11:24
122NARECKI Jarosław 82KRUSZYNM-40NIE00:00:3201:12:52
123BŁACHNO Marcin 315KRAKOWM-40NIE00:00:5301:13:03
124ICIEK Mariusz 477Aktywni KamieńskGOMUNICEM-40NIE00:00:5401:14:25
125FRANKIEWICZ Jakub 322KRAKOWM-40NIE00:00:5301:14:28
126MILER Tomasz 403Biegam Bo KrzyczyWARSZAWAM-40NIE00:00:1801:14:42
127ADAMCZYK Marcin 52GOŁUSKIM-40NIE00:00:1801:14:44
128KUCHARSKI Piotr 514Deszczno WarriorsGLINIK GM. DESZCZNOM-40NIE00:00:5001:14:47
129WYSOCKI Grzegorz 497Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWM-40NIE00:00:3301:14:55
130KRUZEL Rafał 200Biegowe MisieLEGNICAM-40NIE00:00:4201:15:00
131KANECKI Mirosław 159Kowary BiegająKOWARYM-40NIE00:01:0101:15:05
132CZARNECKI Krzysztof 50KRAKÓWM-40NIE00:00:4801:15:29
133KOLAŚNIEWSKI Marek 340POZNAŃM-40TAK00:00:2301:15:36
134KACZOREK Robert 495WARSZAWAM-40NIE00:00:4701:15:36
135FILIPIAK Paweł 55GUTOWO MAŁEM-40NIE00:00:4201:15:57
136POPIOŁEK Grzegorz 246Delta RunTORUŃM-40NIE00:00:4801:16:06
137HOFFMANN Grzegorz 232CZĘMPIŃM-40NIE00:00:5301:16:43
138KORZENIOWSKI Krzysztof 343Maraton LesznoLESZNOM-40NIE00:00:4501:16:53
139SROKA Jacek 369PRZYGODZICEM-40NIE00:00:4601:18:22
140RYZIŃSKI Ryszard 455WARSZAWAM-40NIE00:00:4301:18:30
141RUPNIK Janusz 114KB Maraton TurekGRABIENIECM-40NIE00:00:2101:18:46
142DĄBROWSKI Ireneusz 88RajsportActiveOPOLEM-40NIE00:00:5101:19:20
143NOWAK Cyprian 163KOŚCIANM-40NIE00:00:1501:19:31
144ANDRZEJCZAK Paweł 504KALISZM-40NIE00:00:5701:20:50
145WARA-WĄSOWSKI Maciej 372ŁÓDŹM-40NIE00:00:4901:23:24
146WAJTRYT Krzysztof 235Coraclub.euWARSZAWAM-40NIE00:01:0301:23:26
147CHROMIŃSKI Maciej 366GORZÓW WLKPM-40NIE00:00:5201:24:11
148ZAJĄC Krzysztof 101ZP SZPIKI\WKURW_TEAM\BezUltraDzikiPOZNAŃM-40NIE00:01:0201:24:35
149BRYSIAK Ziemowit 218WROCŁAWM-40NIE00:00:4401:25:21
150MALINOWSKI Przemysław 363RYBNIKM-40NIE00:00:5601:25:32
151MAJKOWSKI Tomasz 393DŁUGOŁĘKAM-40NIE00:00:4801:27:13
152GRZELCZYK Piotr 415Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM-40NIE00:00:3601:29:38
153JAKUBOWSKI Wojciech 407KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM-40NIE00:00:00
154GRODZKI Piotr 448WAŁBRZYCHM-40NIE00:00:00
155CYRULEWSKI Rafał 268WRZEŚNIAM-40NIE00:00:00
156GOLEMBKA Karol 324RAWICZM-40NIE00:00:00
Znaleziono 156 wynik(ów)