ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-01-20
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 569
Wystartowało : 509
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 507
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
    
1ŁĄCZAK Mgdalena 2Salomon Suunto Team PolandMIELECK-40NIE00:00:0300:45:49
2TOMASIAK Natalia 3KW Zakopane // Salomon Suunto TeamKRYNICA-ZDRÓJK-30TAK00:00:0400:46:28
3LIPNICKA Marta 554Fundacja Przejście KotlinyJELENIA GÓRAK-30NIE00:00:0600:52:02
4BAŁYS Katarzyna 375Hercog Running TeamSTRONIE ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:0800:56:21
5GWIZDAŁA Anna 287OSIEK-40NIE00:00:1100:57:26
6PIECUCH Karolina 195Lacho Team/Sklep BiegaczaPRZEWORSKK-30NIE00:00:0900:58:45
7WOLFF-STEFANIAK Maria 480POZNAŃK-30NIE00:00:1400:59:14
8ŁĘCKA Agnieszka 431Hercog Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK-20NIE00:00:1600:59:32
9KICINSKA Dorota 43Rozbiegany RawiczRAWICZK-30NIE00:00:1801:01:21
10KRYM Katarzyna 29Night Runners WrocławSMOLECK-40NIE00:00:3201:01:26
11LACKORZYŃSKA Alicja 134Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINK-20NIE00:00:3201:02:05
12GRABOŚ Nina 521WARSZAWAK-40NIE00:00:1601:02:09
13HALADYN Małgorzata 156OSTRZESZÓWK-30NIE00:00:2601:02:25
14ŁYSIAK Sylwia 139ROZBIEGANY ROZBIEGANYMIEJSKA GÓRKAK-40NIE00:00:2001:02:32
15GRAMZA Katarzyna 15EuforiaBiegaczaRAWICZK-30NIE00:00:2001:03:26
16CZAJA Małgorzata 22MINICLASSIC>PLWROCŁAWK-40NIE00:00:3801:04:52
17BURANT Agnieszka 95POZNAŃK-30NIE00:00:3401:05:01
18KRAWCZYŃSKA Anna 19Pomioty SzatanaPOZNANK-30TAK00:00:0801:05:10
19GEMZA Anna 512BalansTeam katowiceKATOWICEK-30TAK00:00:1501:05:24
20DĄBROWSKA Katarzyna 265ZGIERZK-30NIE00:00:5001:05:42
21PAZDAN Natalia 236Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:00:3301:05:43
22MACIEJASZ Aleksandra 304DUSZNIKI ZDRÓJK-30NIE00:00:1101:05:54
23ŁAMPIKA Kinga 96Night Runners WrocławSMOKECK-30NIE00:00:4601:06:11
24MAJEWSKA Kinga 452GRÓJECK-40NIE00:00:1901:06:12
25CZEKALSKA Maria 25POZNAŃK-30NIE00:00:3501:06:26
26KRUŻOŁEK Monika 242TurboptysieRADKÓWK-30NIE00:00:2801:06:33
27FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 99Los BieganerosWROCŁAWK-30NIE00:00:1601:07:11
28STECZKOWSKA Anna 420Oławska Grupa BiegowaOŁAWAK-30NIE00:00:5401:07:33
29STRASZKO Monika 66WROCŁAWK-30NIE00:00:3001:07:37
30WIADERNA Nina 350Sklep Biegacza Warszawa PowiśleWARSZAWAK-30TAK00:00:2501:07:40
31BULARZ Paulina 299Termy Jakuba - Oławski Park WodnyOŁAWAK-20NIE00:00:1101:07:55
32KOWALSKA Małgorzata 249TORUŃK-30NIE00:00:1101:08:06
33TARCZYŃSKA Halina 305WARSZAWAK-40NIE00:00:1601:08:09
34PILARSKA Magdalena 414STR PoznańPOZNAŃK-30TAK00:00:3001:08:20
35WĘGRZYNOWSKA Ewa 166KŁODZKOK-40NIE00:00:1201:08:26
36RANGL Jowita 360KOWARYK-40NIE00:00:3301:08:34
37ŻARCZYŃSKA Agnieszka 496Oławska Grupa BiegowaMARCINKOWICE, GM OŁAWAK-40NIE00:00:5301:09:06
38LUBAŃSKA Alicja 466ZS BukowiceBUKOWICEK-50NIE00:00:1901:09:26
39WALCZAK NOWAK Karolina 91KOŚCIANK-30NIE00:00:1501:10:26
40ŁAPCZYŃSKA Magdalena 238Karpacz SportJELENIA GÓRAK-40NIE00:00:3101:10:27
41GIEC Anna 132SZCZECINK-40NIE00:00:3901:10:31
42NOWAK Katarzyna 157MKKKGŁOGÓWK-30NIE00:00:2801:10:51
43PERUŻYŃSKA-ZYCH Ilona 421ŁÓDŹK-40TAK00:00:2101:10:56
44HENECZKOWSKA Anna 443Kalenji Team Poland, Born to runKAMIONKIK-20NIE00:00:5901:11:02
45GRACZYK Teresa 279Puszczyk BukowySZCZECINK-50TAK00:00:2101:11:04
46MAY-ADAMEK Katarzyna 490RAKOWNIAK-40NIE00:00:2401:11:19
47ZARZYCKA Sylwia 347Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAK-30TAK00:00:2701:11:22
48MACIASZCZYK Magdalena 510SZCZECINK-40NIE00:00:2101:11:49
49PILZ-JĘDRZEJCZYK Dominika 221ZEILONA GÓRAK-30NIE00:00:5601:12:33
50NIESPODZIANA Anna 351Rogoziński Klub biegaczaROGOŹNOK-30NIE00:00:4601:12:47
51CHRAPLEWSKA Karolina 239Pro366POZNAŃK-30NIE00:00:4401:13:00
52ZIÓŁKOWSKA Sylwia 342Puszczyk BukowySZCZECINK-40NIE00:00:2201:13:33
53STACHECKA Marta 547POZNAŃK-20NIE00:00:5801:14:29
54ADAMCZYK Ania 17GOŁUSKIK-40NIE00:00:1901:14:47
55AUGUSTOWSKA Izabela 385KB Geotermia UniejówWARTKOWICEK-40NIE00:00:2501:14:49
56HAREMZA Kinga 46Night RunnersPOZNAŃK-40NIE00:00:4401:14:52
57BERNAT Jolanta 331Szczytna biegaSZCZYTNAK-30NIE00:00:1201:15:05
58KANECKA Mariola 136Kowary BiegająKOWARYK-40NIE00:00:5901:15:06
59KOSOWSKA Anna 562LEŚNAK-30NIE00:00:3601:15:07
60KRZYSZTOFIAK Aleksandra 271Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:01:0101:15:07
61SADOWSKA Marta 308KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWK-30NIE00:00:2101:15:13
62WITKOWSKA Ania 75Klub Królika StefanaKATOWICEK-30NIE00:00:5801:15:20
63GOKIERT-SKRENTNA Justyna 207ZŁOTÓWK-40NIE00:00:3601:15:44
64STAWIARSKA Katarzyna 314Kowary BiegająMYSŁAKOWICEK-30NIE00:01:0001:15:52
65NOWAK Justyna 86OBORYGENIOBORNIKI ŚLK-30NIE00:00:3901:16:07
66PAŁUCKA Marta 345Kalenji Polska/Fitness24SevenZALASEWOK-20NO00:00:5601:16:07
67WAŁACH-BIŚTA Zuza 59KATOWICEK-30NIE00:00:3801:16:29
68KRĘŻOŁEK Anna 58KRAKÓWK-30NIE00:00:5001:16:35
69KUCHARCZYK Monika 285TRI Team WójtowiczPOZNAŃK-40NIE00:00:4201:16:49
70DĄBROWICZ Katarzyna 160KOMORNIKIK-30NIE00:00:1201:17:09
71MAĆKOWIAK Paulina 484decathlonKAMIONKIK-30NIE00:00:5701:18:14
72GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 419Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinSTARCZÓWK-40NIE00:00:5901:18:16
73PEŻYŃSKA Anna 180BYDGOSZCZK-30NIE00:00:3901:18:26
74MORAWSKA Anna 373WARSZAWAK-60NIE00:00:3301:18:45
75MARCINKIEWICZ Marta 135MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-40NIE00:00:4801:18:51
76CHRZUSZCZ Anna 511GORZÓW WLKPK-30NIE00:00:4901:18:53
77PIWOWSKA Magda 140PLOTYK-30NO00:00:5401:18:53
78GMAJ Karolina 335GRÓJECK-30NIE00:00:5501:18:56
79JACH-BALICKA Aleksandra 54WIELICZKAK-30NIE00:00:2401:19:12
80SPYCHALSKA-WASZEK Hanna 290Sambor TeamWROCŁAWK-30NO00:00:2701:19:31
81NASTAWSKA Monika 451KALISZK-40NIE00:00:5701:20:53
82CZEKALSKA Elżbieta 109POBIEDZISKAK-50NIE00:00:3401:20:54
83KITA Ewa 280biegamdlazdrowia.plKĘDZIERZYN-KOŹLEK-50NIE00:00:3001:20:59
84CHOLEWA Agnieszka 28WROCLAWK-30NIE00:00:2701:21:13
85ZIEMKOWSKA Monika 137Żarów BiegaŻARÓWK-40NIE00:00:3101:21:48
86PASŁAWSKA Olga 319przebiega.plWROCŁAWK-30NIE00:00:1901:22:07
87BIELIŃSKA Monika 275pro-runWROCŁAWK-30NIE00:00:4601:22:09
88ONAK Izabela 11OchajoRUN & FriendsGLIWICEK-40NIE00:00:3801:22:45
89KACIUPA Agnieszka 48Biegaczki PijaczkiSZCZECINK-40NIE00:00:5801:23:02
90ANTKOWIAK Klaudia 150POZNANK-20NIE00:00:5901:23:27
91HAUTON Monika 98Nie teraz, potemSOSNOWIECK-30NIE00:00:2501:23:32
92SZOŁTYSEK Beata 24OchajoRUN & FriendsRYBNIKK-40NIE00:00:3801:23:32
93WISZNIOWSKA Agata 307Night Runners WrocławWROCŁAWK-30NIE00:00:4501:24:33
94JUSKOWIAK Alina 120gRUNwald Team PoznańPOZNAŃK-30NIE00:00:5101:24:44
95PASZKE Agnieszka 390BYTÓWK-20NIE00:01:0101:24:44
96SŁOTA Małgorzata 210DĄBRÓWKAK-30NIE00:00:4301:24:45
97CZERWONKA Katarzyna 498KRAKÓWK-30NIE00:01:0001:24:45
98WOJDAŁOWICZ Ewa 169Biegaczki PijaczkiSZCZECINK-30NIE00:00:5801:24:56
99KRÓL-PIDANTY Marzena 336Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMK-40NIE00:00:5301:25:20
100KUPKA Martyna 113SWAT TEAMPOZNAŃK-30NIE00:00:1901:25:34
101NOWACZYK Zuzanna 493POZNAŃK-20NIE00:00:3601:25:38
102TROJANOWSKA Kinga 357ZŁOTÓWK-50NIE00:00:3701:26:23
103DZIEWIATOWSKA Agnieszka 117ZŁOTÓWK-40NIE00:00:3701:26:25
104PUDŁO Kamila 245OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:4001:26:29
105SZMYT Izabela 276PseudobiegaczkiZŁOTÓWK-30NIE00:00:3901:28:49
106LUDKA Dagmara 143PseudobiegaczkiZŁOTÓWK-40NIE00:00:0001:29:20
107KAWECKA Magdalena 16Biegam Bo Lubię Ząbki TeamWARSZAWAK-30NIE00:00:3601:29:37
108FURMAN Agnieszka 18OchajoRUN&FriendsKRAKÓWK-30NIE00:00:4101:37:26
109SZALKOWSKA Dominika 183RozbieganyMIEJSKA GÓRKAK-30NIE00:00:5901:39:29
110SZELER Joanna 564WARSZAWAK-40NIE00:00:0001:40:24
111MOLSKA Małgorzata 445BBL GorzówKŁODAWAK-50NIE00:00:5101:44:25
Znaleziono 111 wynik(ów)