Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2019-01-19 |
Miejsce : | Karłów |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 561 |
Wystartowało : | 493 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 490 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Alpinista | Czas startu | Parking 7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TRZECIAKIEWICZ Mieczysław | 447 | MLKS Radków | MYSŁOWICE | M-50 | NIE | 00:00:04 | 00:51:13 | |
2 | KUCHARSKI Piotr | 65 | Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! | DESZCZNO | M-50 | NIE | 00:00:06 | 00:58:27 | |
3 | JACH Paweł | 543 | WROCŁAW | M-50 | TAK | 00:00:06 | 00:58:31 | ||
4 | FLORCZAK Maciej | 557 | MUMIE MTB TEAM | GORZÓW | M-50 | 00:00:20 | 01:02:17 | ||
5 | CHORZĘPA Adam | 453 | SZCZYTNA | M-50 | NIE | 00:00:06 | 01:02:28 | ||
6 | PROKOPIUK Jarosław | 295 | PROCAR Gdynia | GDYNIA | M-50 | NIE | 00:00:13 | 01:03:15 | |
7 | ZERZUT Jarosław | 388 | Puszczyk Bukowy | SZCZECIN | M-50 | NIE | 00:00:14 | 01:03:55 | |
8 | DŁUGOSZ Marek | 379 | KB Geotermia Uniejów | WARTKOWICE | M-50 | NIE | 00:00:13 | 01:04:00 | |
9 | KOWALSKI Andrzej | 375 | WROCŁAW | M-50 | NIE | 00:00:28 | 01:04:59 | ||
10 | KOZŁOWSKI Wojciech | 352 | Sudety MTB Challenge | LISOWICE | M-50 | NIE | 00:00:27 | 01:08:05 | |
11 | KOPEĆ Dariusz | 455 | KUDOWA-ZDRÓJ | M-50 | NIE | 00:00:11 | 01:08:06 | ||
12 | WYBIERAŁA Andrzej | 457 | Rozbiegany Rawicza | RAWICZ | M-50 | NIE | 00:00:50 | 01:08:38 | |
13 | SKOKOWSKI Jacek | 138 | Aktywne Prawobrzeże Szczecin | SZCZECIN | M-50 | NIE | 00:00:28 | 01:08:58 | |
14 | SÓWKA Waldemar | 149 | WUEF Club | LUBASZ | M-50 | NIE | 00:00:09 | 01:09:07 | |
15 | NEUMANN Jacek | 129 | Centrum Łąkowa 1 | RADKÓW | M-50 | NIE | 00:00:33 | 01:09:52 | |
16 | BAKA Marcin | 103 | GTS Tradycja | GRODZISK MAZOWIECKI | M-50 | NIE | 00:00:09 | 01:10:37 | |
17 | KOCZEWSKI Paweł | 434 | Maltańska Grupa Biegowa | POZNAŃ | M-50 | NIE | 00:00:31 | 01:11:20 | |
18 | GOŁĄB Janusz | 4 | GLIWICE | M-50 | TAK | 00:00:34 | 01:16:07 | ||
19 | MIREK Waldemar | 146 | EasyRun | KUŹNIA RACIBORSKA | M-50 | NIE | 00:00:30 | 01:16:15 | |
20 | FIJAŁKOWSKI Wojciech | 398 | MONAR-Gracze | WROCŁAW | M-50 | NIE | 00:00:30 | 01:16:50 | |
21 | KAMIŃSKI Tomasz | 528 | POZNAŃ | M-50 | NIE | 00:00:23 | 01:22:35 | ||
22 | BARAN Zenon | 439 | Butaliony | WARSZAWA | M-50 | NIE | 00:01:03 | 01:23:28 | |
23 | KAWAŁKO Ryszard | 551 | Zbyt Wolny Ryś | LEGNICA | M-50 | NIE | 00:01:10 | 01:27:12 | |
24 | KACZMARCZYK Wojciech | 367 | RACIBÓRZ | M-50 | NIE | 00:00:52 | 01:29:04 | ||
25 | KUDEŁKA Janusz | 113 | PRĄDOCIN | M-50 | NIE | 00:00:36 | 01:34:27 |
Znaleziono 25 wynik(ów)