ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 21 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2021-03-13
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
434
Wystartowało:
357
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
352
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaMoment startuParking
7km
Bledne_Skaly
14km
     
1WITEK Andrzej 419140MINUT.PLMIRKÓWM-20NIE2021-03-13 08:00:0400:44:1701:16:17
2RUTKOWSKI Dawid 333140MINUT.PL / GRIZZLYTEAMLUBINM-40TAK2021-03-13 08:00:1000:44:4101:23:44
3GRUND Marek 239MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM-30TAK2021-03-13 08:00:1700:48:0101:32:46
4SZCZOTKA Łukasz 327WROCŁAWM-30NIE2021-03-13 08:00:2200:59:3501:44:06
5GÓRNY Robert 128TIM JEST TIMOZIMEKM-40NIE2021-03-13 08:00:5100:55:1101:45:52
6JACKOWIAK Agnieszka 229RUNNER'S POWERŚREMK-30NIE2021-03-13 08:01:0201:12:4002:11:36
7JACKOWIAK Szymon 142RUNNER'S POWERŚREMM-40NIE2021-03-13 08:01:0501:12:3802:11:30
8FRĄCKOWIAK Dominik 291ŚMIGIELM-30NIE2021-03-13 08:01:1001:12:3402:20:49
9STASZEWSKI Dariusz 2137.BKPOW.TOMASZÓW MAZ.M-30NIE2021-03-13 08:01:2301:20:0602:36:14
10ZDYB Grzegorz 245LEŚNIÓW WIELKIM-40NIE2021-03-13 08:01:2901:06:3802:11:47
11CHLIPAŁA Marek 461JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-30NIE2021-03-13 08:01:3401:01:1202:00:41
12GONCZARENKO Jarek 341RUN100LOVERADKÓWM-40NIE2021-03-13 08:01:5400:42:2501:20:45
13DZIĘGIELEWSKA Dominika 193EKIPA LIPALIPAK-30NIE2021-03-13 08:02:0501:19:3402:29:24
14PIASKOWSKI Artur 489JAWORM-40NIE2021-03-13 08:02:1001:18:5902:29:16
15NIKOLAJUK Robert 188OLSZTYNM-30NIE2021-03-13 08:02:1801:10:2202:15:08
16MILAN Grzegorz 306OLSZTYNM-20NIE2021-03-13 08:02:2001:12:1502:15:02
17PIETRZYK Tomasz 256140MINUT.PLŚWIDNICAM-40NIE2021-03-13 08:02:3500:56:2801:47:49
18CZUBACKI Kacper 482WARSZAWAM-30TAK2021-03-13 08:02:4101:18:2402:18:14
19KRZECZKOWSKI Roman 219BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-40NIE2021-03-13 08:02:4401:12:4902:21:26
20KASZYŃSKI Tomek 297LUBOŃM-40NIE2021-03-13 08:02:5600:58:2201:48:27
21KAŁUŻNY Wojciech 315BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-40NIE2021-03-13 08:03:0200:59:0001:52:54
22HAJDA Justyna 338MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWK-20NIE2021-03-13 08:03:1100:57:2001:47:18
23GONERA Kazimierz 136KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEM-60NIE2021-03-13 08:03:1801:24:0102:37:55
24KRAJEWSKA Magdalena 148ŁÓDŹK-50NIE2021-03-13 08:03:2601:25:0302:46:16
25GÓRSKA Tatiana 511AGB TORFYALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK-50NIE2021-03-13 08:03:3201:27:1402:46:09
26BALIŃSKI Karol 513ULTRASEK KAROLASEKDRAWSKO POMORSKIEM-30NIE2021-03-13 08:03:4000:50:2901:37:41
27RYCERSKI Rafał 488DOMINIK GRZĄDZIEL TEAMCZAPLINEKM-30NIE2021-03-13 08:03:4600:50:0101:37:34
28DIUWE Marzena 237ŚWIDNICAK-30NIE2021-03-13 08:03:5301:13:3202:21:25
29KOMADA Wojciech 179ŚWIDNICAM-40NIE2021-03-13 08:04:0101:09:4502:16:45
30MAKLES Wioletta 290EUROPA UBEZPIECZENIA / NOAWROCŁAWK-40NIE2021-03-13 08:04:1001:22:1002:34:50
31CZECH Dorota 288AFR POLANDKIEŁCZÓWK-40NIE2021-03-13 08:04:1601:22:3502:34:41
32CHOŁUJ Małgorzata 368SZCZODREK-50NIE2021-03-13 08:04:2101:22:3202:34:37
33SZCZĘŚNIAK Piotr 393GVT BMCSTRZELINM-40NIE2021-03-13 08:04:2800:55:2901:38:18
34SOWIŃSKI Robert 400GVTBORÓWM-40NIE2021-03-13 08:04:3301:08:1302:12:54
35JANCZ Tomasz 346JELENIA GÓRAM-40NIE2021-03-13 08:04:4000:55:4901:41:57
36DULĘBA Tomasz 269RZESZÓWM-50NIE2021-03-13 08:05:2401:12:5502:15:56
37ŚWIATOWIEC Anna 240KRAKÓWK-50NIE2021-03-13 08:06:1901:06:2402:03:29
38SAJDUDA Adam 250WROCŁAWM-20NIE2021-03-13 08:06:4100:51:4001:39:47
39PIECUCH Małgorzata 162PRZEWORSKK-60NIE2021-03-13 08:08:0401:17:4302:25:53
40KRAJEWSKI Wojtek 516KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-50NIE2021-03-13 08:09:1100:51:4801:37:03
41CIERCZEK Rafał 517ROGÓW SOBÓCKIM-30NIE2021-03-13 08:09:4901:16:1602:23:55
42KASPRZAK Andrzej 519KOBIERZYCEM-30NIE2021-03-13 08:09:5001:16:2402:23:58
43NYSARZ Jan 529ROKIETNICAM-302021-03-13 08:09:5201:23:1002:30:37
44SOBAŃSKA Paulina 139TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEK-30NIE2021-03-13 08:09:5901:22:2702:33:32
45HAŁA Marta 451TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEK-40NIE2021-03-13 08:10:0801:22:1502:30:21
46SOBAŃSKI Roman 140TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEM-40NIE2021-03-13 08:10:1601:22:0402:32:56
47SERWATKIEWICZ Grzegorz 159TŁUMACZÓWM-30NIE2021-03-13 08:10:2301:12:2302:23:39
48PODOLUK Marek 206WROCŁAWM-40NIE2021-03-13 08:10:3000:57:3501:49:16
49BARAŃSKI Piotr 377JÓZEFOSŁAWM-40NIE2021-03-13 08:10:3601:09:2802:13:03
50CICHOMSKA Marzena 248OLSZTYNK-40NIE2021-03-13 08:10:4501:16:2802:29:22
51PISOWŁODZKA Dagmara 214DĄBROWA GÓRNICZAK-40NIE2021-03-13 08:10:5101:11:4202:13:55
52KUBICA Agnieszka 411KOTWICA BRZEGBRZEGK-40NIE2021-03-13 08:10:5801:28:0502:40:02
53KOŁODZIEJ Roman 486KOTWICA BRZEGKARŁOWICEM-40NIE2021-03-13 08:11:1600:56:3901:47:48
54KADŁUBOWSKI Piotr 174KOTWICA BRZEG / RUN100LOVEBRZEGM-40NIE2021-03-13 08:11:2401:00:5001:56:59
55STEFANISZYN Marcin 494SZTUKA RUCHU PIOTR JACKOWIAKBRZEGM-30NIE2021-03-13 08:11:3301:01:0801:56:44
56KRAWIEC Piotr 208KOTWICA BRZEGŻŁOBIZNAM-40NIE2021-03-13 08:11:4101:13:0402:20:07
57FEDOROWICZ Jowita 456KOTWICA BRZEGBRZEGK-30NIE2021-03-13 08:11:4901:27:3402:39:23
58JURCZAK Szymon 301POZNAŃM-30NIE2021-03-13 08:12:2400:57:5801:53:11
59SZUKAŁA Piotr 203POZNANM-30NIE2021-03-13 08:12:2901:40:1002:27:59
60RUSOŁ Tomasz 339TROPEM ULTRAWROCŁAWM-30NIE2021-03-13 08:12:3001:43:12
61GOŁĄB Mateusz 283JURNE KNURYPOZNAŃM-30NIE2021-03-13 08:12:3600:53:4701:40:26
62SUDÓŁ Robert 412KOTWICA BRZEGBRZEGM-40NIE2021-03-13 08:13:1101:04:5902:08:45
63RUSIN Jakub 137IWINYM-30NIE2021-03-13 08:14:0601:00:0001:55:31
64RUSIN Szymon 225IWINYM-30TAK2021-03-13 08:14:1201:14:3102:20:57
65ZANDECKI Maciej 416SWARZEDZM-50NIE2021-03-13 08:14:1900:54:1201:43:44
66KASZYŃSKA Dorota 413POZNAŃK-50NIE2021-03-13 08:14:2601:17:2502:24:37
67ŻAK Dominika 308SZCZECINK-30NIE2021-03-13 08:14:4001:09:2202:13:22
68ŻAK Piotr 331SZCZECINM-30NIE2021-03-13 08:14:5001:08:3602:07:33
69SZPETECKA Marcelina 311WROCŁAWK-30NIE2021-03-13 08:15:1301:12:1302:23:20
70HACHOŁ Justyna 325WROCŁAWK-40NIE2021-03-13 08:15:1801:12:0902:23:05
71TOL Kamil 129MAFIA TEAM LUBLINIECTANINAM-30NIE2021-03-13 08:16:3302:07:0903:19:10
72JOL Monika 526Mafia Team LubliniecLUBLINIECK-302021-03-13 08:16:3702:07:1003:19:11
73WRÓBLEWSKI Witek 496ZŁOTORYJAM-30NIE2021-03-13 08:18:4001:04:5302:06:07
74ŻMIJEWSKI Tomasz 121WROCŁAWM-30NIE2021-03-13 08:24:1200:52:2901:38:11
75SYPKO-KUBICKA Katarzyna 430KOZŁOWICKI CROSS FABRYKA ZMIANKLUCZBORKK-402021-03-13 08:26:3701:17:3302:24:26
76KUBICKI Mariusz 429KOZŁOWICKI CROSS SIS FABRYKA ZMIANKLUCZBORKM-402021-03-13 08:26:3901:17:2902:24:23
77JUREK Michał 119RMT TEAM PROWROCŁAWM-30NIE2021-03-13 08:28:5600:40:1201:16:25
78MÓLL Mateusz 198#SOBASTEAMWROCŁAWM-30NIE2021-03-13 08:29:0500:48:5301:34:02
79MATUSZEWSKA Małgorzata 131RUNNER'S POWER ŚREMŚREMK-40NIE2021-03-13 08:29:1601:15:0402:18:05
80MATUSZEWSKI Marek 532Runners POWERŚREMM-402021-03-13 08:29:1801:15:0002:18:01
81KACZMAREK Mirosław 358RUNNER'S POWERŚREMM-30NIE2021-03-13 08:29:2001:15:0202:18:02
82ODOLAK Piotr 152SULEJÓWEKM-30NIE2021-03-13 08:29:2700:55:1901:43:14
83PAŁYSA Robert 508JÓZEFÓWM-20NIE2021-03-13 08:29:3401:04:0601:58:22
84ANTECKI Jacek 367ŁÓDŹM-40NIE2021-03-13 08:30:4401:31:1202:55:42
85WYRWICKA Sylwia 387PABIANICEK-40NIE2021-03-13 08:30:4401:30:4602:55:40
86PASZKIEWICZ Józef 116MUROWANA GOŚLINAM-30NIE2021-03-13 08:31:0700:59:3501:53:40
87PASZKIEWICZ Maciej 292DZIADEK BIEGA ULTRAMUROWANA GOŚLINAM-50NO 2021-03-13 08:31:1201:05:4202:04:04
88GRUDZIEN-JURKOWSKA Malgorzata 272WROCLAWK-30NIE2021-03-13 08:31:2001:08:2702:09:50
89DAMEC Aleksnder 298OCHAJORUN & FRENDSRYBNIKM-50NIE2021-03-13 08:31:4500:49:3901:32:44
90BEŚKA Sławomir 192OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKM-50NIE2021-03-13 08:31:5101:01:5301:52:31
91BIENIEK Beata 366KNURÓWK-30NIE2021-03-13 08:32:0001:18:1502:26:31
92WITA Mateusz 527GOSTYŃM-302021-03-13 08:32:0801:18:1702:26:24
93MACIONCZYK Julita 135RYBNICKA GRUPA BIEGOWA "PĘDZIMY RAZEM"RYBNIKK-30NIE2021-03-13 08:32:1601:18:3702:26:09
94WYSOCKI Tomasz 371OCHAJORUN & FRIENDSOCHOJECM-40NIE2021-03-13 08:32:3201:18:0602:25:44
95ŻMUDKA Bartek 276RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-40NIE2021-03-13 08:32:4001:16:4302:25:33
96CZECH Bożena 389RYBNIKK-40NIE2021-03-13 08:32:4701:37:0002:54:08
97CZECH Marcin 384RYBNIKM-40NIE2021-03-13 08:32:5401:36:5202:54:00
98FURMAN Agnieszka 118OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWK-30NIE2021-03-13 08:33:0301:40:2803:04:43
99FURMAN Michał 199OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWM-30NIE2021-03-13 08:33:1301:40:2403:15:56
100KURCZYNA-GŁUSZCZAK Magdalena 438ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK-30NIE2021-03-13 08:33:2601:42:1503:20:54
101ZWIERZYŃSKI Roman 485LECĘ BO CHCĘLUTYNIAM-60NIE2021-03-13 08:33:3401:21:3902:33:25
102OGŁAZA Kamil 530SULEJÓWM-302021-03-13 08:34:3400:49:1401:33:22
103BACHANOWSKI Pawel 191KONINM-40NIE2021-03-13 08:35:2401:33:2603:00:11
104SZYGENDA Sebastian 348WRZEŚNIAM-40NIE2021-03-13 08:38:4901:09:1702:12:07
105KWIATKOWSKI Przemysław 534GNIEZNOM-402021-03-13 08:38:5501:09:2402:12:01
106MORAWSKI Marcin 161RANGER SURVIVAL CLUBOBORNIKI ŚLĄSKIEM-40NIE2021-03-13 08:39:0301:13:4202:23:16
107POSADZY -PALICKA Natalia 433POZNAŃK-402021-03-13 08:39:1801:19:5302:30:55
108NOWAK Marcin 523MOSINAM-302021-03-13 08:40:2700:52:4601:39:03
109WOJCIECHOWSKI Dariusz 133KRAKOWIAK ULTRA TEAMKROSNOM-40NIE2021-03-13 08:40:3401:35:0502:26:21
110SZCZUKA Joanna 134WIRYK-20NIE2021-03-13 08:40:4301:13:3602:19:32
111SOKOŁOWSKI Artur 409TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKM-40NIE2021-03-13 08:41:1201:24:2102:46:09
112ŁASKAWSKA Justyna 498WARSZAWAK-40NIE2021-03-13 08:41:2101:24:1202:41:28
113BAŁYS Katarzyna 421HERCOG RUNNING TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEK-30NIE2021-03-13 08:44:2800:51:1201:36:57
114GOŁĄBIOWSKI Jarek 466BIEGACZE SWINOUJSCIEWALENDOWM-50NIE2021-03-13 08:44:3801:14:1702:18:44
115PŁUCIENNICZAK Bartosz 392KOŁOM-30NIE2021-03-13 08:44:5601:04:5802:03:49
116SIEPIELSKI Damian 396SOLETANCHE POLSKANOWA WOLAM-30NIE2021-03-13 08:45:0201:05:2802:09:07
117FLASZEWSKI Adam 507SPORTOWY KAŹMIERZRADZYNYM-30NIE2021-03-13 08:45:0901:04:3701:59:46
118MADETKO Arkadiusz 533KSIĄŻ WIELKIM-302021-03-13 08:45:1801:04:3002:02:20
119SOSZYŃSKI Piotr 499GAZELE NA STARCIEWARSZAWAM-40NIE2021-03-13 08:45:2801:18:1502:24:30
120SOSZYŃSKA-PSTROKOŃSKA Joanna 151GAZELE NA STARCIEWARSZAWAK-30NIE2021-03-13 08:45:3701:18:2402:24:16
121LACHOWSKI Robert 113ŁÓDŹM-30NIE2021-03-13 08:45:4400:52:4801:39:30
122ROJEWSKI Paweł 168EVERRUNŁÓDŹM-30NIE2021-03-13 08:45:5000:54:0001:39:56
123ANTOSIAK Tomasz 524FunTriWROCŁAWM-402021-03-13 08:46:3000:58:5101:49:02
124NEUMANN Beata 318CENTRUM ŁĄKOWARADKÓWK-50NIE2021-03-13 08:46:3601:20:3002:36:22
125CHUDAŃSKI Jakub 528KNURÓWM-302021-03-13 08:46:4701:15:1702:30:46
126PAŚ Tomasz 264PASIOL TEAM WROCŁAWWROCŁAWM-40NIE2021-03-13 08:46:5401:04:4202:04:34
127ROSOCHACZ Krzysztof 106MIĘDZYRZECZM-40NIE2021-03-13 08:48:0100:55:2401:47:21
128SZYMCZAK Łukasz 337SZCZECINM-40NIE2021-03-13 08:48:0901:17:0702:30:57
129BORODYN Andrzej 402FARTY PUSZCZYSZCZECINM-40NIE2021-03-13 08:48:2001:15:2702:38:32
130WETHACZ Dariusz 477CISNAM-30NIE2021-03-13 08:48:2500:48:4901:32:09
131KŁACZYŃSKA Danuta 478SZCZECINK-40NIE2021-03-13 08:48:3300:57:3301:46:25
132TAMULONEK Grzegorz 509POLICEM-40NIE2021-03-13 08:48:4201:04:3002:02:24
133SKOKOWSKI Jacek 211SZCZECINM-50NIE2021-03-13 08:48:4901:04:0902:02:19
134ZIMNY Tomasz 388SZCZECINM-60NIE2021-03-13 08:48:5500:57:0901:46:14
135KONOPACKI Grzegorz 442RÓŻOWE LANDRYNYBYSTRZYCA KŁODZKAM-30NIE2021-03-13 08:49:0201:07:2702:07:12
136HOFFMANN Grzegorz 132PIOTROWO PIERWSZEM-40NIE2021-03-13 08:49:0901:19:0902:39:36
137ROGALA Tomasz 506PIESKIM-30NIE2021-03-13 08:49:4700:54:2901:42:25
138KOTRA Jacek 243LAKOWA 1SMOLNICAM-40TAK2021-03-13 08:50:4001:00:5301:56:24
139NOWOSAD Artur 491WOŁÓWM-40NIE2021-03-13 08:50:4800:59:5201:54:24
140NEUMANN Jacek 310CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWM-50NIE2021-03-13 08:51:1901:03:5902:03:12
141KRÓL-PIDANTY Marzena 434STRZEGOMK-402021-03-13 08:51:5001:15:5402:24:20
142MALISZAK Agnieszka 502LEGNICAK-30NIE2021-03-13 08:51:5801:24:5002:48:34
143PIDANTY Grzegorz 435ZHR STRZEGOMSTRZEGOMM-402021-03-13 08:52:1301:11:0802:14:41
144WŁODARCZYK Jarosław 235KARKONOSZE RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM-40NIE2021-03-13 08:52:2000:46:1301:31:32
145WOSZCZAK Jolanta 481STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINK-50NIE2021-03-13 08:53:0201:13:3302:17:51
146WOSZCZAK Zbigniew 480STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINM-50NIE2021-03-13 08:53:0701:11:4502:17:41
147BEDNARZ Małgorzata 390OTM.BOTMUCHÓWK-40NIE2021-03-13 08:53:4601:05:5902:04:08
148ZYCHOWICZ Paweł 281OTM.BOTMUCHÓWM-40NIE2021-03-13 08:53:5401:05:5802:04:03
149KOLANKO Sylwia 472NYSA BIEGANYSAK-30NIE2021-03-13 08:54:1300:57:3401:47:42
150BOŻEK Radosław 334OPOLEM-30NIE2021-03-13 08:54:2000:56:3001:51:08
151BRZEZIŃSKI Andrzej 436OLKUSZM-602021-03-13 08:56:1701:19:2102:31:26
152PAPROCKI Krzysztof 336POLKOWICEM-40NIE2021-03-13 08:56:2100:57:5401:47:14
153HACUŚ Jacek 501DUSZNIKI ZDRÓJM-30NIE2021-03-13 08:57:5801:07:0302:11:38
154RADECKI Adam 103STRZEGOMM-40NIE2021-03-13 08:59:0301:07:0502:11:37
155FARION Marzena 101THE FARIONSSTRZEGOMK-40NIE2021-03-13 08:59:0401:07:0602:11:36
156MIKOŁAJEC Piotr 216WROCŁAWM-30NIE2021-03-13 08:59:1501:03:0501:58:43
157ZARZECZNY Radosław 156JUNIOR AMATOR SUPERSTARKRAKÓWM-30NIE2021-03-13 09:00:0201:49:4102:55:20
158DRZEWIECKI-ZARZECZNY Grzegorz 316BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM-60NIE2021-03-13 09:00:0901:48:5803:20:49
159MORAWSKA Anna 323WARSZAWAK-60NIE2021-03-13 09:00:2301:27:5202:44:44
160SZYMCZYSZYN Tomasz 354WROCŁAWM-30NO 2021-03-13 09:00:2901:04:0001:54:23
161GRABOWICZ Paweł 518SIEKIERKI WIELKIEM-40NIE2021-03-13 09:01:0301:44:0602:44:20
162FEICHTINGER Marek 270ŻORYM-40NIE2021-03-13 09:02:1001:31:3302:24:26
163TYŚ Radek 266NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAM-30NIE2021-03-13 09:03:0501:31:3802:24:48
164ZAGROBELNY Michał 407KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-30NIE2021-03-13 09:04:2000:54:4201:45:29
165KOSIOROWSKI Leszek 395TEAM BIEG PIASTÓWJELENIA GÓRAM-50NIE2021-03-13 09:04:2301:19:1902:31:19
166WALCZAK Agnieszka 399KOWARY BIEGAJĄKOWARYK-30NIE2021-03-13 09:04:2801:17:4402:26:49
167KRZYSZTOFIAK Aleksandra 275KOWARY BIEGAJĄKOWARYK-30NIE2021-03-13 09:04:5101:08:5202:10:19
168WITEK Paweł 335KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-40NIE2021-03-13 09:04:5700:58:1501:55:28
169SKOWRONEK Tomasz 155POZNAŃM-30NIE2021-03-13 09:05:0301:19:1402:46:22
170MITIS Marek 220KRAKÓWM-30NO 2021-03-13 09:05:0901:13:1902:15:19
171DREAS Jakub 195DZIKIE BOBRY / WĘDZIKOWSKI TEAMRYBITWYM-30NIE2021-03-13 09:05:2101:02:3002:01:03
172STEFANIAK Marcin 425STR POZNAŃ/PREFAWAABDĄBRÓWKAM-402021-03-13 09:05:2701:16:1102:24:36
173BŁASZKIEWICZ Bogusz 357STR POZNAŃ/DZIKIE BOBRYLUSOWOM-40NIE2021-03-13 09:05:3300:56:2801:49:44
174SOCHA Seweryn 525POZNAŃM-302021-03-13 09:05:4800:45:3001:27:53
175STACHOWIAK Łukasz 115STR POZNAŃ / CITY TRAIL TEAMPOZNAŃM-30NIE2021-03-13 09:05:5300:52:3801:38:57
176BARAN Paulina 255NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMPIASECZNOK-30NIE2021-03-13 09:06:4201:21:3402:33:32
177ODOLCZYK Joanna 378WARSZAWAK-50NIE2021-03-13 09:06:4901:17:3502:25:11
178BARAN Zenon 201RĄCZE RACICZKIWARSZAWAM-60NIE2021-03-13 09:06:5401:03:2701:57:42
179GAŁASZKIEWICZ Grzegorz 467LINDON TEAMZŁOTNOM-40NIE2021-03-13 09:07:1001:14:2202:20:26
180WIANECKI Mieczysław 512NIEZRZESZONYSZCZYTNAM-50NIE2021-03-13 09:07:3001:06:1602:08:30
181KĄCKI Paweł 234RĄCZE RACICZKIWARSZAWAM-40NIE2021-03-13 09:07:4101:02:1201:58:33
182SZKUDŁO Oskar 324BEZ BALASTURADWANICEM-40NIE2021-03-13 09:07:4901:04:4102:07:26
183WACHOWSKA Katarzyna 490SMOK TRÓJGŁOWYPOZNAŃK-30NO 2021-03-13 09:08:4001:09:1102:06:09
184KWIT Ann 328BEZ KLUBUSIECHNICEK-40NIE2021-03-13 09:09:1401:26:0202:40:27
185SERAFIN Ewelina 261RADKÓWK-40NIE2021-03-13 09:09:3401:11:0602:17:33
186SERAFIN Robert 172RADKÓWM-50NIE2021-03-13 09:09:4501:11:0602:17:26
187ŚLADCZYK Dominik 465MKSTKUDOWA ZDRÓJM-30TAK2021-03-13 09:09:5101:01:4802:19:41
188KURZAWIAK Grzegorz 126KUDOWIANKA RUNKARŁÓWM-30NIE2021-03-13 09:10:1500:51:1601:39:12
189MICHALSKI Piotrek 286WROCŁAWM-30NO 2021-03-13 09:10:3000:47:5801:30:41
190ROGÓRZ Andrzej 231LOTNIK WROCŁAWWROCŁAWM-40NIE2021-03-13 09:10:4201:01:1502:02:27
191KURZAWIAK Wojciech 181ZGÓRMYSYNYKARŁÓWM-40TAK2021-03-13 09:14:0701:17:1402:35:19
192MAZURKIEWICZ Anna 299ZGÓRMYSYNYWAŁBRZYCHK-30NIE2021-03-13 09:14:0701:19:2302:35:16
193SAJEWICZ Dominik 209ZGÓRMYSYNYWAŁBRZYCHM-30TAK2021-03-13 09:14:1500:52:3001:39:19
194MICHALSKA Bogna 531GLIWICEK-302021-03-13 09:15:2301:11:4602:14:49
195BEDNARSKA-KOZIOŁ Danuta 217WKURW_TEAMZIELĘCICEK-40NIE2021-03-13 09:15:4001:42:5003:14:33
196BLICHERT Anna 437I DON'T KURWA CAREWROCŁAWK-30NIE2021-03-13 09:15:4101:40:0103:14:32
197CIEPŁY Maciej 112WROCŁAWM-30NIE2021-03-13 09:15:4300:53:4101:46:00
198KRZESIMOWSKI Damian 100KIELCEM-30NIE2021-03-13 09:16:5801:03:3402:01:56
199PEŻYŃSKI Piotr 349BYDGOSZCZM-40NIE2021-03-13 09:20:3101:02:5602:00:51
200MINDYKOWSKI Zbigniew 120BYDGOSZCZM-40NIE2021-03-13 09:20:3201:02:1402:00:50
201BRUNKE Tomasz 277RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40NIE2021-03-13 09:20:3301:03:0302:05:39
202PIERZCHALSKI Dawid 144BIAŁE BŁOTAM-40NO2021-03-13 09:20:3800:52:3501:43:21
203CZERWONKA Zbigniew 322ŁÓDŹM-30NO 2021-03-13 09:20:4001:20:4102:45:47
204MŁYNARCZYK Krzysztof 147WARSZAWAM-40NIE2021-03-13 09:20:4100:59:5001:55:24
205POCIĘGIEL Michał 143SKAWINA BIEGARADZISZÓWM-30NIE2021-03-13 09:21:0101:09:5202:08:34
206FIGUŁA Sławomir 169KRZĘCINM-30NIE2021-03-13 09:21:0201:09:2902:14:45
207ZARODA Zbigniew 282WQURW TEAMKONINM-50NIE2021-03-13 09:23:0101:07:1302:06:46
208BUSS Jakub 262KUDOWIANKARUNKUDOWA-ZDRÓJM-40NIE2021-03-13 09:23:0301:05:2502:06:44
209BREWKA Wanda 224GTRATPIERWOSZÓWK-30NIE2021-03-13 09:23:4501:08:4202:05:17
210BREWKA Wojciech 165GTRATPIERWOSZÓWM-40NIE2021-03-13 09:23:4600:59:4301:53:52
211KIEŁBASA Paweł 207GT RATSTRZEGOMM-40NIE2021-03-13 09:23:4601:00:1401:53:56
212GINTER Grzegorz 497AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-30NIE2021-03-13 09:24:1901:05:4202:03:02
213SŁYSZ Szymon 428NSK RUNSWAŁBRZYCHM-30NIE2021-03-13 09:26:1200:48:2701:32:45
214LUBIK Adam 340KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-30TAK2021-03-13 09:26:4801:05:3802:04:42
215GULCZYŃSKI Tomasz 205ZIELONKAM-30NIE2021-03-13 09:26:5000:53:4501:41:45
216SOBKOWIAK Marcin 455POZNAŃM-30NIE2021-03-13 09:27:3701:03:3801:58:58
217SZNAJDER Paweł 238BUBBA&GUMPWAŁBRZYCHM-40NIE2021-03-13 09:28:3200:55:1601:47:42
218ZIELIŃSKI Dominik 153ŚREMM-30TAK2021-03-13 09:29:4900:55:2201:45:08
219ZAJĄCZKOWSKI Damian 521POZNAŃM-40NIE2021-03-13 09:29:5001:29:3003:00:27
220KUBIAK Karolina 233WEJHEROWOK-40NIE2021-03-13 09:30:0001:00:3801:54:23
221PANZ Krzysztof 189KLESZCZÓWM-30TAK2021-03-13 09:30:1400:55:3101:47:17
222ANDRZEJCZAK Paweł 105KALISZM-40NIE2021-03-13 09:30:2001:22:5902:33:31
223WYROŚLAK Józef 271WROCŁAWM-30NO 2021-03-13 09:31:2900:51:5901:37:48
224DOLATA Maciej 330SKÓRZEWOM-40NIE2021-03-13 09:33:4402:13:0703:23:36
225NOWACKI Mateusz 422PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMSTRONIE SLĄSKIEM-30NIE2021-03-13 09:35:4100:45:3201:30:35
226OSICA Łukasz 204ŚWIĘTOCHŁOWICEM-30NIE2021-03-13 09:36:2400:58:4801:48:21
227FRANKIEWICZ Artur 295GLIWICEM-30TAK2021-03-13 09:37:5800:49:0101:33:44
228LUBAŃSKA Alicja 302BUKOWICEK-50NIE2021-03-13 09:40:3801:29:5302:53:02
229LUBAŃSKI Mateusz 244DŁUGOŁĘKAM-30NIE2021-03-13 09:40:4400:54:4801:43:21
230LUBAŃSKI Robert 252BUKOWICEM-50NIE2021-03-13 09:40:5200:55:0901:43:26
231BONIEC Gabriela 397ŻARYK-20NIE2021-03-13 09:41:1401:01:0901:54:27
232BULARZ Mateusz 385BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-20NIE2021-03-13 09:41:2601:22:4102:45:25
233BĄKOWSKI Tomasz 424CAMP - RUNOŁAWAM-40NIE2021-03-13 09:41:3401:13:0502:15:40
234SZLUFIK Marta 294BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-30NIE2021-03-13 09:41:4001:10:1402:14:06
235RÓŻALSKI Ireneusz 246BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-40NIE2021-03-13 09:41:4600:50:1001:37:07
236ŁUKASIK Marcin 180BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-40NIE2021-03-13 09:41:5100:58:4301:46:57
237PAWLAK Mateusz 194BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-30NIE2021-03-13 09:41:5601:11:0202:17:36
238SKIBIŃSKI Piotr 287BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-30NIE2021-03-13 09:42:0201:17:1502:26:02
239GOGOLA Mateusz 257BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-30NIE2021-03-13 09:42:1201:21:4702:48:42
240BUŁAJEWSKA-OZGA Kinga 321BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-30NIE2021-03-13 09:42:2201:09:5902:13:27
241BOCHNIARZ Anna 372BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-30NIE2021-03-13 09:42:2901:14:1802:20:03
242ANDROS Agata 170BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-30NIE2021-03-13 09:42:3501:08:5102:13:10
243JANOTA Michał 122BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-40NIE2021-03-13 09:42:4201:08:5102:13:05
244LECHOWSKI Grzegorz 111BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-30NIE2021-03-13 09:42:4701:03:5902:06:55
245TOŚ Sebastian 197CHRZĄSTAWA WIELKAM-40NIE2021-03-13 09:42:5200:55:4001:44:21
246NIMSZ Bartosz 483KOŚCIERZYCEM-40NIE2021-03-13 09:43:0001:15:0502:24:46
247KOMENDZIŃSKI Wojciech 484GRODKÓWM-40NIE2021-03-13 09:43:0801:14:5702:24:40
248PAJĄK Krzysztof 535KW GliwiceBĘDZIN M-50TAK2021-03-13 09:43:3501:19:2402:37:45
249OLESZEK Magdalena 441BIEGOWA KUŹNIACZELADŹK-30TAK2021-03-13 09:43:4301:18:5502:37:31
250WANKIEWICZ Krzysztof 510JELCZ-LASKOWICEM-40NIE2021-03-13 09:43:5201:08:1202:04:40
251SARNOWSKI Paweł 145OSTRZESZOWM-30TAK2021-03-13 09:43:5900:45:3101:23:31
252SOŁTYSIAK Marta 222ŁÓDŹK-30TAK2021-03-13 09:44:2500:59:2101:53:05
253SIKORSKI Szymon 445600 968 951KIEŁCZÓWM-30NIE2021-03-13 09:45:0500:54:3601:42:52
254FLORCZAK Marek 536RATNO GÓRNEM-402021-03-13 09:46:4700:55:1701:46:48
255SIKORSKA Karolina 446NOAKIEŁCZÓWK-30NIE2021-03-13 09:47:1201:24:2102:46:19
256BIECHOŃSKI Jarosław 177POZNAŃM-40NIE2021-03-13 09:47:3001:09:4302:05:39
257URBANOWICZ Cezary 414POZNAŃM-30NIE2021-03-13 09:47:3601:09:5002:09:35
258JĘDRZEJCZAK Wojciech 493ŁÓDŹM-50NIE2021-03-13 09:48:1001:01:5601:55:00
259NORBERT Michał 285KB SOBÓTKAŚWIDNICAM-30NIE2021-03-13 09:48:1900:41:0801:18:44
260ŁUKOMSKI Maciej 520ŁÓDŹM-40TAK2021-03-13 09:48:3600:51:4301:37:09
261ŚLĘZAK Piotr 439ŚLĘZAKTEAMSIEMIANICEM-30NIE2021-03-13 09:49:2600:47:4501:27:04
262BOSAKIEWICZ Tomasz 167OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM-30NIE2021-03-13 09:49:3400:51:1801:38:37
263FINKOWIAT - SZYMCZAK Katarzyna 332SZCZECINK-30NIE2021-03-13 09:52:1801:29:4502:46:40
264KACIUPA Agnieszka 274SZCZECINK-40NIE2021-03-13 09:52:1801:29:4402:46:40
265WYTYKOWSKA Joanna 454ŁKW/RYSIEŁÓDŹK-40TAK2021-03-13 09:53:0101:00:5501:55:46
266NAWROT Wojciech Nawrot 171CTSWROCLAWM-30NO 2021-03-13 09:54:0000:49:2201:34:43
267KOZAK Vlad 458WROCLAWM-30NO 2021-03-13 09:54:3301:02:3501:53:48
268TERESHCHENKO Ganna 459HUTINPUJWROCLAWK-30NO 2021-03-13 09:54:3301:21:1402:34:54
269HANGIEL Bolesław 503WROCŁAWM-30NIE2021-03-13 09:56:0201:06:3902:07:24
270PARKITNY Aleksander 464WROCŁAWM-40NIE2021-03-13 09:57:2501:08:3602:13:57
271GOLEC Iwona 471BARI TEAMGDAŃSKK-40NIE2021-03-13 09:57:5601:39:4603:08:06
272GOLEC Tomasz 470BARI TEAMGDAŃSKM-40NIE2021-03-13 09:58:0301:33:5303:07:15
273GULINSKI Artur 210218CREWPOZNAŃM-40NIE2021-03-13 09:58:2601:07:3802:04:45
274PACZKOWSKI Bartosz 178BLACK RIDERSZAMOTUŁYM-50NIE2021-03-13 09:58:3601:25:4702:42:25
275WASILEWSKA Martyna 138AMS BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-30NIE2021-03-13 10:00:0801:20:1302:36:04
276WASILEWSKA-MICHALAK Agata 141AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECK-40NIE2021-03-13 10:00:1701:19:5802:35:51
277BORKOWSKI Marcel 146LEGNICAM-30NIE2021-03-13 10:00:2301:29:4302:54:23
278KRUZEL Joanna 431BIEGOWE MISIELEGNICAK-302021-03-13 10:00:4701:24:5202:51:16
279KRUZEL Rafał 432BIEGOWE MISIELEGNICAM-50NIE2021-03-13 10:00:5401:25:0102:51:10
280REMISZ Wojciech 495CANNABIS SATIVABIAŁAM-30NIE2021-03-13 10:01:5301:08:5902:16:52
281NOWAK Marcin 319TIM JEST TIMOZIMEKM-30TAK2021-03-13 10:02:0701:16:3102:29:33
282STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 475TIM JEST TIMOZIMEKK-40NIE2021-03-13 10:02:1401:15:5202:29:13
283NOWAK Katarzyna 313TIM JEST TIMOZIMEKK-30NIE2021-03-13 10:02:2501:16:1102:29:03
284ROZWADOWSKI Robert 398DRUZYNA SZPIKUSUCHY LASM-40NIE2021-03-13 10:03:2901:24:4802:41:26
285ROZWADOWSKI Rafał 403DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM-40NIE2021-03-13 10:03:3701:24:2602:41:15
286ZATOŃ Adrian 380WROCLAWM-40TAK2021-03-13 10:04:2501:04:3902:01:52
287STEC Adam 123WYSOKAM-40NIE2021-03-13 10:04:4400:56:2101:46:09
288ROSOLSKI Paweł 160PAKOSŁAWM-40NIE2021-03-13 10:05:2701:10:0302:18:35
289KULA Piotr 127ZDEZORIENTOWANIWARSZAWAM-40NIE2021-03-13 10:05:4101:11:0702:20:34
290CHWASTYK Ewa 150CHRZĄSZCZYCE/OPOLEK-30NIE2021-03-13 10:06:1001:24:4202:42:36
291GOSK Urszula 293OPOLEK-30NIE2021-03-13 10:06:3601:24:1602:42:10
292SUCHENIA Daniel 253WAŁBRZYCHM-50NIE2021-03-13 10:06:5201:06:2802:07:50
293HANGIEL Urszula 504ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSAWK-30NIE2021-03-13 10:08:4701:24:0702:44:41
294CZACHOWSKI Michal 505WARSZAWAM-50NIE2021-03-13 10:08:5501:16:3302:18:33
295PALACZ Marcin 355BRZEGM-40NIE2021-03-13 10:09:0700:59:4801:53:01
296DUDEK Dawid 375STRONIE ŚLĄSKIEM-20NIE2021-03-13 10:09:0900:59:3701:53:02
297BOROŃ Ryszard 175NOWA IWICZNAM-60NIE2021-03-13 10:09:1001:23:3402:48:08
298CISŁAK Anna 182STARA IWICZNAK-30NIE2021-03-13 10:09:1002:05:3504:02:06
299PEPŁOWSKA Sylwia 361WARSZAWAK-40NO 2021-03-13 10:09:1102:05:4604:02:08
300BOROŃ Izabela 370NOWA IWICZNAK-40NIE2021-03-13 10:09:1101:29:5802:47:59
301MATYBA Anna 479POZNAŃK-20NIE2021-03-13 10:10:4900:57:3701:47:17
302KACZMAREK Karol 251ROZBIEGANY RAWICZ AKUNA RUNRAWICZM-40NIE2021-03-13 10:13:1501:10:1302:13:38
303RZEŹNIK Mariusz 312ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-40NIE2021-03-13 10:13:2401:11:3202:13:32
304MAJ Marek 185WROCŁAWM-40NIE2021-03-13 10:13:2901:13:4702:26:29
305SZEWS Marek 260AMS BYDGOSZCZKORONOWOM-40NIE2021-03-13 10:13:4201:09:2002:11:19
306PRĄDZYŃSKI Marcin 173AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM-40NIE2021-03-13 10:13:5500:55:3901:43:12
307DUDEK Mariola 317STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINK-40NIE2021-03-13 10:16:3301:29:4402:52:38
308DUDEK Krzysztof 279STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINM-40NIE2021-03-13 10:16:3801:28:5502:52:13
309DOBROCHOWSKI Marek 300STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-30NIE2021-03-13 10:18:2301:03:3202:01:27
310STEFAŃSKA Beata 537POZNAŃK-302021-03-13 10:19:3001:25:3102:37:35
311BAGIŃSKA Paula 386POZNAŃK-30NIE2021-03-13 10:19:4001:27:4502:40:07
312WESOŁEK Daniel 447POZNAŃM-30NIE2021-03-13 10:19:4501:27:3002:39:57
313JASIŃSKI Marcin 443ROGOŹNOM-40NIE2021-03-13 10:21:3301:08:3502:06:58
314JEZIERSKA Karina 28012TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-40NIE2021-03-13 10:24:1601:35:0603:10:38
315KOZŁOWSKA-WOYCIECHOWSKA Hanna 487WARSZAWAK-30NIE2021-03-13 10:24:1801:35:4603:10:46
316LASOCKI Marcin 15712TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-40NIE2021-03-13 10:24:2400:52:2601:41:03
317MISIAK Anna 426TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-302021-03-13 10:27:5101:27:5802:44:29
318ROGUZ Łukasz 374SZCZYTNAM-30NIE2021-03-13 10:30:0200:59:2901:54:27
319RĘBIAŁKOWSKI Jakub 500POLANICA ZDRÓJM-30NIE2021-03-13 10:30:0800:59:3401:54:22
320MATCZAK Patryk 149GORZÓW WIELKOPOLSKIM-20NIE2021-03-13 10:31:2800:54:2801:44:11
321DZIDECZEK Marcin 406TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-40NIE2021-03-13 10:31:3501:13:2102:16:58
322PALICKI Piotr 351SZCZECINM-40NIE2021-03-13 10:35:5501:00:0401:55:23
323CHLASTA Jacek 125SZCZECINM-30NIE2021-03-13 10:36:1800:53:2701:41:28
324TARNOWSKI Maciej 163NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-30NIE2021-03-13 10:39:2801:03:2802:03:26
325WOJCIECH Mazik 417KW KRAKOWTARNOWSKIE GORYM-30TAK2021-03-13 10:43:2000:49:5201:35:20
326HOLAK Tomasz 4601/2 PAN KRACY ENTERTIMENTOLEŚNICAM-40NIE2021-03-13 10:43:3101:03:4802:01:43
327NARECKI Jarosław 259KRUSZYNM-50NIE2021-03-13 10:44:0801:03:4402:02:37
328KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 515BOLESŁAWIECM-40NIE2021-03-13 10:44:1800:59:5001:54:43
329PILARSKA Magdalena 415STR POZNAN/WKTJPOZNANK-30TAK2021-03-13 10:45:2101:02:4301:57:43
330MAJCHRZAK Maciej 227WROCŁAWM-30TAK2021-03-13 10:45:3000:47:4301:32:23
331GRZESIAK Rafał 247EMERYTGŁOGÓWM-40NIE2021-03-13 10:47:4101:47:3003:00:05
332TARASZKIEWICZ Krzysztof 196DZIKDGLKWIELICEM-40NIE2021-03-13 10:47:4801:47:0302:59:57
333FRĄTCZAK Ireneusz 382KWIELICEM-40NIE2021-03-13 10:47:5301:47:0602:59:50
334BIECUSZEK Tomasz 359AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-40NIE2021-03-13 10:57:1800:54:3001:47:09
335KRUPA Marcin 408AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-40NIE2021-03-13 10:57:2200:48:2901:36:19
336SZPULARZ Adam 474CRAZY RUNNERSKĄTY WROCŁAWSKIEM-30NIE2021-03-13 10:58:2600:43:1501:21:19
337GRUHN Anna 379WROCŁAWK-30NO 2021-03-13 11:01:0001:07:4502:09:08
338TRZPIOLA Tycjan 110KURACJUSZEWROCŁAWM-30NIE2021-03-13 11:06:4401:15:1202:27:23
339ŁOPATYŃSKI Irek 538Rema Sport TeamLĄDEK ZDRÓJM-402021-03-13 11:10:3600:48:4901:34:50
340MACH Tomasz 265SPORTFUEL.PL MTB TEAMWAŁBRZYCHM-30NIE2021-03-13 11:23:3200:49:1901:34:16
341WRÓBLEWSKI Wojciech 124WROCŁAWM-30NIE2021-03-13 11:39:3101:20:2702:40:27
342ŁADOŃSKA Agata 326WROCŁAWK-30NIE2021-03-13 11:39:3301:22:0302:40:40
343HAREMZA Joanna 273WKTJ POZNAŃPOZNAŃK-30TAK2021-03-13 11:48:3301:18:5402:27:53
344SZUKAŁA Izabela 314POZNAŃK-30NIE2021-03-13 11:48:3301:19:0702:27:52
345KOŹBIELSKI Szymon 469WROCŁAWM-30NIE2021-03-13 12:04:5102:35:35
346SKURATKO Adrian 200RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-30NIE2021-03-13 12:07:4600:46:4901:28:31
347NOWAK Krzysztof 228KW LUBLINDĄBROWA GÓRNICZAM-40TAK2021-03-13 12:15:5601:03:5002:00:32
348ROŚLICKI Jarosław 258UBEZPIECZENIA DLA AKTYWNYCH/OBORYGENIOZOROWICEM-40NIE2021-03-13 12:29:0300:59:1501:50:35
349KRYSIŃSKI Maciej 362DĄBROWAM-30NIE2021-03-13 12:34:2900:39:4201:34:19
350BRYNIARSKI Bartosz 383JELENIA GÓRAM-40NIE2021-03-13 12:38:2201:08:4302:18:05
351KACZOR Marcin 418ŚWIĘCIECHOWAM-40NIE2021-03-13 13:15:4101:03:1201:57:13
352WASZEK Sławomir 164WROCŁAWM-40NIE2021-03-13 13:30:0600:48:4001:32:23
Niesklasyfikowani
STANKOWSKI Przemysław 176POZNAŃM-40NIE2021-03-13 10:12:3901:39:45 DNF DNF
OPAŁKA Damian 183MYRACEWARSZAWAM-30NIE2021-03-13 08:49:1700:52:39 DNF DNF
KASPRZAK Tomasz 345RUSZOWICEM-40NIE2021-03-13 10:47:3401:47:59 DNF DNF
LIS Mirosław 364CEREKWICAM-40NIE2021-03-13 10:48:19 DNF DNF
STANKOWSKA Dorota 452BIEGAJZESLAWKIEMPOZNAŃK-40NIE2021-03-13 10:12:3901:39:44 DNF DNF
Znaleziono 357 wynik(ów)