ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 21 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2021-03-13
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
434
Wystartowało:
357
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
352
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 7km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaMoment startuParking
7km
    
1KRYSIŃSKI Maciej 362DĄBROWAM-30NIE2021-03-13 12:34:2900:39:42
2JUREK Michał 119RMT TEAM PROWROCŁAWM-30NIE2021-03-13 08:28:5600:40:12
3NORBERT Michał 285KB SOBÓTKAŚWIDNICAM-30NIE2021-03-13 09:48:1900:41:08
4GONCZARENKO Jarek 341RUN100LOVERADKÓWM-40NIE2021-03-13 08:01:5400:42:25
5SZPULARZ Adam 474CRAZY RUNNERSKĄTY WROCŁAWSKIEM-30NIE2021-03-13 10:58:2600:43:15
6WITEK Andrzej 419140MINUT.PLMIRKÓWM-20NIE2021-03-13 08:00:0400:44:17
7RUTKOWSKI Dawid 333140MINUT.PL / GRIZZLYTEAMLUBINM-40TAK2021-03-13 08:00:1000:44:41
8SOCHA Seweryn 525POZNAŃM-302021-03-13 09:05:4800:45:30
9SARNOWSKI Paweł 145OSTRZESZOWM-30TAK2021-03-13 09:43:5900:45:31
10NOWACKI Mateusz 422PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMSTRONIE SLĄSKIEM-30NIE2021-03-13 09:35:4100:45:32
11WŁODARCZYK Jarosław 235KARKONOSZE RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM-40NIE2021-03-13 08:52:2000:46:13
12SKURATKO Adrian 200RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-30NIE2021-03-13 12:07:4600:46:49
13MAJCHRZAK Maciej 227WROCŁAWM-30TAK2021-03-13 10:45:3000:47:43
14ŚLĘZAK Piotr 439ŚLĘZAKTEAMSIEMIANICEM-30NIE2021-03-13 09:49:2600:47:45
15MICHALSKI Piotrek 286WROCŁAWM-30NO 2021-03-13 09:10:3000:47:58
16GRUND Marek 239MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM-30TAK2021-03-13 08:00:1700:48:01
17SŁYSZ Szymon 428NSK RUNSWAŁBRZYCHM-30NIE2021-03-13 09:26:1200:48:27
18KRUPA Marcin 408AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-40NIE2021-03-13 10:57:2200:48:29
19WASZEK Sławomir 164WROCŁAWM-40NIE2021-03-13 13:30:0600:48:40
20WETHACZ Dariusz 477CISNAM-30NIE2021-03-13 08:48:2500:48:49
21ŁOPATYŃSKI Irek 538Rema Sport TeamLĄDEK ZDRÓJM-402021-03-13 11:10:3600:48:49
22MÓLL Mateusz 198#SOBASTEAMWROCŁAWM-30NIE2021-03-13 08:29:0500:48:53
23FRANKIEWICZ Artur 295GLIWICEM-30TAK2021-03-13 09:37:5800:49:01
24OGŁAZA Kamil 530SULEJÓWM-302021-03-13 08:34:3400:49:14
25MACH Tomasz 265SPORTFUEL.PL MTB TEAMWAŁBRZYCHM-30NIE2021-03-13 11:23:3200:49:19
26NAWROT Wojciech Nawrot 171CTSWROCLAWM-30NO 2021-03-13 09:54:0000:49:22
27DAMEC Aleksnder 298OCHAJORUN & FRENDSRYBNIKM-50NIE2021-03-13 08:31:4500:49:39
28WOJCIECH Mazik 417KW KRAKOWTARNOWSKIE GORYM-30TAK2021-03-13 10:43:2000:49:52
29RYCERSKI Rafał 488DOMINIK GRZĄDZIEL TEAMCZAPLINEKM-30NIE2021-03-13 08:03:4600:50:01
30RÓŻALSKI Ireneusz 246BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-40NIE2021-03-13 09:41:4600:50:10
31BALIŃSKI Karol 513ULTRASEK KAROLASEKDRAWSKO POMORSKIEM-30NIE2021-03-13 08:03:4000:50:29
32BAŁYS Katarzyna 421HERCOG RUNNING TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEK-30NIE2021-03-13 08:44:2800:51:12
33KURZAWIAK Grzegorz 126KUDOWIANKA RUNKARŁÓWM-30NIE2021-03-13 09:10:1500:51:16
34BOSAKIEWICZ Tomasz 167OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM-30NIE2021-03-13 09:49:3400:51:18
35SAJDUDA Adam 250WROCŁAWM-20NIE2021-03-13 08:06:4100:51:40
36ŁUKOMSKI Maciej 520ŁÓDŹM-40TAK2021-03-13 09:48:3600:51:43
37KRAJEWSKI Wojtek 516KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-50NIE2021-03-13 08:09:1100:51:48
38WYROŚLAK Józef 271WROCŁAWM-30NO 2021-03-13 09:31:2900:51:59
39LASOCKI Marcin 15712TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-40NIE2021-03-13 10:24:2400:52:26
40ŻMIJEWSKI Tomasz 121WROCŁAWM-30NIE2021-03-13 08:24:1200:52:29
41SAJEWICZ Dominik 209ZGÓRMYSYNYWAŁBRZYCHM-30TAK2021-03-13 09:14:1500:52:30
42PIERZCHALSKI Dawid 144BIAŁE BŁOTAM-40NO2021-03-13 09:20:3800:52:35
43STACHOWIAK Łukasz 115STR POZNAŃ / CITY TRAIL TEAMPOZNAŃM-30NIE2021-03-13 09:05:5300:52:38
Niesklasyfikowani
OPAŁKA Damian 183MYRACEWARSZAWAM-30NIE2021-03-13 08:49:1700:52:39 DNF
45NOWAK Marcin 523MOSINAM-302021-03-13 08:40:2700:52:46
46LACHOWSKI Robert 113ŁÓDŹM-30NIE2021-03-13 08:45:4400:52:48
47CHLASTA Jacek 125SZCZECINM-30NIE2021-03-13 10:36:1800:53:27
48CIEPŁY Maciej 112WROCŁAWM-30NIE2021-03-13 09:15:4300:53:41
49GULCZYŃSKI Tomasz 205ZIELONKAM-30NIE2021-03-13 09:26:5000:53:45
50GOŁĄB Mateusz 283JURNE KNURYPOZNAŃM-30NIE2021-03-13 08:12:3600:53:47
51ROJEWSKI Paweł 168EVERRUNŁÓDŹM-30NIE2021-03-13 08:45:5000:54:00
52ZANDECKI Maciej 416SWARZEDZM-50NIE2021-03-13 08:14:1900:54:12
53MATCZAK Patryk 149GORZÓW WIELKOPOLSKIM-20NIE2021-03-13 10:31:2800:54:28
54ROGALA Tomasz 506PIESKIM-30NIE2021-03-13 08:49:4700:54:29
55BIECUSZEK Tomasz 359AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-40NIE2021-03-13 10:57:1800:54:30
56SIKORSKI Szymon 445600 968 951KIEŁCZÓWM-30NIE2021-03-13 09:45:0500:54:36
57ZAGROBELNY Michał 407KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-30NIE2021-03-13 09:04:2000:54:42
58LUBAŃSKI Mateusz 244DŁUGOŁĘKAM-30NIE2021-03-13 09:40:4400:54:48
59LUBAŃSKI Robert 252BUKOWICEM-50NIE2021-03-13 09:40:5200:55:09
60GÓRNY Robert 128TIM JEST TIMOZIMEKM-40NIE2021-03-13 08:00:5100:55:11
61SZNAJDER Paweł 238BUBBA&GUMPWAŁBRZYCHM-40NIE2021-03-13 09:28:3200:55:16
62FLORCZAK Marek 536RATNO GÓRNEM-402021-03-13 09:46:4700:55:17
63ODOLAK Piotr 152SULEJÓWEKM-30NIE2021-03-13 08:29:2700:55:19
64ZIELIŃSKI Dominik 153ŚREMM-30TAK2021-03-13 09:29:4900:55:22
65ROSOCHACZ Krzysztof 106MIĘDZYRZECZM-40NIE2021-03-13 08:48:0100:55:24
66SZCZĘŚNIAK Piotr 393GVT BMCSTRZELINM-40NIE2021-03-13 08:04:2800:55:29
67PANZ Krzysztof 189KLESZCZÓWM-30TAK2021-03-13 09:30:1400:55:31
68PRĄDZYŃSKI Marcin 173AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM-40NIE2021-03-13 10:13:5500:55:39
69TOŚ Sebastian 197CHRZĄSTAWA WIELKAM-40NIE2021-03-13 09:42:5200:55:40
70JANCZ Tomasz 346JELENIA GÓRAM-40NIE2021-03-13 08:04:4000:55:49
71STEC Adam 123WYSOKAM-40NIE2021-03-13 10:04:4400:56:21
72PIETRZYK Tomasz 256140MINUT.PLŚWIDNICAM-40NIE2021-03-13 08:02:3500:56:28
73BŁASZKIEWICZ Bogusz 357STR POZNAŃ/DZIKIE BOBRYLUSOWOM-40NIE2021-03-13 09:05:3300:56:28
74BOŻEK Radosław 334OPOLEM-30NIE2021-03-13 08:54:2000:56:30
75KOŁODZIEJ Roman 486KOTWICA BRZEGKARŁOWICEM-40NIE2021-03-13 08:11:1600:56:39
76ZIMNY Tomasz 388SZCZECINM-60NIE2021-03-13 08:48:5500:57:09
77HAJDA Justyna 338MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWK-20NIE2021-03-13 08:03:1100:57:20
78KŁACZYŃSKA Danuta 478SZCZECINK-40NIE2021-03-13 08:48:3300:57:33
79KOLANKO Sylwia 472NYSA BIEGANYSAK-30NIE2021-03-13 08:54:1300:57:34
80PODOLUK Marek 206WROCŁAWM-40NIE2021-03-13 08:10:3000:57:35
81MATYBA Anna 479POZNAŃK-20NIE2021-03-13 10:10:4900:57:37
82PAPROCKI Krzysztof 336POLKOWICEM-40NIE2021-03-13 08:56:2100:57:54
83JURCZAK Szymon 301POZNAŃM-30NIE2021-03-13 08:12:2400:57:58
84WITEK Paweł 335KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-40NIE2021-03-13 09:04:5700:58:15
85KASZYŃSKI Tomek 297LUBOŃM-40NIE2021-03-13 08:02:5600:58:22
86ŁUKASIK Marcin 180BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-40NIE2021-03-13 09:41:5100:58:43
87OSICA Łukasz 204ŚWIĘTOCHŁOWICEM-30NIE2021-03-13 09:36:2400:58:48
88ANTOSIAK Tomasz 524FunTriWROCŁAWM-402021-03-13 08:46:3000:58:51
89KAŁUŻNY Wojciech 315BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-40NIE2021-03-13 08:03:0200:59:00
90ROŚLICKI Jarosław 258UBEZPIECZENIA DLA AKTYWNYCH/OBORYGENIOZOROWICEM-40NIE2021-03-13 12:29:0300:59:15
91SOŁTYSIAK Marta 222ŁÓDŹK-30TAK2021-03-13 09:44:2500:59:21
92ROGUZ Łukasz 374SZCZYTNAM-30NIE2021-03-13 10:30:0200:59:29
93RĘBIAŁKOWSKI Jakub 500POLANICA ZDRÓJM-30NIE2021-03-13 10:30:0800:59:34
94SZCZOTKA Łukasz 327WROCŁAWM-30NIE2021-03-13 08:00:2200:59:35
95PASZKIEWICZ Józef 116MUROWANA GOŚLINAM-30NIE2021-03-13 08:31:0700:59:35
96DUDEK Dawid 375STRONIE ŚLĄSKIEM-20NIE2021-03-13 10:09:0900:59:37
97BREWKA Wojciech 165GTRATPIERWOSZÓWM-40NIE2021-03-13 09:23:4600:59:43
98PALACZ Marcin 355BRZEGM-40NIE2021-03-13 10:09:0700:59:48
99MŁYNARCZYK Krzysztof 147WARSZAWAM-40NIE2021-03-13 09:20:4100:59:50
100KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 515BOLESŁAWIECM-40NIE2021-03-13 10:44:1800:59:50
101NOWOSAD Artur 491WOŁÓWM-40NIE2021-03-13 08:50:4800:59:52
102RUSIN Jakub 137IWINYM-30NIE2021-03-13 08:14:0601:00:00
103PALICKI Piotr 351SZCZECINM-40NIE2021-03-13 10:35:5501:00:04
104KIEŁBASA Paweł 207GT RATSTRZEGOMM-40NIE2021-03-13 09:23:4601:00:14
105KUBIAK Karolina 233WEJHEROWOK-40NIE2021-03-13 09:30:0001:00:38
106KADŁUBOWSKI Piotr 174KOTWICA BRZEG / RUN100LOVEBRZEGM-40NIE2021-03-13 08:11:2401:00:50
107KOTRA Jacek 243LAKOWA 1SMOLNICAM-40TAK2021-03-13 08:50:4001:00:53
108WYTYKOWSKA Joanna 454ŁKW/RYSIEŁÓDŹK-40TAK2021-03-13 09:53:0101:00:55
109STEFANISZYN Marcin 494SZTUKA RUCHU PIOTR JACKOWIAKBRZEGM-30NIE2021-03-13 08:11:3301:01:08
110BONIEC Gabriela 397ŻARYK-20NIE2021-03-13 09:41:1401:01:09
111CHLIPAŁA Marek 461JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-30NIE2021-03-13 08:01:3401:01:12
112ROGÓRZ Andrzej 231LOTNIK WROCŁAWWROCŁAWM-40NIE2021-03-13 09:10:4201:01:15
113ŚLADCZYK Dominik 465MKSTKUDOWA ZDRÓJM-30TAK2021-03-13 09:09:5101:01:48
114BEŚKA Sławomir 192OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKM-50NIE2021-03-13 08:31:5101:01:53
115JĘDRZEJCZAK Wojciech 493ŁÓDŹM-50NIE2021-03-13 09:48:1001:01:56
116KĄCKI Paweł 234RĄCZE RACICZKIWARSZAWAM-40NIE2021-03-13 09:07:4101:02:12
117MINDYKOWSKI Zbigniew 120BYDGOSZCZM-40NIE2021-03-13 09:20:3201:02:14
118DREAS Jakub 195DZIKIE BOBRY / WĘDZIKOWSKI TEAMRYBITWYM-30NIE2021-03-13 09:05:2101:02:30
119KOZAK Vlad 458WROCLAWM-30NO 2021-03-13 09:54:3301:02:35
120PILARSKA Magdalena 415STR POZNAN/WKTJPOZNANK-30TAK2021-03-13 10:45:2101:02:43
121PEŻYŃSKI Piotr 349BYDGOSZCZM-40NIE2021-03-13 09:20:3101:02:56
122BRUNKE Tomasz 277RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40NIE2021-03-13 09:20:3301:03:03
123MIKOŁAJEC Piotr 216WROCŁAWM-30NIE2021-03-13 08:59:1501:03:05
124KACZOR Marcin 418ŚWIĘCIECHOWAM-40NIE2021-03-13 13:15:4101:03:12
125BARAN Zenon 201RĄCZE RACICZKIWARSZAWAM-60NIE2021-03-13 09:06:5401:03:27
126TARNOWSKI Maciej 163NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-30NIE2021-03-13 10:39:2801:03:28
127DOBROCHOWSKI Marek 300STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-30NIE2021-03-13 10:18:2301:03:32
128KRZESIMOWSKI Damian 100KIELCEM-30NIE2021-03-13 09:16:5801:03:34
129SOBKOWIAK Marcin 455POZNAŃM-30NIE2021-03-13 09:27:3701:03:38
130NARECKI Jarosław 259KRUSZYNM-50NIE2021-03-13 10:44:0801:03:44
131HOLAK Tomasz 4601/2 PAN KRACY ENTERTIMENTOLEŚNICAM-40NIE2021-03-13 10:43:3101:03:48
132NOWAK Krzysztof 228KW LUBLINDĄBROWA GÓRNICZAM-40TAK2021-03-13 12:15:5601:03:50
133NEUMANN Jacek 310CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWM-50NIE2021-03-13 08:51:1901:03:59
134LECHOWSKI Grzegorz 111BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-30NIE2021-03-13 09:42:4701:03:59
135SZYMCZYSZYN Tomasz 354WROCŁAWM-30NO 2021-03-13 09:00:2901:04:00
136PAŁYSA Robert 508JÓZEFÓWM-20NIE2021-03-13 08:29:3401:04:06
137SKOKOWSKI Jacek 211SZCZECINM-50NIE2021-03-13 08:48:4901:04:09
138MADETKO Arkadiusz 533KSIĄŻ WIELKIM-302021-03-13 08:45:1801:04:30
139TAMULONEK Grzegorz 509POLICEM-40NIE2021-03-13 08:48:4201:04:30
140FLASZEWSKI Adam 507SPORTOWY KAŹMIERZRADZYNYM-30NIE2021-03-13 08:45:0901:04:37
141ZATOŃ Adrian 380WROCLAWM-40TAK2021-03-13 10:04:2501:04:39
142SZKUDŁO Oskar 324BEZ BALASTURADWANICEM-40NIE2021-03-13 09:07:4901:04:41
143PAŚ Tomasz 264PASIOL TEAM WROCŁAWWROCŁAWM-40NIE2021-03-13 08:46:5401:04:42
144WRÓBLEWSKI Witek 496ZŁOTORYJAM-30NIE2021-03-13 08:18:4001:04:53
145PŁUCIENNICZAK Bartosz 392KOŁOM-30NIE2021-03-13 08:44:5601:04:58
146SUDÓŁ Robert 412KOTWICA BRZEGBRZEGM-40NIE2021-03-13 08:13:1101:04:59
147BUSS Jakub 262KUDOWIANKARUNKUDOWA-ZDRÓJM-40NIE2021-03-13 09:23:0301:05:25
148SIEPIELSKI Damian 396SOLETANCHE POLSKANOWA WOLAM-30NIE2021-03-13 08:45:0201:05:28
149LUBIK Adam 340KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-30TAK2021-03-13 09:26:4801:05:38
150PASZKIEWICZ Maciej 292DZIADEK BIEGA ULTRAMUROWANA GOŚLINAM-50NO 2021-03-13 08:31:1201:05:42
151GINTER Grzegorz 497AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-30NIE2021-03-13 09:24:1901:05:42
152ZYCHOWICZ Paweł 281OTM.BOTMUCHÓWM-40NIE2021-03-13 08:53:5401:05:58
153BEDNARZ Małgorzata 390OTM.BOTMUCHÓWK-40NIE2021-03-13 08:53:4601:05:59
154WIANECKI Mieczysław 512NIEZRZESZONYSZCZYTNAM-50NIE2021-03-13 09:07:3001:06:16
155ŚWIATOWIEC Anna 240KRAKÓWK-50NIE2021-03-13 08:06:1901:06:24
156SUCHENIA Daniel 253WAŁBRZYCHM-50NIE2021-03-13 10:06:5201:06:28
157ZDYB Grzegorz 245LEŚNIÓW WIELKIM-40NIE2021-03-13 08:01:2901:06:38
158HANGIEL Bolesław 503WROCŁAWM-30NIE2021-03-13 09:56:0201:06:39
159HACUŚ Jacek 501DUSZNIKI ZDRÓJM-30NIE2021-03-13 08:57:5801:07:03
160RADECKI Adam 103STRZEGOMM-40NIE2021-03-13 08:59:0301:07:05
161FARION Marzena 101THE FARIONSSTRZEGOMK-40NIE2021-03-13 08:59:0401:07:06
162ZARODA Zbigniew 282WQURW TEAMKONINM-50NIE2021-03-13 09:23:0101:07:13
163KONOPACKI Grzegorz 442RÓŻOWE LANDRYNYBYSTRZYCA KŁODZKAM-30NIE2021-03-13 08:49:0201:07:27
164GULINSKI Artur 210218CREWPOZNAŃM-40NIE2021-03-13 09:58:2601:07:38
165GRUHN Anna 379WROCŁAWK-30NO 2021-03-13 11:01:0001:07:45
166WANKIEWICZ Krzysztof 510JELCZ-LASKOWICEM-40NIE2021-03-13 09:43:5201:08:12
167SOWIŃSKI Robert 400GVTBORÓWM-40NIE2021-03-13 08:04:3301:08:13
168GRUDZIEN-JURKOWSKA Malgorzata 272WROCLAWK-30NIE2021-03-13 08:31:2001:08:27
169JASIŃSKI Marcin 443ROGOŹNOM-40NIE2021-03-13 10:21:3301:08:35
170ŻAK Piotr 331SZCZECINM-30NIE2021-03-13 08:14:5001:08:36
171PARKITNY Aleksander 464WROCŁAWM-40NIE2021-03-13 09:57:2501:08:36
172BREWKA Wanda 224GTRATPIERWOSZÓWK-30NIE2021-03-13 09:23:4501:08:42
173BRYNIARSKI Bartosz 383JELENIA GÓRAM-40NIE2021-03-13 12:38:2201:08:43
174ANDROS Agata 170BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-30NIE2021-03-13 09:42:3501:08:51
175JANOTA Michał 122BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-40NIE2021-03-13 09:42:4201:08:51
176KRZYSZTOFIAK Aleksandra 275KOWARY BIEGAJĄKOWARYK-30NIE2021-03-13 09:04:5101:08:52
177REMISZ Wojciech 495CANNABIS SATIVABIAŁAM-30NIE2021-03-13 10:01:5301:08:59
178WACHOWSKA Katarzyna 490SMOK TRÓJGŁOWYPOZNAŃK-30NO 2021-03-13 09:08:4001:09:11
179SZYGENDA Sebastian 348WRZEŚNIAM-40NIE2021-03-13 08:38:4901:09:17
180SZEWS Marek 260AMS BYDGOSZCZKORONOWOM-40NIE2021-03-13 10:13:4201:09:20
181ŻAK Dominika 308SZCZECINK-30NIE2021-03-13 08:14:4001:09:22
182KWIATKOWSKI Przemysław 534GNIEZNOM-402021-03-13 08:38:5501:09:24
183BARAŃSKI Piotr 377JÓZEFOSŁAWM-40NIE2021-03-13 08:10:3601:09:28
184FIGUŁA Sławomir 169KRZĘCINM-30NIE2021-03-13 09:21:0201:09:29
185BIECHOŃSKI Jarosław 177POZNAŃM-40NIE2021-03-13 09:47:3001:09:43
186KOMADA Wojciech 179ŚWIDNICAM-40NIE2021-03-13 08:04:0101:09:45
187URBANOWICZ Cezary 414POZNAŃM-30NIE2021-03-13 09:47:3601:09:50
188POCIĘGIEL Michał 143SKAWINA BIEGARADZISZÓWM-30NIE2021-03-13 09:21:0101:09:52
189BUŁAJEWSKA-OZGA Kinga 321BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-30NIE2021-03-13 09:42:2201:09:59
190ROSOLSKI Paweł 160PAKOSŁAWM-40NIE2021-03-13 10:05:2701:10:03
191KACZMAREK Karol 251ROZBIEGANY RAWICZ AKUNA RUNRAWICZM-40NIE2021-03-13 10:13:1501:10:13
192SZLUFIK Marta 294BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-30NIE2021-03-13 09:41:4001:10:14
193NIKOLAJUK Robert 188OLSZTYNM-30NIE2021-03-13 08:02:1801:10:22
194PAWLAK Mateusz 194BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-30NIE2021-03-13 09:41:5601:11:02
195SERAFIN Ewelina 261RADKÓWK-40NIE2021-03-13 09:09:3401:11:06
196SERAFIN Robert 172RADKÓWM-50NIE2021-03-13 09:09:4501:11:06
197KULA Piotr 127ZDEZORIENTOWANIWARSZAWAM-40NIE2021-03-13 10:05:4101:11:07
198PIDANTY Grzegorz 435ZHR STRZEGOMSTRZEGOMM-402021-03-13 08:52:1301:11:08
199RZEŹNIK Mariusz 312ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-40NIE2021-03-13 10:13:2401:11:32
200PISOWŁODZKA Dagmara 214DĄBROWA GÓRNICZAK-40NIE2021-03-13 08:10:5101:11:42
201WOSZCZAK Zbigniew 480STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINM-50NIE2021-03-13 08:53:0701:11:45
202MICHALSKA Bogna 531GLIWICEK-302021-03-13 09:15:2301:11:46
203HACHOŁ Justyna 325WROCŁAWK-40NIE2021-03-13 08:15:1801:12:09
204SZPETECKA Marcelina 311WROCŁAWK-30NIE2021-03-13 08:15:1301:12:13
205MILAN Grzegorz 306OLSZTYNM-20NIE2021-03-13 08:02:2001:12:15
206SERWATKIEWICZ Grzegorz 159TŁUMACZÓWM-30NIE2021-03-13 08:10:2301:12:23
207FRĄCKOWIAK Dominik 291ŚMIGIELM-30NIE2021-03-13 08:01:1001:12:34
208JACKOWIAK Szymon 142RUNNER'S POWERŚREMM-40NIE2021-03-13 08:01:0501:12:38
209JACKOWIAK Agnieszka 229RUNNER'S POWERŚREMK-30NIE2021-03-13 08:01:0201:12:40
210KRZECZKOWSKI Roman 219BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-40NIE2021-03-13 08:02:4401:12:49
211DULĘBA Tomasz 269RZESZÓWM-50NIE2021-03-13 08:05:2401:12:55
212KRAWIEC Piotr 208KOTWICA BRZEGŻŁOBIZNAM-40NIE2021-03-13 08:11:4101:13:04
213BĄKOWSKI Tomasz 424CAMP - RUNOŁAWAM-40NIE2021-03-13 09:41:3401:13:05
214MITIS Marek 220KRAKÓWM-30NO 2021-03-13 09:05:0901:13:19
215DZIDECZEK Marcin 406TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-40NIE2021-03-13 10:31:3501:13:21
216DIUWE Marzena 237ŚWIDNICAK-30NIE2021-03-13 08:03:5301:13:32
217WOSZCZAK Jolanta 481STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINK-50NIE2021-03-13 08:53:0201:13:33
218SZCZUKA Joanna 134WIRYK-20NIE2021-03-13 08:40:4301:13:36
219MORAWSKI Marcin 161RANGER SURVIVAL CLUBOBORNIKI ŚLĄSKIEM-40NIE2021-03-13 08:39:0301:13:42
220MAJ Marek 185WROCŁAWM-40NIE2021-03-13 10:13:2901:13:47
221GOŁĄBIOWSKI Jarek 466BIEGACZE SWINOUJSCIEWALENDOWM-50NIE2021-03-13 08:44:3801:14:17
222BOCHNIARZ Anna 372BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-30NIE2021-03-13 09:42:2901:14:18
223GAŁASZKIEWICZ Grzegorz 467LINDON TEAMZŁOTNOM-40NIE2021-03-13 09:07:1001:14:22
224RUSIN Szymon 225IWINYM-30TAK2021-03-13 08:14:1201:14:31
225KOMENDZIŃSKI Wojciech 484GRODKÓWM-40NIE2021-03-13 09:43:0801:14:57
226MATUSZEWSKI Marek 532Runners POWERŚREMM-402021-03-13 08:29:1801:15:00
227KACZMAREK Mirosław 358RUNNER'S POWERŚREMM-30NIE2021-03-13 08:29:2001:15:02
228MATUSZEWSKA Małgorzata 131RUNNER'S POWER ŚREMŚREMK-40NIE2021-03-13 08:29:1601:15:04
229NIMSZ Bartosz 483KOŚCIERZYCEM-40NIE2021-03-13 09:43:0001:15:05
230TRZPIOLA Tycjan 110KURACJUSZEWROCŁAWM-30NIE2021-03-13 11:06:4401:15:12
231CHUDAŃSKI Jakub 528KNURÓWM-302021-03-13 08:46:4701:15:17
232BORODYN Andrzej 402FARTY PUSZCZYSZCZECINM-40NIE2021-03-13 08:48:2001:15:27
233STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 475TIM JEST TIMOZIMEKK-40NIE2021-03-13 10:02:1401:15:52
234KRÓL-PIDANTY Marzena 434STRZEGOMK-402021-03-13 08:51:5001:15:54
235STEFANIAK Marcin 425STR POZNAŃ/PREFAWAABDĄBRÓWKAM-402021-03-13 09:05:2701:16:11
236NOWAK Katarzyna 313TIM JEST TIMOZIMEKK-30NIE2021-03-13 10:02:2501:16:11
237CIERCZEK Rafał 517ROGÓW SOBÓCKIM-30NIE2021-03-13 08:09:4901:16:16
238KASPRZAK Andrzej 519KOBIERZYCEM-30NIE2021-03-13 08:09:5001:16:24
239CICHOMSKA Marzena 248OLSZTYNK-40NIE2021-03-13 08:10:4501:16:28
240NOWAK Marcin 319TIM JEST TIMOZIMEKM-30TAK2021-03-13 10:02:0701:16:31
241CZACHOWSKI Michal 505WARSZAWAM-50NIE2021-03-13 10:08:5501:16:33
242ŻMUDKA Bartek 276RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-40NIE2021-03-13 08:32:4001:16:43
243SZYMCZAK Łukasz 337SZCZECINM-40NIE2021-03-13 08:48:0901:17:07
244KURZAWIAK Wojciech 181ZGÓRMYSYNYKARŁÓWM-40TAK2021-03-13 09:14:0701:17:14
245SKIBIŃSKI Piotr 287BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-30NIE2021-03-13 09:42:0201:17:15
246KASZYŃSKA Dorota 413POZNAŃK-50NIE2021-03-13 08:14:2601:17:25
247KUBICKI Mariusz 429KOZŁOWICKI CROSS SIS FABRYKA ZMIANKLUCZBORKM-402021-03-13 08:26:3901:17:29
248SYPKO-KUBICKA Katarzyna 430KOZŁOWICKI CROSS FABRYKA ZMIANKLUCZBORKK-402021-03-13 08:26:3701:17:33
249ODOLCZYK Joanna 378WARSZAWAK-50NIE2021-03-13 09:06:4901:17:35
250PIECUCH Małgorzata 162PRZEWORSKK-60NIE2021-03-13 08:08:0401:17:43
251WALCZAK Agnieszka 399KOWARY BIEGAJĄKOWARYK-30NIE2021-03-13 09:04:2801:17:44
252WYSOCKI Tomasz 371OCHAJORUN & FRIENDSOCHOJECM-40NIE2021-03-13 08:32:3201:18:06
253BIENIEK Beata 366KNURÓWK-30NIE2021-03-13 08:32:0001:18:15
254SOSZYŃSKI Piotr 499GAZELE NA STARCIEWARSZAWAM-40NIE2021-03-13 08:45:2801:18:15
255WITA Mateusz 527GOSTYŃM-302021-03-13 08:32:0801:18:17
256CZUBACKI Kacper 482WARSZAWAM-30TAK2021-03-13 08:02:4101:18:24
257SOSZYŃSKA-PSTROKOŃSKA Joanna 151GAZELE NA STARCIEWARSZAWAK-30NIE2021-03-13 08:45:3701:18:24
258MACIONCZYK Julita 135RYBNICKA GRUPA BIEGOWA "PĘDZIMY RAZEM"RYBNIKK-30NIE2021-03-13 08:32:1601:18:37
259HAREMZA Joanna 273WKTJ POZNAŃPOZNAŃK-30TAK2021-03-13 11:48:3301:18:54
260OLESZEK Magdalena 441BIEGOWA KUŹNIACZELADŹK-30TAK2021-03-13 09:43:4301:18:55
261PIASKOWSKI Artur 489JAWORM-40NIE2021-03-13 08:02:1001:18:59
262SZUKAŁA Izabela 314POZNAŃK-30NIE2021-03-13 11:48:3301:19:07
263HOFFMANN Grzegorz 132PIOTROWO PIERWSZEM-40NIE2021-03-13 08:49:0901:19:09
264SKOWRONEK Tomasz 155POZNAŃM-30NIE2021-03-13 09:05:0301:19:14
265KOSIOROWSKI Leszek 395TEAM BIEG PIASTÓWJELENIA GÓRAM-50NIE2021-03-13 09:04:2301:19:19
266BRZEZIŃSKI Andrzej 436OLKUSZM-602021-03-13 08:56:1701:19:21
267MAZURKIEWICZ Anna 299ZGÓRMYSYNYWAŁBRZYCHK-30NIE2021-03-13 09:14:0701:19:23
268PAJĄK Krzysztof 535KW GliwiceBĘDZIN M-50TAK2021-03-13 09:43:3501:19:24
269DZIĘGIELEWSKA Dominika 193EKIPA LIPALIPAK-30NIE2021-03-13 08:02:0501:19:34
270POSADZY -PALICKA Natalia 433POZNAŃK-402021-03-13 08:39:1801:19:53
271WASILEWSKA-MICHALAK Agata 141AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECK-40NIE2021-03-13 10:00:1701:19:58
272STASZEWSKI Dariusz 2137.BKPOW.TOMASZÓW MAZ.M-30NIE2021-03-13 08:01:2301:20:06
273WASILEWSKA Martyna 138AMS BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-30NIE2021-03-13 10:00:0801:20:13
274WRÓBLEWSKI Wojciech 124WROCŁAWM-30NIE2021-03-13 11:39:3101:20:27
275NEUMANN Beata 318CENTRUM ŁĄKOWARADKÓWK-50NIE2021-03-13 08:46:3601:20:30
276CZERWONKA Zbigniew 322ŁÓDŹM-30NO 2021-03-13 09:20:4001:20:41
277TERESHCHENKO Ganna 459HUTINPUJWROCLAWK-30NO 2021-03-13 09:54:3301:21:14
278BARAN Paulina 255NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMPIASECZNOK-30NIE2021-03-13 09:06:4201:21:34
279ZWIERZYŃSKI Roman 485LECĘ BO CHCĘLUTYNIAM-60NIE2021-03-13 08:33:3401:21:39
280GOGOLA Mateusz 257BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-30NIE2021-03-13 09:42:1201:21:47
281ŁADOŃSKA Agata 326WROCŁAWK-30NIE2021-03-13 11:39:3301:22:03
282SOBAŃSKI Roman 140TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEM-40NIE2021-03-13 08:10:1601:22:04
283MAKLES Wioletta 290EUROPA UBEZPIECZENIA / NOAWROCŁAWK-40NIE2021-03-13 08:04:1001:22:10
284HAŁA Marta 451TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEK-40NIE2021-03-13 08:10:0801:22:15
285SOBAŃSKA Paulina 139TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEK-30NIE2021-03-13 08:09:5901:22:27
286CHOŁUJ Małgorzata 368SZCZODREK-50NIE2021-03-13 08:04:2101:22:32
287CZECH Dorota 288AFR POLANDKIEŁCZÓWK-40NIE2021-03-13 08:04:1601:22:35
288BULARZ Mateusz 385BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-20NIE2021-03-13 09:41:2601:22:41
289ANDRZEJCZAK Paweł 105KALISZM-40NIE2021-03-13 09:30:2001:22:59
290NYSARZ Jan 529ROKIETNICAM-302021-03-13 08:09:5201:23:10
291BOROŃ Ryszard 175NOWA IWICZNAM-60NIE2021-03-13 10:09:1001:23:34
292GONERA Kazimierz 136KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEM-60NIE2021-03-13 08:03:1801:24:01
293HANGIEL Urszula 504ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSAWK-30NIE2021-03-13 10:08:4701:24:07
294ŁASKAWSKA Justyna 498WARSZAWAK-40NIE2021-03-13 08:41:2101:24:12
295GOSK Urszula 293OPOLEK-30NIE2021-03-13 10:06:3601:24:16
296SOKOŁOWSKI Artur 409TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKM-40NIE2021-03-13 08:41:1201:24:21
297SIKORSKA Karolina 446NOAKIEŁCZÓWK-30NIE2021-03-13 09:47:1201:24:21
298ROZWADOWSKI Rafał 403DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM-40NIE2021-03-13 10:03:3701:24:26
299CHWASTYK Ewa 150CHRZĄSZCZYCE/OPOLEK-30NIE2021-03-13 10:06:1001:24:42
300ROZWADOWSKI Robert 398DRUZYNA SZPIKUSUCHY LASM-40NIE2021-03-13 10:03:2901:24:48
301MALISZAK Agnieszka 502LEGNICAK-30NIE2021-03-13 08:51:5801:24:50
302KRUZEL Joanna 431BIEGOWE MISIELEGNICAK-302021-03-13 10:00:4701:24:52
303KRUZEL Rafał 432BIEGOWE MISIELEGNICAM-50NIE2021-03-13 10:00:5401:25:01
304KRAJEWSKA Magdalena 148ŁÓDŹK-50NIE2021-03-13 08:03:2601:25:03
305STEFAŃSKA Beata 537POZNAŃK-302021-03-13 10:19:3001:25:31
306PACZKOWSKI Bartosz 178BLACK RIDERSZAMOTUŁYM-50NIE2021-03-13 09:58:3601:25:47
307KWIT Ann 328BEZ KLUBUSIECHNICEK-40NIE2021-03-13 09:09:1401:26:02
308GÓRSKA Tatiana 511AGB TORFYALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK-50NIE2021-03-13 08:03:3201:27:14
309WESOŁEK Daniel 447POZNAŃM-30NIE2021-03-13 10:19:4501:27:30
310FEDOROWICZ Jowita 456KOTWICA BRZEGBRZEGK-30NIE2021-03-13 08:11:4901:27:34
311BAGIŃSKA Paula 386POZNAŃK-30NIE2021-03-13 10:19:4001:27:45
312MORAWSKA Anna 323WARSZAWAK-60NIE2021-03-13 09:00:2301:27:52
313MISIAK Anna 426TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-302021-03-13 10:27:5101:27:58
314KUBICA Agnieszka 411KOTWICA BRZEGBRZEGK-40NIE2021-03-13 08:10:5801:28:05
315DUDEK Krzysztof 279STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINM-40NIE2021-03-13 10:16:3801:28:55
316ZAJĄCZKOWSKI Damian 521POZNAŃM-40NIE2021-03-13 09:29:5001:29:30
317BORKOWSKI Marcel 146LEGNICAM-30NIE2021-03-13 10:00:2301:29:43
318KACIUPA Agnieszka 274SZCZECINK-40NIE2021-03-13 09:52:1801:29:44
319DUDEK Mariola 317STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINK-40NIE2021-03-13 10:16:3301:29:44
320FINKOWIAT - SZYMCZAK Katarzyna 332SZCZECINK-30NIE2021-03-13 09:52:1801:29:45
321LUBAŃSKA Alicja 302BUKOWICEK-50NIE2021-03-13 09:40:3801:29:53
322BOROŃ Izabela 370NOWA IWICZNAK-40NIE2021-03-13 10:09:1101:29:58
323WYRWICKA Sylwia 387PABIANICEK-40NIE2021-03-13 08:30:4401:30:46
324ANTECKI Jacek 367ŁÓDŹM-40NIE2021-03-13 08:30:4401:31:12
325FEICHTINGER Marek 270ŻORYM-40NIE2021-03-13 09:02:1001:31:33
326TYŚ Radek 266NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAM-30NIE2021-03-13 09:03:0501:31:38
327BACHANOWSKI Pawel 191KONINM-40NIE2021-03-13 08:35:2401:33:26
328GOLEC Tomasz 470BARI TEAMGDAŃSKM-40NIE2021-03-13 09:58:0301:33:53
329WOJCIECHOWSKI Dariusz 133KRAKOWIAK ULTRA TEAMKROSNOM-40NIE2021-03-13 08:40:3401:35:05
330JEZIERSKA Karina 28012TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-40NIE2021-03-13 10:24:1601:35:06
331KOZŁOWSKA-WOYCIECHOWSKA Hanna 487WARSZAWAK-30NIE2021-03-13 10:24:1801:35:46
332CZECH Marcin 384RYBNIKM-40NIE2021-03-13 08:32:5401:36:52
333CZECH Bożena 389RYBNIKK-40NIE2021-03-13 08:32:4701:37:00
STANKOWSKA Dorota 452BIEGAJZESLAWKIEMPOZNAŃK-40NIE2021-03-13 10:12:3901:39:44 DNF
STANKOWSKI Przemysław 176POZNAŃM-40NIE2021-03-13 10:12:3901:39:45 DNF
336GOLEC Iwona 471BARI TEAMGDAŃSKK-40NIE2021-03-13 09:57:5601:39:46
337BLICHERT Anna 437I DON'T KURWA CAREWROCŁAWK-30NIE2021-03-13 09:15:4101:40:01
338SZUKAŁA Piotr 203POZNANM-30NIE2021-03-13 08:12:2901:40:10
339FURMAN Michał 199OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWM-30NIE2021-03-13 08:33:1301:40:24
340FURMAN Agnieszka 118OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWK-30NIE2021-03-13 08:33:0301:40:28
341KURCZYNA-GŁUSZCZAK Magdalena 438ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK-30NIE2021-03-13 08:33:2601:42:15
342BEDNARSKA-KOZIOŁ Danuta 217WKURW_TEAMZIELĘCICEK-40NIE2021-03-13 09:15:4001:42:50
343GRABOWICZ Paweł 518SIEKIERKI WIELKIEM-40NIE2021-03-13 09:01:0301:44:06
344TARASZKIEWICZ Krzysztof 196DZIKDGLKWIELICEM-40NIE2021-03-13 10:47:4801:47:03
345FRĄTCZAK Ireneusz 382KWIELICEM-40NIE2021-03-13 10:47:5301:47:06
346GRZESIAK Rafał 247EMERYTGŁOGÓWM-40NIE2021-03-13 10:47:4101:47:30
KASPRZAK Tomasz 345RUSZOWICEM-40NIE2021-03-13 10:47:3401:47:59 DNF
348DRZEWIECKI-ZARZECZNY Grzegorz 316BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM-60NIE2021-03-13 09:00:0901:48:58
349ZARZECZNY Radosław 156JUNIOR AMATOR SUPERSTARKRAKÓWM-30NIE2021-03-13 09:00:0201:49:41
350CISŁAK Anna 182STARA IWICZNAK-30NIE2021-03-13 10:09:1002:05:35
351PEPŁOWSKA Sylwia 361WARSZAWAK-40NO 2021-03-13 10:09:1102:05:46
352TOL Kamil 129MAFIA TEAM LUBLINIECTANINAM-30NIE2021-03-13 08:16:3302:07:09
353JOL Monika 526Mafia Team LubliniecLUBLINIECK-302021-03-13 08:16:3702:07:10
354DOLATA Maciej 330SKÓRZEWOM-40NIE2021-03-13 09:33:4402:13:07
355KOŹBIELSKI Szymon 469WROCŁAWM-30NIE2021-03-13 12:04:5102:35:35
356RUSOŁ Tomasz 339TROPEM ULTRAWROCŁAWM-30NIE2021-03-13 08:12:30
LIS Mirosław 364CEREKWICAM-40NIE2021-03-13 10:48:19 DNF
Znaleziono 357 wynik(ów)