ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 21 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2021-03-13
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
434
Wystartowało:
357
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
352
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaMoment startuParking
7km
Bledne_Skaly
14km
Czas
netto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1JUREK Michał 119RMT TEAM PROWROCŁAWM-301M 2NIE2021-03-13 08:28:5600:40:1201:16:2501:40:22.40 4:4612,6
2NORBERT Michał 285KB SOBÓTKAŚWIDNICAM-302M 3NIE2021-03-13 09:48:1900:41:0801:18:4401:44:23.40+00:04:014:5812,1
3SZPULARZ Adam 474CRAZY RUNNERSKĄTY WROCŁAWSKIEM-303M 4NIE2021-03-13 10:58:2600:43:1501:21:1901:45:26.50+00:05:045:0112,0
4SARNOWSKI Paweł 145OSTRZESZOWM-304M 6TAK2021-03-13 09:43:5900:45:3101:23:3101:49:36.60+00:09:145:1311,5
5SOCHA Seweryn 525POZNAŃM-305M 82021-03-13 09:05:4800:45:3001:27:5301:55:01.50+00:14:395:2811,0
6ŚLĘZAK Piotr 439ŚLĘZAKTEAMSIEMIANICEM-306M 9NIE2021-03-13 09:49:2600:47:4501:27:0401:55:44.45+00:15:225:3010,9
7SKURATKO Adrian 200RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-307M 10NIE2021-03-13 12:07:4600:46:4901:28:3101:56:27.65+00:16:055:3210,8
8WETHACZ Dariusz 477CISNAM-308M 12NIE2021-03-13 08:48:2500:48:4901:32:0902:00:21.35+00:19:585:4310,5
9MAJCHRZAK Maciej 227WROCŁAWM-309M 13TAK2021-03-13 10:45:3000:47:4301:32:2302:00:28.45+00:20:065:4410,5
10NOWACKI Mateusz 422PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMSTRONIE SLĄSKIEM-3010M 14NIE2021-03-13 09:35:4100:45:3201:30:3502:01:19.70+00:20:575:4610,4
11MICHALSKI Piotrek 286WROCŁAWM-3011M 15NO 2021-03-13 09:10:3000:47:5801:30:4102:01:37.55+00:21:155:4710,4
12GRUND Marek 239MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM-3012M 16TAK2021-03-13 08:00:1700:48:0101:32:4602:02:23.60+00:22:015:4910,3
13MACH Tomasz 265SPORTFUEL.PL MTB TEAMWAŁBRZYCHM-3013M 19NIE2021-03-13 11:23:3200:49:1901:34:1602:04:07.10+00:23:445:5410,2
14SŁYSZ Szymon 428NSK RUNSWAŁBRZYCHM-3014M 20NIE2021-03-13 09:26:1200:48:2701:32:4502:04:44.65+00:24:225:5610,1
15NAWROT Wojciech Nawrot 171CTSWROCLAWM-3015M 21NO 2021-03-13 09:54:0000:49:2201:34:4302:04:52.05+00:24:295:5610,1
16OGŁAZA Kamil 530SULEJÓWM-3016M 222021-03-13 08:34:3400:49:1401:33:2202:04:58.75+00:24:365:5710,1
17MÓLL Mateusz 198#SOBASTEAMWROCŁAWM-3017M 23NIE2021-03-13 08:29:0500:48:5301:34:0202:05:16.90+00:24:545:5710,1
18FRANKIEWICZ Artur 295GLIWICEM-3018M 24TAK2021-03-13 09:37:5800:49:0101:33:4402:05:45.35+00:25:225:5910,0
19BALIŃSKI Karol 513ULTRASEK KAROLASEKDRAWSKO POMORSKIEM-3019M 28NIE2021-03-13 08:03:4000:50:2901:37:4102:06:42.35+00:26:196:029,9
20ŻMIJEWSKI Tomasz 121WROCŁAWM-3020M 30NIE2021-03-13 08:24:1200:52:2901:38:1102:07:12.25+00:26:496:039,9
21WOJCIECH Mazik 417KW KRAKOWTARNOWSKIE GORYM-3021M 31TAK2021-03-13 10:43:2000:49:5201:35:2002:08:05.25+00:27:426:059,8
22WYROŚLAK Józef 271WROCŁAWM-3022M 33NO 2021-03-13 09:31:2900:51:5901:37:4802:08:42.70+00:28:206:079,8
23BOSAKIEWICZ Tomasz 167OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM-3023M 34NIE2021-03-13 09:49:3400:51:1801:38:3702:08:48.65+00:28:266:089,8
24ROJEWSKI Paweł 168EVERRUNŁÓDŹM-3024M 35NIE2021-03-13 08:45:5000:54:0001:39:5602:08:56.15+00:28:336:089,8
25LACHOWSKI Robert 113ŁÓDŹM-3025M 36NIE2021-03-13 08:45:4400:52:4801:39:3002:09:02.25+00:28:396:089,8
26RYCERSKI Rafał 488DOMINIK GRZĄDZIEL TEAMCZAPLINEKM-3026M 37NIE2021-03-13 08:03:4600:50:0101:37:3402:09:22.75+00:29:006:099,7
27STACHOWIAK Łukasz 115STR POZNAŃ / CITY TRAIL TEAMPOZNAŃM-3027M 39NIE2021-03-13 09:05:5300:52:3801:38:5702:09:47.75+00:29:256:109,7
28KURZAWIAK Grzegorz 126KUDOWIANKA RUNKARŁÓWM-3028M 40NIE2021-03-13 09:10:1500:51:1601:39:1202:10:24.05+00:30:016:129,7
28SAJEWICZ Dominik 209ZGÓRMYSYNYWAŁBRZYCHM-3028M 40TAK2021-03-13 09:14:1500:52:3001:39:1902:10:24.05+00:30:016:129,7
30NOWAK Marcin 523MOSINAM-3030M 422021-03-13 08:40:2700:52:4601:39:0302:10:52.60+00:30:306:139,6
31GOŁĄB Mateusz 283JURNE KNURYPOZNAŃM-3031M 43NIE2021-03-13 08:12:3600:53:4701:40:2602:11:43.30+00:31:206:169,6
32ROGALA Tomasz 506PIESKIM-3032M 44NIE2021-03-13 08:49:4700:54:2901:42:2502:13:17.35+00:32:546:209,5
33SZCZOTKA Łukasz 327WROCŁAWM-3033M 46NIE2021-03-13 08:00:2200:59:3501:44:0602:13:59.35+00:33:366:229,4
34GULCZYŃSKI Tomasz 205ZIELONKAM-3034M 47NIE2021-03-13 09:26:5000:53:4501:41:4502:14:00.30+00:33:376:229,4
35KRYSIŃSKI Maciej 362DĄBROWAM-3035M 48NIE2021-03-13 12:34:2900:39:4201:34:1902:14:00.40+00:33:386:229,4
36ODOLAK Piotr 152SULEJÓWEKM-3036M 50NIE2021-03-13 08:29:2700:55:1901:43:1402:15:14.15+00:34:516:269,3
37CHLASTA Jacek 125SZCZECINM-3037M 51NIE2021-03-13 10:36:1800:53:2701:41:2802:15:18.70+00:34:566:269,3
38SIKORSKI Szymon 445600 968 951KIEŁCZÓWM-3038M 52NIE2021-03-13 09:45:0500:54:3601:42:5202:15:36.50+00:35:146:279,3
39LUBAŃSKI Mateusz 244DŁUGOŁĘKAM-3039M 58NIE2021-03-13 09:40:4400:54:4801:43:2102:16:35.15+00:36:126:309,2
40RUSOŁ Tomasz 339TROPEM ULTRAWROCŁAWM-3040M 59NIE2021-03-13 08:12:3001:43:1202:16:39.00+00:36:166:309,2
41ZIELIŃSKI Dominik 153ŚREMM-3041M 62TAK2021-03-13 09:29:4900:55:2201:45:0802:17:46.10+00:37:236:339,1
42OSICA Łukasz 204ŚWIĘTOCHŁOWICEM-3042M 72NIE2021-03-13 09:36:2400:58:4801:48:2102:21:45.80+00:41:236:458,9
43ZAGROBELNY Michał 407KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-3043M 75NIE2021-03-13 09:04:2000:54:4201:45:2902:23:00.05+00:42:376:488,8
44PANZ Krzysztof 189KLESZCZÓWM-3044M 76TAK2021-03-13 09:30:1400:55:3101:47:1702:23:23.85+00:43:016:498,8
45CIEPŁY Maciej 112WROCŁAWM-3045M 77NIE2021-03-13 09:15:4300:53:4101:46:0002:23:31.25+00:43:086:508,8
46SZYMCZYSZYN Tomasz 354WROCŁAWM-3046M 83NO 2021-03-13 09:00:2901:04:0001:54:2302:26:46.50+00:46:246:598,6
47BOŻEK Radosław 334OPOLEM-3047M 86NIE2021-03-13 08:54:2000:56:3001:51:0802:27:55.00+00:47:327:028,5
48RĘBIAŁKOWSKI Jakub 500POLANICA ZDRÓJM-3048M 87NIE2021-03-13 10:30:0800:59:3401:54:2202:29:07.05+00:48:447:068,4
49ROGUZ Łukasz 374SZCZYTNAM-3049M 88NIE2021-03-13 10:30:0200:59:2901:54:2702:29:11.50+00:48:497:068,4
50KOZAK Vlad 458WROCLAWM-3050M 89NO 2021-03-13 09:54:3301:02:3501:53:4802:29:17.05+00:48:547:068,4
51JURCZAK Szymon 301POZNAŃM-3051M 92NIE2021-03-13 08:12:2400:57:5801:53:1102:30:02.65+00:49:407:088,4
52PASZKIEWICZ Józef 116MUROWANA GOŚLINAM-3052M 93NIE2021-03-13 08:31:0700:59:3501:53:4002:30:28.85+00:50:067:098,4
53RUSIN Jakub 137IWINYM-3053M 95NIE2021-03-13 08:14:0601:00:0001:55:3102:31:25.10+00:51:027:128,3
54STEFANISZYN Marcin 494SZTUKA RUCHU PIOTR JACKOWIAKBRZEGM-3054M 107NIE2021-03-13 08:11:3301:01:0801:56:4402:34:52.35+00:54:297:228,1
55MIKOŁAJEC Piotr 216WROCŁAWM-3055M 109NIE2021-03-13 08:59:1501:03:0501:58:4302:35:16.85+00:54:547:238,1
56FLASZEWSKI Adam 507SPORTOWY KAŹMIERZRADZYNYM-3056M 111NIE2021-03-13 08:45:0901:04:3701:59:4602:37:29.65+00:57:077:298,0
57KRZESIMOWSKI Damian 100KIELCEM-3057M 112NIE2021-03-13 09:16:5801:03:3402:01:5602:38:29.85+00:58:077:328,0
58SOBKOWIAK Marcin 455POZNAŃM-3058M 114NIE2021-03-13 09:27:3701:03:3801:58:5802:38:41.45+00:58:197:337,9
59GINTER Grzegorz 497AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-3059M 117NIE2021-03-13 09:24:1901:05:4202:03:0202:40:38.50+01:00:167:387,8
60DOBROCHOWSKI Marek 300STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-3060M 118NIE2021-03-13 10:18:2301:03:3202:01:2702:40:52.75+01:00:307:397,8
61LUBIK Adam 340KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-3061M 122TAK2021-03-13 09:26:4801:05:3802:04:4202:41:55.65+01:01:337:427,8
62DREAS Jakub 195DZIKIE BOBRY / WĘDZIKOWSKI TEAMRYBITWYM-3062M 123NIE2021-03-13 09:05:2101:02:3002:01:0302:42:00.65+01:01:387:427,8
63CHLIPAŁA Marek 461JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-3063M 129NIE2021-03-13 08:01:3401:01:1202:00:4102:43:48.20+01:03:257:487,7
64TARNOWSKI Maciej 163NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-3064M 135NIE2021-03-13 10:39:2801:03:2802:03:2602:45:16.15+01:04:537:527,6
65POCIĘGIEL Michał 143SKAWINA BIEGARADZISZÓWM-3065M 139NIE2021-03-13 09:21:0101:09:5202:08:3402:46:37.35+01:06:147:567,6
66PŁUCIENNICZAK Bartosz 392KOŁOM-3066M 141NIE2021-03-13 08:44:5601:04:5802:03:4902:47:00.65+01:06:387:577,5
67KOŹBIELSKI Szymon 469WROCŁAWM-3067M 142NIE2021-03-13 12:04:5102:35:3502:47:43.60+01:07:217:597,5
68ŻAK Piotr 331SZCZECINM-3068M 143NIE2021-03-13 08:14:5001:08:3602:07:3302:48:18.55+01:07:568:007,5
69KONOPACKI Grzegorz 442RÓŻOWE LANDRYNYBYSTRZYCA KŁODZKAM-3069M 144NIE2021-03-13 08:49:0201:07:2702:07:1202:48:28.95+01:08:068:017,5
70MADETKO Arkadiusz 533KSIĄŻ WIELKIM-3070M 1472021-03-13 08:45:1801:04:3002:02:2002:49:31.45+01:09:098:047,4
71URBANOWICZ Cezary 414POZNAŃM-3071M 149NIE2021-03-13 09:47:3601:09:5002:09:3502:49:58.60+01:09:368:057,4
72NIKOLAJUK Robert 188OLSZTYNM-3072M 152NIE2021-03-13 08:02:1801:10:2202:15:0802:53:03.50+01:12:418:147,3
73HANGIEL Bolesław 503WROCŁAWM-3073M 153NIE2021-03-13 09:56:0201:06:3902:07:2402:53:05.75+01:12:438:147,3
74SIEPIELSKI Damian 396SOLETANCHE POLSKANOWA WOLAM-3074M 154NIE2021-03-13 08:45:0201:05:2802:09:0702:53:20.20+01:12:578:157,3
75LECHOWSKI Grzegorz 111BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-3075M 157NIE2021-03-13 09:42:4701:03:5902:06:5502:53:58.70+01:13:368:177,2
76WRÓBLEWSKI Witek 496ZŁOTORYJAM-3076M 164NIE2021-03-13 08:18:4001:04:5302:06:0702:55:24.75+01:15:028:217,2
77KACZMAREK Mirosław 358RUNNER'S POWERŚREMM-3077M 169NIE2021-03-13 08:29:2001:15:0202:18:0202:57:53.45+01:17:318:287,1
78HACUŚ Jacek 501DUSZNIKI ZDRÓJM-3078M 173NIE2021-03-13 08:57:5801:07:0302:11:3802:59:48.00+01:19:258:337,0
79CZUBACKI Kacper 482WARSZAWAM-3079M 175TAK2021-03-13 08:02:4101:18:2402:18:1403:00:29.70+01:20:078:357,0
80MITIS Marek 220KRAKÓWM-3080M 176NO 2021-03-13 09:05:0901:13:1902:15:1903:00:39.00+01:20:168:367,0
81FIGUŁA Sławomir 169KRZĘCINM-3081M 180NIE2021-03-13 09:21:0201:09:2902:14:4503:01:29.10+01:21:068:386,9
82SZUKAŁA Piotr 203POZNANM-3082M 182NIE2021-03-13 08:12:2901:40:1002:27:5903:01:38.90+01:21:168:386,9
83TYŚ Radek 266NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAM-3083M 183NIE2021-03-13 09:03:0501:31:3802:24:4803:01:56.20+01:21:338:396,9
84PAWLAK Mateusz 194BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-3084M 187NIE2021-03-13 09:41:5601:11:0202:17:3603:03:52.85+01:23:308:456,9
85RUSIN Szymon 225IWINYM-3085M 194TAK2021-03-13 08:14:1201:14:3102:20:5703:08:58.60+01:28:368:596,7
86KASPRZAK Andrzej 519KOBIERZYCEM-3086M 196NIE2021-03-13 08:09:5001:16:2402:23:5803:09:36.75+01:29:149:016,6
87CIERCZEK Rafał 517ROGÓW SOBÓCKIM-3087M 197NIE2021-03-13 08:09:4901:16:1602:23:5503:09:38.35+01:29:159:016,6
88SKIBIŃSKI Piotr 287BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-3088M 198NIE2021-03-13 09:42:0201:17:1502:26:0203:09:41.70+01:29:199:016,6
89REMISZ Wojciech 495CANNABIS SATIVABIAŁAM-3089M 201NIE2021-03-13 10:01:5301:08:5902:16:5203:11:41.90+01:31:199:076,6
90SERWATKIEWICZ Grzegorz 159TŁUMACZÓWM-3090M 206NIE2021-03-13 08:10:2301:12:2302:23:3903:14:06.00+01:33:439:146,5
91TRZPIOLA Tycjan 110KURACJUSZEWROCŁAWM-3091M 207NIE2021-03-13 11:06:4401:15:1202:27:2303:14:20.90+01:33:589:156,5
92NOWAK Marcin 319TIM JEST TIMOZIMEKM-3092M 210TAK2021-03-13 10:02:0701:16:3102:29:3303:16:04.30+01:35:419:206,4
93WITA Mateusz 527GOSTYŃM-3093M 2142021-03-13 08:32:0801:18:1702:26:2403:17:14.75+01:36:529:236,4
94FRĄCKOWIAK Dominik 291ŚMIGIELM-3094M 215NIE2021-03-13 08:01:1001:12:3402:20:4903:17:21.25+01:36:589:236,4
95NYSARZ Jan 529ROKIETNICAM-3095M 2162021-03-13 08:09:5201:23:1002:30:3703:19:55.35+01:39:329:316,3
96CHUDAŃSKI Jakub 528KNURÓWM-3096M 2242021-03-13 08:46:4701:15:1702:30:4603:29:32.85+01:49:109:586,0
97ŚLADCZYK Dominik 465MKSTKUDOWA ZDRÓJM-3097M 227TAK2021-03-13 09:09:5101:01:4802:19:4103:31:33.35+01:51:1010:046,0
98STASZEWSKI Dariusz 2137.BKPOW.TOMASZÓW MAZ.M-3098M 228NIE2021-03-13 08:01:2301:20:0602:36:1403:33:11.30+01:52:4810:095,9
99WESOŁEK Daniel 447POZNAŃM-3099M 230NIE2021-03-13 10:19:4501:27:3002:39:5703:36:17.20+01:55:5410:175,8
100WRÓBLEWSKI Wojciech 124WROCŁAWM-30100M 234NIE2021-03-13 11:39:3101:20:2702:40:2703:39:08.65+01:58:4610:265,7
101GOGOLA Mateusz 257BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-30101M 235NIE2021-03-13 09:42:1201:21:4702:48:4203:40:51.15+02:00:2810:315,7
102BORKOWSKI Marcel 146LEGNICAM-30102M 237NIE2021-03-13 10:00:2301:29:4302:54:2303:43:46.00+02:03:2310:395,6
103SKOWRONEK Tomasz 155POZNAŃM-30103M 238NIE2021-03-13 09:05:0301:19:1402:46:2203:44:51.00+02:04:2810:425,6
104ZARZECZNY Radosław 156JUNIOR AMATOR SUPERSTARKRAKÓWM-30104M 241NIE2021-03-13 09:00:0201:49:4102:55:2003:45:45.20+02:05:2210:455,6
105CZERWONKA Zbigniew 322ŁÓDŹM-30105M 243NO 2021-03-13 09:20:4001:20:4102:45:4703:47:36.45+02:07:1410:505,5
106TOL Kamil 129MAFIA TEAM LUBLINIECTANINAM-30106M 252NIE2021-03-13 08:16:3302:07:0903:19:1004:06:02.15+02:25:3911:425,1
107FURMAN Michał 199OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWM-30107M 256NIE2021-03-13 08:33:1301:40:2403:15:5604:24:20.65+02:43:5812:354,8
Niesklasyfikowani
OPAŁKA Damian 183MYRACEWARSZAWAM-30NIE2021-03-13 08:49:1700:52:39 DNF DNF DNF--
Znaleziono 108 wynik(ów)