ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 21 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2021-03-13
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
434
Wystartowało:
357
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
352
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaMoment startuParking
7km
Bledne_Skaly
14km
Czas
netto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1GONCZARENKO Jarek 341RUN100LOVERADKÓWM-401M 5NIE2021-03-13 08:01:5400:42:2501:20:4501:45:43.40 5:0211,9
2RUTKOWSKI Dawid 333140MINUT.PL / GRIZZLYTEAMLUBINM-402M 7TAK2021-03-13 08:00:1000:44:4101:23:4401:52:59.95+00:07:165:2211,2
3WASZEK Sławomir 164WROCŁAWM-403M 11NIE2021-03-13 13:30:0600:48:4001:32:2301:59:38.40+00:13:555:4110,5
4WŁODARCZYK Jarosław 235KARKONOSZE RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM-404M 18NIE2021-03-13 08:52:2000:46:1301:31:3202:02:41.60+00:16:585:5010,3
5ŁUKOMSKI Maciej 520ŁÓDŹM-405M 25TAK2021-03-13 09:48:3600:51:4301:37:0902:05:55.50+00:20:125:5910,0
6ŁOPATYŃSKI Irek 538Rema Sport TeamLĄDEK ZDRÓJM-406M 272021-03-13 11:10:3600:48:4901:34:5002:06:15.15+00:20:316:0010,0
7SZCZĘŚNIAK Piotr 393GVT BMCSTRZELINM-407M 29NIE2021-03-13 08:04:2800:55:2901:38:1802:06:45.30+00:21:016:029,9
8RÓŻALSKI Ireneusz 246BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-408M 32NIE2021-03-13 09:41:4600:50:1001:37:0702:08:29.75+00:22:466:079,8
9KRUPA Marcin 408AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-409M 38NIE2021-03-13 10:57:2200:48:2901:36:1902:09:40.20+00:23:566:109,7
10JANCZ Tomasz 346JELENIA GÓRAM-4010M 45NIE2021-03-13 08:04:4000:55:4901:41:5702:13:52.50+00:28:096:229,4
11PRĄDZYŃSKI Marcin 173AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM-4011M 49NIE2021-03-13 10:13:5500:55:3901:43:1202:14:13.50+00:28:306:239,4
12LASOCKI Marcin 15712TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-4012M 54NIE2021-03-13 10:24:2400:52:2601:41:0302:16:06.45+00:30:236:289,3
13TOŚ Sebastian 197CHRZĄSTAWA WIELKAM-4013M 57NIE2021-03-13 09:42:5200:55:4001:44:2102:16:33.15+00:30:496:309,2
14PIERZCHALSKI Dawid 144BIAŁE BŁOTAM-4014M 63NO2021-03-13 09:20:3800:52:3501:43:2102:18:36.80+00:32:536:369,1
15PIETRZYK Tomasz 256140MINUT.PLŚWIDNICAM-4015M 64NIE2021-03-13 08:02:3500:56:2801:47:4902:19:47.70+00:34:046:399,0
16PAPROCKI Krzysztof 336POLKOWICEM-4016M 65NIE2021-03-13 08:56:2100:57:5401:47:1402:19:58.90+00:34:156:399,0
17FLORCZAK Marek 536RATNO GÓRNEM-4017M 662021-03-13 09:46:4700:55:1701:46:4802:20:03.00+00:34:196:409,0
18STEC Adam 123WYSOKAM-4018M 67NIE2021-03-13 10:04:4400:56:2101:46:0902:20:43.25+00:34:596:429,0
19ŁUKASIK Marcin 180BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-4019M 68NIE2021-03-13 09:41:5100:58:4301:46:5702:20:46.75+00:35:036:429,0
20ANTOSIAK Tomasz 524FunTriWROCŁAWM-4020M 692021-03-13 08:46:3000:58:5101:49:0202:21:01.45+00:35:186:428,9
21KOŁODZIEJ Roman 486KOTWICA BRZEGKARŁOWICEM-4021M 70NIE2021-03-13 08:11:1600:56:3901:47:4802:21:07.85+00:35:246:438,9
22GÓRNY Robert 128TIM JEST TIMOZIMEKM-4022M 71NIE2021-03-13 08:00:5100:55:1101:45:5202:21:29.75+00:35:466:448,9
23KASZYŃSKI Tomek 297LUBOŃM-4023M 73NIE2021-03-13 08:02:5600:58:2201:48:2702:22:33.45+00:36:506:478,8
24BIECUSZEK Tomasz 359AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-4024M 74NIE2021-03-13 10:57:1800:54:3001:47:0902:22:39.30+00:36:556:478,8
25BŁASZKIEWICZ Bogusz 357STR POZNAŃ/DZIKIE BOBRYLUSOWOM-4025M 78NIE2021-03-13 09:05:3300:56:2801:49:4402:25:09.40+00:39:266:548,7
26ROŚLICKI Jarosław 258UBEZPIECZENIA DLA AKTYWNYCH/OBORYGENIOZOROWICEM-4026M 79NIE2021-03-13 12:29:0300:59:1501:50:3502:25:31.60+00:39:486:558,7
27SZNAJDER Paweł 238BUBBA&GUMPWAŁBRZYCHM-4027M 81NIE2021-03-13 09:28:3200:55:1601:47:4202:26:10.95+00:40:276:578,6
28ROSOCHACZ Krzysztof 106MIĘDZYRZECZM-4028M 82NIE2021-03-13 08:48:0100:55:2401:47:2102:26:21.00+00:40:376:588,6
29PODOLUK Marek 206WROCŁAWM-4029M 84NIE2021-03-13 08:10:3000:57:3501:49:1602:27:23.05+00:41:397:018,5
30KAŁUŻNY Wojciech 315BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-4030M 85NIE2021-03-13 08:03:0200:59:0001:52:5402:27:46.80+00:42:037:028,5
31BREWKA Wojciech 165GTRATPIERWOSZÓWM-4031M 90NIE2021-03-13 09:23:4600:59:4301:53:5202:29:25.50+00:43:427:068,4
32PALACZ Marcin 355BRZEGM-4032M 91NIE2021-03-13 10:09:0700:59:4801:53:0102:29:44.85+00:44:017:078,4
33WITEK Paweł 335KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-4033M 94NIE2021-03-13 09:04:5700:58:1501:55:2802:31:15.40+00:45:327:128,3
34KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 515BOLESŁAWIECM-4034M 97NIE2021-03-13 10:44:1800:59:5001:54:4302:31:54.10+00:46:107:148,3
35PALICKI Piotr 351SZCZECINM-4035M 98NIE2021-03-13 10:35:5501:00:0401:55:2302:31:57.30+00:46:137:148,3
36MŁYNARCZYK Krzysztof 147WARSZAWAM-4036M 99NIE2021-03-13 09:20:4100:59:5001:55:2402:32:51.15+00:47:077:168,2
37KACZOR Marcin 418ŚWIĘCIECHOWAM-4037M 100NIE2021-03-13 13:15:4101:03:1201:57:1302:33:25.60+00:47:427:188,2
38KOTRA Jacek 243LAKOWA 1SMOLNICAM-4038M 101TAK2021-03-13 08:50:4001:00:5301:56:2402:33:30.90+00:47:477:188,2
39KIEŁBASA Paweł 207GT RATSTRZEGOMM-4039M 102NIE2021-03-13 09:23:4601:00:1401:53:5602:33:31.00+00:47:477:188,2
40KADŁUBOWSKI Piotr 174KOTWICA BRZEG / RUN100LOVEBRZEGM-4040M 103NIE2021-03-13 08:11:2401:00:5001:56:5902:34:11.55+00:48:287:208,2
41NOWOSAD Artur 491WOŁÓWM-4041M 104NIE2021-03-13 08:50:4800:59:5201:54:2402:34:23.45+00:48:407:218,2
42KĄCKI Paweł 234RĄCZE RACICZKIWARSZAWAM-4042M 105NIE2021-03-13 09:07:4101:02:1201:58:3302:34:42.15+00:48:587:228,1
43NOWAK Krzysztof 228KW LUBLINDĄBROWA GÓRNICZAM-4043M 115TAK2021-03-13 12:15:5601:03:5002:00:3202:39:54.85+00:54:117:367,9
44TAMULONEK Grzegorz 509POLICEM-4044M 116NIE2021-03-13 08:48:4201:04:3002:02:2402:40:37.95+00:54:547:387,8
45HOLAK Tomasz 4601/2 PAN KRACY ENTERTIMENTOLEŚNICAM-4045M 119NIE2021-03-13 10:43:3101:03:4802:01:4302:40:58.50+00:55:157:397,8
46ZATOŃ Adrian 380WROCLAWM-4046M 120TAK2021-03-13 10:04:2501:04:3902:01:5202:41:02.90+00:55:197:407,8
47WANKIEWICZ Krzysztof 510JELCZ-LASKOWICEM-4047M 121NIE2021-03-13 09:43:5201:08:1202:04:4002:41:32.25+00:55:487:417,8
48GULINSKI Artur 210218CREWPOZNAŃM-4048M 127NIE2021-03-13 09:58:2601:07:3802:04:4502:42:53.50+00:57:107:457,7
49ROGÓRZ Andrzej 231LOTNIK WROCŁAWWROCŁAWM-4049M 128NIE2021-03-13 09:10:4201:01:1502:02:2702:43:34.15+00:57:507:477,7
50BRUNKE Tomasz 277RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4050M 130NIE2021-03-13 09:20:3301:03:0302:05:3902:44:19.95+00:58:367:497,7
51MINDYKOWSKI Zbigniew 120BYDGOSZCZM-4051M 131NIE2021-03-13 09:20:3201:02:1402:00:5002:44:21.95+00:58:387:497,7
52PEŻYŃSKI Piotr 349BYDGOSZCZM-4052M 132NIE2021-03-13 09:20:3101:02:5602:00:5102:44:23.00+00:58:397:497,7
53BIECHOŃSKI Jarosław 177POZNAŃM-4053M 133NIE2021-03-13 09:47:3001:09:4302:05:3902:44:25.45+00:58:427:497,7
54PAŚ Tomasz 264PASIOL TEAM WROCŁAWWROCŁAWM-4054M 134NIE2021-03-13 08:46:5401:04:4202:04:3402:44:34.95+00:58:517:507,7
55BUSS Jakub 262KUDOWIANKARUNKUDOWA-ZDRÓJM-4055M 136NIE2021-03-13 09:23:0301:05:2502:06:4402:46:32.10+01:00:487:557,6
56ZYCHOWICZ Paweł 281OTM.BOTMUCHÓWM-4056M 137NIE2021-03-13 08:53:5401:05:5802:04:0302:46:32.30+01:00:487:557,6
57SZKUDŁO Oskar 324BEZ BALASTURADWANICEM-4057M 145NIE2021-03-13 09:07:4901:04:4102:07:2602:48:34.05+01:02:508:017,5
58JASIŃSKI Marcin 443ROGOŹNOM-4058M 146NIE2021-03-13 10:21:3301:08:3502:06:5802:49:07.90+01:03:248:037,5
59SUDÓŁ Robert 412KOTWICA BRZEGBRZEGM-4059M 148NIE2021-03-13 08:13:1101:04:5902:08:4502:49:54.20+01:04:108:057,4
60JACKOWIAK Szymon 142RUNNER'S POWERŚREMM-4060M 150NIE2021-03-13 08:01:0501:12:3802:11:3002:50:35.15+01:04:518:077,4
61SZEWS Marek 260AMS BYDGOSZCZKORONOWOM-4061M 151NIE2021-03-13 10:13:4201:09:2002:11:1902:52:17.05+01:06:338:127,3
62PIDANTY Grzegorz 435ZHR STRZEGOMSTRZEGOMM-4062M 1552021-03-13 08:52:1301:11:0802:14:4102:53:40.60+01:07:578:167,3
63ZDYB Grzegorz 245LEŚNIÓW WIELKIM-4063M 156NIE2021-03-13 08:01:2901:06:3802:11:4702:53:54.75+01:08:118:167,2
64RZEŹNIK Mariusz 312ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-4064M 158NIE2021-03-13 10:13:2401:11:3202:13:3202:54:00.55+01:08:178:177,2
65JANOTA Michał 122BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-4065M 159NIE2021-03-13 09:42:4201:08:5102:13:0502:54:05.35+01:08:218:177,2
66KACZMAREK Karol 251ROZBIEGANY RAWICZ AKUNA RUNRAWICZM-4066M 160NIE2021-03-13 10:13:1501:10:1302:13:3802:54:09.35+01:08:258:177,2
67KWIATKOWSKI Przemysław 534GNIEZNOM-4067M 1622021-03-13 08:38:5501:09:2402:12:0102:55:18.15+01:09:348:207,2
68SZYGENDA Sebastian 348WRZEŚNIAM-4068M 163NIE2021-03-13 08:38:4901:09:1702:12:0702:55:23.45+01:09:408:217,2
69SOWIŃSKI Robert 400GVTBORÓWM-4069M 165NIE2021-03-13 08:04:3301:08:1302:12:5402:56:30.30+01:10:468:247,1
70BARAŃSKI Piotr 377JÓZEFOSŁAWM-4070M 166NIE2021-03-13 08:10:3601:09:2802:13:0302:57:02.65+01:11:198:257,1
71FEICHTINGER Marek 270ŻORYM-4071M 167NIE2021-03-13 09:02:1001:31:3302:24:2602:57:39.10+01:11:558:277,1
72MATUSZEWSKI Marek 532Runners POWERŚREMM-4072M 1702021-03-13 08:29:1801:15:0002:18:0102:57:57.55+01:12:148:287,1
73DZIDECZEK Marcin 406TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-4073M 171NIE2021-03-13 10:31:3501:13:2102:16:5802:58:12.70+01:12:298:297,1
74WOJCIECHOWSKI Dariusz 133KRAKOWIAK ULTRA TEAMKROSNOM-4074M 174NIE2021-03-13 08:40:3401:35:0502:26:2103:00:24.05+01:14:408:357,0
75RADECKI Adam 103STRZEGOMM-4075M 177NIE2021-03-13 08:59:0301:07:0502:11:3703:00:49.80+01:15:068:367,0
76KOMADA Wojciech 179ŚWIDNICAM-4076M 178NIE2021-03-13 08:04:0101:09:4502:16:4503:00:50.15+01:15:068:367,0
77BĄKOWSKI Tomasz 424CAMP - RUNOŁAWAM-4077M 179NIE2021-03-13 09:41:3401:13:0502:15:4003:01:00.95+01:15:178:377,0
78KRAWIEC Piotr 208KOTWICA BRZEGŻŁOBIZNAM-4078M 188NIE2021-03-13 08:11:4101:13:0402:20:0703:04:05.80+01:18:228:456,8
79BRYNIARSKI Bartosz 383JELENIA GÓRAM-4079M 189NIE2021-03-13 12:38:2201:08:4302:18:0503:04:10.65+01:18:278:466,8
80PARKITNY Aleksander 464WROCŁAWM-4080M 190NIE2021-03-13 09:57:2501:08:3602:13:5703:05:19.65+01:19:368:496,8
81GAŁASZKIEWICZ Grzegorz 467LINDON TEAMZŁOTNOM-4081M 191NIE2021-03-13 09:07:1001:14:2202:20:2603:06:43.25+01:20:598:536,7
82KRZECZKOWSKI Roman 219BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-4082M 192NIE2021-03-13 08:02:4401:12:4902:21:2603:07:38.05+01:21:548:566,7
83MORAWSKI Marcin 161RANGER SURVIVAL CLUBOBORNIKI ŚLĄSKIEM-4083M 193NIE2021-03-13 08:39:0301:13:4202:23:1603:08:11.00+01:22:278:576,7
84KULA Piotr 127ZDEZORIENTOWANIWARSZAWAM-4084M 195NIE2021-03-13 10:05:4101:11:0702:20:3403:09:06.20+01:23:229:006,7
85SOSZYŃSKI Piotr 499GAZELE NA STARCIEWARSZAWAM-4085M 199NIE2021-03-13 08:45:2801:18:1502:24:3003:09:52.25+01:24:089:026,6
86ROSOLSKI Paweł 160PAKOSŁAWM-4086M 200NIE2021-03-13 10:05:2701:10:0302:18:3503:10:21.90+01:24:389:036,6
87NIMSZ Bartosz 483KOŚCIERZYCEM-4087M 202NIE2021-03-13 09:43:0001:15:0502:24:4603:12:24.75+01:26:419:096,5
88KOMENDZIŃSKI Wojciech 484GRODKÓWM-4088M 203NIE2021-03-13 09:43:0801:14:5702:24:4003:12:34.00+01:26:509:106,5
89KUBICKI Mariusz 429KOZŁOWICKI CROSS SIS FABRYKA ZMIANKLUCZBORKM-4089M 2042021-03-13 08:26:3901:17:2902:24:2303:13:48.60+01:28:059:136,5
90PIASKOWSKI Artur 489JAWORM-4090M 205NIE2021-03-13 08:02:1001:18:5902:29:1603:13:54.50+01:28:119:146,5
91STEFANIAK Marcin 425STR POZNAŃ/PREFAWAABDĄBRÓWKAM-4091M 2082021-03-13 09:05:2701:16:1102:24:3603:14:27.55+01:28:449:156,5
92MAJ Marek 185WROCŁAWM-4092M 209NIE2021-03-13 10:13:2901:13:4702:26:2903:15:37.55+01:29:549:186,4
93ŻMUDKA Bartek 276RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-4093M 211NIE2021-03-13 08:32:4001:16:4302:25:3303:16:39.05+01:30:559:216,4
94WYSOCKI Tomasz 371OCHAJORUN & FRIENDSOCHOJECM-4094M 212NIE2021-03-13 08:32:3201:18:0602:25:4403:16:50.40+01:31:079:226,4
95ANDRZEJCZAK Paweł 105KALISZM-4095M 218NIE2021-03-13 09:30:2001:22:5902:33:3103:21:01.95+01:35:189:346,3
96GRABOWICZ Paweł 518SIEKIERKI WIELKIEM-4096M 219NIE2021-03-13 09:01:0301:44:0602:44:2003:21:36.15+01:35:529:366,3
97SOBAŃSKI Roman 140TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEM-4097M 220NIE2021-03-13 08:10:1601:22:0402:32:5603:21:37.50+01:35:549:366,2
98SZYMCZAK Łukasz 337SZCZECINM-4098M 221NIE2021-03-13 08:48:0901:17:0702:30:5703:22:43.40+01:37:009:396,2
99KURZAWIAK Wojciech 181ZGÓRMYSYNYKARŁÓWM-4099M 225TAK2021-03-13 09:14:0701:17:1402:35:1903:29:39.25+01:43:559:596,0
100BORODYN Andrzej 402FARTY PUSZCZYSZCZECINM-40100M 231NIE2021-03-13 08:48:2001:15:2702:38:3203:37:22.15+01:51:3810:215,8
101ROZWADOWSKI Rafał 403DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM-40101M 232NIE2021-03-13 10:03:3701:24:2602:41:1503:38:06.85+01:52:2310:235,8
102ROZWADOWSKI Robert 398DRUZYNA SZPIKUSUCHY LASM-40102M 233NIE2021-03-13 10:03:2901:24:4802:41:2603:38:15.05+01:52:3110:235,8
103HOFFMANN Grzegorz 132PIOTROWO PIERWSZEM-40103M 239NIE2021-03-13 08:49:0901:19:0902:39:3603:45:29.00+01:59:4510:445,6
104SOKOŁOWSKI Artur 409TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKM-40104M 240NIE2021-03-13 08:41:1201:24:2102:46:0903:45:42.15+01:59:5810:445,6
105CZECH Marcin 384RYBNIKM-40105M 245NIE2021-03-13 08:32:5401:36:5202:54:0003:50:03.70+02:04:2010:575,5
106DUDEK Krzysztof 279STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINM-40106M 246NIE2021-03-13 10:16:3801:28:5502:52:1303:51:03.50+02:05:2011:005,5
107FRĄTCZAK Ireneusz 382KWIELICEM-40107M 247NIE2021-03-13 10:47:5301:47:0602:59:5003:53:21.45+02:07:3811:065,4
108TARASZKIEWICZ Krzysztof 196DZIKDGLKWIELICEM-40108M 248NIE2021-03-13 10:47:4801:47:0302:59:5703:53:26.25+02:07:4211:065,4
109GRZESIAK Rafał 247EMERYTGŁOGÓWM-40109M 249NIE2021-03-13 10:47:4101:47:3003:00:0503:53:33.95+02:07:5011:075,4
110ANTECKI Jacek 367ŁÓDŹM-40110M 250NIE2021-03-13 08:30:4401:31:1202:55:4203:55:34.30+02:09:5011:135,3
111BACHANOWSKI Pawel 191KONINM-40111M 251NIE2021-03-13 08:35:2401:33:2603:00:1104:05:49.35+02:20:0511:425,1
112ZAJĄCZKOWSKI Damian 521POZNAŃM-40112M 253NIE2021-03-13 09:29:5001:29:3003:00:2704:06:04.25+02:20:2011:435,1
113GOLEC Tomasz 470BARI TEAMGDAŃSKM-40113M 254NIE2021-03-13 09:58:0301:33:5303:07:1504:10:59.50+02:25:1611:575,0
114DOLATA Maciej 330SKÓRZEWOM-40114M 255NIE2021-03-13 09:33:4402:13:0703:23:3604:14:45.80+02:29:0212:074,9
Niesklasyfikowani
STANKOWSKI Przemysław 176POZNAŃM-40NIE2021-03-13 10:12:3901:39:45 DNF DNF DNF--
KASPRZAK Tomasz 345RUSZOWICEM-40NIE2021-03-13 10:47:3401:47:59 DNF DNF DNF--
LIS Mirosław 364CEREKWICAM-40NIE2021-03-13 10:48:19 DNF DNF DNF--
Znaleziono 117 wynik(ów)