ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 31 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2021-03-14
Miejsce:
Karłów
Dystans:
31 km
Zgłoszonych:
193
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
156
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | 19.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuParking pod Szczelińcem
7km
Blędne Skały
14km
Lisia Przełęcz
19.7km
     
1PERKA Barbara 159PROSZKÓWK-402021-03-14 06:57:0501:34:1703:03:5204:27:45
2HOŁYST Andrzej 251GT RATNOWA RUDAM-402021-03-14 06:57:1600:49:2501:32:1702:19:15
3RZEŹNICZEK Anna 224KOWALEWO POMORSKIEK-302021-03-14 06:57:3301:02:1201:53:4202:49:23
4RYBAK Pawel 186POZNANM-402021-03-14 06:57:4101:09:1902:10:0403:14:29
5SKIBA Adam 250MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINM-302021-03-14 06:57:4800:49:5501:36:2702:28:08
6GRUND Marek 292STRZEBIEŃM-302021-03-14 06:57:5400:52:2101:42:1002:33:35
7BECHTA Damian 216ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-202021-03-14 06:57:5801:29:4702:58:1504:25:48
8HALMANN Miroslaw 269PGB SPORTOWA PACZKAWEJHEROWOM-302021-03-14 06:58:1401:53:2102:52:18
9ANTKOWIAK Monika 238MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINAK-302021-03-14 06:58:3601:03:4801:57:1102:55:52
10ANTKOWIAK Michał 239MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINAM-302021-03-14 06:58:4501:03:3001:57:0302:55:45
11PRZYBYSZEWSKI Łukasz 270BIELAWAM-302021-03-14 06:58:5300:51:2601:41:1002:32:40
12MICHALIK Joanna 185BYDGOSZCZK-402021-03-14 06:59:0201:03:2601:56:4602:51:58
13PIKUL Piotr 203WARSZAWAM-402021-03-14 06:59:3001:08:3802:07:2403:09:13
14KĘPSKI Grzegorz 280WROCŁAWM-302021-03-14 07:00:0701:57:1803:37:3905:13:40
15MYSZYWODA Monika 281WROCŁAWK-302021-03-14 07:00:1301:57:1403:37:4805:13:36
16QUIRINI Ewa 170NOWY TARGK-302021-03-14 07:01:1801:08:5302:11:2103:14:51
17KARKOSZ Aurelia 197MIEJSKA GÓRKAK-302021-03-14 07:02:1501:17:2002:23:5603:33:18
18STANUCHIEWICZ Oskar 107CZĘSTOCHOWAM-402021-03-14 07:05:2000:53:0701:46:0702:42:36
19KIEŁBOWICZ Aneta 129SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOK-302021-03-14 07:05:3201:28:3302:40:4804:05:10
20MŁODZIKOWSKI Rafał 137SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM-402021-03-14 07:05:3801:28:3502:40:3904:04:53
21BAKA Marcin 122GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM-502021-03-14 07:06:4801:12:4502:18:5403:28:31
22FILIPOWICZ Dominik 271CHOJNÓWM-302021-03-14 07:07:2701:13:3102:20:5603:30:06
23KOSTYK Grzegorz 272CHOJNÓWM-402021-03-14 07:07:3101:13:4302:20:5803:30:06
24TRZEPACZ Dorota 240KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAK-402021-03-14 07:08:5101:08:5502:16:1503:28:58
25GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 141ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINKAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-402021-03-14 07:09:3501:24:3502:31:5103:54:18
26KORNAŚ Marcin 136ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-402021-03-14 07:09:4701:30:0202:47:1204:11:12
27MARONKA Agnieszka 180KRAKÓWK-402021-03-14 07:09:5801:18:5602:26:0703:37:21
28SZELĄG Piotr 194TURBO JEŻE TEAMWARSZAWAM-402021-03-14 07:10:1201:25:1302:33:0903:52:40
29MAĆKOWSKI Mateusz 148NATURAL BORN COFFEE LOVERSPOZNAŃM-402021-03-14 07:10:1701:00:1701:54:4203:01:32
30SZPAŁA Jakub 101ŻAGAŃM-202021-03-14 07:11:5701:05:4702:03:1002:59:12
31SZPYTMA Remigiusz 258BYSTRZYCAM-302021-03-14 07:14:2701:09:1302:11:3803:18:24
32DEINIUK Roman 113WARSZAWAM-202021-03-14 07:18:3900:58:2301:49:2602:43:55
33BUCZEK Bartłomiej 166CHIHUAHUA TEAMWROCŁAWM-302021-03-14 07:21:5200:50:2301:31:2902:16:07
34BISKUP Rafał 177RUN DZIADU RUNWARSZAWAM-502021-03-14 07:23:0401:14:4602:19:3903:01:43
35WRÓBLEWSKI Konrad 285WARSZAWAM-402021-03-14 07:23:2100:48:2501:31:4002:18:33
36STASZEWSKI Dariusz 289TOMASZÓW MAZOWIECKIM-302021-03-14 07:23:3001:14:5202:26:3903:39:31
37LEONARSKA Małgorzata 128DZIKI BIEGWARSZAWAK-302021-03-14 07:31:0101:21:0402:30:5903:40:43
38SMUGA Łukasz 134SZEREGOWY BIEGACZWARSZAWAM-302021-03-14 07:31:0801:21:5102:30:5903:40:39
39GOSTYŃSKI Krzysztof 206RUCZAJ ULTRA TEAMKRAKÓWM-402021-03-14 07:31:5600:56:0801:43:4702:35:29
40MATUSZEWSKI Marek 291Runner's PowerM-402021-03-14 07:32:4301:18:0902:21:3603:30:59
41KACZMAREK Mirosław 191RUNNER'S POWERŚREMM-302021-03-14 07:32:4701:18:1202:21:3103:30:58
42MATUSZEWSKA Małgorzata 119RUNNER'S POWER ŚREMŚREMK-402021-03-14 07:32:5601:18:0002:21:2203:30:43
43GOSIŃSKI Sławomir 294DOBRZEŃ MAŁYM-302021-03-14 07:33:2401:04:3502:01:2603:10:07
44MACIOŁ Sebastian 125TTA BIERUŃBIERUŃM-402021-03-14 07:33:3301:11:3202:26:0703:40:37
45PARZYŃSKI Łukasz 264PŁOCKM-302021-03-14 07:34:3801:50:0803:14:3504:42:32
46DZIUBA Piotr 178WROCŁAWM-402021-03-14 07:34:4700:59:4001:53:05
47MUSIAŁ Szymon 234PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWM-302021-03-14 07:40:0200:57:1801:46:1302:37:45
48BLACHOWSKI Waldemar 102CHELMNOM-402021-03-14 07:40:0901:21:3702:32:0603:57:01
49MATUŁA Bartłomiej 213PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWM-402021-03-14 07:40:1301:21:3502:31:5703:56:55
50WILK Magdalena 109ULTRAPOŚLADACH/TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-402021-03-14 07:40:2801:36:2603:03:1404:27:53
51DĄBROWSKI Michał 103ULTRAPOSLADACH / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-402021-03-14 07:40:3101:36:1203:03:0504:27:25
52STASZCZAK Łukasz 231TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM-402021-03-14 07:41:2800:52:2401:36:0302:26:38
53BARANOWSKI Filip 226POZNAŃM-402021-03-14 07:45:3901:11:3302:13:3003:20:16
54RADZIWOŃ Krzysztof 275GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEM-402021-03-14 07:47:2701:21:0402:32:0103:44:15
55RADZIWOŃ Anna 274GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEK-402021-03-14 07:47:3401:06:5102:06:1003:10:05
56KOZŁOWSKI Wojciech 151LISOWICEM-502021-03-14 07:48:0601:02:5102:01:3403:12:55
57KWIATKOWSKI Przemyslaw 121PWSDGNIEZNOM-402021-03-14 07:50:0601:11:0002:15:5203:24:36
58SZYGENDA Sebastian 115TIGER TEAMWRZEŚNIAM-402021-03-14 07:50:1401:10:4702:15:4303:24:24
59BACHURSKI Tomasz 215MIŁOSZYCEM-402021-03-14 07:50:3301:09:1102:14:07
60HOFFMANN Grzegorz 118KOSCIAN TEAMPIOTROWO PIERWSZEM-402021-03-14 07:52:0301:28:4802:58:4304:25:23
61WEINERT Artur 204RUNNER'S POWERŚREMM-302021-03-14 07:53:0900:58:4501:47:3102:49:36
62WESOŁEK Paweł 210RUNNER'S POWER ŚREMMANIECZKIM-402021-03-14 07:53:1701:03:1301:59:5203:01:39
63JACKOWIAK Agnieszka 201RUNNER'S POWERŚREMK-302021-03-14 07:53:2301:17:5102:21:0303:24:10
64JACKOWIAK Szymon 202RUNNER'S POWERŚREMM-402021-03-14 07:53:2801:17:4702:20:5703:24:28
65LUBAŃSKI Robert 153BUKOWICEM-502021-03-14 07:53:3401:00:3101:50:1602:45:08
66LUBAŃSKI Mateusz 279DŁUGOŁĘKAM-302021-03-14 07:53:4400:58:0701:46:5302:49:45
67MACIEJEWSKI Adam 230WROCŁAWM-302021-03-14 08:00:1801:12:0002:12:0203:20:45
68MACIEJEWSKI Tomasz 228ZAP-KOOPERACJAODOLANÓWM-302021-03-14 08:00:2301:18:0702:26:1803:39:59
69BODEK Tomasz 229ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUWROCŁAWM-302021-03-14 08:00:3101:00:1501:50:5302:53:44
70TOMASZEWSKI Dawid 104WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIM-402021-03-14 08:01:3901:13:5002:13:5403:24:00
71SROKA Marcin 133ST RUNNERSPLEWISKAM-402021-03-14 08:01:5001:13:3802:13:3903:23:46
72WITEK Andrzej 214140MINUT.PLMIRKÓWM-202021-03-14 08:02:0500:37:5501:10:5301:47:31
73SMOTER Damian 105WROCŁAWM-302021-03-14 08:02:5601:03:3301:59:4903:05:24
74HOTAŁA Sylwia 290Kudowianka RUNKUDOWA ZDRÓJK-302021-03-14 08:03:3701:00:2501:53:1402:47:25
75LEWKOWSKI Aleksander 154WARSZAWAM-302021-03-14 08:05:1201:00:2101:54:1402:51:57
76KUCIŃSKA Magdalena 126WARSZAWAK-302021-03-14 08:06:1201:08:1002:06:0603:07:49
77JAZŁOCKI Łukasz 111LLAMA IN MY LIVING ROOMWARSZAWAM-302021-03-14 08:06:2400:50:2701:34:3202:23:23
78KACZMAREK Mateusz 138KLUKIM-302021-03-14 08:07:0300:56:5401:51:3402:49:45
79KARCZYŃSKI Dariusz 208BIEGANIE =POMAGANIE ,ULTRA FAMILI TEAMOLEŚNICAM-402021-03-14 08:10:1200:49:4501:32:5002:24:37
80PIELICHATA Magdalena 249KŁODZKOK-302021-03-14 08:10:2001:28:0102:57:1604:25:48
81STĘPIEŃ Tomasz 261FEN CREWOLEŚNICAM-402021-03-14 08:10:3001:29:4502:57:0404:25:46
82PIETRZAK Romek 273SKS OBORNKIRAKOWNIAM-502021-03-14 08:13:0200:58:3201:49:2702:43:09
83ZIEMBA Damian 232HRT/ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM-402021-03-14 08:15:0101:00:3401:52:3302:47:55
84GĘSIAREK Grzegorz 144KROTOSZYNM-402021-03-14 08:15:2801:11:3702:21:1303:37:45
85ANISZEWSKI Bartłomiej 235ROSSMANNŁÓDŹM-302021-03-14 08:16:0100:55:2001:42:3602:36:11
86PRZYBYSZ Ryszard 123ŻORYM-502021-03-14 08:16:2900:54:4101:45:1402:37:52
87LAZAR Damian 255BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW/NESSI ŻORYŻORYM-302021-03-14 08:16:3800:53:2201:41:1502:32:12
88STANKOWSKI Przemysław 286#BIEGAJZESŁAWKIEMPOZNAŃM-402021-03-14 08:17:1701:05:2002:00:4602:57:59
89MIREK Waldemar 181KUŹNIA RACIBORSKAM-602021-03-14 08:18:4201:19:4702:33:2403:53:18
90LUPA Mirosław 282LUPUSTEAMŚCINAWAM-502021-03-14 08:20:5101:21:4402:42:2204:03:51
91ZERZÁN Dominik 163MATTONI FREE RUN NÁCHOD BĚLOVESNÁCHODM-502021-03-14 08:23:1101:00:4901:55:2602:55:00
92PAŻUCHA Wojciech 112LUSÓWKOM-402021-03-14 08:24:0901:02:3101:56:2102:58:11
93MIGDAŁ Adrian 168KŁAJM-402021-03-14 08:28:3501:09:5002:10:3703:15:53
94FRANKIEWICZ Jakub 110ANIOŁKI CHARLIEGOKRAKÓWM-402021-03-14 08:28:4101:09:4902:11:1103:15:46
95KRUZEL Rafał 157BIEGOWE MISIELEGNICAM-502021-03-14 08:29:4301:17:5902:27:0603:40:44
96SZYNKLEWSKI Maciej 164QUAY POZNAŃPOZNAŃM-502021-03-14 08:32:0801:16:1102:26:4503:46:57
97CZAPRAN Magdalena 114PYSKOWICEK-302021-03-14 08:33:0601:04:1202:00:1703:00:55
98TURNIAK Miłosz 117GLIWICEM-302021-03-14 08:33:1901:04:0502:00:0603:00:46
99KURKOWIAK Krzysztof 135#TEAMNICPOŃWROCŁAWM-302021-03-14 08:35:5701:14:4402:21:4703:35:17
100KORCZYŃSKI Łukasz 246BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM-402021-03-14 08:36:4701:03:3601:55:3602:51:53
101BYLINA Bartosz 247POZNANM-402021-03-14 08:40:4601:07:5502:09:5103:15:40
102FABISZ Rafal 248NO NAMEDOPIEWOM-402021-03-14 08:40:5301:07:2802:09:4203:15:27
103ARGASIŃSKI Mateusz 295DOPIEWIECM-302021-03-14 08:41:0301:13:4302:18:3303:33:59
104MICHALAK Sławomir 276INŻYNIER.EU NOSI TRAILOWE BOTKIPRUSZKÓWM-502021-03-14 08:43:3501:15:2602:17:5603:23:29
105FIJAŁKOWSKI Wojciech 162MONAR-GRACZEWROCŁAWM-602021-03-14 08:44:4301:13:1602:16:1803:24:50
106WOJCIECHOWICZ Leszek 127DZIECI KOTANABŁAŻEJEWOM-302021-03-14 08:44:5701:12:0702:16:0503:24:45
107LOSOR Agnieszka 288BIEGACZKOWOPRÓSZKÓWK-402021-03-14 08:47:3601:18:0602:30:1303:50:20
108LOSOR Andrzej 293M-402021-03-14 08:47:4401:31:1302:50:5704:20:13
109CHŁAP Ireneusz 175HUSARIA SUDETYPRUDNIKM-402021-03-14 08:47:5400:59:5401:56:2002:54:46
110PLUCIŃSKI Jakub 132DRAGON RUNNERSWAWRZEŃCZYCE/ KRAKÓWM-302021-03-14 08:48:0100:59:4901:56:1302:54:36
111MICHAŁKIEWICZ Wojciech 106NOAWROCŁAWM-502021-03-14 08:48:0900:55:4101:45:2702:41:48
112KOWALSKI Andrzej 160WROCŁAWM-602021-03-14 08:48:4401:04:5401:58:1502:58:09
113CIURASZKIEWICZ Andrzej 100WROCŁAWM-402021-03-14 08:48:5301:04:4401:57:5402:57:59
114RESPONDEK Dariusz 254WROCŁAWM-402021-03-14 08:49:4801:18:1702:27:4803:42:11
115CUPRIAK Daniel 212GRODKÓWM-402021-03-14 08:50:5000:58:3201:48:5502:42:23
116SZWARC Grzegorz 192POZNAŃM-302021-03-14 08:51:0401:19:0802:33:0403:50:12
117KACZMARCZYK Łukasz 266SMOLECM-302021-03-14 08:51:1200:48:3501:32:2802:19:55
118LEDNICKA Lidia 155SKÓRZEWOK-302021-03-14 08:51:2001:19:0602:32:5803:50:06
119LEDNICKI Michał 139SKÓRZEWOM-302021-03-14 08:51:2801:18:4702:32:4403:49:15
120NICPOŃ Sebastian 108KARKONOSZ RUNNING TEAMKRZEPICEM-202021-03-14 08:53:3900:46:0001:23:4602:09:12
121KACZOR Marcin 265ŚWIĘCIECHOWAM-402021-03-14 08:54:0601:03:4901:57:1902:56:43
122NOWICKI Marcin 158GORZÓW WIELKOPOLSKIM-402021-03-14 08:54:2700:59:5701:51:3402:50:46
123KOZAK Ewa 184KOZAKIDŁUGOŁĘKAK-402021-03-14 08:57:3001:22:2502:33:4903:57:20
124KOZAK Bartosz 183KOZAKIDŁUGOŁĘKAM-402021-03-14 08:57:4201:22:3202:33:3803:57:01
125SKOKOWSKI Jacek 287SZCZECINM-502021-03-14 08:57:5501:08:2702:08:4603:11:21
126ZIMNY Tomasz 124SZCZECINM-602021-03-14 08:58:0501:07:0901:59:2302:56:46
127BŁĘDKOWSKA Katarzyna 262OPOLEK-302021-03-14 09:01:5001:12:2502:14:3803:20:56
128ZIEMKIEWICZ Jarosław 2452 KROKI DO METYLUBINM-402021-03-14 09:03:4800:57:3401:48:5602:43:52
129SAMOLAK Łukasz 17210BLOGLĄDEK-ZDRÓJM-302021-03-14 09:05:4701:13:3502:22:5603:37:45
130SAMOLAK Maciek 169BOGUSZÓW-GORCEM-402021-03-14 09:05:5701:13:3302:22:3503:37:29
131KLIMECKI Krzysztof 233NSK RUNSBOGUSZÓW-GORCEM-202021-03-14 09:06:0701:13:4102:24:0903:36:16
132KRUPA Marcin 243AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-402021-03-14 09:12:0400:50:1701:34:4502:23:17
133KOCHMAŃSKI Jakub 149SOWYBOŻKÓWM-402021-03-14 09:13:1901:07:2302:09:3003:13:26
134STACHURA Rafał 156WYSOKAM-402021-03-14 09:13:3101:07:2202:09:1603:13:11
135NERLO Krzysztof 116GŁUSZYCAM-302021-03-14 09:13:3801:07:1002:09:0903:13:00
136NIEZGÓDKA Tomasz 278ZAŁOGA GÓRSKAWROCŁAWM-502021-03-14 09:17:5800:49:1701:31:4902:18:10
137KARPOWICZ Rafal 225WROCLAWM-402021-03-14 09:18:2200:53:3201:41:1001:55:27
138HERCHEL Arkadiusz 146GRODKÓWM-402021-03-14 09:25:4700:53:4501:42:5702:37:32
139URBAŃSKI Rafał 252WAŁBRZYCHM-502021-03-14 09:26:4101:20:2702:44:3204:11:56
140TĘCZA Dariusz 244BIEGAJ W JEDLINIEJEDLINA-ZDRÓJM-502021-03-14 09:26:5101:12:2202:03:4502:56:03
141KUCHARSKI Dariusz 267KRZYKÓWM-402021-03-14 09:28:3101:04:2202:03:2903:07:43
142MAZUREK Marita 193KŁODZKOK-302021-03-14 09:37:1401:13:0102:17:3103:31:30
143PURCZYŃSKI Grzegorz 242ZIELONA GÓRAM-402021-03-14 09:42:5500:56:4501:50:5202:51:35
144FORTUNA Norbert 217BARTOSZ GORCZYCA TEAM/ KGHM ZG RUNGŁOGÓWM-302021-03-14 09:50:1600:48:1701:31:3002:20:29
145BEDNARZ Sebastian 219OTM.BOTMUCHÓWM-502021-03-14 09:53:0600:51:3601:39:3402:29:31
146AUGUSCIK Mariusz 209WARSZAWAM-502021-03-14 10:06:2301:10:4602:08:2503:15:42
147FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 143WROCŁAWK-402021-03-14 10:16:3601:06:1801:56:3902:50:44
148KITA Michał 161PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWM-402021-03-14 10:16:4300:53:3701:34:5802:30:10
149LITWIN Michał 260LITEWIN TEAMPASIKUROWICEM-302021-03-14 10:17:0100:56:0801:46:4902:47:39
150ROGÓRZ Piotr 227WROCŁAWM-402021-03-14 10:19:4500:51:2901:34:0802:27:53
151JASICKI Krzysztof 145RUNHOGS TYCHYTYCHYM-402021-03-14 10:24:5901:07:2602:09:11
152PASTUSZKA Pawel 256EX TEAMZIĘBICEM-302021-03-14 11:00:3500:45:2301:25:4402:10:03
153GINTER Grzegorz 120AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-302021-03-14 11:12:4601:14:3802:19:2103:29:02
154BUŁACZ Jacek 268DZIEWIĘĆ SIŁ STRONIE ŚLĄSKIELĄDEK ZDRÓJM-402021-03-14 11:24:5400:50:2801:34:1802:21:02
155KUSNIERCZAK Wiesław 284SUCHY LASM-402021-03-14 11:29:4100:52:1501:38:5602:43:42
156HARASIUK Adam 277ALIANCA DE MISERICORDIA EQUIPE DE CORRIDAWROCŁAWM-302021-03-14 11:55:2000:50:4301:34:4802:25:44
Niesklasyfikowani
KRĘT Tomasz 263KIELCEM-302021-03-14 07:34:3102:13:40 DNF DNF DNF
Znaleziono 157 wynik(ów)