ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 31 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2021-03-14
Miejsce:
Karłów
Dystans:
31 km
Zgłoszonych:
193
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
156
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 7km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | 19.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuParking pod Szczelińcem
7km
   
1WITEK Andrzej 214140MINUT.PLMIRKÓWM-202021-03-14 08:02:0500:37:55
2PASTUSZKA Pawel 256EX TEAMZIĘBICEM-302021-03-14 11:00:3500:45:23
3NICPOŃ Sebastian 108KARKONOSZ RUNNING TEAMKRZEPICEM-202021-03-14 08:53:3900:46:00
4FORTUNA Norbert 217BARTOSZ GORCZYCA TEAM/ KGHM ZG RUNGŁOGÓWM-302021-03-14 09:50:1600:48:17
5WRÓBLEWSKI Konrad 285WARSZAWAM-402021-03-14 07:23:2100:48:25
6KACZMARCZYK Łukasz 266SMOLECM-302021-03-14 08:51:1200:48:35
7NIEZGÓDKA Tomasz 278ZAŁOGA GÓRSKAWROCŁAWM-502021-03-14 09:17:5800:49:17
8HOŁYST Andrzej 251GT RATNOWA RUDAM-402021-03-14 06:57:1600:49:25
9KARCZYŃSKI Dariusz 208BIEGANIE =POMAGANIE ,ULTRA FAMILI TEAMOLEŚNICAM-402021-03-14 08:10:1200:49:45
10SKIBA Adam 250MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINM-302021-03-14 06:57:4800:49:55
11KRUPA Marcin 243AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-402021-03-14 09:12:0400:50:17
12BUCZEK Bartłomiej 166CHIHUAHUA TEAMWROCŁAWM-302021-03-14 07:21:5200:50:23
13JAZŁOCKI Łukasz 111LLAMA IN MY LIVING ROOMWARSZAWAM-302021-03-14 08:06:2400:50:27
14BUŁACZ Jacek 268DZIEWIĘĆ SIŁ STRONIE ŚLĄSKIELĄDEK ZDRÓJM-402021-03-14 11:24:5400:50:28
15HARASIUK Adam 277ALIANCA DE MISERICORDIA EQUIPE DE CORRIDAWROCŁAWM-302021-03-14 11:55:2000:50:43
16PRZYBYSZEWSKI Łukasz 270BIELAWAM-302021-03-14 06:58:5300:51:26
17ROGÓRZ Piotr 227WROCŁAWM-402021-03-14 10:19:4500:51:29
18BEDNARZ Sebastian 219OTM.BOTMUCHÓWM-502021-03-14 09:53:0600:51:36
19KUSNIERCZAK Wiesław 284SUCHY LASM-402021-03-14 11:29:4100:52:15
20GRUND Marek 292STRZEBIEŃM-302021-03-14 06:57:5400:52:21
21STASZCZAK Łukasz 231TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM-402021-03-14 07:41:2800:52:24
22STANUCHIEWICZ Oskar 107CZĘSTOCHOWAM-402021-03-14 07:05:2000:53:07
23LAZAR Damian 255BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW/NESSI ŻORYŻORYM-302021-03-14 08:16:3800:53:22
24KARPOWICZ Rafal 225WROCLAWM-402021-03-14 09:18:2200:53:32
25KITA Michał 161PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWM-402021-03-14 10:16:4300:53:37
26HERCHEL Arkadiusz 146GRODKÓWM-402021-03-14 09:25:4700:53:45
27PRZYBYSZ Ryszard 123ŻORYM-502021-03-14 08:16:2900:54:41
28ANISZEWSKI Bartłomiej 235ROSSMANNŁÓDŹM-302021-03-14 08:16:0100:55:20
29MICHAŁKIEWICZ Wojciech 106NOAWROCŁAWM-502021-03-14 08:48:0900:55:41
30GOSTYŃSKI Krzysztof 206RUCZAJ ULTRA TEAMKRAKÓWM-402021-03-14 07:31:5600:56:08
31LITWIN Michał 260LITEWIN TEAMPASIKUROWICEM-302021-03-14 10:17:0100:56:08
32PURCZYŃSKI Grzegorz 242ZIELONA GÓRAM-402021-03-14 09:42:5500:56:45
33KACZMAREK Mateusz 138KLUKIM-302021-03-14 08:07:0300:56:54
34MUSIAŁ Szymon 234PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWM-302021-03-14 07:40:0200:57:18
35ZIEMKIEWICZ Jarosław 2452 KROKI DO METYLUBINM-402021-03-14 09:03:4800:57:34
36LUBAŃSKI Mateusz 279DŁUGOŁĘKAM-302021-03-14 07:53:4400:58:07
37DEINIUK Roman 113WARSZAWAM-202021-03-14 07:18:3900:58:23
38PIETRZAK Romek 273SKS OBORNKIRAKOWNIAM-502021-03-14 08:13:0200:58:32
39CUPRIAK Daniel 212GRODKÓWM-402021-03-14 08:50:5000:58:32
40WEINERT Artur 204RUNNER'S POWERŚREMM-302021-03-14 07:53:0900:58:45
41DZIUBA Piotr 178WROCŁAWM-402021-03-14 07:34:4700:59:40
42PLUCIŃSKI Jakub 132DRAGON RUNNERSWAWRZEŃCZYCE/ KRAKÓWM-302021-03-14 08:48:0100:59:49
43CHŁAP Ireneusz 175HUSARIA SUDETYPRUDNIKM-402021-03-14 08:47:5400:59:54
44NOWICKI Marcin 158GORZÓW WIELKOPOLSKIM-402021-03-14 08:54:2700:59:57
45BODEK Tomasz 229ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUWROCŁAWM-302021-03-14 08:00:3101:00:15
46MAĆKOWSKI Mateusz 148NATURAL BORN COFFEE LOVERSPOZNAŃM-402021-03-14 07:10:1701:00:17
47LEWKOWSKI Aleksander 154WARSZAWAM-302021-03-14 08:05:1201:00:21
48HOTAŁA Sylwia 290Kudowianka RUNKUDOWA ZDRÓJK-302021-03-14 08:03:3701:00:25
49LUBAŃSKI Robert 153BUKOWICEM-502021-03-14 07:53:3401:00:31
50ZIEMBA Damian 232HRT/ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM-402021-03-14 08:15:0101:00:34
51ZERZÁN Dominik 163MATTONI FREE RUN NÁCHOD BĚLOVESNÁCHODM-502021-03-14 08:23:1101:00:49
52RZEŹNICZEK Anna 224KOWALEWO POMORSKIEK-302021-03-14 06:57:3301:02:12
53PAŻUCHA Wojciech 112LUSÓWKOM-402021-03-14 08:24:0901:02:31
54KOZŁOWSKI Wojciech 151LISOWICEM-502021-03-14 07:48:0601:02:51
55WESOŁEK Paweł 210RUNNER'S POWER ŚREMMANIECZKIM-402021-03-14 07:53:1701:03:13
56MICHALIK Joanna 185BYDGOSZCZK-402021-03-14 06:59:0201:03:26
57ANTKOWIAK Michał 239MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINAM-302021-03-14 06:58:4501:03:30
58SMOTER Damian 105WROCŁAWM-302021-03-14 08:02:5601:03:33
59KORCZYŃSKI Łukasz 246BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM-402021-03-14 08:36:4701:03:36
60ANTKOWIAK Monika 238MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINAK-302021-03-14 06:58:3601:03:48
61KACZOR Marcin 265ŚWIĘCIECHOWAM-402021-03-14 08:54:0601:03:49
62TURNIAK Miłosz 117GLIWICEM-302021-03-14 08:33:1901:04:05
63CZAPRAN Magdalena 114PYSKOWICEK-302021-03-14 08:33:0601:04:12
64KUCHARSKI Dariusz 267KRZYKÓWM-402021-03-14 09:28:3101:04:22
65GOSIŃSKI Sławomir 294DOBRZEŃ MAŁYM-302021-03-14 07:33:2401:04:35
66CIURASZKIEWICZ Andrzej 100WROCŁAWM-402021-03-14 08:48:5301:04:44
67KOWALSKI Andrzej 160WROCŁAWM-602021-03-14 08:48:4401:04:54
68STANKOWSKI Przemysław 286#BIEGAJZESŁAWKIEMPOZNAŃM-402021-03-14 08:17:1701:05:20
69SZPAŁA Jakub 101ŻAGAŃM-202021-03-14 07:11:5701:05:47
70FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 143WROCŁAWK-402021-03-14 10:16:3601:06:18
71RADZIWOŃ Anna 274GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEK-402021-03-14 07:47:3401:06:51
72ZIMNY Tomasz 124SZCZECINM-602021-03-14 08:58:0501:07:09
73NERLO Krzysztof 116GŁUSZYCAM-302021-03-14 09:13:3801:07:10
74STACHURA Rafał 156WYSOKAM-402021-03-14 09:13:3101:07:22
75KOCHMAŃSKI Jakub 149SOWYBOŻKÓWM-402021-03-14 09:13:1901:07:23
76JASICKI Krzysztof 145RUNHOGS TYCHYTYCHYM-402021-03-14 10:24:5901:07:26
77FABISZ Rafal 248NO NAMEDOPIEWOM-402021-03-14 08:40:5301:07:28
78BYLINA Bartosz 247POZNANM-402021-03-14 08:40:4601:07:55
79KUCIŃSKA Magdalena 126WARSZAWAK-302021-03-14 08:06:1201:08:10
80SKOKOWSKI Jacek 287SZCZECINM-502021-03-14 08:57:5501:08:27
81PIKUL Piotr 203WARSZAWAM-402021-03-14 06:59:3001:08:38
82QUIRINI Ewa 170NOWY TARGK-302021-03-14 07:01:1801:08:53
83TRZEPACZ Dorota 240KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAK-402021-03-14 07:08:5101:08:55
84BACHURSKI Tomasz 215MIŁOSZYCEM-402021-03-14 07:50:3301:09:11
85SZPYTMA Remigiusz 258BYSTRZYCAM-302021-03-14 07:14:2701:09:13
86RYBAK Pawel 186POZNANM-402021-03-14 06:57:4101:09:19
87FRANKIEWICZ Jakub 110ANIOŁKI CHARLIEGOKRAKÓWM-402021-03-14 08:28:4101:09:49
88MIGDAŁ Adrian 168KŁAJM-402021-03-14 08:28:3501:09:50
89AUGUSCIK Mariusz 209WARSZAWAM-502021-03-14 10:06:2301:10:46
90SZYGENDA Sebastian 115TIGER TEAMWRZEŚNIAM-402021-03-14 07:50:1401:10:47
91KWIATKOWSKI Przemyslaw 121PWSDGNIEZNOM-402021-03-14 07:50:0601:11:00
92MACIOŁ Sebastian 125TTA BIERUŃBIERUŃM-402021-03-14 07:33:3301:11:32
93BARANOWSKI Filip 226POZNAŃM-402021-03-14 07:45:3901:11:33
94GĘSIAREK Grzegorz 144KROTOSZYNM-402021-03-14 08:15:2801:11:37
95MACIEJEWSKI Adam 230WROCŁAWM-302021-03-14 08:00:1801:12:00
96WOJCIECHOWICZ Leszek 127DZIECI KOTANABŁAŻEJEWOM-302021-03-14 08:44:5701:12:07
97TĘCZA Dariusz 244BIEGAJ W JEDLINIEJEDLINA-ZDRÓJM-502021-03-14 09:26:5101:12:22
98BŁĘDKOWSKA Katarzyna 262OPOLEK-302021-03-14 09:01:5001:12:25
99BAKA Marcin 122GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM-502021-03-14 07:06:4801:12:45
100MAZUREK Marita 193KŁODZKOK-302021-03-14 09:37:1401:13:01
101FIJAŁKOWSKI Wojciech 162MONAR-GRACZEWROCŁAWM-602021-03-14 08:44:4301:13:16
102FILIPOWICZ Dominik 271CHOJNÓWM-302021-03-14 07:07:2701:13:31
103SAMOLAK Maciek 169BOGUSZÓW-GORCEM-402021-03-14 09:05:5701:13:33
104SAMOLAK Łukasz 17210BLOGLĄDEK-ZDRÓJM-302021-03-14 09:05:4701:13:35
105SROKA Marcin 133ST RUNNERSPLEWISKAM-402021-03-14 08:01:5001:13:38
106KLIMECKI Krzysztof 233NSK RUNSBOGUSZÓW-GORCEM-202021-03-14 09:06:0701:13:41
107KOSTYK Grzegorz 272CHOJNÓWM-402021-03-14 07:07:3101:13:43
108ARGASIŃSKI Mateusz 295DOPIEWIECM-302021-03-14 08:41:0301:13:43
109TOMASZEWSKI Dawid 104WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIM-402021-03-14 08:01:3901:13:50
110GINTER Grzegorz 120AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-302021-03-14 11:12:4601:14:38
111KURKOWIAK Krzysztof 135#TEAMNICPOŃWROCŁAWM-302021-03-14 08:35:5701:14:44
112BISKUP Rafał 177RUN DZIADU RUNWARSZAWAM-502021-03-14 07:23:0401:14:46
113STASZEWSKI Dariusz 289TOMASZÓW MAZOWIECKIM-302021-03-14 07:23:3001:14:52
114MICHALAK Sławomir 276INŻYNIER.EU NOSI TRAILOWE BOTKIPRUSZKÓWM-502021-03-14 08:43:3501:15:26
115SZYNKLEWSKI Maciej 164QUAY POZNAŃPOZNAŃM-502021-03-14 08:32:0801:16:11
116KARKOSZ Aurelia 197MIEJSKA GÓRKAK-302021-03-14 07:02:1501:17:20
117JACKOWIAK Szymon 202RUNNER'S POWERŚREMM-402021-03-14 07:53:2801:17:47
118JACKOWIAK Agnieszka 201RUNNER'S POWERŚREMK-302021-03-14 07:53:2301:17:51
119KRUZEL Rafał 157BIEGOWE MISIELEGNICAM-502021-03-14 08:29:4301:17:59
120MATUSZEWSKA Małgorzata 119RUNNER'S POWER ŚREMŚREMK-402021-03-14 07:32:5601:18:00
121LOSOR Agnieszka 288BIEGACZKOWOPRÓSZKÓWK-402021-03-14 08:47:3601:18:06
122MACIEJEWSKI Tomasz 228ZAP-KOOPERACJAODOLANÓWM-302021-03-14 08:00:2301:18:07
123MATUSZEWSKI Marek 291Runner's PowerM-402021-03-14 07:32:4301:18:09
124KACZMAREK Mirosław 191RUNNER'S POWERŚREMM-302021-03-14 07:32:4701:18:12
125RESPONDEK Dariusz 254WROCŁAWM-402021-03-14 08:49:4801:18:17
126LEDNICKI Michał 139SKÓRZEWOM-302021-03-14 08:51:2801:18:47
127MARONKA Agnieszka 180KRAKÓWK-402021-03-14 07:09:5801:18:56
128LEDNICKA Lidia 155SKÓRZEWOK-302021-03-14 08:51:2001:19:06
129SZWARC Grzegorz 192POZNAŃM-302021-03-14 08:51:0401:19:08
130MIREK Waldemar 181KUŹNIA RACIBORSKAM-602021-03-14 08:18:4201:19:47
131URBAŃSKI Rafał 252WAŁBRZYCHM-502021-03-14 09:26:4101:20:27
132LEONARSKA Małgorzata 128DZIKI BIEGWARSZAWAK-302021-03-14 07:31:0101:21:04
133RADZIWOŃ Krzysztof 275GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEM-402021-03-14 07:47:2701:21:04
134MATUŁA Bartłomiej 213PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWM-402021-03-14 07:40:1301:21:35
135BLACHOWSKI Waldemar 102CHELMNOM-402021-03-14 07:40:0901:21:37
136LUPA Mirosław 282LUPUSTEAMŚCINAWAM-502021-03-14 08:20:5101:21:44
137SMUGA Łukasz 134SZEREGOWY BIEGACZWARSZAWAM-302021-03-14 07:31:0801:21:51
138KOZAK Ewa 184KOZAKIDŁUGOŁĘKAK-402021-03-14 08:57:3001:22:25
139KOZAK Bartosz 183KOZAKIDŁUGOŁĘKAM-402021-03-14 08:57:4201:22:32
140GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 141ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINKAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-402021-03-14 07:09:3501:24:35
141SZELĄG Piotr 194TURBO JEŻE TEAMWARSZAWAM-402021-03-14 07:10:1201:25:13
142PIELICHATA Magdalena 249KŁODZKOK-302021-03-14 08:10:2001:28:01
143KIEŁBOWICZ Aneta 129SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOK-302021-03-14 07:05:3201:28:33
144MŁODZIKOWSKI Rafał 137SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM-402021-03-14 07:05:3801:28:35
145HOFFMANN Grzegorz 118KOSCIAN TEAMPIOTROWO PIERWSZEM-402021-03-14 07:52:0301:28:48
146STĘPIEŃ Tomasz 261FEN CREWOLEŚNICAM-402021-03-14 08:10:3001:29:45
147BECHTA Damian 216ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-202021-03-14 06:57:5801:29:47
148KORNAŚ Marcin 136ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-402021-03-14 07:09:4701:30:02
149LOSOR Andrzej 293M-402021-03-14 08:47:4401:31:13
150PERKA Barbara 159PROSZKÓWK-402021-03-14 06:57:0501:34:17
151DĄBROWSKI Michał 103ULTRAPOSLADACH / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-402021-03-14 07:40:3101:36:12
152WILK Magdalena 109ULTRAPOŚLADACH/TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-402021-03-14 07:40:2801:36:26
153PARZYŃSKI Łukasz 264PŁOCKM-302021-03-14 07:34:3801:50:08
154MYSZYWODA Monika 281WROCŁAWK-302021-03-14 07:00:1301:57:14
155KĘPSKI Grzegorz 280WROCŁAWM-302021-03-14 07:00:0701:57:18
Niesklasyfikowani
KRĘT Tomasz 263KIELCEM-302021-03-14 07:34:3102:13:40 DNF
157HALMANN Miroslaw 269PGB SPORTOWA PACZKAWEJHEROWOM-302021-03-14 06:58:14
Znaleziono 157 wynik(ów)