ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 31 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2021-03-14
Miejsce:
Karłów
Dystans:
31 km
Zgłoszonych:
193
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
156
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 14km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | 19.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuParking pod Szczelińcem
7km
Blędne Skały
14km
    
1WITEK Andrzej 214140MINUT.PLMIRKÓWM-202021-03-14 08:02:0500:37:5501:10:53
2NICPOŃ Sebastian 108KARKONOSZ RUNNING TEAMKRZEPICEM-202021-03-14 08:53:3900:46:0001:23:46
3PASTUSZKA Pawel 256EX TEAMZIĘBICEM-302021-03-14 11:00:3500:45:2301:25:44
4BUCZEK Bartłomiej 166CHIHUAHUA TEAMWROCŁAWM-302021-03-14 07:21:5200:50:2301:31:29
5FORTUNA Norbert 217BARTOSZ GORCZYCA TEAM/ KGHM ZG RUNGŁOGÓWM-302021-03-14 09:50:1600:48:1701:31:30
6WRÓBLEWSKI Konrad 285WARSZAWAM-402021-03-14 07:23:2100:48:2501:31:40
7NIEZGÓDKA Tomasz 278ZAŁOGA GÓRSKAWROCŁAWM-502021-03-14 09:17:5800:49:1701:31:49
8HOŁYST Andrzej 251GT RATNOWA RUDAM-402021-03-14 06:57:1600:49:2501:32:17
9KACZMARCZYK Łukasz 266SMOLECM-302021-03-14 08:51:1200:48:3501:32:28
10KARCZYŃSKI Dariusz 208BIEGANIE =POMAGANIE ,ULTRA FAMILI TEAMOLEŚNICAM-402021-03-14 08:10:1200:49:4501:32:50
11ROGÓRZ Piotr 227WROCŁAWM-402021-03-14 10:19:4500:51:2901:34:08
12BUŁACZ Jacek 268DZIEWIĘĆ SIŁ STRONIE ŚLĄSKIELĄDEK ZDRÓJM-402021-03-14 11:24:5400:50:2801:34:18
13JAZŁOCKI Łukasz 111LLAMA IN MY LIVING ROOMWARSZAWAM-302021-03-14 08:06:2400:50:2701:34:32
14KRUPA Marcin 243AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-402021-03-14 09:12:0400:50:1701:34:45
15HARASIUK Adam 277ALIANCA DE MISERICORDIA EQUIPE DE CORRIDAWROCŁAWM-302021-03-14 11:55:2000:50:4301:34:48
16KITA Michał 161PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWM-402021-03-14 10:16:4300:53:3701:34:58
17STASZCZAK Łukasz 231TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM-402021-03-14 07:41:2800:52:2401:36:03
18SKIBA Adam 250MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINM-302021-03-14 06:57:4800:49:5501:36:27
19KUSNIERCZAK Wiesław 284SUCHY LASM-402021-03-14 11:29:4100:52:1501:38:56
20BEDNARZ Sebastian 219OTM.BOTMUCHÓWM-502021-03-14 09:53:0600:51:3601:39:34
21PRZYBYSZEWSKI Łukasz 270BIELAWAM-302021-03-14 06:58:5300:51:2601:41:10
22KARPOWICZ Rafal 225WROCLAWM-402021-03-14 09:18:2200:53:3201:41:10
23LAZAR Damian 255BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW/NESSI ŻORYŻORYM-302021-03-14 08:16:3800:53:2201:41:15
24GRUND Marek 292STRZEBIEŃM-302021-03-14 06:57:5400:52:2101:42:10
25ANISZEWSKI Bartłomiej 235ROSSMANNŁÓDŹM-302021-03-14 08:16:0100:55:2001:42:36
26HERCHEL Arkadiusz 146GRODKÓWM-402021-03-14 09:25:4700:53:4501:42:57
27GOSTYŃSKI Krzysztof 206RUCZAJ ULTRA TEAMKRAKÓWM-402021-03-14 07:31:5600:56:0801:43:47
28PRZYBYSZ Ryszard 123ŻORYM-502021-03-14 08:16:2900:54:4101:45:14
29MICHAŁKIEWICZ Wojciech 106NOAWROCŁAWM-502021-03-14 08:48:0900:55:4101:45:27
30STANUCHIEWICZ Oskar 107CZĘSTOCHOWAM-402021-03-14 07:05:2000:53:0701:46:07
31MUSIAŁ Szymon 234PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWM-302021-03-14 07:40:0200:57:1801:46:13
32LITWIN Michał 260LITEWIN TEAMPASIKUROWICEM-302021-03-14 10:17:0100:56:0801:46:49
33LUBAŃSKI Mateusz 279DŁUGOŁĘKAM-302021-03-14 07:53:4400:58:0701:46:53
34WEINERT Artur 204RUNNER'S POWERŚREMM-302021-03-14 07:53:0900:58:4501:47:31
35CUPRIAK Daniel 212GRODKÓWM-402021-03-14 08:50:5000:58:3201:48:55
36ZIEMKIEWICZ Jarosław 2452 KROKI DO METYLUBINM-402021-03-14 09:03:4800:57:3401:48:56
37DEINIUK Roman 113WARSZAWAM-202021-03-14 07:18:3900:58:2301:49:26
38PIETRZAK Romek 273SKS OBORNKIRAKOWNIAM-502021-03-14 08:13:0200:58:3201:49:27
39LUBAŃSKI Robert 153BUKOWICEM-502021-03-14 07:53:3401:00:3101:50:16
40PURCZYŃSKI Grzegorz 242ZIELONA GÓRAM-402021-03-14 09:42:5500:56:4501:50:52
41BODEK Tomasz 229ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUWROCŁAWM-302021-03-14 08:00:3101:00:1501:50:53
42KACZMAREK Mateusz 138KLUKIM-302021-03-14 08:07:0300:56:5401:51:34
43NOWICKI Marcin 158GORZÓW WIELKOPOLSKIM-402021-03-14 08:54:2700:59:5701:51:34
44ZIEMBA Damian 232HRT/ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM-402021-03-14 08:15:0101:00:3401:52:33
45DZIUBA Piotr 178WROCŁAWM-402021-03-14 07:34:4700:59:4001:53:05
46HOTAŁA Sylwia 290Kudowianka RUNKUDOWA ZDRÓJK-302021-03-14 08:03:3701:00:2501:53:14
47HALMANN Miroslaw 269PGB SPORTOWA PACZKAWEJHEROWOM-302021-03-14 06:58:1401:53:21
48RZEŹNICZEK Anna 224KOWALEWO POMORSKIEK-302021-03-14 06:57:3301:02:1201:53:42
49LEWKOWSKI Aleksander 154WARSZAWAM-302021-03-14 08:05:1201:00:2101:54:14
50MAĆKOWSKI Mateusz 148NATURAL BORN COFFEE LOVERSPOZNAŃM-402021-03-14 07:10:1701:00:1701:54:42
51ZERZÁN Dominik 163MATTONI FREE RUN NÁCHOD BĚLOVESNÁCHODM-502021-03-14 08:23:1101:00:4901:55:26
52KORCZYŃSKI Łukasz 246BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM-402021-03-14 08:36:4701:03:3601:55:36
53PLUCIŃSKI Jakub 132DRAGON RUNNERSWAWRZEŃCZYCE/ KRAKÓWM-302021-03-14 08:48:0100:59:4901:56:13
54CHŁAP Ireneusz 175HUSARIA SUDETYPRUDNIKM-402021-03-14 08:47:5400:59:5401:56:20
55PAŻUCHA Wojciech 112LUSÓWKOM-402021-03-14 08:24:0901:02:3101:56:21
56FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 143WROCŁAWK-402021-03-14 10:16:3601:06:1801:56:39
57MICHALIK Joanna 185BYDGOSZCZK-402021-03-14 06:59:0201:03:2601:56:46
58ANTKOWIAK Michał 239MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINAM-302021-03-14 06:58:4501:03:3001:57:03
59ANTKOWIAK Monika 238MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINAK-302021-03-14 06:58:3601:03:4801:57:11
60KACZOR Marcin 265ŚWIĘCIECHOWAM-402021-03-14 08:54:0601:03:4901:57:19
61CIURASZKIEWICZ Andrzej 100WROCŁAWM-402021-03-14 08:48:5301:04:4401:57:54
62KOWALSKI Andrzej 160WROCŁAWM-602021-03-14 08:48:4401:04:5401:58:15
63ZIMNY Tomasz 124SZCZECINM-602021-03-14 08:58:0501:07:0901:59:23
64SMOTER Damian 105WROCŁAWM-302021-03-14 08:02:5601:03:3301:59:49
65WESOŁEK Paweł 210RUNNER'S POWER ŚREMMANIECZKIM-402021-03-14 07:53:1701:03:1301:59:52
66TURNIAK Miłosz 117GLIWICEM-302021-03-14 08:33:1901:04:0502:00:06
67CZAPRAN Magdalena 114PYSKOWICEK-302021-03-14 08:33:0601:04:1202:00:17
68STANKOWSKI Przemysław 286#BIEGAJZESŁAWKIEMPOZNAŃM-402021-03-14 08:17:1701:05:2002:00:46
69GOSIŃSKI Sławomir 294DOBRZEŃ MAŁYM-302021-03-14 07:33:2401:04:3502:01:26
70KOZŁOWSKI Wojciech 151LISOWICEM-502021-03-14 07:48:0601:02:5102:01:34
71SZPAŁA Jakub 101ŻAGAŃM-202021-03-14 07:11:5701:05:4702:03:10
72KUCHARSKI Dariusz 267KRZYKÓWM-402021-03-14 09:28:3101:04:2202:03:29
73TĘCZA Dariusz 244BIEGAJ W JEDLINIEJEDLINA-ZDRÓJM-502021-03-14 09:26:5101:12:2202:03:45
74KUCIŃSKA Magdalena 126WARSZAWAK-302021-03-14 08:06:1201:08:1002:06:06
75RADZIWOŃ Anna 274GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEK-402021-03-14 07:47:3401:06:5102:06:10
76PIKUL Piotr 203WARSZAWAM-402021-03-14 06:59:3001:08:3802:07:24
77AUGUSCIK Mariusz 209WARSZAWAM-502021-03-14 10:06:2301:10:4602:08:25
78SKOKOWSKI Jacek 287SZCZECINM-502021-03-14 08:57:5501:08:2702:08:46
79NERLO Krzysztof 116GŁUSZYCAM-302021-03-14 09:13:3801:07:1002:09:09
80JASICKI Krzysztof 145RUNHOGS TYCHYTYCHYM-402021-03-14 10:24:5901:07:2602:09:11
81STACHURA Rafał 156WYSOKAM-402021-03-14 09:13:3101:07:2202:09:16
82KOCHMAŃSKI Jakub 149SOWYBOŻKÓWM-402021-03-14 09:13:1901:07:2302:09:30
83FABISZ Rafal 248NO NAMEDOPIEWOM-402021-03-14 08:40:5301:07:2802:09:42
84BYLINA Bartosz 247POZNANM-402021-03-14 08:40:4601:07:5502:09:51
85RYBAK Pawel 186POZNANM-402021-03-14 06:57:4101:09:1902:10:04
86MIGDAŁ Adrian 168KŁAJM-402021-03-14 08:28:3501:09:5002:10:37
87FRANKIEWICZ Jakub 110ANIOŁKI CHARLIEGOKRAKÓWM-402021-03-14 08:28:4101:09:4902:11:11
88QUIRINI Ewa 170NOWY TARGK-302021-03-14 07:01:1801:08:5302:11:21
89SZPYTMA Remigiusz 258BYSTRZYCAM-302021-03-14 07:14:2701:09:1302:11:38
90MACIEJEWSKI Adam 230WROCŁAWM-302021-03-14 08:00:1801:12:0002:12:02
91BARANOWSKI Filip 226POZNAŃM-402021-03-14 07:45:3901:11:3302:13:30
92SROKA Marcin 133ST RUNNERSPLEWISKAM-402021-03-14 08:01:5001:13:3802:13:39
93TOMASZEWSKI Dawid 104WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIM-402021-03-14 08:01:3901:13:5002:13:54
94BACHURSKI Tomasz 215MIŁOSZYCEM-402021-03-14 07:50:3301:09:1102:14:07
95BŁĘDKOWSKA Katarzyna 262OPOLEK-302021-03-14 09:01:5001:12:2502:14:38
96SZYGENDA Sebastian 115TIGER TEAMWRZEŚNIAM-402021-03-14 07:50:1401:10:4702:15:43
97KWIATKOWSKI Przemyslaw 121PWSDGNIEZNOM-402021-03-14 07:50:0601:11:0002:15:52
98WOJCIECHOWICZ Leszek 127DZIECI KOTANABŁAŻEJEWOM-302021-03-14 08:44:5701:12:0702:16:05
99TRZEPACZ Dorota 240KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAK-402021-03-14 07:08:5101:08:5502:16:15
100FIJAŁKOWSKI Wojciech 162MONAR-GRACZEWROCŁAWM-602021-03-14 08:44:4301:13:1602:16:18
101MAZUREK Marita 193KŁODZKOK-302021-03-14 09:37:1401:13:0102:17:31
102MICHALAK Sławomir 276INŻYNIER.EU NOSI TRAILOWE BOTKIPRUSZKÓWM-502021-03-14 08:43:3501:15:2602:17:56
103ARGASIŃSKI Mateusz 295DOPIEWIECM-302021-03-14 08:41:0301:13:4302:18:33
104BAKA Marcin 122GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM-502021-03-14 07:06:4801:12:4502:18:54
105GINTER Grzegorz 120AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-302021-03-14 11:12:4601:14:3802:19:21
106BISKUP Rafał 177RUN DZIADU RUNWARSZAWAM-502021-03-14 07:23:0401:14:4602:19:39
107FILIPOWICZ Dominik 271CHOJNÓWM-302021-03-14 07:07:2701:13:3102:20:56
108JACKOWIAK Szymon 202RUNNER'S POWERŚREMM-402021-03-14 07:53:2801:17:4702:20:57
109KOSTYK Grzegorz 272CHOJNÓWM-402021-03-14 07:07:3101:13:4302:20:58
110JACKOWIAK Agnieszka 201RUNNER'S POWERŚREMK-302021-03-14 07:53:2301:17:5102:21:03
111GĘSIAREK Grzegorz 144KROTOSZYNM-402021-03-14 08:15:2801:11:3702:21:13
112MATUSZEWSKA Małgorzata 119RUNNER'S POWER ŚREMŚREMK-402021-03-14 07:32:5601:18:0002:21:22
113KACZMAREK Mirosław 191RUNNER'S POWERŚREMM-302021-03-14 07:32:4701:18:1202:21:31
114MATUSZEWSKI Marek 291Runner's PowerM-402021-03-14 07:32:4301:18:0902:21:36
115KURKOWIAK Krzysztof 135#TEAMNICPOŃWROCŁAWM-302021-03-14 08:35:5701:14:4402:21:47
116SAMOLAK Maciek 169BOGUSZÓW-GORCEM-402021-03-14 09:05:5701:13:3302:22:35
117SAMOLAK Łukasz 17210BLOGLĄDEK-ZDRÓJM-302021-03-14 09:05:4701:13:3502:22:56
118KARKOSZ Aurelia 197MIEJSKA GÓRKAK-302021-03-14 07:02:1501:17:2002:23:56
119KLIMECKI Krzysztof 233NSK RUNSBOGUSZÓW-GORCEM-202021-03-14 09:06:0701:13:4102:24:09
120MARONKA Agnieszka 180KRAKÓWK-402021-03-14 07:09:5801:18:5602:26:07
121MACIOŁ Sebastian 125TTA BIERUŃBIERUŃM-402021-03-14 07:33:3301:11:3202:26:07
122MACIEJEWSKI Tomasz 228ZAP-KOOPERACJAODOLANÓWM-302021-03-14 08:00:2301:18:0702:26:18
123STASZEWSKI Dariusz 289TOMASZÓW MAZOWIECKIM-302021-03-14 07:23:3001:14:5202:26:39
124SZYNKLEWSKI Maciej 164QUAY POZNAŃPOZNAŃM-502021-03-14 08:32:0801:16:1102:26:45
125KRUZEL Rafał 157BIEGOWE MISIELEGNICAM-502021-03-14 08:29:4301:17:5902:27:06
126RESPONDEK Dariusz 254WROCŁAWM-402021-03-14 08:49:4801:18:1702:27:48
127LOSOR Agnieszka 288BIEGACZKOWOPRÓSZKÓWK-402021-03-14 08:47:3601:18:0602:30:13
128LEONARSKA Małgorzata 128DZIKI BIEGWARSZAWAK-302021-03-14 07:31:0101:21:0402:30:59
129SMUGA Łukasz 134SZEREGOWY BIEGACZWARSZAWAM-302021-03-14 07:31:0801:21:5102:30:59
130GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 141ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINKAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-402021-03-14 07:09:3501:24:3502:31:51
131MATUŁA Bartłomiej 213PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWM-402021-03-14 07:40:1301:21:3502:31:57
132RADZIWOŃ Krzysztof 275GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEM-402021-03-14 07:47:2701:21:0402:32:01
133BLACHOWSKI Waldemar 102CHELMNOM-402021-03-14 07:40:0901:21:3702:32:06
134LEDNICKI Michał 139SKÓRZEWOM-302021-03-14 08:51:2801:18:4702:32:44
135LEDNICKA Lidia 155SKÓRZEWOK-302021-03-14 08:51:2001:19:0602:32:58
136SZWARC Grzegorz 192POZNAŃM-302021-03-14 08:51:0401:19:0802:33:04
137SZELĄG Piotr 194TURBO JEŻE TEAMWARSZAWAM-402021-03-14 07:10:1201:25:1302:33:09
138MIREK Waldemar 181KUŹNIA RACIBORSKAM-602021-03-14 08:18:4201:19:4702:33:24
139KOZAK Bartosz 183KOZAKIDŁUGOŁĘKAM-402021-03-14 08:57:4201:22:3202:33:38
140KOZAK Ewa 184KOZAKIDŁUGOŁĘKAK-402021-03-14 08:57:3001:22:2502:33:49
141MŁODZIKOWSKI Rafał 137SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM-402021-03-14 07:05:3801:28:3502:40:39
142KIEŁBOWICZ Aneta 129SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOK-302021-03-14 07:05:3201:28:3302:40:48
143LUPA Mirosław 282LUPUSTEAMŚCINAWAM-502021-03-14 08:20:5101:21:4402:42:22
144URBAŃSKI Rafał 252WAŁBRZYCHM-502021-03-14 09:26:4101:20:2702:44:32
145KORNAŚ Marcin 136ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-402021-03-14 07:09:4701:30:0202:47:12
146LOSOR Andrzej 293M-402021-03-14 08:47:4401:31:1302:50:57
147STĘPIEŃ Tomasz 261FEN CREWOLEŚNICAM-402021-03-14 08:10:3001:29:4502:57:04
148PIELICHATA Magdalena 249KŁODZKOK-302021-03-14 08:10:2001:28:0102:57:16
149BECHTA Damian 216ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-202021-03-14 06:57:5801:29:4702:58:15
150HOFFMANN Grzegorz 118KOSCIAN TEAMPIOTROWO PIERWSZEM-402021-03-14 07:52:0301:28:4802:58:43
151DĄBROWSKI Michał 103ULTRAPOSLADACH / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-402021-03-14 07:40:3101:36:1203:03:05
152WILK Magdalena 109ULTRAPOŚLADACH/TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-402021-03-14 07:40:2801:36:2603:03:14
153PERKA Barbara 159PROSZKÓWK-402021-03-14 06:57:0501:34:1703:03:52
154PARZYŃSKI Łukasz 264PŁOCKM-302021-03-14 07:34:3801:50:0803:14:35
155KĘPSKI Grzegorz 280WROCŁAWM-302021-03-14 07:00:0701:57:1803:37:39
156MYSZYWODA Monika 281WROCŁAWK-302021-03-14 07:00:1301:57:1403:37:48
Niesklasyfikowani
KRĘT Tomasz 263KIELCEM-302021-03-14 07:34:3102:13:40 DNF DNF
Znaleziono 157 wynik(ów)