ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 31 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2021-03-14
Miejsce:
Karłów
Dystans:
31 km
Zgłoszonych:
193
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
156
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | 19.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuParking pod Szczelińcem
7km
Blędne Skały
14km
Lisia Przełęcz
19.7km
Czas
netto
31km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PASTUSZKA Pawel 256EX TEAMZIĘBICEM-301M 32021-03-14 11:00:3500:45:2301:25:4402:10:0303:04:20.25 5:5610,1
2BUCZEK Bartłomiej 166CHIHUAHUA TEAMWROCŁAWM-302M 42021-03-14 07:21:5200:50:2301:31:2902:16:0703:09:46.75+00:05:266:079,8
3KACZMARCZYK Łukasz 266SMOLECM-303M 102021-03-14 08:51:1200:48:3501:32:2802:19:5503:21:47.90+00:17:276:309,2
4FORTUNA Norbert 217BARTOSZ GORCZYCA TEAM/ KGHM ZG RUNGŁOGÓWM-304M 142021-03-14 09:50:1600:48:1701:31:3002:20:2903:23:37.15+00:19:166:349,1
5JAZŁOCKI Łukasz 111LLAMA IN MY LIVING ROOMWARSZAWAM-305M 152021-03-14 08:06:2400:50:2701:34:3202:23:2303:23:53.40+00:19:336:349,1
6HARASIUK Adam 277ALIANCA DE MISERICORDIA EQUIPE DE CORRIDAWROCŁAWM-306M 162021-03-14 11:55:2000:50:4301:34:4802:25:4403:27:20.60+00:23:006:419,0
7SKIBA Adam 250MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINM-307M 182021-03-14 06:57:4800:49:5501:36:2702:28:0803:31:58.90+00:27:386:508,8
8LAZAR Damian 255BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW/NESSI ŻORYŻORYM-308M 202021-03-14 08:16:3800:53:2201:41:1502:32:1203:34:18.50+00:29:586:548,7
9GRUND Marek 292STRZEBIEŃM-309M 222021-03-14 06:57:5400:52:2101:42:1002:33:3503:37:48.10+00:33:277:018,5
10PRZYBYSZEWSKI Łukasz 270BIELAWAM-3010M 232021-03-14 06:58:5300:51:2601:41:1002:32:4003:40:06.60+00:35:467:068,5
11MUSIAŁ Szymon 234PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWM-3011M 272021-03-14 07:40:0200:57:1801:46:1302:37:4503:45:42.05+00:41:217:168,2
12ANISZEWSKI Bartłomiej 235ROSSMANNŁÓDŹM-3012M 302021-03-14 08:16:0100:55:2001:42:3602:36:1103:49:26.15+00:45:057:248,1
13KACZMAREK Mateusz 138KLUKIM-3013M 342021-03-14 08:07:0300:56:5401:51:3402:49:4503:53:55.40+00:49:357:328,0
14BODEK Tomasz 229ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUWROCŁAWM-3014M 382021-03-14 08:00:3101:00:1501:50:5302:53:4403:57:08.50+00:52:487:387,8
15LUBAŃSKI Mateusz 279DŁUGOŁĘKAM-3015M 392021-03-14 07:53:4400:58:0701:46:5302:49:4503:57:45.10+00:53:247:407,8
16WEINERT Artur 204RUNNER'S POWERŚREMM-3016M 402021-03-14 07:53:0900:58:4501:47:3102:49:3603:57:48.20+00:53:277:407,8
17LEWKOWSKI Aleksander 154WARSZAWAM-3017M 442021-03-14 08:05:1201:00:2101:54:1402:51:5704:06:44.60+01:02:247:577,5
18ANTKOWIAK Michał 239MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINAM-3018M 452021-03-14 06:58:4501:03:3001:57:0302:55:4504:08:47.15+01:04:268:017,5
19LITWIN Michał 260LITEWIN TEAMPASIKUROWICEM-3019M 532021-03-14 10:17:0100:56:0801:46:4902:47:3904:16:24.75+01:12:048:167,3
20HALMANN Miroslaw 269PGB SPORTOWA PACZKAWEJHEROWOM-3020M 572021-03-14 06:58:1401:53:2102:52:1804:19:27.30+01:15:078:227,2
21PLUCIŃSKI Jakub 132DRAGON RUNNERSWAWRZEŃCZYCE/ KRAKÓWM-3021M 582021-03-14 08:48:0100:59:4901:56:1302:54:3604:20:57.35+01:16:378:257,1
22TURNIAK Miłosz 117GLIWICEM-3022M 602021-03-14 08:33:1901:04:0502:00:0603:00:4604:21:24.85+01:17:048:257,1
23SMOTER Damian 105WROCŁAWM-3023M 652021-03-14 08:02:5601:03:3301:59:4903:05:2404:26:47.15+01:22:268:367,0
24GOSIŃSKI Sławomir 294DOBRZEŃ MAŁYM-3024M 672021-03-14 07:33:2401:04:3502:01:2603:10:0704:33:04.35+01:28:448:486,8
25NERLO Krzysztof 116GŁUSZYCAM-3025M 702021-03-14 09:13:3801:07:1002:09:0903:13:0004:39:23.80+01:35:039:006,7
26WOJCIECHOWICZ Leszek 127DZIECI KOTANABŁAŻEJEWOM-3026M 882021-03-14 08:44:5701:12:0702:16:0503:24:4504:55:19.85+01:50:599:316,3
27GINTER Grzegorz 120AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-3027M 892021-03-14 11:12:4601:14:3802:19:2103:29:0204:55:23.90+01:51:039:316,3
28SZPYTMA Remigiusz 258BYSTRZYCAM-3028M 912021-03-14 07:14:2701:09:1302:11:3803:18:2404:58:23.20+01:54:029:376,2
29MACIEJEWSKI Adam 230WROCŁAWM-3029M 922021-03-14 08:00:1801:12:0002:12:0203:20:4504:59:08.45+01:54:489:386,2
30FILIPOWICZ Dominik 271CHOJNÓWM-3030M 932021-03-14 07:07:2701:13:3102:20:5603:30:0604:59:47.20+01:55:269:406,2
31KACZMAREK Mirosław 191RUNNER'S POWERŚREMM-3031M 952021-03-14 07:32:4701:18:1202:21:3103:30:5805:00:37.60+01:56:179:416,2
32SMUGA Łukasz 134SZEREGOWY BIEGACZWARSZAWAM-3032M 992021-03-14 07:31:0801:21:5102:30:5903:40:3905:07:54.70+02:03:349:556,0
33KURKOWIAK Krzysztof 135#TEAMNICPOŃWROCŁAWM-3033M 1002021-03-14 08:35:5701:14:4402:21:4703:35:1705:11:01.95+02:06:4110:016,0
34ARGASIŃSKI Mateusz 295DOPIEWIECM-3034M 1052021-03-14 08:41:0301:13:4302:18:3303:33:5905:16:10.30+02:11:5010:115,9
35STASZEWSKI Dariusz 289TOMASZÓW MAZOWIECKIM-3035M 1062021-03-14 07:23:3001:14:5202:26:3903:39:3105:16:37.30+02:12:1710:125,9
36SAMOLAK Łukasz 17210BLOGLĄDEK-ZDRÓJM-3036M 1072021-03-14 09:05:4701:13:3502:22:5603:37:4505:17:23.55+02:13:0310:145,9
37MACIEJEWSKI Tomasz 228ZAP-KOOPERACJAODOLANÓWM-3037M 1092021-03-14 08:00:2301:18:0702:26:1803:39:5905:24:31.65+02:20:1110:285,7
38LEDNICKI Michał 139SKÓRZEWOM-3038M 1152021-03-14 08:51:2801:18:4702:32:4403:49:1505:41:43.40+02:37:2311:015,4
39SZWARC Grzegorz 192POZNAŃM-3039M 1182021-03-14 08:51:0401:19:0802:33:0403:50:1205:42:08.20+02:37:4711:025,4
40PARZYŃSKI Łukasz 264PŁOCKM-3040M 1292021-03-14 07:34:3801:50:0803:14:3504:42:3206:55:06.25+03:50:4613:234,5
41KĘPSKI Grzegorz 280WROCŁAWM-3041M 1302021-03-14 07:00:0701:57:1803:37:3905:13:4008:27:34.25+05:23:1416:223,7
Niesklasyfikowani
KRĘT Tomasz 263KIELCEM-302021-03-14 07:34:3102:13:40 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 42 wynik(ów)