ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 31 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2021-03-14
Miejsce:
Karłów
Dystans:
31 km
Zgłoszonych:
193
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
156
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | 19.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuParking pod Szczelińcem
7km
Blędne Skały
14km
Lisia Przełęcz
19.7km
Czas
netto
31km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WRÓBLEWSKI Konrad 285WARSZAWAM-401M 52021-03-14 07:23:2100:48:2501:31:4002:18:3303:15:05.90 6:179,5
2HOŁYST Andrzej 251GT RATNOWA RUDAM-402M 62021-03-14 06:57:1600:49:2501:32:1702:19:1503:15:15.35+00:00:096:179,5
3BUŁACZ Jacek 268DZIEWIĘĆ SIŁ STRONIE ŚLĄSKIELĄDEK ZDRÓJM-403M 82021-03-14 11:24:5400:50:2801:34:1802:21:0203:19:00.80+00:03:546:259,3
4ROGÓRZ Piotr 227WROCŁAWM-404M 92021-03-14 10:19:4500:51:2901:34:0802:27:5303:19:52.10+00:04:466:269,3
5KARCZYŃSKI Dariusz 208BIEGANIE =POMAGANIE ,ULTRA FAMILI TEAMOLEŚNICAM-405M 112021-03-14 08:10:1200:49:4501:32:5002:24:3703:21:56.25+00:06:506:309,2
6KITA Michał 161PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWM-406M 122021-03-14 10:16:4300:53:3701:34:5802:30:1003:22:40.80+00:07:346:329,2
7KRUPA Marcin 243AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-407M 132021-03-14 09:12:0400:50:1701:34:4502:23:1703:22:44.25+00:07:386:329,2
8STASZCZAK Łukasz 231TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM-408M 172021-03-14 07:41:2800:52:2401:36:0302:26:3803:27:53.85+00:12:476:428,9
9KUSNIERCZAK Wiesław 284SUCHY LASM-409M 212021-03-14 11:29:4100:52:1501:38:5602:43:4203:37:41.70+00:22:357:018,5
10GOSTYŃSKI Krzysztof 206RUCZAJ ULTRA TEAMKRAKÓWM-4010M 242021-03-14 07:31:5600:56:0801:43:4702:35:2903:42:01.25+00:26:557:098,4
11HERCHEL Arkadiusz 146GRODKÓWM-4011M 262021-03-14 09:25:4700:53:4501:42:5702:37:3203:44:49.70+00:29:437:158,3
12KARPOWICZ Rafal 225WROCLAWM-4012M 282021-03-14 09:18:2200:53:3201:41:1001:55:2703:46:47.25+00:31:417:188,2
13CUPRIAK Daniel 212GRODKÓWM-4013M 292021-03-14 08:50:5000:58:3201:48:5502:42:2303:47:38.55+00:32:327:208,2
14ZIEMKIEWICZ Jarosław 2452 KROKI DO METYLUBINM-4014M 322021-03-14 09:03:4800:57:3401:48:5602:43:5203:52:35.85+00:37:297:308,0
15STANUCHIEWICZ Oskar 107CZĘSTOCHOWAM-4015M 372021-03-14 07:05:2000:53:0701:46:0702:42:3603:55:49.95+00:40:447:367,9
16ZIEMBA Damian 232HRT/ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4016M 412021-03-14 08:15:0101:00:3401:52:3302:47:5503:59:14.35+00:44:087:437,8
17DZIUBA Piotr 178WROCŁAWM-4017M 422021-03-14 07:34:4700:59:4001:53:0504:01:01.85+00:45:557:467,7
18PURCZYŃSKI Grzegorz 242ZIELONA GÓRAM-4018M 462021-03-14 09:42:5500:56:4501:50:5202:51:3504:11:13.40+00:56:078:067,4
19NOWICKI Marcin 158GORZÓW WIELKOPOLSKIM-4019M 472021-03-14 08:54:2700:59:5701:51:3402:50:4604:11:40.65+00:56:348:077,4
20KORCZYŃSKI Łukasz 246BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM-4020M 482021-03-14 08:36:4701:03:3601:55:3602:51:5304:11:54.25+00:56:488:077,4
21STANKOWSKI Przemysław 286#BIEGAJZESŁAWKIEMPOZNAŃM-4021M 502021-03-14 08:17:1701:05:2002:00:4602:57:5904:12:52.00+00:57:468:097,4
22KACZOR Marcin 265ŚWIĘCIECHOWAM-4022M 512021-03-14 08:54:0601:03:4901:57:1902:56:4304:13:44.55+00:58:388:117,3
23PAŻUCHA Wojciech 112LUSÓWKOM-4023M 542021-03-14 08:24:0901:02:3101:56:2102:58:1104:17:55.25+01:02:498:197,2
24MAĆKOWSKI Mateusz 148NATURAL BORN COFFEE LOVERSPOZNAŃM-4024M 552021-03-14 07:10:1701:00:1701:54:4203:01:3204:18:38.35+01:03:328:207,2
25CHŁAP Ireneusz 175HUSARIA SUDETYPRUDNIKM-4025M 592021-03-14 08:47:5400:59:5401:56:2002:54:4604:21:07.30+01:06:018:257,1
26CIURASZKIEWICZ Andrzej 100WROCŁAWM-4026M 612021-03-14 08:48:5301:04:4401:57:5402:57:5904:24:10.45+01:09:048:317,0
27WESOŁEK Paweł 210RUNNER'S POWER ŚREMMANIECZKIM-4027M 632021-03-14 07:53:1701:03:1301:59:5203:01:3904:26:12.15+01:11:068:357,0
28PIKUL Piotr 203WARSZAWAM-4028M 642021-03-14 06:59:3001:08:3802:07:2403:09:1304:26:32.45+01:11:268:357,0
29KUCHARSKI Dariusz 267KRZYKÓWM-4029M 682021-03-14 09:28:3101:04:2202:03:2903:07:4304:33:06.60+01:18:008:486,8
30MIGDAŁ Adrian 168KŁAJM-4030M 692021-03-14 08:28:3501:09:5002:10:3703:15:5304:34:48.25+01:19:428:516,8
31RYBAK Pawel 186POZNANM-4031M 712021-03-14 06:57:4101:09:1902:10:0403:14:2904:39:32.35+01:24:269:016,7
32STACHURA Rafał 156WYSOKAM-4032M 722021-03-14 09:13:3101:07:2202:09:1603:13:1104:39:33.25+01:24:279:016,7
33KOCHMAŃSKI Jakub 149SOWYBOŻKÓWM-4033M 732021-03-14 09:13:1901:07:2302:09:3003:13:2604:39:40.45+01:24:349:016,7
34JASICKI Krzysztof 145RUNHOGS TYCHYTYCHYM-4034M 752021-03-14 10:24:5901:07:2602:09:1104:40:53.75+01:25:479:036,6
35FRANKIEWICZ Jakub 110ANIOŁKI CHARLIEGOKRAKÓWM-4035M 762021-03-14 08:28:4101:09:4902:11:1103:15:4604:42:07.30+01:27:019:066,6
36JACKOWIAK Szymon 202RUNNER'S POWERŚREMM-4036M 782021-03-14 07:53:2801:17:4702:20:5703:24:2804:44:59.35+01:29:539:116,5
37SROKA Marcin 133ST RUNNERSPLEWISKAM-4037M 792021-03-14 08:01:5001:13:3802:13:3903:23:4604:46:06.40+01:31:009:136,5
38BARANOWSKI Filip 226POZNAŃM-4038M 802021-03-14 07:45:3901:11:3302:13:3003:20:1604:46:27.80+01:31:219:146,5
39FABISZ Rafal 248NO NAMEDOPIEWOM-4039M 812021-03-14 08:40:5301:07:2802:09:4203:15:2704:47:09.90+01:32:049:156,5
40BYLINA Bartosz 247POZNANM-4040M 822021-03-14 08:40:4601:07:5502:09:5103:15:4004:47:18.50+01:32:129:166,5
41SZYGENDA Sebastian 115TIGER TEAMWRZEŚNIAM-4041M 842021-03-14 07:50:1401:10:4702:15:4303:24:2404:48:33.00+01:33:279:186,4
42KWIATKOWSKI Przemyslaw 121PWSDGNIEZNOM-4042M 852021-03-14 07:50:0601:11:0002:15:5203:24:3604:48:42.30+01:33:369:186,4
43TOMASZEWSKI Dawid 104WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIM-4043M 862021-03-14 08:01:3901:13:5002:13:5403:24:0004:49:24.30+01:34:189:206,4
44BACHURSKI Tomasz 215MIŁOSZYCEM-4044M 872021-03-14 07:50:3301:09:1102:14:0704:54:37.75+01:39:319:306,3
45KOSTYK Grzegorz 272CHOJNÓWM-4045M 942021-03-14 07:07:3101:13:4302:20:5803:30:0605:00:00.30+01:44:549:406,2
46MATUSZEWSKI Marek 291Runner's PowerM-4046M 962021-03-14 07:32:4301:18:0902:21:3603:30:5905:00:43.25+01:45:379:426,2
47SAMOLAK Maciek 169BOGUSZÓW-GORCEM-4047M 1012021-03-14 09:05:5701:13:3302:22:3503:37:2905:12:58.80+01:57:5210:055,9
48RADZIWOŃ Krzysztof 275GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEM-4048M 1032021-03-14 07:47:2701:21:0402:32:0103:44:1505:14:24.00+01:59:1810:085,9
49MACIOŁ Sebastian 125TTA BIERUŃBIERUŃM-4049M 1082021-03-14 07:33:3301:11:3202:26:0703:40:3705:20:39.00+02:05:3310:205,8
50RESPONDEK Dariusz 254WROCŁAWM-4050M 1112021-03-14 08:49:4801:18:1702:27:4803:42:1105:31:34.50+02:16:2810:415,6
51SZELĄG Piotr 194TURBO JEŻE TEAMWARSZAWAM-4051M 1122021-03-14 07:10:1201:25:1302:33:0903:52:4005:32:30.10+02:17:2410:435,6
52MŁODZIKOWSKI Rafał 137SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM-4052M 1132021-03-14 07:05:3801:28:3502:40:3904:04:5305:37:14.30+02:22:0810:525,5
53MATUŁA Bartłomiej 213PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWM-4053M 1162021-03-14 07:40:1301:21:3502:31:5703:56:5505:41:51.25+02:26:4511:015,4
54BLACHOWSKI Waldemar 102CHELMNOM-4054M 1172021-03-14 07:40:0901:21:3702:32:0603:57:0105:41:54.15+02:26:4811:015,4
55GĘSIAREK Grzegorz 144KROTOSZYNM-4055M 1192021-03-14 08:15:2801:11:3702:21:1303:37:4505:43:53.75+02:28:4711:055,4
56KOZAK Bartosz 183KOZAKIDŁUGOŁĘKAM-4056M 1202021-03-14 08:57:4201:22:3202:33:3803:57:0105:44:32.95+02:29:2711:065,4
57KORNAŚ Marcin 136ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-4057M 1222021-03-14 07:09:4701:30:0202:47:1204:11:1205:58:39.70+02:43:3311:345,2
58LOSOR Andrzej 293M-4058M 1242021-03-14 08:47:4401:31:1302:50:5704:20:1306:23:04.25+03:07:5812:214,9
59DĄBROWSKI Michał 103ULTRAPOSLADACH / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-4059M 1262021-03-14 07:40:3101:36:1203:03:0504:27:2506:29:02.00+03:13:5612:324,8
60HOFFMANN Grzegorz 118KOSCIAN TEAMPIOTROWO PIERWSZEM-4060M 1272021-03-14 07:52:0301:28:4802:58:4304:25:2306:32:29.05+03:17:2312:394,7
61STĘPIEŃ Tomasz 261FEN CREWOLEŚNICAM-4061M 1282021-03-14 08:10:3001:29:4502:57:0404:25:4606:39:30.60+03:24:2412:534,7
Znaleziono 61 wynik(ów)