Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2023-04-22 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 33.8 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 482 |
Wystartowało : | 429 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 424 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Premia Górska - OPEN | Premia Górska - Kobiety | Premia Górska - Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Schronisko na Przehybie 14.7km | Premia1 26.8km | Premia2 27.3km | 33.3km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HALSKA Ania | 1323 | Anna Halska Coaching | CIESZYN | K30 | 00:00:03 | 02:42:54 | 02:47:22 | 03:18:24 | ||
2 | SKOCZYLAS Karolina | 1034 | Stay Insane | Skoczyliwlasy | ŚWIDNIK | K30 | 00:00:03 | 01:59:01 | 03:23:07 | 03:29:50 | 04:08:51 | |
3 | TOMASIAK Natalia | 1002 | Salomon Suunto Team | KRYNICA-ZDRÓJ | K30 | 00:00:03 | 01:32:44 | 02:36:50 | 02:41:17 | 03:12:17 | |
4 | BEDNARCZYK Magdalena | 1236 | Strzegomska Dwunastka | STRZEGOM | K30 | 00:00:03 | 01:37:20 | 02:44:12 | 02:49:00 | 03:22:33 | |
5 | SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA Aleksandra | 1107 | Tridea Team | KOLECZKOWO | K30 | 00:00:04 | 02:19:51 | 04:27:50 | 04:33:41 | 05:40:24 | |
6 | KOZERA Katarzyna | 1023 | BUSHIDO | WARSZAWA | K30 | 00:00:05 | 02:02:59 | 03:32:28 | 03:38:50 | 04:26:27 | |
7 | MOSIOŁEK Monika | 1054 | Naprzód MłocinyBiegnę,żeby Bartek mógł biegać | SKARŻYSKO-KAMIENNA | K30 | 00:00:05 | 01:50:37 | 03:12:25 | 03:17:54 | 03:58:01 | |
8 | HARASIMOWICZ Aleksandra | 1256 | Przedwojewski Team | WARSZAWA | K30 | 00:00:05 | 02:01:22 | 03:31:04 | 03:37:08 | 04:20:02 | |
9 | GNIEWEK Justyna | 1394 | RZESZÓW | K30 | 00:00:06 | 01:51:16 | 03:08:59 | 03:14:13 | 03:51:13 | ||
10 | SURLAS Izabela | 1292 | Przedwojewski Team | WROCŁAW | K30 | 00:00:07 | 02:10:35 | 03:44:24 | 03:51:24 | 04:36:53 | |
11 | DEJNECKA Martyna | 1336 | LUBARTÓW | K30 | 00:00:07 | 01:49:44 | 03:03:55 | 03:08:52 | 03:45:30 | ||
12 | TARGOSZ Justyna | 1152 | UNICORN BB | BIELSKO-BIAŁA | K30 | 00:00:09 | 02:40:58 | 05:03:23 | 05:10:32 | 06:23:10 | |
13 | WEGNER Patrycja | 1007 | POZNAŃ | K30 | 00:00:10 | 02:17:58 | 04:01:51 | 04:09:30 | 05:04:02 | ||
14 | PELCZAR Joanna | 1444 | Trail is our way team | ODRZYKOŃ | K30 | 00:00:11 | 02:11:08 | 03:56:53 | 04:03:48 | 04:56:01 | |
15 | CIEŚLIŃSKA Karolina | 1132 | STG WARSZAWA | WARSZAWA | K30 | 00:00:11 | 01:54:54 | 03:17:33 | 03:23:13 | 04:04:33 | |
16 | ULIKOWSKA Martyna | 1043 | Załoga Górska | GOŚCINO | K30 | 00:00:12 | 02:10:01 | 03:43:37 | 03:49:49 | 04:33:40 | |
17 | ŚWIERC Barbara | 1330 | MarcinSwiercTEAM | KRAKÓW | K30 | 00:00:12 | 02:10:46 | 03:49:12 | 03:56:15 | 04:44:00 | |
18 | BRZOZOWSKA Joanna | 1417 | Team Elita z Nizin | WARSZAWA | K30 | 00:00:12 | 01:52:35 | 03:15:21 | 03:20:48 | 03:58:46 | |
19 | WASIEWICZ Jolanta | 2163 | WARSZAWA | K30 | 00:00:13 | 02:09:29 | 03:48:43 | 03:55:34 | 04:44:24 | ||
20 | DROSIO Klaudia | 2235 | Kaszanki | WARSZAWA | K30 | 00:00:13 | 02:11:23 | 03:44:36 | 03:51:13 | 04:35:47 | |
21 | PENCONEK Agata | 1020 | WARSZAWA | K30 | 00:00:15 | 02:15:30 | 03:56:28 | 04:03:13 | 04:56:56 | ||
22 | VAIČAITYTĖ Raimonda | 1358 | Wild Souls | VILNIUS | K30 | 00:00:15 | 02:08:56 | 03:35:24 | 03:40:54 | 04:23:52 | |
23 | BARANYI Zsuzsi | 1306 | Zsuzs Running Team | PÉCS | K30 | 00:00:15 | 02:27:15 | 04:12:14 | 04:18:52 | 05:06:54 | |
24 | WIĘSEK Natalia | 1329 | KOSZALIN | K30 | 00:00:16 | 02:19:05 | 04:15:41 | 04:23:14 | 05:13:50 | ||
25 | GRZELAK Anna | 1162 | Marmurowe Dziki | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:17 | 02:11:08 | 03:46:37 | 03:53:02 | 04:39:41 | |
26 | MAKÓWKA Justyna | 2166 | KRAKÓW | K30 | 00:00:21 | 02:19:27 | 03:58:56 | 04:05:43 | 04:51:23 | ||
27 | KUNA Aleksandra | 1355 | WARSZAWA | K30 | 00:00:21 | 02:16:51 | 04:24:34 | 04:31:16 | 05:16:38 | ||
28 | BACZA Agnieszka | 1128 | Łęczna Biega | ŁĘCZNA | K30 | 00:00:21 | 02:38:13 | 04:41:35 | 04:49:24 | 05:44:36 | |
29 | BIEL Kinga | 1288 | STARY SĄCZ | K30 | 00:00:23 | 02:23:57 | 04:20:22 | 04:27:56 | 05:25:10 | ||
30 | ADAMCZAK Hanna | 1171 | KB Supermaratończyk Kalisz | BRZEG | K30 | 00:00:26 | 02:32:41 | 04:38:45 | 04:46:43 | 05:38:10 | |
31 | RADŁOWSKA Mariola | 1012 | #proseccoteam | MICHAŁOWICE | K30 | 00:00:26 | 02:32:40 | 04:38:40 | 04:46:25 | 05:38:10 | |
32 | KURAS Olga | 1200 | NUNEK SPITFIRE | KRAKÓW | K30 | 00:00:27 | 02:23:39 | 04:12:11 | 04:19:33 | 05:07:59 | |
33 | POTAPOWICZ Gabriela | 1235 | KATOWICE | K30 | 00:00:27 | 02:01:33 | 03:29:04 | 03:34:48 | 04:18:41 | ||
34 | NAWROCKA Natalia | 1031 | PUSZCZYKOWO | K30 | 00:00:27 | 02:31:17 | 04:27:36 | 04:35:18 | 05:34:33 | ||
35 | PĘCIAK Katarzyna | 2532 | KRAKÓW | K30 | 00:00:28 | 02:29:58 | 04:26:05 | 04:33:07 | 05:26:51 | ||
36 | BŁASZCZYK Magdalena | 1378 | Kuźnia Triathlonu | WARSZAWA | K30 | 00:00:28 | 03:28:40 | 06:15:15 | 06:25:07 | 07:49:30 | |
37 | RACHWALSKA Oliwia | 1224 | SIEDLEC | K30 | 00:00:29 | 02:03:54 | 03:30:52 | 03:36:29 | 04:15:27 | ||
38 | SPRINGER Marta | 1314 | Night Runners | POZNAŃ | K30 | 00:00:29 | 02:54:22 | 05:02:26 | 05:11:13 | 06:09:03 | |
39 | MARCINKOWSKA Martyna | 1436 | TYCHY | K30 | 00:00:29 | 02:20:47 | 04:03:15 | 04:09:39 | 04:55:19 | ||
40 | CHMIELAK Agata | 1409 | GRODZISK MAZOWIECKI | K30 | 00:00:29 | 02:19:47 | 04:22:51 | 04:30:06 | 05:19:56 | ||
41 | NIEMASZ Aleksandra | 1395 | 100lejka | KRYNICA ZDRÓJ | K30 | 00:00:30 | 02:11:28 | 03:48:21 | 03:54:33 | 04:41:21 | |
42 | LASZCZYK Anna | 1408 | WARSZAWA | K30 | 00:00:30 | 02:08:25 | 03:53:12 | 03:59:28 | 04:49:17 | ||
43 | GREC Klaudia | 1440 | Husaria Race Team | WARSZAWA | K30 | 00:00:30 | 02:50:29 | 05:43:42 | 05:53:37 | 07:02:22 | |
44 | HETEL Beata | 1445 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:32 | 02:50:07 | 05:05:54 | 05:14:12 | 06:16:49 | ||
45 | OTRĘBA-SZKLARCZYK Agnieszka | 1078 | FuRBS | KRAKÓW | K30 | 00:00:33 | 02:27:34 | 04:23:49 | 04:31:29 | 05:31:21 | |
46 | PARA Aleksandra | 1243 | Podium | RZESZÓW | K30 | 00:00:33 | 02:09:32 | 03:47:16 | 03:53:22 | 04:40:50 | |
47 | JASEK Zofia | 1091 | TWARDORZECZKA | K30 | 00:00:34 | 02:12:24 | 04:02:48 | 04:09:42 | 05:03:47 | ||
48 | BREMER Helena | 1197 | WARSZAWA | K30 | 00:00:35 | 02:40:19 | 04:49:34 | 04:57:24 | 05:56:11 | ||
49 | MILCZAREK Marta | 1129 | GRÓJEC | K30 | 00:00:43 | 02:38:16 | 04:50:22 | 04:58:36 | 05:56:09 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
WIECZOREK Ola | 1018 | ZGORZELEC | K30 | DNF | 02:11:34 DNF | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 50 wynik(ów)