Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2024-04-20 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 33.4 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 696 |
Wystartowało : | 635 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 633 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Schronisko na Przehybie 14.5km | Schronisko pod Durbaszką 25.2km | 33km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JOŃCZYK-ZIĘBA Ewa | 1329 | MogeBoChce z MetaNadarzyn | NADARZYN | K50 | 00:00:00 | 02:35:35 | 04:37:27 | 06:01:42 | |
2 | PIOTROWSKA Ewa | 1551 | NADARZYN | K50 | 00:00:00 | 02:40:30 | 04:37:28 | 06:01:46 | ||
3 | PUGOWSKA Izabela | 1805 | GDAŃSK | K50 | 00:00:11 | 02:36:16 | 04:37:06 | 05:59:35 | ||
4 | KALETA Agnieszka | 1612 | 42k | TYCHY | K50 | 00:00:12 | 02:24:46 | 04:15:46 | 05:36:45 | |
5 | KROSZKA Beata | 1650 | Team ZabieganeDni | WARSZAWA | K50 | 00:00:14 | 02:41:06 | 04:39:37 | 05:57:03 | |
6 | IWAŃSKA Arleta | 1579 | Aktywnie Uzależniamy | PŁOCK | K50 | 00:00:22 | 02:46:10 | 05:15:18 | 06:57:21 | |
7 | ODOLCZYK Joanna | 1742 | WARSZAWA | K50 | 00:00:23 | 02:14:25 | 03:52:30 | 05:06:56 | ||
8 | WOJDAK Anna | 1951 | WARSZAWA | K50 | 00:00:24 | 02:33:36 | 04:23:08 | 05:36:55 | ||
9 | BAKALARSKA Mariola | 1445 | WARSZAWA | K50 | 00:00:26 | 02:29:20 | 04:17:37 | 05:34:05 | ||
10 | RUDNICKA Agata | 1825 | WARSZAWA | K50 | 00:00:27 | 02:48:54 | 04:54:16 | 06:19:15 | ||
11 | ZEGAR Barbara | 1978 | LUBARTÓW | K50 | 00:00:30 | 02:29:03 | 04:12:30 | 05:22:46 | ||
12 | TASSANI-PRELL Barbara | 1920 | SC Ainring | AINRING | K50 | 00:00:35 | 02:01:54 | 03:21:04 | 04:21:38 | |
13 | MICHALAK Violetta | 1702 | Leśne szeptuchy Team | WRONKI | K50 | 00:00:35 | 02:14:23 | 03:52:53 | 05:00:43 | |
14 | MICIAK Agnieszka | 1706 | Niepołomice biegają | WIELICZKA | K50 | 00:00:35 | 02:37:34 | 04:54:38 | 06:24:12 | |
15 | SZUSZKIEWICZ Marzena | 1406 | WARSZAWA | K50 | 00:00:36 | 02:22:25 | 04:08:27 | 05:19:48 | ||
16 | GRABOWIEC-ALIKOWSKA Renata | 1553 | Lux Ekipa | WARSZAWA | K50 | 00:00:39 | 02:16:07 | 04:02:51 | 05:12:11 | |
17 | KARCZYŃSKA Joanna | 1613 | Bieganie =Pomaganie | OLEŚNICA | K50 | 00:00:41 | 02:33:52 | 04:16:00 | 05:28:18 | |
18 | STARZYŃSKA Marta | 1884 | Perfect Runner Lublin | LUBLIN | K50 | 00:00:50 | 02:51:38 | 05:12:37 | 06:52:01 | |
19 | MASZKOWSKA Anna | 1359 | LUBLIN | K50 | 00:00:51 | 02:22:10 | 04:07:41 | 05:17:54 | ||
20 | ZYGMUNT Monika | 1988 | GIEDLAROWA | K50 | 00:00:57 | 02:25:05 | 04:05:31 | 05:24:39 | ||
21 | PIOTROWSKA Anna | 1377 | Meta Nadarzyn / Spartanie dzieciom | NADARZYN | K50 | 00:01:01 | 02:30:30 | 04:13:47 | 05:22:53 | |
22 | KĘSKA-WŁODAWIEC Edyta | 1331 | Accenture | HIPOLITÓW | K50 | 00:01:02 | 02:35:38 | 04:48:33 | 06:23:27 | |
23 | RUDNICKA Krystyna | 1826 | Brak | HIPOLITÓW | K50 | 00:01:02 | 02:58:07 | 05:13:38 | 06:32:50 | |
24 | NOWOSIELSKA Agnieszka | 1739 | WARSAW | K50 | 00:01:03 | 02:39:27 | 04:13:54 | 05:28:39 | ||
25 | SIKORA Małgorzata | 1853 | ZABORÓW | K50 | 00:01:03 | 03:00:19 | 05:02:23 | 06:28:03 | ||
26 | DUBIECKA Agnieszka | 1520 | WARSZAWA | K50 | 00:01:04 | 03:06:44 | 05:20:59 | 06:54:38 | ||
27 | GRACZYK Magdalena | 1554 | TULCE | K50 | 00:01:05 | 02:29:53 | 04:18:45 | 05:29:33 |
Znaleziono 27 wynik(ów)