Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2023-04-22 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 33.8 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 482 |
Wystartowało : | 429 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 424 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Premia Górska - OPEN | Premia Górska - Kobiety | Premia Górska - Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Schronisko na Przehybie 14.7km | Premia1 26.8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAREK Dariusz | 1001 | KRAKÓW | M30 | 00:00:01 | 01:20:46 | 02:17:46 | ||
2 | HARRIS Douglas | 1196 | Truda Boys 91 | KRAKÓW | M30 | 00:00:01 | 01:24:59 | 02:23:05 | |
3 | JURA Rafał | 2161 | KMP Kraków | KOZY | M30 | 00:00:01 | 01:26:30 | 02:24:35 | |
4 | DUDZIK Łukasz | 2538 | Góral biega | KAMIENICA | M30 | 00:00:02 | 01:28:55 | 02:29:22 | |
5 | GRUND Marek | 1377 | Mafia TEAM Lubliniec | STRZEBIŃ | M30 | 00:00:01 | 01:28:47 | 02:30:36 | |
6 | FLOREK Sebastian | 1341 | Przehyba Trail | PTASZKOWA | M30 | 00:00:02 | 01:29:37 | 02:34:49 | |
7 | SZAFRANEK Paweł | 1396 | Stańczak Team | USTROŃ | M30 | 00:00:04 | 01:32:38 | 02:36:38 | |
8 | DYBIŻBAŃSKI Wojciech | 1011 | T&D Team | POLICE | M30 | 00:00:06 | 01:33:49 | 02:36:45 | |
9 | PIĘKNIK Patryk | 1406 | Trail is our way | RZESZÓW | M30 | 00:00:02 | 01:32:47 | 02:37:01 | |
10 | PIĄTEK Mateusz | 1158 | RMT Team | KATOWICE | M30 | 00:00:02 | 01:33:49 | 02:37:23 | |
11 | ZIECINA Mateusz | 1048 | BRZESZCZE | M30 | 00:00:04 | 01:33:54 | 02:41:36 | ||
12 | ŁASKI Tomasz | 1131 | PtasieRadioBrzozów | BRZOZÓW | M30 | 00:00:04 | 01:34:06 | 02:41:40 | |
13 | SKOTNICZNY Michał | 1322 | KRAKÓW | M30 | 00:00:08 | 01:34:17 | 02:42:02 | ||
14 | KOPCEWICZ Tomasz | 2537 | STAWIGUDA | M30 | 00:00:03 | 01:35:24 | 02:43:02 | ||
15 | ŁOZA Mateusz | 1450 | Zwiedzanie przez bieganie | WIELICZKA | M30 | 00:00:04 | 01:33:55 | 02:44:09 | |
16 | TESLUK Kuba | 1328 | ŻORY | M30 | 00:00:01 | 01:27:07 | 02:45:58 | ||
17 | WOJCIECHOWSKI Mateusz | 1117 | Którędy nad Morskie Oko? | POZNAŃ | M30 | 00:00:03 | 01:38:12 | 02:48:07 | |
18 | HAJTO Dominik | 1385 | Stańczak Team | CHYBIE | M30 | 00:00:04 | 01:39:49 | 02:49:05 | |
19 | ANDREYEUSKI Pavel | 1261 | Adidas Runners Warsaw | WARSAW | M30 | 00:00:02 | 01:40:07 | 02:51:12 | |
20 | CYTAWA Adrian | 1130 | Fizjo - Sport Łęczna 19 Chełmski Batalion Zmechanizowany | ŁĘCZNA | M30 | 00:00:06 | 01:39:05 | 02:53:49 | |
21 | TITTENBRUN Aleksander | 1326 | Niezła Korba | WARSZAWA | M30 | 00:00:05 | 01:46:27 | 02:54:23 | |
22 | BARTKOWIAK Michal | 1069 | Tabata&DrinkTeam | POZNAŃ | M30 | 00:00:06 | 01:40:50 | 02:54:40 | |
23 | SZLUFIK Bartłomiej | 1400 | Dream Team Wokół Łysej Góry | BIELINY | M30 | 00:00:01 | 01:40:53 | 02:58:02 | |
24 | WRÓBLEWSKI Adrian | 1014 | Zgrupka Promobil Team | KOMORNIKI | M30 | 00:00:03 | 01:43:23 | 02:58:18 | |
25 | PĘKALA Arkadiusz | 1276 | BRZESZCZE | M30 | 00:00:07 | 01:43:11 | 02:59:08 | ||
26 | ZAJĄC Stefan | 1405 | BOGOTA | M30 | 00:00:03 | 01:42:11 | 02:59:47 | ||
27 | RYBARCZYK Kamil | 1186 | Marmurowe dziki | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:12 | 01:43:29 | 03:01:12 | |
28 | WILK Dawid | 1111 | Reshape Runners | ZABRZE | M30 | 00:00:01 | 01:39:54 | 03:01:34 | |
29 | KLUZ Marcin | 1140 | PRO-RUN Wrocław | WROCŁAW | M30 | 00:00:16 | 01:45:35 | 03:01:50 | |
30 | ŁUCKA Artur | 1278 | KRAKÓW | M30 | 00:00:10 | 01:45:08 | 03:02:30 | ||
31 | GOLA Daniel | 1263 | GLIWICE | M30 | 00:00:10 | 01:46:31 | 03:03:36 | ||
32 | BRASSE Krystian | 1273 | KRAKÓW | M30 | 00:00:11 | 01:48:04 | 03:03:42 | ||
33 | BRZUSZKIEWICZ Michał | 1199 | Dream Run | WARSZAWA | M30 | 00:00:09 | 01:46:34 | 03:05:32 | |
34 | BIENIAS Łukasz | 1309 | BlackHatUltra | DZIERŻONIÓW | M30 | 00:00:14 | 01:45:05 | 03:07:40 | |
35 | WINTER Piotr | 1361 | Night Runners | POZNAŃ | M30 | 00:00:07 | 01:49:22 | 03:07:44 | |
36 | STACHOŃ Radosław | 1291 | Run 4 Fun | BOCHNIA | M30 | 00:00:08 | 01:47:12 | 03:08:26 | |
37 | JACHYMSKI Krzysztof | 1414 | Vege Runners | WARSZAWA | M30 | 00:00:11 | 01:47:19 | 03:09:05 | |
38 | WOŹNIAK Sebastian | 1015 | Inka Team | POZNAŃ | M30 | 00:00:06 | 01:48:14 | 03:11:01 | |
39 | BŁASZCZAK Marek | 1099 | Mocna Grupa Cezara | WROCŁAW | M30 | 00:00:10 | 01:50:40 | 03:12:15 | |
40 | KOZŁOWSKI Jerzy | 1281 | BRZEG | M30 | 00:00:06 | 01:53:40 | 03:16:07 | ||
41 | PROCHNO Piotr | 1269 | Trail is Our Way | WŁOCŁAWEK | M30 | 00:00:18 | 01:51:50 | 03:17:26 | |
42 | RAKOCZY Krzysztof | 1225 | BOCHNIA | M30 | 00:00:29 | 01:57:06 | 03:18:21 | ||
43 | BUŁAWKA Łukasz | 1313 | KW Kraków | KRAKOW | M30 | 00:00:23 | 01:50:51 | 03:19:27 | |
44 | GARLICKI Marek | 1173 | STG Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:54:06 | 03:19:34 | |
45 | STĘSIK Tomasz | 1262 | Wolsztyńska Akademia Biegowa | NOWE TŁOKI | M30 | 00:00:16 | 01:59:26 | 03:19:52 | |
46 | GRUSZCZYŃSKI Stanisław | 1327 | GLIWICE | M30 | 00:00:22 | 01:54:55 | 03:19:54 | ||
47 | NIEMCZYK Dominik | 1019 | Euroclear Running Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:08 | 01:58:20 | 03:20:03 | |
48 | STANISŁAWSKI Michał | 1121 | UKS Free Sports Bielsko-Biała | BIELSKO-BIAŁA | M30 | 00:00:10 | 01:58:19 | 03:20:47 | |
49 | KUCIAK Bartosz | 1100 | KROSNO | M30 | 00:00:00 | 01:56:02 | 03:22:52 | ||
50 | GILOWSKI Kamil | 1122 | Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków | BIELSKO-BIAŁA | M30 | 00:00:10 | 01:58:30 | 03:24:23 | |
51 | KRAJEWSKI Marcin | 1185 | WROCŁAW | M30 | 00:00:05 | 01:59:51 | 03:24:29 | ||
52 | MOTYKA Jakub | 1353 | The HOE Company | TRZEBINIA | M30 | 00:00:36 | 02:00:17 | 03:25:30 | |
53 | GAJEWSKI Marek | 1439 | WARSZAWA | M30 | 00:00:10 | 01:57:43 | 03:25:44 | ||
54 | PIĄTKIEWICZ Łukasz | 1193 | MarcinŚwiercTeam | KRAKÓW | M30 | 00:00:36 | 01:59:39 | 03:27:58 | |
55 | ŁAŻEŃSKI Łukasz | 1346 | ŚLEDZIEJOWICE | M30 | 00:00:04 | 01:59:09 | 03:28:39 | ||
56 | BAJAK Wojciech | 1125 | Ekstraklasa.org | NISKO | M30 | 00:00:16 | 01:54:25 | 03:29:05 | |
57 | TOKARCZYK Tomasz | 1097 | NONE | JAWORZE | M30 | 00:00:34 | 01:58:11 | 03:29:35 | |
58 | DOŁĘGA-KOZIEROWSKI Jan | 1222 | WARSZAWA | M30 | 00:00:08 | 01:59:05 | 03:29:39 | ||
59 | NYCZ Sławomir | 1105 | STRZYŻÓW | M30 | 00:00:08 | 02:02:16 | 03:31:25 | ||
60 | HRAPKOWICZ Marek | 1441 | Czanieckie Makarony | KĘTY | M30 | 00:00:12 | 02:03:01 | 03:31:32 | |
61 | SIMKUS Aidas | 1300 | Wild Souls | VILNIUS | M30 | 00:00:37 | 02:03:15 | 03:32:24 | |
62 | ŻUREK Kazimierz | 1164 | NOWA IWICZNA | M30 | 00:00:09 | 01:58:30 | 03:32:52 | ||
63 | KORZONEK Karol | 2534 | SPRINT Gorzyce | MOTYCZE SZLACHECKIE | M30 | 00:00:19 | 01:57:24 | 03:33:38 | |
64 | CIECKIEWICZ Tomasz | 1227 | CIESZANÓW | M30 | 00:00:16 | 02:04:19 | 03:36:25 | ||
65 | PRZYBYLSKI Paweł | 1203 | AnatomiaBiegania | WROCLAW | M30 | 00:00:16 | 02:06:23 | 03:36:41 | |
66 | KUBIK Tymoteusz | 1204 | KRAŚNIK | M30 | 00:00:17 | 02:06:47 | 03:36:43 | ||
67 | DROZD Grzegorz | 1268 | GLIWICE | M30 | 00:00:28 | 02:06:20 | 03:37:48 | ||
68 | KIEDROWSKI Bartosz | 1059 | Lubię klopsy | POZNAŃ | M30 | 00:00:06 | 02:03:57 | 03:37:52 | |
69 | MAGDA Łukasz | 1403 | 3xl | GUZÓW | M30 | 00:00:31 | 02:03:51 | 03:38:28 | |
70 | FORTAK Rafał | 1265 | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:23 | 01:58:13 | 03:38:39 | ||
71 | PÓŁGĘSEK Bartosz | 1259 | Harpagan Runners | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:46 | 02:05:52 | 03:42:48 | |
72 | CZYCZ Mateusz | 1174 | Carpathian Runners | RZESZÓW | M30 | 00:00:07 | 02:00:55 | 03:43:11 | |
73 | PIECHOWIAK Mateusz | 1006 | Z górki i pod górkę | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:03 | 02:02:47 | 03:43:49 | |
74 | SIENKIEL Bartłomiej | 1157 | Bełżyce i okolice biegaja | BEŁŻYCE | M30 | 00:00:47 | 02:10:21 | 03:45:24 | |
75 | SZCZECH Łukasz | 1147 | BraciakiSquad | WARSZAWA | M30 | 00:00:43 | 02:09:10 | 03:45:27 | |
76 | LOSKA Tomasz | 2882 | #zaliniametyteam | ŁAZISKA GÓRNE | M30 | 00:00:18 | 02:10:44 | 03:46:31 | |
77 | RZESZOTARSKI Tomasz | 1447 | KtórędyNadMorskieOko | KONIN | M30 | 00:00:14 | 02:11:52 | 03:47:04 | |
78 | SEROCZYŃSKI Piotr | 1237 | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:40 | 02:05:50 | 03:48:23 | ||
79 | DZIEDZIC Andrzej | 1342 | Road to Ultra | BANSKA NIZNA | M30 | 00:00:06 | 01:45:48 | 03:48:42 | |
80 | KONIECKIEWICZ Adam | 1149 | Slow Jogging Siedlce | SIEDLCE | M30 | 00:00:13 | 02:00:28 | 03:49:11 | |
81 | FLEJSZAR Marcin | 1039 | GDYNIA | M30 | 00:00:30 | 02:11:52 | 03:50:55 | ||
82 | GALEWSKI Adrian | 1233 | WARSZAWA | M30 | 00:00:28 | 02:07:08 | 03:51:09 | ||
83 | SALIŃSKI Bartosz | 1169 | AugusTeam | KATOWICE | M30 | 00:00:00 | 02:10:15 | 03:52:25 | |
84 | MIZGAŁA Łukasz | 1084 | Stowarzyszenie Sportowe Słońca Jury | OLSZTYN | M30 | 00:00:22 | 02:10:05 | 03:52:26 | |
85 | CIRILLO Saverio | 1411 | KRAKÒW | M30 | 00:00:37 | 02:10:58 | 03:52:44 | ||
86 | KRAWIEC Dominik | 1245 | KROSNO | M30 | 00:00:13 | 02:13:41 | 03:54:03 | ||
87 | TROJNAR Daniel | 1089 | LUBLIN | M30 | 00:00:17 | 02:10:45 | 03:54:04 | ||
88 | WIDŁAK Krzysztof | 1066 | Biegam bez klubu | WARSZAWA | M30 | 00:00:25 | 02:10:26 | 03:54:42 | |
89 | RZĘDZIAN Marcin | 1038 | WITANIÓW | M30 | 00:00:26 | 02:10:56 | 03:54:55 | ||
90 | PRZESMYCKI Krzysztof | 1374 | LUBLIN | M30 | 00:00:39 | 02:10:59 | 03:55:25 | ||
91 | BARANOWSKI Szymon | 1096 | NOWY TOMYŚL | M30 | 00:00:20 | 02:10:46 | 03:55:26 | ||
92 | GINTER Grzegorz | 1401 | AZS Collegium Medicum UJ | KRAKÓW | M30 | 00:00:07 | 02:15:20 | 03:56:29 | |
93 | BAKIERA Kamil | 1022 | TURKA | M30 | 00:00:21 | 02:12:34 | 03:57:09 | ||
94 | ROSŁON Cezary | 2165 | RADZYMIN | M30 | 00:00:42 | 02:08:31 | 03:57:38 | ||
95 | BACZUK Jakub | 1045 | WARSZAWA | M30 | 00:00:18 | 02:15:39 | 03:58:41 | ||
96 | ORIOLAS Edgaras | 1299 | VILNIUS | M30 | 00:00:15 | 02:16:08 | 04:00:30 | ||
97 | AVERIN Pavel | 1150 | WARSZAWA | M30 | 00:00:43 | 01:58:27 | 04:00:42 | ||
98 | DULIBAN Tomasz | 1148 | Biegaj z Ursusem | WARSZAWA | M30 | 00:00:43 | 01:56:55 | 04:00:42 | |
99 | DOBRUT Krzysztof | 1419 | MIG Ślimaki | KRAKÓW | M30 | 00:00:24 | 02:14:55 | 04:00:46 | |
100 | MAZUR Tomasz | 1339 | Fartlek GO | GORZYCE | M30 | 00:00:19 | 02:02:36 | 04:01:20 | |
101 | SZCZEPANIAK Michał | 1124 | KRAKÓW | M30 | 00:00:23 | 02:11:22 | 04:02:33 | ||
102 | MITIS Marek | 1271 | KRAKÓW | M30 | 00:00:11 | 02:23:08 | 04:03:01 | ||
103 | CZAJKOWSKI Krzysztof | 1090 | Naprzód Młociny | BIAŁYSTOK | M30 | 00:00:10 | 02:12:44 | 04:03:22 | |
104 | GARCZYK Przemysław | 1077 | KB Galopujące Ślimaki | KOZIEGŁOWY | M30 | 00:00:09 | 02:15:05 | 04:06:18 | |
105 | WOJCIECHOWSKI Tadeusz | 1293 | LULINEK | LULINEK | M30 | 00:00:49 | 02:19:44 | 04:07:43 | |
106 | BEDNAREK Remigiusz | 1160 | STG Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:11 | 02:11:23 | 04:09:31 | |
107 | WÓJCIK Bernard | 1430 | tętno pulsu | KRAKÓW | M30 | 00:00:20 | 02:20:04 | 04:12:07 | |
108 | LUDWIAK Michal | 1337 | T-Mobile Sport Team | ŻYRARDÓW | M30 | 00:00:35 | 02:27:00 | 04:12:35 | |
109 | CENTNAR Pawel | 1244 | Salos Kraków | KRAKÓW | M30 | 00:00:39 | 02:15:51 | 04:13:13 | |
110 | WOJTUŃ Dawid | 1109 | STAWNICA | M30 | 00:00:44 | 02:16:37 | 04:13:43 | ||
111 | NOWAK Michał | 1047 | Klub Leniwych Biegaczy | BIELSKO-BIAŁA | M30 | 00:00:32 | 02:20:01 | 04:14:10 | |
112 | ZAJDEL Szczepan | 1106 | SWARZĘDZ | M30 | 00:00:38 | 02:21:31 | 04:15:14 | ||
113 | LESZCZYNSKI Bartlomiej | 1098 | Lasy Wawerskie | WARSZAWA | M30 | 00:00:11 | 02:20:48 | 04:16:07 | |
114 | JELEŃ Bartłomiej | 1029 | PĘDZĄCY JELEŃ | NIEPOŁOMICE | M30 | 00:00:19 | 02:17:24 | 04:17:00 | |
115 | KULA Damian | 1040 | SKPB Katowice | JAWORZNO | M30 | 00:00:32 | 02:20:01 | 04:17:16 | |
116 | NAMACZYŃSKI-KAPAŁA Brunon | 1239 | KRAKÓW | M30 | 00:00:37 | 02:19:03 | 04:19:01 | ||
117 | ZAWADA Damian | 1370 | LIDZBARK WARMINSKI | M30 | 00:00:33 | 02:24:48 | 04:20:06 | ||
118 | MATYSIAK Jakub | 1141 | STG Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:16 | 02:24:31 | 04:21:32 | |
119 | ZASADNI Andrzej | 1088 | SZLACHTOWA | M30 | 00:00:12 | 02:25:11 | 04:23:33 | ||
120 | STACHURSKI Paweł | 1050 | Królowie Życia | KIEŁCZÓW | M30 | 00:00:45 | 02:24:04 | 04:25:33 | |
121 | ZAWADZKI Piotr | 1042 | WARSZAWA | M30 | 00:00:14 | 02:25:28 | 04:27:14 | ||
122 | ISKIERKO Michał | 1143 | Tridea | ŁOMIANKI | M30 | 00:00:04 | 02:19:53 | 04:27:56 | |
123 | SZLACHCIC Tomasz | 1429 | Tętno Pulsu | NOWY SĄCZ | M30 | 00:00:23 | 02:27:46 | 04:28:20 | |
124 | SEROCZYNSKI Marek | 1240 | WARSZAWA | M30 | 00:00:38 | 02:28:20 | 04:31:51 | ||
125 | KRYJAK Tomasz | 1194 | KRAKÓW | M30 | 00:00:44 | 02:38:05 | 04:33:16 | ||
126 | LARWA Paweł | 1079 | WARSZAWA, POW. WARSZAWA | M30 | 00:00:19 | 02:28:47 | 04:38:58 | ||
127 | WYCECH Paweł | 1198 | WARSZAWA | M30 | 00:00:39 | 02:37:04 | 04:45:43 | ||
128 | STUDZIŃSKI Dawid | 1303 | POZNAŃ | M30 | 00:00:20 | 02:34:57 | 04:47:01 | ||
129 | ROGÓZ Michał | 1331 | Tętno Pulsu | KRAKÓW | M30 | 00:00:23 | 02:27:46 | 04:48:36 | |
130 | GAŁKOWSKI Marcin | 1275 | Lumberjacks Cross Garage | KOSZALIN | M30 | 00:00:16 | 02:39:09 | 04:51:52 | |
131 | LUBSZCZYK Adrian | 1348 | ŻORY | M30 | 00:00:40 | 02:35:36 | 04:57:54 | ||
132 | JASIŃSKI Jarosław | 1076 | Słońca Jury | OLSZTYN | M30 | 00:00:23 | 02:43:08 | 05:04:58 | |
133 | SREBRO Przemysław | 1389 | SIETAR | TARNÓW | M30 | 00:00:32 | 02:49:28 | 05:08:51 | |
134 | BOCIĄGA Andrzej | 1316 | CZĘSTOCHOWA | M30 | 00:00:34 | 02:53:43 | 05:17:51 | ||
135 | WRÓBLEWSKI Borys | 1087 | WARSZAWA | M30 | 00:00:15 | 02:37:23 | 05:19:25 | ||
136 | RYMON-LIPIŃSKI Robert | 1153 | Lubię Chruściki | PIŁA | M30 | 00:00:44 | 02:50:08 | 05:25:48 | |
137 | JANEK Piotr | 1308 | POZNAŃ | M30 | 00:00:38 | 02:57:41 | 05:30:56 | ||
138 | BUROKAS Tomas | 1382 | Wild Souls | VILNIUS | M30 | 00:00:38 | 02:37:21 | 06:48:02 | |
Przekroczony limit czasu: 08:00:00 | |||||||||
139 | SITKO Tomasz | 1376 | Fundacja RaknRoll | BRZESKO | M30 | 00:00:51 | 04:03:36 | 07:34:12 | |
140 | ŻŁOBIŃSKI Tomasz | 1423 | 42k Pro Team | TYCHY | M30 | 00:00:00 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
ŚLIWA Arkadiusz | 1297 | . | KRYNICA - ZDRÓJ | M30 | DNF | 02:00:28 DNF | DNF | ||
WALKOSZ Mateusz | 1452 | #sobasteam | SZAFLARY | M30 | DNF | 01:36:30 DNF | DNF |
Znaleziono 142 wynik(ów)