Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2024-04-20 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 33.4 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 696 |
Wystartowało : | 635 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 633 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Schronisko na Przehybie 14.5km | Schronisko pod Durbaszką 25.2km | 33km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TASSANI-PRELL Stephan | 1919 | SC Ainring | AINRING | M50 | 00:00:03 | 01:34:09 | 02:36:15 | 03:21:28 | |
2 | WALASIK Jaroslaw | 1417 | JAWORZNO | M50 | 00:00:08 | 01:49:42 | 02:58:24 | 03:48:07 | ||
3 | SOSNOWSKI Roman | 1398 | Lacho Team | KRAKÓW | M50 | 00:00:24 | 01:55:43 | 03:16:35 | 04:07:54 | |
4 | SZYMKIEWICZ Robert | 1912 | Międzyrzeckie Gazele | MIĘDZYRZECZ | M50 | 00:00:00 | 02:00:18 | 03:12:18 | 04:08:08 | |
5 | PRUTA Rafał | 1382 | Fatboys sprint | WARSZAWA | M50 | 00:00:24 | 01:59:46 | 03:16:11 | 04:15:52 | |
6 | FRĄCKOWIAK Krzysztof | 1321 | . | WROCŁAW | M50 | 00:00:42 | 02:09:33 | 03:26:32 | 04:24:49 | |
7 | WELKIER Marcin | 1937 | WARSZAWA | M50 | 00:00:23 | 02:03:00 | 03:30:37 | 04:28:55 | ||
8 | BEDNARZ Sebastian | 1456 | OTM.b | OTMUCHÓW | M50 | 00:00:12 | 02:00:11 | 03:19:52 | 04:29:11 | |
9 | NIGIEL Krystian | 4096 | Miraz Race Team | ZABRZE | M50 | 00:00:51 | 02:09:01 | 03:32:56 | 04:36:46 | |
10 | SKRZYPEK Adam | 1865 | MIELEC | M50 | 00:00:37 | 02:05:03 | 03:32:49 | 04:38:01 | ||
11 | KUŁACH Maciej | 3598 | Misia Chata Zakopane | ZAKOPANE | M50 | 00:00:04 | 02:06:43 | 03:35:10 | 04:40:56 | |
12 | LASOTA Arkadiusz | 1665 | SOSNOWIEC | M50 | 00:00:42 | 02:10:14 | 03:41:10 | 04:42:59 | ||
13 | BARANOWSKI Robert | 1450 | WROCŁAW | M50 | 00:00:24 | 02:12:52 | 03:42:07 | 04:45:53 | ||
14 | LIGĘZA Witold | 1672 | SmashingPĄpkins | KRAKÓW | M50 | 00:00:23 | 02:10:18 | 03:37:59 | 04:46:27 | |
15 | NOWAK Jarosław | 1365 | spc | TORUŃ | M50 | 00:00:53 | 02:12:15 | 03:41:49 | 04:50:14 | |
16 | FEDOREK Vojtech | 1527 | Fedorki | KIELCE | M50 | 00:00:30 | 02:08:49 | 03:43:22 | 04:51:39 | |
17 | KRAJCZYŃSKI Jakub | 1648 | PKO Bank Polski | ŁOMIANKI | M50 | 00:00:44 | 02:09:56 | 03:53:06 | 04:54:26 | |
18 | BEŚKA Jacek | 1459 | BRZEG DOLNY | M50 | 00:00:30 | 02:09:08 | 03:43:01 | 04:56:34 | ||
19 | CYBA Piotr | 1502 | Rafki snow&rock | CHORZÓW | M50 | 00:00:43 | 02:10:34 | 03:53:14 | 04:59:46 | |
20 | ZALEWSKI Dariusz | 1971 | Nadaktywni | BIAŁYSTOK | M50 | 00:00:14 | 02:03:47 | 03:47:10 | 05:00:44 | |
21 | ZYGMUNT Paweł | 1987 | GIEDLAROWA | M50 | 00:00:24 | 02:11:19 | 03:51:41 | 05:02:17 | ||
22 | TKACZ Przemysław | 1410 | Przemyski Klub Biegacza | KRAKÓW | M50 | 00:00:46 | 02:23:43 | 03:55:03 | 05:04:16 | |
23 | CHOJNOWSKI Piotr | 1493 | Uwielińskie Charty | UWIELINY | M50 | 00:00:33 | 02:23:10 | 04:03:44 | 05:17:21 | |
24 | PUSZCZYKOWSKI Grzegorz | 1807 | INOWŁÓDZ | M50 | 00:01:00 | 02:19:05 | 04:02:24 | 05:19:19 | ||
25 | ZASADA Tomasz | 1427 | KRAKÓW | M50 | 00:00:35 | 02:23:03 | 04:08:36 | 05:24:40 | ||
26 | SIPIERA Tomasz | 1857 | KRAKÓW | M50 | 00:00:22 | 02:24:26 | 04:06:01 | 05:25:42 | ||
27 | HABIERA Robert | 1559 | WARSZAWA | M50 | 00:00:24 | 02:15:27 | 04:07:34 | 05:26:38 | ||
28 | OSTROWSKI Sławomir | 1752 | Biegający Świdnik | ŚWIDNIK | M50 | 00:00:38 | 02:22:03 | 04:20:20 | 05:36:33 | |
29 | MIELCZAREK Piotr | 1707 | WROCŁAW | M50 | 00:01:09 | 02:33:55 | 04:21:44 | 05:40:18 | ||
30 | NAWROT Waldek | 1728 | J U V E R U N | KRAKÓW | M50 | 00:00:11 | 02:21:57 | 04:16:33 | 05:47:38 | |
31 | WOŻNIAK Mariusz | 1960 | Ultrasy | WARSZAWA | M50 | 00:00:27 | 02:44:17 | 04:31:47 | 05:59:36 | |
32 | PORĘBSKI Zbigniew | 1799 | QUATTRO | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M50 | 00:00:52 | 02:32:27 | 04:34:25 | 05:59:43 | |
33 | JASTRZĘBSKI Rafał | 1596 | KingRunner Ultra Team | WARSZAWA | M50 | 00:00:51 | 02:38:28 | 04:33:35 | 06:01:49 | |
34 | SKRZYPEK Robert | 1864 | BIEGNIJ Z PROSERVICE | PIASECZNO | M50 | 00:00:56 | 02:36:07 | 04:41:24 | 06:02:39 | |
35 | SZYMCZYK Pawel | 1911 | SUCHEDNIÓW | M50 | 00:00:37 | 02:39:08 | 04:46:51 | 06:09:15 | ||
36 | POLAKÓW Sławomir | 1795 | Z górki i pod górkę | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M50 | 00:00:11 | 02:47:25 | 04:47:07 | 06:09:39 | |
37 | CZARNECKI Adam | 1504 | Łomiankowska Grupa Biegowa | ŁOMIANKI | M50 | 00:00:42 | 02:40:22 | 04:47:39 | 06:13:34 | |
38 | LUCHOWSKI Rafał | 1675 | Meta Nadarzyn / Spartanie Dzieciom | NADARZYN | M50 | 00:01:03 | 02:31:58 | 04:47:31 | 06:13:57 | |
39 | MICIAK Wojciech | 1705 | Niepołomice biegają | WIELICZKA | M50 | 00:00:35 | 02:37:33 | 04:54:39 | 06:24:12 | |
40 | ŁOKAS Andrzej | 1995 | BĘDZIN | M50 | 00:00:58 | 02:55:54 | 05:01:36 | 06:30:37 | ||
41 | CERAN Artur | 1487 | WARSZAWA | M50 | 00:01:06 | 02:45:52 | 05:06:51 | 06:33:39 | ||
42 | HAWLENA Marcin | 1324 | Lubię Burpees'y | SOSNOWIEC | M50 | 00:00:17 | 03:08:55 | 05:26:45 | 07:15:14 | |
43 | ZIĘBA Zbigniew | 1428 | META NADARZYN | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | 02:47:47 | 05:18:32 | 07:38:28 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||
KOPACZ Piotr | 1630 | Perfex | RADOMYŚL WIELKI | M50 | DNF | 02:27:08 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 44 wynik(ów)