Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2023-04-22 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 33.8 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 482 |
Wystartowało : | 429 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 424 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Premia Górska - OPEN | Premia Górska - Kobiety | Premia Górska - Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Schronisko na Przehybie 14.7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TOMASIAK Natalia | 1002 | Salomon Suunto Team | KRYNICA-ZDRÓJ | K30 | 00:00:03 | 01:32:44 | |
2 | BEDNARCZYK Magdalena | 1236 | Strzegomska Dwunastka | STRZEGOM | K30 | 00:00:03 | 01:37:20 | |
3 | KURUC Maria | 1435 | Stajniak Team | ŁAPSZANKA | K20 | 00:00:10 | 01:43:08 | |
4 | STAL Katarzyna | 1064 | Ks Staszewscy | WARSZAWA | K40 | 00:00:25 | 01:46:14 | |
5 | KLAPPHOLZ Adriana | 1455 | Biegiem przez Chybie | CIESZYN | K50 | 00:00:04 | 01:49:43 | |
6 | DEJNECKA Martyna | 1336 | LUBARTÓW | K30 | 00:00:07 | 01:49:44 | ||
7 | MOSIOŁEK Monika | 1054 | Naprzód MłocinyBiegnę,żeby Bartek mógł biegać | SKARŻYSKO-KAMIENNA | K30 | 00:00:05 | 01:50:37 | |
8 | CIECIOROWSKA Aleksandra | 1407 | OFF-ROAD RUNNERS | KOŃSKIE | K20 | 00:00:02 | 01:51:13 | |
9 | GNIEWEK Justyna | 1394 | RZESZÓW | K30 | 00:00:06 | 01:51:16 | ||
10 | BRZOZOWSKA Joanna | 1417 | Team Elita z Nizin | WARSZAWA | K30 | 00:00:12 | 01:52:35 | |
11 | REDKIEWICZ Agnieszka | 1427 | Black Hat Team | WARSZAWA | K40 | 00:00:17 | 01:54:18 | |
12 | CIEŚLIŃSKA Karolina | 1132 | STG WARSZAWA | WARSZAWA | K30 | 00:00:11 | 01:54:54 | |
13 | HAJDA Justyna | 1380 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | RADZIONKÓW | K20 | 00:00:04 | 01:55:38 | |
14 | SKOCZYLAS Karolina | 1034 | Stay Insane | Skoczyliwlasy | ŚWIDNIK | K30 | 00:00:03 | 01:59:01 | |
15 | ŻAK Barbara | 2164 | Jura Team | PRZEGINIA | K40 | 00:00:06 | 02:00:35 | |
16 | HARASIMOWICZ Aleksandra | 1256 | Przedwojewski Team | WARSZAWA | K30 | 00:00:05 | 02:01:22 | |
17 | POTAPOWICZ Gabriela | 1235 | KATOWICE | K30 | 00:00:27 | 02:01:33 | ||
18 | KOZERA Katarzyna | 1023 | BUSHIDO | WARSZAWA | K30 | 00:00:05 | 02:02:59 | |
19 | HENDEL Magda | 1413 | AZS AWF Kraków Masters | SZCZAWNICA | K20 | 00:00:08 | 02:03:36 | |
20 | RACHWALSKA Oliwia | 1224 | SIEDLEC | K30 | 00:00:29 | 02:03:54 | ||
21 | PIĘTKA Marta | 1360 | WARSZAWA | K40 | 00:00:05 | 02:04:53 | ||
22 | KOWALSKA Agnieszka | 1266 | KRAKÓW | K20 | 00:00:12 | 02:04:58 | ||
23 | URBAN Iwona | 1379 | 42k Pro Team | TYCHY | K40 | 00:00:03 | 02:07:15 | |
24 | JĘDRASZEK Alicja | 1305 | Trail Is Our Way | PABIANICE | K40 | 00:00:28 | 02:07:42 | |
25 | LASZCZYK Anna | 1408 | WARSZAWA | K30 | 00:00:30 | 02:08:25 | ||
26 | VAIČAITYTĖ Raimonda | 1358 | Wild Souls | VILNIUS | K30 | 00:00:15 | 02:08:56 | |
27 | WASIEWICZ Jolanta | 2163 | WARSZAWA | K30 | 00:00:13 | 02:09:29 | ||
28 | PARA Aleksandra | 1243 | Podium | RZESZÓW | K30 | 00:00:33 | 02:09:32 | |
29 | ULIKOWSKA Martyna | 1043 | Załoga Górska | GOŚCINO | K30 | 00:00:12 | 02:10:01 | |
30 | SURLAS Izabela | 1292 | Przedwojewski Team | WROCŁAW | K30 | 00:00:07 | 02:10:35 | |
31 | ŚWIERC Barbara | 1330 | MarcinSwiercTEAM | KRAKÓW | K30 | 00:00:12 | 02:10:46 | |
32 | PELCZAR Joanna | 1444 | Trail is our way team | ODRZYKOŃ | K30 | 00:00:11 | 02:11:08 | |
33 | GRZELAK Anna | 1162 | Marmurowe Dziki | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:17 | 02:11:08 | |
34 | DROSIO Klaudia | 2235 | Kaszanki | WARSZAWA | K30 | 00:00:13 | 02:11:23 | |
35 | NIEMASZ Aleksandra | 1395 | 100lejka | KRYNICA ZDRÓJ | K30 | 00:00:30 | 02:11:28 | |
36 | GONCERZEWICZ Anna | 1421 | Asics FrontRunner/Stare Babice Biegają | KWIRYNÓW | K40 | 00:00:24 | 02:12:12 | |
37 | JASEK Zofia | 1091 | TWARDORZECZKA | K30 | 00:00:34 | 02:12:24 | ||
38 | PAUZAITE Juste | 1286 | Wild Souls | VILNIUS | K20 | 00:00:38 | 02:12:56 | |
39 | ŁĄCZ Małgorzata | 1258 | . | MIELEC | K40 | 00:00:28 | 02:13:05 | |
40 | BOJUR Renata | 1298 | CZĘSTOCHOWA | K50 | 00:00:08 | 02:14:39 | ||
41 | PENCONEK Agata | 1020 | WARSZAWA | K30 | 00:00:15 | 02:15:30 | ||
42 | BRZESKA Agata | 1208 | Łomiankowska Grupa Biegowa | ŁOMIANKI | K40 | 00:00:34 | 02:15:46 | |
43 | KUNA Aleksandra | 1355 | WARSZAWA | K30 | 00:00:21 | 02:16:51 | ||
44 | WEGNER Patrycja | 1007 | POZNAŃ | K30 | 00:00:10 | 02:17:58 | ||
45 | ZACHWIEJA Katarzyna | 1368 | KRAKÓW | K50 | 00:00:38 | 02:18:01 | ||
46 | WIĘSEK Natalia | 1329 | KOSZALIN | K30 | 00:00:16 | 02:19:05 | ||
47 | MAKÓWKA Justyna | 2166 | KRAKÓW | K30 | 00:00:21 | 02:19:27 | ||
48 | CHMIELAK Agata | 1409 | GRODZISK MAZOWIECKI | K30 | 00:00:29 | 02:19:47 | ||
49 | SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA Aleksandra | 1107 | Tridea Team | KOLECZKOWO | K30 | 00:00:04 | 02:19:51 | |
50 | KRAWCZYK-DANAK Marta | 1234 | KOSTRZYN NAD ODRA | K40 | 00:00:17 | 02:20:20 | ||
51 | MARCINKOWSKA Martyna | 1436 | TYCHY | K30 | 00:00:29 | 02:20:47 | ||
52 | WICINSKA-REUS Dominika | 1391 | PGE Obrót Run | ŁÓDŹ | K40 | 00:00:26 | 02:22:21 | |
53 | WRONA Kamila | 1343 | LUBLIN | K20 | 00:00:13 | 02:22:36 | ||
54 | KURAS Olga | 1200 | NUNEK SPITFIRE | KRAKÓW | K30 | 00:00:27 | 02:23:39 | |
55 | GŁADYSZ Jadwiga | 1102 | AdRhA | MIELEC | K60 | 00:00:18 | 02:23:52 | |
56 | BIEL Kinga | 1288 | STARY SĄCZ | K30 | 00:00:23 | 02:23:57 | ||
57 | WÓJCICKA Agnieszka | 1133 | Łęczna Biega | ŁĘCZNA | K40 | 00:00:20 | 02:25:46 | |
58 | PASTUSZAK Ewa | 1424 | Łęczna Biega | ŁĘCZNA | K40 | 00:00:21 | 02:25:46 | |
59 | KOŁODZIEJCZYK Marta | 1003 | Łęczna Biega | ŁĘCZNA | K40 | 00:00:20 | 02:25:47 | |
60 | ZIAJKO Zuza | 1340 | WARSZAWA | K40 | 00:00:19 | 02:26:49 | ||
61 | BUJNOWSKA Eliza | 1250 | WARSZAWA | K40 | 00:00:18 | 02:26:51 | ||
62 | RADZIWANOWSKI Agata | 1402 | ŁOBEZ | K40 | 00:00:05 | 02:26:57 | ||
63 | BARANYI Zsuzsi | 1306 | Zsuzs Running Team | PÉCS | K30 | 00:00:15 | 02:27:15 | |
64 | OTRĘBA-SZKLARCZYK Agnieszka | 1078 | FuRBS | KRAKÓW | K30 | 00:00:33 | 02:27:34 | |
65 | SZCZOTKA Katarzyna | 1095 | NOWY TOMYŚL | K20 | 00:00:20 | 02:28:06 | ||
66 | JĘDRZEJCZYK Agnieszka | 1995 | WARSZAWA | K50 | 00:00:26 | 02:28:36 | ||
67 | SZUSZKIEWICZ Marzena | 1154 | WARSZAWA | K50 | 00:00:24 | 02:29:27 | ||
68 | GLINKA Agnieszka | 1302 | Bravehearts Legionowo | LEGIONOWO | K40 | 00:00:25 | 02:29:28 | |
69 | PĘCIAK Katarzyna | 2532 | KRAKÓW | K30 | 00:00:28 | 02:29:58 | ||
70 | MICHALCZYK Anna | 1202 | Naprzód Młociny | WARSZAWA | K40 | 00:00:11 | 02:30:18 | |
71 | HOLIK Iwona | 1399 | GGB | BIECZ | K40 | 00:00:19 | 02:31:02 | |
72 | ZAJĄC Aga | 1253 | 77CATS_Ultra | JÓZEFOSŁAW | K40 | 00:00:19 | 02:31:06 | |
73 | ZAJĄC Anna | 1123 | GLIWICE | K40 | 00:00:26 | 02:31:09 | ||
74 | NAWROCKA Natalia | 1031 | PUSZCZYKOWO | K30 | 00:00:27 | 02:31:17 | ||
75 | KUTYŁA Agnieszka | 1345 | Niepołomice Biegają | NIEPOŁOMICE | K50 | 00:00:40 | 02:31:18 | |
76 | SZCZEŚNIAK Agnieszka | 1420 | SB SOBOLE | WARSZAWA | K40 | 00:00:05 | 02:31:37 | |
77 | ŻYLIŃSKA Urszula | 1207 | WARSZAWA | K50 | 00:00:30 | 02:31:41 | ||
78 | CHOMA Grażyna | 1168 | PędząceLeniwce | REPKI | K40 | 00:00:35 | 02:31:49 | |
79 | FABISIAK Ewa | 1321 | Rozbiegany Sulejówek | SULEJÓWEK | K50 | 00:00:18 | 02:32:23 | |
80 | RADŁOWSKA Mariola | 1012 | #proseccoteam | MICHAŁOWICE | K30 | 00:00:26 | 02:32:40 | |
81 | ADAMCZAK Hanna | 1171 | KB Supermaratończyk Kalisz | BRZEG | K30 | 00:00:26 | 02:32:41 | |
82 | SZYDŁOWSKA Agata | 1216 | 2rowery.com.pl | KRAKÓW | K40 | 00:00:38 | 02:33:52 | |
83 | MARONKA Agnieszka | 2369 | KRAKÓW | K50 | 00:00:04 | 02:34:30 | ||
84 | SZALEWICZ Ewa | 1184 | Łomiankowska Grupa Biegowa | ŁOMIANKI | K40 | 00:00:34 | 02:36:20 | |
85 | CIEPLIŃSKA Wioletta | 1025 | Naprzód Młociny | WARSZAWA | K50 | 00:00:30 | 02:36:22 | |
86 | ZDUNEK Małgorzata | 1119 | #NoLimits | LUBLIN | K40 | 00:00:32 | 02:36:33 | |
87 | KADZIDŁOWSKA Aleksandra | 1290 | ŁÓDŹ | K40 | 00:00:12 | 02:36:56 | ||
88 | BALCERZAK Krysia | 1277 | Droga Do Ultra / Szakale Bałut Łódź | ŁÓDŹ | K40 | 00:00:12 | 02:37:12 | |
89 | GZULA Beata | 1094 | Team Parszczyńskich | WARSZAWA | K50 | 00:00:14 | 02:37:52 | |
90 | BACZA Agnieszka | 1128 | Łęczna Biega | ŁĘCZNA | K30 | 00:00:21 | 02:38:13 | |
91 | SIKORSKA Izabela | 1021 | Międzyrzeckie Gazele | MIĘDZYRZECZ | K40 | 00:00:33 | 02:38:15 | |
92 | MILCZAREK Marta | 1129 | GRÓJEC | K30 | 00:00:43 | 02:38:16 | ||
93 | BIENIAS Joanna | 1103 | Międzyrzeckie Gazele | MIĘDZYRZECZ | K40 | 00:00:32 | 02:38:17 | |
93 | GANDECKA Beata | 1072 | Międzyrzeckie Gazele | MIĘDZYRZECZ | K40 | 00:00:31 | 02:39:26 | |
95 | BREMER Helena | 1197 | WARSZAWA | K30 | 00:00:35 | 02:40:19 | ||
96 | CIEŚLAK Aleksandra | 1189 | SKPG Kraków | KRAKÓW | K20 | 00:00:36 | 02:40:20 | |
97 | TARGOSZ Justyna | 1152 | UNICORN BB | BIELSKO-BIAŁA | K30 | 00:00:09 | 02:40:58 | |
98 | STARZYŃSKA Marta | 1060 | Perfect Runner Lublin | LUBLIN | K50 | 00:00:28 | 02:41:03 | |
99 | ZWIERZCHOWSKA Katarzyna | 1398 | WARSZAWA | K40 | 00:00:25 | 02:42:31 | ||
100 | JODKO Magda | 1301 | GRUDZIĄDZ | K50 | 00:00:18 | 02:46:20 | ||
101 | KSIĄŻEK Danuta | 1113 | RUDA ŚLĄSKA | K40 | 00:00:35 | 02:46:32 | ||
Przekroczony limit czasu: 08:00:00 | ||||||||
102 | ZALESKA Aneta | 1179 | Łomiankowska Grupa Biegowa | ŁOMIANKI | K40 | 00:00:34 | 02:49:51 | |
103 | HETEL Beata | 1445 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:32 | 02:50:07 | ||
104 | ZUWAŁA Anna | 1009 | RAGNAR TEAM | SOSNOWIEC | K40 | 00:00:10 | 02:50:27 | |
105 | GREC Klaudia | 1440 | Husaria Race Team | WARSZAWA | K30 | 00:00:30 | 02:50:29 | |
106 | SULIGA Wioletta | 1172 | AugusTeam | SOSNOWIEC | K40 | 00:00:08 | 02:51:15 | |
107 | MALEC Basia | 1032 | Sparta Lublin | LUBLIN | K60 | 00:00:14 | 02:51:37 | |
108 | WOROSZYŁO Monika | 1229 | RYKOWISKO | PŁOCK | K40 | 00:00:27 | 02:52:16 | |
109 | SPRINGER Marta | 1314 | Night Runners | POZNAŃ | K30 | 00:00:29 | 02:54:22 | |
110 | KRÓL Natalia | 1285 | Kitowcy | TARNÓW | K20 | 00:00:18 | 02:55:09 | |
111 | ZYGMUNT Monika | 1191 | GIEDLAROWA | K50 | 00:00:32 | 02:56:11 | ||
112 | FRAIS-LIGAJ Agnieszka | 1264 | NoLimits | LUBLIN | K50 | 00:00:32 | 02:56:11 | |
113 | WARDA Agnieszka | 1028 | Sparta Lublin | LUBLIN | K40 | 00:00:14 | 02:59:49 | |
114 | RÓŻAŃSKA Renata | 1017 | WARSZAWA | K40 | 00:00:06 | 02:59:51 | ||
115 | DOMINIAK-LESZCZYŃSKA Elżbieta | 1118 | LASY WAWERSKIE | WARSZAWA | K60 | 00:00:13 | 03:00:09 | |
116 | LEWANDOWSKA Monika | 1035 | WARSZAWA | K40 | 00:00:07 | 03:00:17 | ||
117 | SZWARC Anna | 1255 | WARSZAWA | K40 | 00:00:07 | 03:00:17 | ||
118 | DROSIO Katarzyna | 1037 | WARSZAWA | K40 | 00:00:25 | 03:02:28 | ||
119 | KONCA Beata | 1351 | KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA | OŻARÓW MAZOWIECKI | K40 | 00:00:32 | 03:04:14 | |
120 | BIAŁOKOS Anna | 1428 | WARSZAWA | K40 | 00:00:37 | 03:09:52 | ||
121 | KAPAŁKA Bożena | 1041 | Gromnik Run Team | GROMNIK | K50 | 00:00:34 | 03:10:39 | |
122 | WIEDRO Małgorzata | 1356 | wkurw-team/Biegnę ,żeby Bartek mógł biegać | ZAGNAŃSK | K40 | 00:00:08 | 03:16:43 | |
123 | BŁASZCZYK Magdalena | 1378 | Kuźnia Triathlonu | WARSZAWA | K30 | 00:00:28 | 03:28:40 | |
124 | HALSKA Ania | 1323 | Anna Halska Coaching | CIESZYN | K30 | 00:00:03 |
Znaleziono 124 wynik(ów)