Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2023-04-22 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 33.8 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 482 |
Wystartowało : | 429 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 424 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Premia Górska - OPEN | Premia Górska - Kobiety | Premia Górska - Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Schronisko na Przehybie 14.7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAREK Dariusz | 1001 | KRAKÓW | M30 | 00:00:01 | 01:20:46 | ||
2 | BIERNAWSKI Piotr | 1443 | Retired Bastards | NOWY TARG | M40 | 00:00:02 | 01:20:46 | |
3 | HARRIS Douglas | 1196 | Truda Boys 91 | KRAKÓW | M30 | 00:00:01 | 01:24:59 | |
4 | PORADA Kacper | 1457 | PODIUM | ŁUKAWIEC | M20 | 00:00:01 | 01:25:03 | |
5 | KOREK Michał | 1426 | MarcinŚwiercTEAM | SOSNOWIEC | M40 | 00:00:01 | 01:25:48 | |
6 | JURA Rafał | 2161 | KMP Kraków | KOZY | M30 | 00:00:01 | 01:26:30 | |
7 | FICOŃ Szymon | 1210 | SopoTrail | SOPOTNIA WIELKA | M20 | 00:00:02 | 01:26:35 | |
8 | TESLUK Kuba | 1328 | ŻORY | M30 | 00:00:01 | 01:27:07 | ||
9 | ORZEŁ Michał | 102 | M40 | 00:00:06 | 01:28:20 | |||
10 | FICOŃ Łukasz | 1211 | SopoTrail | SOPOTNIA WIELKA | M20 | 00:00:02 | 01:28:24 | |
11 | GRUND Marek | 1377 | Mafia TEAM Lubliniec | STRZEBIŃ | M30 | 00:00:01 | 01:28:47 | |
12 | BOCZAR Bartłomiej | 1221 | ORNONTOWICE | M20 | 00:00:03 | 01:28:50 | ||
13 | DUDZIK Łukasz | 2538 | Góral biega | KAMIENICA | M30 | 00:00:02 | 01:28:55 | |
14 | FLOREK Sebastian | 1341 | Przehyba Trail | PTASZKOWA | M30 | 00:00:02 | 01:29:37 | |
15 | SZAFRANEK Paweł | 1396 | Stańczak Team | USTROŃ | M30 | 00:00:04 | 01:32:38 | |
16 | WYSOKIŃSKI Konrad | 1180 | Mesmerik Runners / Barunowce | PIASECZNO | M40 | 00:00:02 | 01:32:41 | |
17 | WASIEWICZ Adam | 1104 | Nie mój cyrk, moje Małpy | WARSZAWA | M40 | 00:00:11 | 01:32:45 | |
18 | PIĘKNIK Patryk | 1406 | Trail is our way | RZESZÓW | M30 | 00:00:02 | 01:32:47 | |
19 | PIĄTEK Mateusz | 1158 | RMT Team | KATOWICE | M30 | 00:00:02 | 01:33:49 | |
20 | BARAN Piotr | 1373 | Trail Is Our Way | NOWY SĄCZ | M40 | 00:00:02 | 01:33:49 | |
21 | DYBIŻBAŃSKI Wojciech | 1011 | T&D Team | POLICE | M30 | 00:00:06 | 01:33:49 | |
22 | ZIECINA Mateusz | 1048 | BRZESZCZE | M30 | 00:00:04 | 01:33:54 | ||
23 | ŁOZA Mateusz | 1450 | Zwiedzanie przez bieganie | WIELICZKA | M30 | 00:00:04 | 01:33:55 | |
24 | ŁASKI Tomasz | 1131 | PtasieRadioBrzozów | BRZOZÓW | M30 | 00:00:04 | 01:34:06 | |
25 | WŁODARCZYK Jarosław | 1110 | Team Darek Kruczkowski | JELENIA GÓRA | M40 | 00:00:02 | 01:34:11 | |
26 | SKOTNICZNY Michał | 1322 | KRAKÓW | M30 | 00:00:08 | 01:34:17 | ||
27 | KOPCEWICZ Tomasz | 2537 | STAWIGUDA | M30 | 00:00:03 | 01:35:24 | ||
28 | SZEWC Jonasz | 1416 | Mocna Grupa Cezara | ŻERKÓW | M20 | 00:00:06 | 01:37:16 | |
29 | WOJCIECHOWSKI Mateusz | 1117 | Którędy nad Morskie Oko? | POZNAŃ | M30 | 00:00:03 | 01:38:12 | |
30 | CYTAWA Adrian | 1130 | Fizjo - Sport Łęczna 19 Chełmski Batalion Zmechanizowany | ŁĘCZNA | M30 | 00:00:06 | 01:39:05 | |
31 | HAJTO Dominik | 1385 | Stańczak Team | CHYBIE | M30 | 00:00:04 | 01:39:49 | |
32 | WILK Dawid | 1111 | Reshape Runners | ZABRZE | M30 | 00:00:01 | 01:39:54 | |
33 | ANDREYEUSKI Pavel | 1261 | Adidas Runners Warsaw | WARSAW | M30 | 00:00:02 | 01:40:07 | |
34 | WISNIEWSKI Krzysztof | 1415 | Dream Run | WARSZAWA | M40 | 00:00:06 | 01:40:49 | |
35 | BARTKOWIAK Michal | 1069 | Tabata&DrinkTeam | POZNAŃ | M30 | 00:00:06 | 01:40:50 | |
36 | SZLUFIK Bartłomiej | 1400 | Dream Team Wokół Łysej Góry | BIELINY | M30 | 00:00:01 | 01:40:53 | |
37 | RYSULA Konrad | 1332 | Road To Ultra | ZĄB | M20 | 00:00:02 | 01:41:30 | |
38 | WŁODARCZYK Michał | 1422 | EVErRUN | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:09 | 01:41:51 | |
39 | ZAJĄC Stefan | 1405 | BOGOTA | M30 | 00:00:03 | 01:42:11 | ||
40 | KOZA Janusz | 1397 | SOK Z GÓR | ŁĄCKO | M40 | 00:00:09 | 01:42:54 | |
41 | PĘKALA Arkadiusz | 1276 | BRZESZCZE | M30 | 00:00:07 | 01:43:11 | ||
42 | JAKUBOWSKI Zbyszek | 1044 | ŚWIERCZÓW | M40 | 00:00:07 | 01:43:16 | ||
43 | WRÓBLEWSKI Adrian | 1014 | Zgrupka Promobil Team | KOMORNIKI | M30 | 00:00:03 | 01:43:23 | |
44 | RYBARCZYK Kamil | 1186 | Marmurowe dziki | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:12 | 01:43:29 | |
45 | STAŃCZAK Szymon | 1325 | STAŃCZAK TEAM | POGÓRZE | M40 | 00:00:05 | 01:43:30 | |
46 | GRODZKI Sebastian | 1161 | KRAKÓW | M40 | 00:00:05 | 01:43:54 | ||
47 | ZĄBEK Łukasz | 1388 | AW - Szybciej Team | WROCŁAW | M40 | 00:00:04 | 01:43:59 | |
48 | BIENIAS Łukasz | 1309 | BlackHatUltra | DZIERŻONIÓW | M30 | 00:00:14 | 01:45:05 | |
49 | ŁUCKA Artur | 1278 | KRAKÓW | M30 | 00:00:10 | 01:45:08 | ||
50 | KRUPA Roman | 1335 | DZIANISZ | M40 | 00:00:13 | 01:45:10 | ||
51 | WOWER Bartłomiej | 1366 | CSC Adventure Academy | CHORZÓW | M40 | 00:00:03 | 01:45:17 | |
52 | ŻURAWSKI Sławomir | 1005 | BaRUNowce | WARSZAWA | M40 | 00:00:02 | 01:45:20 | |
53 | KLUZ Marcin | 1140 | PRO-RUN Wrocław | WROCŁAW | M30 | 00:00:16 | 01:45:35 | |
54 | WARECKI Radosław | 1217 | Przeworska Grupa Biegowa | PRZEWORSK | M40 | 00:00:17 | 01:45:36 | |
55 | DZIEDZIC Andrzej | 1342 | Road to Ultra | BANSKA NIZNA | M30 | 00:00:06 | 01:45:48 | |
56 | TITTENBRUN Aleksander | 1326 | Niezła Korba | WARSZAWA | M30 | 00:00:05 | 01:46:27 | |
57 | GOLA Daniel | 1263 | GLIWICE | M30 | 00:00:10 | 01:46:31 | ||
58 | BRZUSZKIEWICZ Michał | 1199 | Dream Run | WARSZAWA | M30 | 00:00:09 | 01:46:34 | |
59 | FRYSIAK Artur | 1183 | Wieluń Ultra i nie tylko | WIELUŃ | M50 | 00:00:08 | 01:46:52 | |
60 | SZARAPANOWSKI Marcin | 1142 | Ultra Diabły Team Lubrza | SZCZECIN | M40 | 00:00:13 | 01:47:00 | |
61 | STACHOŃ Radosław | 1291 | Run 4 Fun | BOCHNIA | M30 | 00:00:08 | 01:47:12 | |
62 | JACHYMSKI Krzysztof | 1414 | Vege Runners | WARSZAWA | M30 | 00:00:11 | 01:47:19 | |
63 | BRASSE Krystian | 1273 | KRAKÓW | M30 | 00:00:11 | 01:48:04 | ||
64 | WOŹNIAK Sebastian | 1015 | Inka Team | POZNAŃ | M30 | 00:00:06 | 01:48:14 | |
65 | WINTER Piotr | 1361 | Night Runners | POZNAŃ | M30 | 00:00:07 | 01:49:22 | |
66 | DZIKOWSKI Michal | 1181 | WARSZAWA | M20 | 00:00:04 | 01:49:23 | ||
67 | KARCZ Grzegorz | 1350 | Będuska Brygada Biegowa | MYSZKÓW | M40 | 00:00:05 | 01:50:25 | |
68 | BŁASZCZAK Marek | 1099 | Mocna Grupa Cezara | WROCŁAW | M30 | 00:00:10 | 01:50:40 | |
69 | KNAPIK Przemyslaw | 1279 | HEINEKEN Krakow / Triwise | KRAKÓW | M40 | 00:00:03 | 01:50:42 | |
70 | BUŁAWKA Łukasz | 1313 | KW Kraków | KRAKOW | M30 | 00:00:23 | 01:50:51 | |
71 | FIREK Rafał | 1365 | Brak | KRAKÓW | M40 | 00:00:03 | 01:51:18 | |
72 | PROCHNO Piotr | 1269 | Trail is Our Way | WŁOCŁAWEK | M30 | 00:00:18 | 01:51:50 | |
73 | KOZŁOWSKI Jerzy | 1281 | BRZEG | M30 | 00:00:06 | 01:53:40 | ||
74 | GARLICKI Marek | 1173 | STG Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:54:06 | |
75 | BAJAK Wojciech | 1125 | Ekstraklasa.org | NISKO | M30 | 00:00:16 | 01:54:25 | |
76 | PIEKARCZYK Grzegorz | 1030 | Nowotarski Klub Kolarski | BAŃSKA WYŻNA | M20 | 00:00:27 | 01:54:37 | |
77 | GRUSZCZYŃSKI Stanisław | 1327 | GLIWICE | M30 | 00:00:22 | 01:54:55 | ||
78 | KUCIAK Bartosz | 1100 | KROSNO | M30 | 00:00:00 | 01:56:02 | ||
79 | DULIBAN Tomasz | 1148 | Biegaj z Ursusem | WARSZAWA | M30 | 00:00:43 | 01:56:55 | |
80 | ŚWIERK Przemek | 1209 | Ultra Diabły Team | ŚWIEBODZIN | M40 | 00:00:15 | 01:57:03 | |
81 | NOWIK Kamil | 1215 | Ultra Diabły Team Lubrza | SWIEBODZIN | M40 | 00:00:14 | 01:57:04 | |
82 | RAKOCZY Krzysztof | 1225 | BOCHNIA | M30 | 00:00:29 | 01:57:06 | ||
83 | KORZONEK Karol | 2534 | SPRINT Gorzyce | MOTYCZE SZLACHECKIE | M30 | 00:00:19 | 01:57:24 | |
84 | WOŹNIAK Jakub | 1425 | SPRINT Gorzyce | GORZYCE | M20 | 00:00:16 | 01:57:27 | |
85 | GAJEWSKI Marek | 1439 | WARSZAWA | M30 | 00:00:10 | 01:57:43 | ||
86 | TOKARCZYK Tomasz | 1097 | NONE | JAWORZE | M30 | 00:00:34 | 01:58:11 | |
87 | FORTAK Rafał | 1265 | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:23 | 01:58:13 | ||
88 | PAWELCZYK Krzysztof | 1357 | SobasTeam | KIELCE | M40 | 00:00:17 | 01:58:15 | |
89 | STANISŁAWSKI Michał | 1121 | UKS Free Sports Bielsko-Biała | BIELSKO-BIAŁA | M30 | 00:00:10 | 01:58:19 | |
90 | NIEMCZYK Dominik | 1019 | Euroclear Running Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:08 | 01:58:20 | |
91 | AVERIN Pavel | 1150 | WARSZAWA | M30 | 00:00:43 | 01:58:27 | ||
92 | ŻUREK Kazimierz | 1164 | NOWA IWICZNA | M30 | 00:00:09 | 01:58:30 | ||
93 | GILOWSKI Kamil | 1122 | Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków | BIELSKO-BIAŁA | M30 | 00:00:10 | 01:58:30 | |
94 | ALBRECHT Grzegorz | 1223 | WARSZAWA | M40 | 00:00:09 | 01:58:53 | ||
95 | DOŁĘGA-KOZIEROWSKI Jan | 1222 | WARSZAWA | M30 | 00:00:08 | 01:59:05 | ||
96 | ŁAŻEŃSKI Łukasz | 1346 | ŚLEDZIEJOWICE | M30 | 00:00:04 | 01:59:09 | ||
97 | TWARDOWSKI Bartosz | 1354 | IWIERZYCE | M40 | 00:00:03 | 01:59:17 | ||
98 | STĘSIK Tomasz | 1262 | Wolsztyńska Akademia Biegowa | NOWE TŁOKI | M30 | 00:00:16 | 01:59:26 | |
99 | PIĄTKIEWICZ Łukasz | 1193 | MarcinŚwiercTeam | KRAKÓW | M30 | 00:00:36 | 01:59:39 | |
100 | KRAJEWSKI Marcin | 1185 | WROCŁAW | M30 | 00:00:05 | 01:59:51 | ||
101 | FRĄCKOWIAK Krzysztof | 1115 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | M40 | 00:00:17 | 02:00:05 | |
102 | SZTYLKO Michał | 1112 | WARSZAWA | M40 | 00:00:31 | 02:00:10 | ||
103 | BOSS Oskar | 1448 | Dream Run | WARSZAWA | M20 | 00:00:11 | 02:00:14 | |
104 | MOTYKA Jakub | 1353 | The HOE Company | TRZEBINIA | M30 | 00:00:36 | 02:00:17 | |
105 | MORAWIEC Krzysztof | 1451 | Hunters OCR Team | TARNÓW | M40 | 00:00:35 | 02:00:27 | |
106 | KONIECKIEWICZ Adam | 1149 | Slow Jogging Siedlce | SIEDLCE | M30 | 00:00:13 | 02:00:28 | |
107 | ZBORUCKI Jan | 1071 | Przedwojewski Team | KATOWICE | M40 | 00:00:05 | 02:00:55 | |
108 | CZYCZ Mateusz | 1174 | Carpathian Runners | RZESZÓW | M30 | 00:00:07 | 02:00:55 | |
109 | TRZCINSKI Maciej | 1334 | WARSZAWA | M40 | 00:00:07 | 02:01:05 | ||
110 | MATUSZCZYK Paweł | 1249 | GRYFICE | M50 | 00:00:22 | 02:01:08 | ||
111 | FILAS Witold | 1058 | KRYNICA-ZDRÓJ | M60 | 00:00:05 | 02:01:22 | ||
112 | WIECHETEK Artur | 1136 | STG Warszawa | WARSZAWA | M40 | 00:00:15 | 02:01:29 | |
113 | MAŁKOWSKI Tomasz | 1166 | Grupa Biegowa 65 | GDAŃSK | M50 | 00:00:19 | 02:01:29 | |
114 | COFUR Rafal | 1165 | KRAKOW | M40 | 00:00:13 | 02:01:46 | ||
115 | KANCERSKI Krzysztof | 1333 | ŁÓDZ | M60 | 00:00:23 | 02:01:58 | ||
116 | NYCZ Sławomir | 1105 | STRZYŻÓW | M30 | 00:00:08 | 02:02:16 | ||
117 | MAZUR Tomasz | 1339 | Fartlek GO | GORZYCE | M30 | 00:00:19 | 02:02:36 | |
118 | PIECHOWIAK Mateusz | 1006 | Z górki i pod górkę | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:03 | 02:02:47 | |
119 | HRAPKOWICZ Marek | 1441 | Czanieckie Makarony | KĘTY | M30 | 00:00:12 | 02:03:01 | |
120 | SIMKUS Aidas | 1300 | Wild Souls | VILNIUS | M30 | 00:00:37 | 02:03:15 | |
121 | RYBKOWSKI Hubert | 1226 | KtórędyNadMorskieOko | ŻYCHLIN | M40 | 00:00:14 | 02:03:43 | |
122 | MAGDA Łukasz | 1403 | 3xl | GUZÓW | M30 | 00:00:31 | 02:03:51 | |
123 | KIEDROWSKI Bartosz | 1059 | Lubię klopsy | POZNAŃ | M30 | 00:00:06 | 02:03:57 | |
124 | ZWOLIŃSKI Łukasz | 1432 | WOLA MOSZCZENICKA | M40 | 00:00:08 | 02:04:03 | ||
125 | CIECKIEWICZ Tomasz | 1227 | CIESZANÓW | M30 | 00:00:16 | 02:04:19 | ||
126 | PEC Arkadiusz | 1144 | Naprzód Młociny | WARSZAWA | M50 | 00:00:07 | 02:04:46 | |
127 | SOŁTAN Jan | 1310 | WARSZAWA | M40 | 00:00:15 | 02:05:29 | ||
128 | SEROCZYŃSKI Piotr | 1237 | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:40 | 02:05:50 | ||
129 | PÓŁGĘSEK Bartosz | 1259 | Harpagan Runners | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:46 | 02:05:52 | |
130 | DROZD Grzegorz | 1268 | GLIWICE | M30 | 00:00:28 | 02:06:20 | ||
131 | PRZYBYLSKI Paweł | 1203 | AnatomiaBiegania | WROCLAW | M30 | 00:00:16 | 02:06:23 | |
132 | HOŁUBIEC Paweł | 1188 | Yulo Run Team Siedlce | SIEDLCE | M40 | 00:00:13 | 02:06:36 | |
133 | KUBIK Tymoteusz | 1204 | KRAŚNIK | M30 | 00:00:17 | 02:06:47 | ||
134 | WOJTALA Bartłomiej | 1246 | Uwaga na Dziada | KRAKÓW | M40 | 00:00:21 | 02:07:04 | |
135 | KAŹMIERCZAK Krzysztof | 1431 | MOSZCZENICA | M40 | 00:00:08 | 02:07:05 | ||
136 | GALEWSKI Adrian | 1233 | WARSZAWA | M30 | 00:00:28 | 02:07:08 | ||
137 | GRABOWSKI Bartłomiej | 166 | KL Ziemia Kłodzka | WARSZAWA | M40 | 00:00:34 | 02:08:15 | |
138 | MICHALAK Jacek | 1352 | OVIME RUN | WARSZAWA | M40 | 00:00:18 | 02:08:27 | |
139 | BARANOWSKI Robert | 1410 | WROCŁAW | M50 | 00:00:18 | 02:08:29 | ||
140 | KACPEROWSKI Marcin | 1242 | PLOCK | M40 | 00:00:27 | 02:08:29 | ||
141 | ROSŁON Cezary | 2165 | RADZYMIN | M30 | 00:00:42 | 02:08:31 | ||
142 | PIĘTA Łukasz | 1434 | Infinity-Gym | PROSZOWICE | M40 | 00:00:12 | 02:08:48 | |
143 | SZCZECH Łukasz | 1147 | BraciakiSquad | WARSZAWA | M30 | 00:00:43 | 02:09:10 | |
144 | GRZYMALA Sebastian | 1134 | KB RtvEuroAgd/Biegaj z Dymkiem | PLOCK | M40 | 00:00:07 | 02:09:34 | |
145 | LASOTA Arkadiusz | 1027 | SOSNOWIEC | M50 | 00:00:19 | 02:09:36 | ||
146 | MIZGAŁA Łukasz | 1084 | Stowarzyszenie Sportowe Słońca Jury | OLSZTYN | M30 | 00:00:22 | 02:10:05 | |
147 | TYLIŃSKI Jacek | 1086 | Słońce Jury | PRZYMILOWICE | M40 | 00:00:22 | 02:10:05 | |
148 | SALIŃSKI Bartosz | 1169 | AugusTeam | KATOWICE | M30 | 00:00:00 | 02:10:15 | |
149 | SIENKIEL Bartłomiej | 1157 | Bełżyce i okolice biegaja | BEŁŻYCE | M30 | 00:00:47 | 02:10:21 | |
150 | WIDŁAK Krzysztof | 1066 | Biegam bez klubu | WARSZAWA | M30 | 00:00:25 | 02:10:26 | |
151 | CABAJ Paweł | 1013 | Nationale Nederlanden Runing Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:10 | 02:10:40 | |
152 | OSTROWSKI Rafał | 1248 | Aktywnie - Uzależniamy | PŁOCK | M40 | 00:00:25 | 02:10:40 | |
153 | LOSKA Tomasz | 2882 | #zaliniametyteam | ŁAZISKA GÓRNE | M30 | 00:00:18 | 02:10:44 | |
154 | KIBART Antoni | 1167 | WARSZAWA | M20 | 00:01:10 | 02:10:44 | ||
155 | KIBART Robert | 1175 | WARSZAWA | M50 | 00:01:11 | 02:10:44 | ||
156 | TROJNAR Daniel | 1089 | LUBLIN | M30 | 00:00:17 | 02:10:45 | ||
157 | BARANOWSKI Szymon | 1096 | NOWY TOMYŚL | M30 | 00:00:20 | 02:10:46 | ||
158 | RZĘDZIAN Marcin | 1038 | WITANIÓW | M30 | 00:00:26 | 02:10:56 | ||
159 | CIRILLO Saverio | 1411 | KRAKÒW | M30 | 00:00:37 | 02:10:58 | ||
160 | PRZESMYCKI Krzysztof | 1374 | LUBLIN | M30 | 00:00:39 | 02:10:59 | ||
161 | RATAJCZAK Łukasz | 1363 | Night Runners | MOSINA | M40 | 00:00:06 | 02:11:01 | |
162 | DOBOSZ Daniel | 1392 | Azymut | GLIWICE | M40 | 00:00:05 | 02:11:14 | |
163 | SZCZEPANIAK Michał | 1124 | KRAKÓW | M30 | 00:00:23 | 02:11:22 | ||
164 | BEDNAREK Remigiusz | 1160 | STG Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:11 | 02:11:23 | |
165 | RZESZOTARSKI Tomasz | 1447 | KtórędyNadMorskieOko | KONIN | M30 | 00:00:14 | 02:11:52 | |
166 | FLEJSZAR Marcin | 1039 | GDYNIA | M30 | 00:00:30 | 02:11:52 | ||
167 | PRĘGOWSKI Michał | 1139 | Stare Babice Biegają / Vege Runners | KLAUDYN | M40 | 00:00:25 | 02:12:11 | |
168 | BAKIERA Kamil | 1022 | TURKA | M30 | 00:00:21 | 02:12:34 | ||
169 | CZAJKOWSKI Krzysztof | 1090 | Naprzód Młociny | BIAŁYSTOK | M30 | 00:00:10 | 02:12:44 | |
170 | CZARNECKI Bartlomiej | 1304 | Uwaga na Dziada | RĄCZNA | M40 | 00:00:47 | 02:13:11 | |
171 | WÓJCICKI Marcin | 1446 | Łęczna Biega | ŁĘCZNA | M40 | 00:00:23 | 02:13:21 | |
172 | WILARY Robert | 1371 | Szwagry Team | PŁOCK | M50 | 00:00:28 | 02:13:33 | |
173 | KRAWIEC Dominik | 1245 | KROSNO | M30 | 00:00:13 | 02:13:41 | ||
174 | SIKORA Grzegorz | 2881 | McBiegacze | KSIĄŻENICE | M40 | 00:00:12 | 02:14:16 | |
175 | DOBRUT Krzysztof | 1419 | MIG Ślimaki | KRAKÓW | M30 | 00:00:24 | 02:14:55 | |
176 | GARCZYK Przemysław | 1077 | KB Galopujące Ślimaki | KOZIEGŁOWY | M30 | 00:00:09 | 02:15:05 | |
177 | GINTER Grzegorz | 1401 | AZS Collegium Medicum UJ | KRAKÓW | M30 | 00:00:07 | 02:15:20 | |
178 | BACZUK Jakub | 1045 | WARSZAWA | M30 | 00:00:18 | 02:15:39 | ||
179 | KRAJCZYŃSKI Jakub | 1182 | PKO Bank Polski | ŁOMIANKI | M40 | 00:00:35 | 02:15:43 | |
180 | KORNEK Łukasz | 1272 | BIAŁOBRZEGI | M40 | 00:00:40 | 02:15:45 | ||
181 | KRÓLICKI Konrad | 1056 | STG WARSZAWA | WARSZAWA | M40 | 00:00:10 | 02:15:51 | |
182 | CENTNAR Pawel | 1244 | Salos Kraków | KRAKÓW | M30 | 00:00:39 | 02:15:51 | |
183 | JAROSZ Krzysztof | 1254 | WARSZAWA | M40 | 00:00:16 | 02:16:02 | ||
184 | JELEŃ Tomasz | 1135 | TriWise Triathlon Team/AZS AWF Kraków | KRAKÓW | M40 | 00:00:41 | 02:16:05 | |
185 | ORIOLAS Edgaras | 1299 | VILNIUS | M30 | 00:00:15 | 02:16:08 | ||
186 | NAWROT Waldek | 1364 | J U V E R U N | KRAKÓW | M50 | 00:00:27 | 02:16:16 | |
187 | KARASEK Mariusz | 1083 | LUBLIN | M50 | 00:00:17 | 02:16:20 | ||
188 | KSIĄŻKIEWICZ Jacek | 1108 | CITY TRAIL Team | WĄGROWIEC | M40 | 00:00:26 | 02:16:24 | |
189 | WOJTUŃ Dawid | 1109 | STAWNICA | M30 | 00:00:44 | 02:16:37 | ||
190 | SWAT Damian | 1318 | MODLNICZKA | M20 | 00:00:22 | 02:16:53 | ||
191 | ADAMCZYK Łukasz | 1251 | 3XL | CZERWONA NIWA-PARCEL | M40 | 00:00:32 | 02:17:15 | |
192 | KORDYSZEWSKI Marek | 1232 | MGR | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 02:17:16 | |
193 | JELEŃ Bartłomiej | 1029 | PĘDZĄCY JELEŃ | NIEPOŁOMICE | M30 | 00:00:19 | 02:17:24 | |
194 | KACZOR Damian | 1218 | KRAKÓW | M20 | 00:00:40 | 02:17:31 | ||
195 | ISKRZYCKI Andrzej | 1393 | RZESZÓW | M40 | 00:00:10 | 02:17:35 | ||
196 | PARZNIEWSKI Maciej | 1347 | Towarzystwo Turystyczne AKS Polonia Warszawa | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M40 | 00:00:50 | 02:18:16 | |
197 | PAŹDZIERNIK Michał | 299 | MYSŁOWICE | M20 | 00:00:21 | 02:18:19 | ||
198 | CYBA Piotr | 1163 | CHORZÓW | M50 | 00:00:22 | 02:18:20 | ||
199 | CYBA Rafał | 1367 | Rafki snow&rock | CHORZÓW | M20 | 00:00:19 | 02:18:22 | |
200 | KOZŁOWSKI Szymon | 1320 | WĄGROWIEC | M40 | 00:00:08 | 02:18:23 | ||
201 | URBASZEWSKI Sławomir | 1126 | Biegam bo lubie | CHORZENICE | M50 | 00:00:36 | 02:18:34 | |
202 | SKOCZEK Tomasz | 1359 | KIELCE | M40 | 00:00:18 | 02:18:45 | ||
203 | ZIOMBKA Kuba | 1101 | Wawrzynteam | SIECHNICE | M40 | 00:00:15 | 02:18:48 | |
204 | NAMACZYŃSKI-KAPAŁA Brunon | 1239 | KRAKÓW | M30 | 00:00:37 | 02:19:03 | ||
205 | GWÓŹDŹ Paweł | 1241 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M20 | 00:00:07 | 02:19:14 | |
206 | BACZYŃSKI Robert | 1062 | SIEDLCE | M40 | 00:00:40 | 02:19:31 | ||
207 | WOJCIECHOWSKI Tadeusz | 1293 | LULINEK | LULINEK | M30 | 00:00:49 | 02:19:44 | |
208 | RAC Tomasz | 1449 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40 | 00:00:03 | 02:19:51 | ||
209 | BOCIĄG Szymon | 1159 | M40 | 00:00:05 | 02:19:52 | |||
210 | ISKIERKO Michał | 1143 | Tridea | ŁOMIANKI | M30 | 00:00:04 | 02:19:53 | |
211 | KULA Damian | 1040 | SKPB Katowice | JAWORZNO | M30 | 00:00:32 | 02:20:01 | |
212 | NOWAK Michał | 1047 | Klub Leniwych Biegaczy | BIELSKO-BIAŁA | M30 | 00:00:32 | 02:20:01 | |
213 | WÓJCIK Bernard | 1430 | tętno pulsu | KRAKÓW | M30 | 00:00:20 | 02:20:04 | |
214 | DĄBKOWSKI Tomasz | 1295 | Aktywnie Uzależniamy | PŁOCK | M40 | 00:00:26 | 02:20:09 | |
215 | JONCZAK Radosław | 1046 | Aktywnie Uzależniamy | PŁOCK | M50 | 00:00:29 | 02:20:12 | |
216 | ŁĘKAWA Sebastian | 1362 | AW - SZYBCIEJ Team | WROCŁAW | M40 | 00:00:21 | 02:20:21 | |
217 | POCIĘGIEL Michał | 1282 | Skawina Biega | RADZISZÓW | M40 | 00:00:48 | 02:20:44 | |
218 | LESZCZYNSKI Bartlomiej | 1098 | Lasy Wawerskie | WARSZAWA | M30 | 00:00:11 | 02:20:48 | |
219 | WRÓBEL Grzegorz | 1073 | Byle do mety | WARSZAWA | M40 | 00:00:39 | 02:21:26 | |
220 | BARYCZA Bogumił | 1312 | WARSZAWA | M40 | 00:00:39 | 02:21:28 | ||
221 | ZAJDEL Szczepan | 1106 | SWARZĘDZ | M30 | 00:00:38 | 02:21:31 | ||
222 | WIERBIŁOWICZ Dariusz | 1190 | WARSZAWA | M50 | 00:00:42 | 02:21:49 | ||
222 | ZARĘBA Jarosław | 1187 | WARSZAWA | M50 | 00:00:44 | 02:21:54 | ||
224 | ZIMECKI Michał | 1156 | GRODKÓW | M40 | 00:00:40 | 02:22:00 | ||
225 | STARZYŃSKI Stefan | 1085 | Perfect Runner Lublin | LUBLIN | M50 | 00:00:25 | 02:22:10 | |
226 | PIATKOWSKI Michał | 1270 | CROSSFIT MOKOTÓW | BRONISLAWOW | M40 | 00:00:27 | 02:22:58 | |
227 | MITIS Marek | 1271 | KRAKÓW | M30 | 00:00:11 | 02:23:08 | ||
228 | MIKSA Sławomir | 1349 | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:55 | 02:23:50 | ||
229 | STACHURSKI Paweł | 1050 | Królowie Życia | KIEŁCZÓW | M30 | 00:00:45 | 02:24:04 | |
230 | GODEK Tomasz | 1212 | ZAMOŚĆ | M50 | 00:00:13 | 02:24:23 | ||
231 | MATYSIAK Jakub | 1141 | STG Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:16 | 02:24:31 | |
232 | ZAWADA Damian | 1370 | LIDZBARK WARMINSKI | M30 | 00:00:33 | 02:24:48 | ||
233 | PODLEWSKI Wojciech | 1008 | KS Sportiva | TARNÓW | M50 | 00:00:02 | 02:25:06 | |
234 | ZASADNI Andrzej | 1088 | SZLACHTOWA | M30 | 00:00:12 | 02:25:11 | ||
235 | KIFNER Hubert | 1178 | Biegiem po Wino | WARSZAWA | M40 | 00:00:44 | 02:25:23 | |
236 | ZAWADZKI Piotr | 1042 | WARSZAWA | M30 | 00:00:14 | 02:25:28 | ||
237 | GREŃ Krzysztof | 1257 | BŁONIE | M50 | 00:00:30 | 02:25:43 | ||
238 | GOLEBIOWSKI Michal | 1280 | Team ZabieganeDni | WARSZAWA | M40 | 00:00:20 | 02:26:49 | |
239 | LUDWIAK Michal | 1337 | T-Mobile Sport Team | ŻYRARDÓW | M30 | 00:00:35 | 02:27:00 | |
240 | RAMA Andrzej | 1338 | TATOKUPA | SULEJÓWEK | M40 | 00:00:35 | 02:27:02 | |
241 | ROGÓZ Michał | 1331 | Tętno Pulsu | KRAKÓW | M30 | 00:00:23 | 02:27:46 | |
242 | SZLACHCIC Tomasz | 1429 | Tętno Pulsu | NOWY SĄCZ | M30 | 00:00:23 | 02:27:46 | |
243 | SEROCZYNSKI Marek | 1240 | WARSZAWA | M30 | 00:00:38 | 02:28:20 | ||
244 | AUGUŚCIK Mariusz | 1456 | WARSZAWA | M60 | 00:00:26 | 02:28:36 | ||
245 | LARWA Paweł | 1079 | WARSZAWA, POW. WARSZAWA | M30 | 00:00:19 | 02:28:47 | ||
246 | KOSTRZEWA Wojciech | 2339 | Zadyszka Oświęcim/OSTR Staff | OŚWIĘCIM | M40 | 00:00:04 | 02:28:55 | |
247 | KASTELIK Mariusz | 1205 | Zadyszka Oświęcim | OŚWIĘCIM | M40 | 00:00:04 | 02:28:55 | |
248 | TOMASIAK Adam | 1192 | Kb Harcownik | JELCZ-LASKOWICE | M20 | 00:00:00 | 02:29:23 | |
249 | PAŁKA Łukasz | 1252 | 3XL | ŻYRARDÓW | M40 | 00:00:34 | 02:29:54 | |
250 | KUTYŁA Stanisław | 1344 | Orange Polska | NIEPOŁOMICE | M50 | 00:00:40 | 02:31:18 | |
251 | SOBULSKI Karol | 1418 | SB SOBOLE | PIASECZNO | M40 | 00:00:06 | 02:31:35 | |
252 | MICHALAK Ildar | 1033 | SKARBIMIERZ | M40 | 00:00:25 | 02:32:42 | ||
253 | ADAMCZAK Damian | 1170 | X | BRZEG | M40 | 00:00:25 | 02:32:44 | |
254 | NOWAK Kamil | 2536 | Lydenti Team | MILÓWKA | M20 | 00:00:52 | 02:33:58 | |
255 | TOKARZ Jerzy | 1138 | BiegamBoLubię | KRAKÓW | M60 | 00:00:41 | 02:34:14 | |
256 | JASZEWSKI Tomasz | 2162 | BYTÓW | M40 | 00:00:36 | 02:34:32 | ||
257 | SZYMBORSKI Piotr | 123 | KS AZS AWF Kraków | WARSZAWA | M40 | 00:00:33 | 02:34:37 | |
258 | STUDZIŃSKI Dawid | 1303 | POZNAŃ | M30 | 00:00:20 | 02:34:57 | ||
259 | LUBSZCZYK Adrian | 1348 | ŻORY | M30 | 00:00:40 | 02:35:36 | ||
260 | KAPAŁKA Krzysztof | 1068 | Gromnik Run Team | GROMNIK | M60 | 00:00:33 | 02:36:10 | |
261 | WYCECH Paweł | 1198 | WARSZAWA | M30 | 00:00:39 | 02:37:04 | ||
262 | TUREK Paweł | 1051 | Prin-s | NOWA IWICZNA | M50 | 00:00:39 | 02:37:04 | |
263 | BUROKAS Tomas | 1382 | Wild Souls | VILNIUS | M30 | 00:00:38 | 02:37:21 | |
264 | WRÓBLEWSKI Borys | 1087 | WARSZAWA | M30 | 00:00:15 | 02:37:23 | ||
265 | ŻERKO Marcin | 1036 | OBORNIKI | M40 | 00:00:46 | 02:37:25 | ||
266 | ROCZNIAK Grzegorz | 1219 | FizjoAktiVa/BBL Kraków | SANOK | M40 | 00:00:42 | 02:37:39 | |
267 | KRYJAK Tomasz | 1194 | KRAKÓW | M30 | 00:00:44 | 02:38:05 | ||
268 | SKRZYPEK Robert | 1093 | BIEGNIJ Z PROSERVICE | PIASECZNO | M50 | 00:00:47 | 02:38:47 | |
269 | GAŁKOWSKI Marcin | 1275 | Lumberjacks Cross Garage | KOSZALIN | M30 | 00:00:16 | 02:39:09 | |
270 | KRÓL Przemysław | 1067 | Fenomen | RYBNIK | M40 | 00:00:40 | 02:39:11 | |
271 | WIERTELORZ Paweł | 1195 | UNICORN BB | BIELSKO-BIAŁA | M40 | 00:00:08 | 02:40:59 | |
272 | HAWLENA Marcin | 1075 | Lubię Burpees'y | SOSNOWIEC | M50 | 00:00:09 | 02:41:01 | |
273 | MISIOROWSKI Marcin | 1052 | Stare Wilki | WARSZAWA | M40 | 00:00:45 | 02:41:51 | |
274 | BERNAT Sebastian | 1049 | Stare Wilki | WARSZAWA | M40 | 00:00:44 | 02:41:53 | |
275 | ŚLIWOWSKI Marcin | 1057 | Stare Wilki | ZIELONKA | M40 | 00:00:45 | 02:41:59 | |
276 | KRZECZKOWSKI Roman | 1127 | Biegowa Świdnica/Cudo Kombucha Team | ŚWIDNICA | M50 | 00:00:42 | 02:42:12 | |
277 | JASIŃSKI Jarosław | 1076 | Słońca Jury | OLSZTYN | M30 | 00:00:23 | 02:43:08 | |
278 | KULAWIŃSKI Marek | 1274 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:00:45 | 02:45:36 | ||
279 | JĘDRAS Łukasz | 1063 | KRAKÓW | M40 | 00:00:24 | 02:46:20 | ||
280 | KUCHNO Tadeusz | 1384 | KW Kraków | KRAKÓW | M50 | 00:00:24 | 02:46:32 | |
281 | KSIĄŻEK Tomasz | 1114 | RUDA ŚLĄSKA | M40 | 00:00:35 | 02:46:32 | ||
282 | SREBRO Przemysław | 1389 | SIETAR | TARNÓW | M30 | 00:00:32 | 02:49:28 | |
283 | RYMON-LIPIŃSKI Robert | 1153 | Lubię Chruściki | PIŁA | M30 | 00:00:44 | 02:50:08 | |
284 | ZUWAŁA Robert | 1004 | RAGNAR TEAM | SOSNOWIEC | M50 | 00:00:10 | 02:50:27 | |
285 | DOBRZYŃSKI Marek | 1024 | Run Forrest | LEGIONOWO | M40 | 00:00:22 | 02:52:07 | |
286 | TOKARSKI Rafał | 1372 | KRAKÓW | M40 | 00:00:21 | 02:52:33 | ||
287 | BOCIĄGA Andrzej | 1316 | CZĘSTOCHOWA | M30 | 00:00:34 | 02:53:43 | ||
288 | POŁEĆ Grzegorz | 1074 | PRZYGOŃ | M60 | 00:00:33 | 02:55:03 | ||
289 | HRONOWSKI Piotr | 1284 | Kitowcy | OKOCIM | M20 | 00:00:18 | 02:55:09 | |
290 | WOJTKOWIAK Łukasz | 1146 | BiegaczAmator | POZNAŃ | M40 | 00:00:38 | 02:57:32 | |
291 | JANEK Piotr | 1308 | POZNAŃ | M30 | 00:00:38 | 02:57:41 | ||
292 | FLORCZAK Zdzisław | 1369 | Mocna Grupa Cezara | WROCŁAW | M70 | 00:00:41 | 03:02:38 | |
293 | WALASEK Przemysław | 1381 | TOMASZÓW MAZ. | M40 | 00:00:30 | 03:02:39 | ||
294 | PERKOWSKI Tomasz | 1412 | Eurocash | WARSZAWA | M40 | 00:00:37 | 03:09:51 | |
295 | STACHANCZYK Wojciech | 1070 | Matner Running Team | WROCLAW | M40 | 00:00:41 | 03:10:22 | |
Przekroczony limit czasu: 08:00:00 | ||||||||
296 | SITKO Tomasz | 1376 | Fundacja RaknRoll | BRZESKO | M30 | 00:00:51 | 04:03:36 |
Znaleziono 296 wynik(ów)