1/2 MARATON BABIA GÓRA

Organizator:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data:
2018-06-09
Miejsce:
Babia Góra
Dystans:
23.5 km
Zgłoszonych:
272
Wystartowało:
226
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
221
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Nagrody
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 17.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP3_Babia
9km
P5_Markowe
17.6km
Czas
netto
23.5km
Czas
brutto
23.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MAREK Dariusz 664Alpin Sport TeamWIELICZKAM11M 100:00:0001:03:5901:50:4002:17:33.5502:17:34.10 5:5110.2
2DUDZIK Robert 429LIMANOVA HOTELMSZANA DOLNAM12M 200:02:5501:12:2002:02:5202:30:16.5502:33:12.20+00:15:386:239.4
3STARZAK Paweł 527SKAWINAM13M 300:00:0501:09:2302:04:1502:35:20.8002:35:25.80+00:17:516:369.1
4MIERZEŃSKI Bartosz 653Przymierze ŁosiaKRAKÓWM14M 400:00:0101:13:1602:06:1002:35:55.4502:35:56.60+00:18:226:389
5WOLCZKO Grzegorz 632MAKÓW PODHALAŃSKIM21M 500:00:0001:15:3402:12:3902:46:32.6002:46:32.90+00:28:587:058.5
6PETA Rafał 658Marcin Świerc TeamBIERNAM22M 600:00:0101:20:2402:20:2402:53:12.5002:53:14.00+00:35:397:228.1
7MARCIN Goleń 593DA StygmatykWROCŁAWM15M 700:00:0301:17:2502:19:1902:54:44.3502:54:48.15+00:37:147:268.1
8BĘBENEK Marek 592TKKF UklejnaMYŚLENICEM23M 800:00:0001:17:2302:19:2202:55:16.1502:55:16.70+00:37:427:278
9PASIEKA Przemysław 442PO ROBOCIEKATOWICEM24M 900:00:0401:20:4902:21:1902:57:58.2002:58:02.70+00:40:287:347.9
10DYREK Mateusz 522MSZANA GÓRNAM25M 1000:00:0201:22:5602:24:3002:59:52.2002:59:54.20+00:42:207:397.8
11KLONOWSKI Kamil 481ŁAZISKA GÓRNEM16M 1100:00:0001:20:4202:24:3103:01:27.6003:01:28.00+00:43:537:437.8
12KRYCZKA Krzysztof 504ŻYRARDÓWM17M 1200:00:0301:22:5102:25:1903:02:02.0503:02:05.20+00:44:317:447.7
13TURCHAN Łukasz 500CHORZÓWM18M 1300:00:0201:24:3602:27:1503:02:51.8003:02:54.25+00:45:207:467.7
14ZARZYCKI Marcin 464Bio-Reh TeamMSZANA DOLNAM19M 1400:00:0901:22:1902:26:2203:03:43.1003:03:52.55+00:46:187:497.7
15KOCIOŁEK Witold 461Runonline.pl TeamKRAKÓWM26M 1500:00:0101:27:0302:30:3803:05:02.8503:05:04.65+00:47:307:527.6
16RAJSKI Rafal 556Wartkie KiyrpceNOWY TARGM110M 1600:00:0101:25:4402:29:4303:06:44.0003:06:45.10+00:49:117:567.6
17PABIS Szymon 407KARNIOWICEM111M 1700:00:0201:24:5202:31:1203:08:11.0003:08:13.45+00:50:398:007.5
18HOŁUJ Bartłomiej 450KRAKÓWM112M 1800:00:0201:20:4802:27:0603:09:31.2503:09:33.55+00:51:598:037.4
19GOLIŃSKI Michał 510OTWOCKM27M 1900:00:0201:22:1002:30:0903:10:43.3003:10:45.55+00:53:118:067.4
20MEJKA Małgorzata 553LUBAWAK11K 100:00:0501:21:5902:28:2703:11:35.3503:11:40.50+00:54:068:097.4
21POPIOŁEK Maciek 448KRAKÓWM113M 2000:00:0101:24:4602:36:1903:11:46.5503:11:47.65+00:54:138:097.4
22PIÓRKOWSKI Tomasz 430Biskupice Family TeamWIELICZKAM28M 2100:00:0101:29:3302:36:0503:12:12.8003:12:13.85+00:54:398:107.3
23DANIELAK Tomasz 452PiorunZIELONKIM114M 2200:00:0301:29:4002:33:0803:13:02.9003:13:06.80+00:55:328:127.3
24MERTA Przemek 662NOWY TARGM29M 2300:00:1501:27:3302:35:5803:13:20.4003:13:35.40+00:56:018:137.3
25FILIPEK Wojciech 642Optim TravelRZESZOWM31M 2400:00:0501:25:5002:33:0803:14:41.0503:14:46.05+00:57:118:177.2
26TABACKI Daniel 574AZS UE KATOWICEORZESZEM115M 2500:00:0401:25:1202:33:3403:15:18.3503:15:22.85+00:57:488:187.2
27MAŚLANKIEWICZ Dawid 532Positive EnergyŻARKIM116M 2600:00:1201:27:1202:35:5903:16:27.6003:16:40.30+00:59:068:217.2
28ISKRZYCKI Andrzej 503RZESZÓWM210M 2700:00:0401:30:1702:37:2503:16:48.1003:16:52.50+00:59:188:227.2
29PRYJDA Tomasz 644OPOLEM117M 2800:00:0001:16:3702:32:2703:17:02.6503:17:02.65+00:59:288:237.2
30MAGNUCKI Adam 652MYSŁOWICEM118M 2900:00:0001:29:2502:41:3603:17:17.7003:17:18.50+00:59:448:237.1
31ZAWADZKI Piotr 557KRZEPICEM211M 3000:00:0301:30:3202:41:3103:17:52.7503:17:56.30+01:00:228:257.1
32STĘPIEŃ Małgorzata 416FC po 40-tceKRAKÓWK12K 200:00:0201:34:4402:43:1503:19:00.2003:19:02.95+01:01:288:287.1
33PIEGZA Jakub 419Może kiedyśPRZECISZÓWM119M 3100:00:1301:29:2602:40:2203:19:56.4503:20:10.40+01:02:368:307.1
34WIDZIAK Piotr 454RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM212M 3200:00:2301:32:5802:43:0003:20:28.5003:20:51.95+01:03:178:317
35LEJA Wojciech 596DA StygmatykŚLĘZAM120M 3300:00:0401:29:2602:39:3303:21:02.2503:21:06.65+01:03:328:337
36BIERNAT Jakub 567WisełkaKRAKÓWM213M 3400:00:0201:34:1902:45:3903:22:37.3003:22:39.55+01:05:058:377
37DRESZER Damian 405ORZESZEM121M 3500:00:0401:29:4702:41:3603:22:54.7503:22:59.15+01:05:258:386.9
38CHRAPEK Paweł 575Gato NegroZACHAŁMNAM214M 3600:00:1301:31:5602:43:1703:23:08.0003:23:21.80+01:05:478:386.9
39OLIWA Edward 526-KRAKÓWM32M 3700:00:0101:30:0802:42:5703:23:20.4003:23:21.90+01:05:478:396.9
40CIESLAR Urszula 643DG CROSSUSTRONK13K 300:00:0101:39:0202:47:1703:23:42.1503:23:43.80+01:06:098:406.9
41ZIELIŃSKA Kinga 649GDAŃSKK14K 400:00:0401:30:2802:44:1303:24:41.6503:24:45.95+01:07:118:426.9
42FORJASZ Przemysław 487RZESZÓWM215M 3800:00:1501:35:3202:46:2503:24:39.2003:24:54.50+01:07:208:426.9
43DZIOBOŃ Piotr 561Wartkie KiyrpceNOWY TARGM122M 3900:00:0101:31:4402:44:3203:25:21.5503:25:23.35+01:07:498:446.9
44GOSTOMSKA Katarzyna 530Co Chcesz ToMaszWARSZAWAK15K 500:00:0101:35:3702:46:3803:26:48.7503:26:50.15+01:09:168:486.8
45MAREK Sławomir 460Night RunnersZAWOJAM123M 4000:00:0601:32:0802:46:5903:29:07.4003:29:14.25+01:11:408:536.7
46WIĘCŁAWSKI Michał 516Waga CiężkaKRAKÓWM216M 4100:00:0101:31:0802:48:3203:29:52.3503:29:54.00+01:12:198:556.7
47DZIEDZIC Krzysztof 467KRAKÓWM217M 4200:00:2101:33:4502:49:4703:29:41.7503:30:02.75+01:12:288:556.7
48KULAWIK Bartosz 607KRAKÓWM218M 4300:00:0101:31:3202:46:5703:30:27.1503:30:28.25+01:12:548:576.7
49PĘPIAK-WIŚNIEWSKI Rafał 414WARSZAWAM219M 4400:00:2001:34:4802:46:1803:30:34.5003:30:54.70+01:13:208:576.7
50KOCOŃ Rafał 655Road maratonUJSOŁYM124M 4500:00:1902:50:4803:31:06.0503:31:25.85+01:13:518:586.7
51SZURMA Monika 617UJSOŁYK16K 600:00:1901:39:3102:50:5103:31:06.7003:31:26.10+01:13:528:596.7
52ROMAŃSKI Grzegorz 456PORĘBA WIELKAM220M 4600:00:0101:32:5102:48:4903:32:47.3503:32:49.00+01:15:149:036.6
53ZWOLENKIEWICZ Sławomir 513Kolegium Sędziów OZPNLEŚNICAM221M 4700:00:0301:31:5102:47:4403:33:01.6003:33:05.10+01:15:319:036.6
54KUBIAK Karolina 636ExcaliburWEJHEROWOK21K 700:00:1101:38:4902:51:2703:32:57.1003:33:08.90+01:15:349:036.6
55DOLATA Michał 595ZALASEWOM125M 4800:00:1201:32:5202:44:0603:35:08.2503:35:20.60+01:17:469:096.6
56SWAT Damian 451MODLNICZKAM126M 4900:00:0401:29:4302:50:1403:36:35.2503:36:39.65+01:19:059:126.5
57LEMAŃSKI Arkadiusz 660GLIWICEM222M 5000:00:0801:38:1002:55:2403:37:36.2503:37:44.40+01:20:109:156.5
58JURASZEK Mariusz 618Kw bbLIPOWAM127M 5100:00:0901:31:4902:56:3903:37:42.0503:37:51.50+01:20:179:156.5
59MADEJ Jan 408POLKOWICEM223M 5200:00:0301:36:1902:54:1103:38:39.5003:38:42.70+01:21:089:186.4
60POŁOWCZUK Krzysztof 560CZECHOWICE-DZIEDZICEM128M 5300:00:0701:37:3702:54:0603:38:35.6503:38:43.10+01:21:099:186.5
61MUSZAŃSKA Alicja 528UKS ASW JasłoJASŁOK22K 800:00:1801:45:4802:58:1203:39:02.2003:39:20.35+01:21:469:196.4
62FILIPIAK Jarosław 589SSW Team KrośniceKROŚNICEM129M 5400:00:0101:32:0602:55:1603:39:26.2003:39:27.25+01:21:539:206.4
63DURA Przemysław 633Dobczycki Klub BiegaczaKRAKÓWM224M 5500:00:0401:43:3802:59:1403:40:08.7003:40:13.55+01:22:399:226.4
64GARDULSKA-BOTOR Katarzyna 669GLIWICEK23K 900:00:0501:37:3602:58:1403:41:26.8503:41:32.60+01:23:589:256.4
65KRASINSKI Marcin 443Woodward RunnersKRAKÓWM225M 5600:00:0101:41:5202:59:4703:41:50.3003:41:51.95+01:24:179:266.4
66MUCHA Grażyna 440KRAKÓWK24K 1000:00:2001:42:5802:59:5603:41:52.7503:42:13.55+01:24:399:266.4
67KELLER-MISIARZ Natalia 550ŻORYK17K 1100:00:0901:41:2303:00:0503:42:14.7003:42:24.15+01:24:509:276.3
68WYGANOWSKI Dariusz 457RUMIAM226M 5700:00:1101:35:3902:55:3103:42:14.5003:42:26.15+01:24:529:276.3
69FRANKIEWICZ Ryszard 478Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM227M 5800:00:0301:44:2702:58:5503:42:44.3503:42:47.90+01:25:139:286.3
70NOWICKI Kamil 566KRAKÓWM130M 5900:00:0501:44:1503:02:4503:42:58.4003:43:03.40+01:25:299:296.3
71KOZERA Bartłomiej 402Zabierzów BiegaZABIERZÓWM131M 6000:00:0601:40:4803:00:5403:43:26.3003:43:32.35+01:25:589:306.3
72PLEBAN Małgorzata 409GŁOSKÓWK18K 1200:00:0701:43:1603:02:5103:43:45.1503:43:53.10+01:26:199:316.3
73KRÓL Łukasz 514KONSTANCIN-JEZIORNAM132M 6100:00:1401:43:2403:02:1503:45:58.6003:46:13.30+01:28:399:366.2
74KUBAT Michał 498Gdów Proud RunnersGDÓWM228M 6200:00:1301:45:3703:03:4303:46:33.4503:46:47.10+01:29:139:386.2
75BUCZEK Magda 585KRAKÓWK19K 1300:00:0601:41:3503:02:4503:46:49.9503:46:56.55+01:29:229:396.2
76MAJNUSZ Jakub 489Podróżuj z pompoNAMIBIELSKO-BIAŁAM133M 6300:00:2101:36:4702:57:5703:47:21.9003:47:43.60+01:30:099:406.2
77BARCHAŃSKI Jakub 637Ja i mój JJŻORYM134M 6400:00:0901:46:0403:06:0503:48:45.1503:48:55.05+01:31:209:446.2
78SIKORSKI Dariusz 436InsERT TeamDZIERŻONIÓWM229M 6500:00:1601:41:3303:04:0303:48:54.5003:49:10.65+01:31:369:446.2
79TRZCIONKA Justyna 438Bieganie Góry Las BłotoKRAKÓWK110K 1400:00:0401:45:3403:06:0903:49:18.2503:49:22.35+01:31:489:456.1
80KAŹMIERCZAK Wojciech 400OSTRÓW WIELKOPOLSKIM135M 6600:00:1801:40:5603:01:3603:50:12.0003:50:30.50+01:32:569:476.1
81ŚLIŻ Piotr 447WARSZAWAM230M 6700:00:0701:36:3603:00:0003:50:58.0503:51:05.25+01:33:319:496.1
82ŚLIŻ Lucyna 446Kuźnia triathlonuWARSZAWAK25K 1500:00:0501:36:3303:00:0103:50:59.5503:51:05.50+01:33:319:496.1
83KROKOSZ Paweł 473KenyanRunnersGORZÓW WIELKOPOLSKIM136M 6800:00:0301:31:5902:58:1903:51:10.7003:51:14.05+01:33:399:506.1
84FRANICA Krystian 507FormaWodzislawPSZÓWM137M 6900:00:1901:52:0203:09:3603:51:08.4503:51:27.75+01:33:539:506.1
85NAJDER Andrzej 665BEER CITYKRAKÓWM231M 7000:00:0401:38:5103:02:4303:52:14.3003:52:19.00+01:34:449:526.1
86ADAMCZYK Łukasz 638CZERWONA NIWA-PARCELM138M 7100:00:1801:45:0503:04:3003:52:27.9003:52:46.45+01:35:129:536.1
87MAŚLANKIEWICZ Bartłomiej 531Positive EnergyŻARKIM139M 7200:00:1101:41:0003:08:2603:54:15.5503:54:27.50+01:36:539:586
88FIGZAŁ Leszek 427WRZOSOWAM33M 7300:00:0201:38:3503:06:1403:55:47.8503:55:50.80+01:38:1610:026
89BEDNARZ Sebastian 431OTM.bOTMUCHÓWM232M 7400:00:0701:41:2203:05:0403:56:36.8503:56:44.75+01:39:1010:046
90BEDNARZ Małgorzata 640OTM. bOTMUCHÓWK26K 1600:00:0901:41:0903:05:0103:56:36.1003:56:45.10+01:39:1110:046
91BASTA Adrian 581GLIWICEM140M 7500:00:1001:43:1603:07:2303:56:44.2503:56:54.95+01:39:2010:046
92ZAJĄC Przemysław 582KRAKÓWM141M 7600:00:0601:41:0203:08:3203:57:21.7503:57:28.65+01:39:5410:065.9
93TURCHAN Michał 493SOSNOWIECM142M 7700:00:0201:37:0203:05:3603:58:31.4503:58:33.70+01:40:5910:085.9
94GADAJ Grzegorz 471Radlinioki w bieguRADLINM143M 7800:00:0601:42:0603:14:2203:58:27.6003:58:34.00+01:40:5910:085.9
95GRZYB Marta 651MiGWARSZAWAK111K 1700:00:0401:54:3303:16:0303:58:32.0503:58:36.65+01:41:0210:095.9
96SLIWINSKI Jakub 603KSAWEROWM144M 7900:00:1601:39:2803:07:3403:58:25.5503:58:41.60+01:41:0710:085.9
97PIÓRKOWSKA Ola 428Biskupice Family TeamWIELICZKAK27K 1800:00:0001:49:2303:15:0203:58:42.5003:58:43.35+01:41:0910:095.9
98DURCZOK Damian 667MSZANAM145M 8000:00:0301:49:2903:14:3403:59:01.3003:59:05.10+01:41:3110:105.9
99MIKA Grzegorz 517PKO Bank PolskiKRAKÓWM233M 8100:00:1601:40:0903:08:2103:58:49.0003:59:05.70+01:41:3110:095.9
100BĄK Artur 449Fc po 40tceKRAKÓWM234M 8200:00:0501:43:0603:08:3004:00:01.6004:00:06.70+01:42:3210:125.9
101PIĘTA Piotr 475OstroBiecOSTROWIEC ŚWM235M 8300:00:1301:42:4203:08:3304:01:49.5004:02:02.50+01:44:2810:175.8
102ZAGUBIEN Dominik 605SIEMIANOWICEM236M 8400:00:1801:49:1703:11:3004:02:15.5004:02:34.30+01:45:0010:185.8
103CZEREPAK Krzysztof 496Krzysztof CzerepakBOLESŁAWIECM146M 8500:00:0801:40:5203:13:4704:02:58.0004:03:06.10+01:45:3210:205.8
104MAJEWSKA Kasia 542KÜMMERSBRUCKK112K 1900:00:1401:55:4803:19:2204:02:56.7504:03:11.55+01:45:3710:205.8
105MARZEC Artur 501WIELICZKAM237M 8600:00:2701:54:2203:19:0704:02:44.9004:03:12.00+01:45:3710:195.8
106ZYCH Katarzyna 479#doporzyguCZECHOWICE-DZIEDZICEK113K 2000:00:0301:49:4503:18:0904:03:22.5504:03:26.25+01:45:5210:215.8
107DURACZ Daniel 540ŻEROSŁAWICEM238M 8700:00:0301:42:5603:07:0404:03:56.6504:04:00.35+01:46:2610:225.8
108HEDA Sebastian 650PAWŁOWICEM239M 8800:00:1001:31:2503:21:1104:04:20.9504:04:31.00+01:46:5610:235.8
109WÓJCIK Zbigniew 570OŚWIĘCIMM147M 8900:00:1701:47:0203:14:5304:04:24.3504:04:42.05+01:47:0710:245.8
110BOHM Jacek 626BRAKMIKOŁOWM34M 9000:00:1301:44:5603:14:1404:04:40.4504:04:54.10+01:47:2010:245.8
111WOJDYŁA Paweł 529UNLIMITED Sport & LifestyleKOŁACZYCEM148M 9100:00:1801:45:1503:14:5204:04:36.6004:04:54.95+01:47:2010:245.8
112STAŚ Jakub 546BIERUŃM149M 9200:00:1501:46:2703:17:5304:05:04.6004:05:20.15+01:47:4610:255.8
113PIOTROWICZ Sławomir 548RACIĄŻM150M 9300:00:0501:45:1203:17:1904:05:24.9004:05:30.00+01:47:5510:265.7
114MOSÓR Mariusz 573Lisy PustyniKLUCZEM240M 9400:00:0501:41:3903:12:5004:05:50.5504:05:56.20+01:48:2210:275.7
115KMIECIAK Marlena 502GDAŃSKK114K 2100:00:0701:45:2403:15:0004:06:28.9504:06:36.15+01:49:0210:295.7
116PODOLAK Aleksander 598WROCLAWM151M 9500:00:0901:44:5603:16:4004:08:19.2004:08:28.90+01:50:5410:345.7
117KWAŚNIEWSKI Dominik 505GLIWICEM241M 9600:00:1401:51:0403:20:0204:09:30.8004:09:45.60+01:52:1110:375.7
118DWORNIK Małgorzata 403KRAKÓWK115K 2200:00:1101:54:0703:23:2504:11:00.3504:11:12.10+01:53:3810:405.6
119SZYMAŃSKA Edyta 519OLSZTYNK116K 2300:00:1102:04:4203:29:3704:11:13.2504:11:24.70+01:53:5010:415.6
120SKWARNECKI Damian 482ŁÓDŹM242M 9700:00:1401:53:0003:25:5004:11:26.0504:11:40.25+01:54:0610:415.6
121DYREK Marcin 656KRAKÓWM152M 9800:00:1001:53:4503:22:3404:11:42.7004:11:53.30+01:54:1910:425.6
122GOMÓŁKA Agata 439KRAKÓWK117K 2400:00:1001:49:5303:19:1804:12:06.2504:12:17.10+01:54:4310:435.6
123MURZYN Krysia 613Dobczycki Klub BiegaczaLIPNIKK28K 2500:00:1001:49:2903:19:2104:12:06.5004:12:17.35+01:54:4310:435.6
124JABŁOŃSKA Dorota 597OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKK118K 2600:00:0701:53:1203:27:4604:12:43.5004:12:50.80+01:55:1610:455.6
125KORZENIOWSKI Mateusz 559BIELSKO BIAŁAM153M 9900:00:0701:53:4503:21:1404:13:18.9004:13:26.50+01:55:5210:465.6
126ŁATKA Wojciech 576SOSNOWIECM243M 10000:00:0601:44:5403:19:3004:13:20.4504:13:26.80+01:55:5210:465.6
127WRAGA Andrzej 661OKUNIEWM244M 10100:00:0001:49:5304:14:14.3504:14:14.35+01:56:4010:495.5
128BŁAŻEJOWSKI Krzysztof 472JÓZEFÓWM35M 10200:00:0501:57:4303:28:2604:14:19.1004:14:24.85+01:56:5010:495.5
129FERENC Paweł 508ZABRZEM154M 10300:00:1401:49:4603:20:2604:14:19.1504:14:33.65+01:56:5910:495.5
130ZIĘBA Anna 415Poranny PatrolKRAKÓWK29K 2700:00:1901:54:2103:27:4804:14:18.1504:14:37.85+01:57:0310:495.5
131MERTAS Dominik 435BABICEM245M 10400:00:2101:51:2803:24:0104:14:45.1004:15:06.45+01:57:3210:505.5
132STARZYK Ewa 410TARNÓWK210K 2800:00:0301:54:1803:27:4904:16:45.1004:16:48.25+01:59:1410:555.5
133SKROBISZ Anna 564WARSZAWAK119K 2900:00:0702:03:0803:32:0004:17:20.3504:17:27.70+01:59:5310:575.5
134MAZIAKOWSKI Adam 485OPOLEM155M 10500:00:1601:58:4703:31:5104:17:11.7504:17:28.40+01:59:5410:565.5
135GEŁCZEWSKI Adam 523Zając PoziomkaWARSZAWAM156M 10600:00:0701:44:0703:19:4004:17:57.6504:18:05.50+02:00:3110:585.5
136ZATORSKI Andrzej 623STARACHOWICEM36M 10700:00:1902:06:5103:38:1104:18:45.5004:19:05.35+02:01:3111:005.4
137MARZEC Wojciech 602Góralskie ZakapiorkiŻYWIECM246M 10800:00:2001:51:4503:24:4204:19:05.2004:19:25.30+02:01:5111:015.4
138WASIAK Tomasz 568RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM247M 10900:00:1301:54:3403:29:3404:20:58.1504:21:11.20+02:03:3711:065.4
139BARTOSIŃSKA Katarzyna 534Dzik z duszą sarenkiSOSNOWIECK120K 3000:00:0802:00:4503:33:4904:21:33.9504:21:42.20+02:04:0811:075.4
140SULICH Michał 535Bracia z MłynaSOSNOWIECM157M 11000:00:0902:00:4103:33:4704:21:33.9004:21:43.20+02:04:0911:075.4
141GONCIARZ Karol 455Chrum TeamTOMASZOW MAZOWIECKIM158M 11100:00:0101:51:5903:30:3804:21:59.2004:22:01.15+02:04:2711:085.4
142ZAWROTNIAK Arkadiusz 499LWÓWEK ŚLĄSKIM159M 11200:00:0801:42:5603:21:1904:23:12.6004:23:21.50+02:05:4711:125.4
143ZAWROTNIAK Paweł 497KRAKÓWM160M 11300:00:0701:43:2303:21:2004:23:14.3504:23:21.55+02:05:4711:125.4
144WILK Łukasz 541Wkurw_TeamWROCŁAWM161M 11400:00:1701:57:2403:34:3704:26:11.5004:26:29.20+02:08:5511:195.3
145SIELWONCZUK Agnieszka 614OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKK211K 3100:00:0601:53:0503:31:5904:28:46.3504:28:52.70+02:11:1811:265.2
146ZUBA Rafał 571Black RiverNOWY SĄCZM162M 11500:00:0801:49:1103:26:0204:28:44.5504:28:53.00+02:11:1811:265.2
147CHOCHÓŁ Paweł 5901974KRZESZOWICEM248M 11600:00:0501:49:3603:32:1504:31:06.7504:31:12.45+02:13:3811:325.2
148MARCINIAK Agata 494ŁÓDŹK212K 3200:00:1302:00:3403:40:5604:31:08.6004:31:22.00+02:13:4711:325.2
149STEFANIAK Bożena 545Roszada ŻoryŻORYK213K 3300:00:2202:02:1203:36:0604:31:35.5504:31:57.85+02:14:2311:335.2
150DAWIDOWSKA Joanna 579ŁÓDŹK121K 3400:00:1001:57:2503:37:5404:31:48.0504:31:58.05+02:14:2311:335.2
151DĄBROWSKI Michał 520nasuczajKOBYŁKAM163M 11700:00:1801:59:4303:36:1104:31:47.1004:32:05.15+02:14:3111:335.2
152HORBACZEWSKI Marek 525CHEŁMM37M 11800:00:1201:57:0003:38:4104:32:23.6004:32:36.00+02:15:0111:355.2
153POLAK Bogusława 616JAWORNIKK31K 3500:00:0901:55:2403:36:5304:33:01.3504:33:10.65+02:15:3611:375.2
154KASKA Krzysztof 551Bureau VeritasLEGIONOWOM249M 11900:00:0301:57:0303:36:2904:33:46.4504:33:49.45+02:16:1511:385.2
155TOMANEK Renata 622STARACHOWICEK214K 3600:00:1902:06:5503:45:2604:35:13.6004:35:33.10+02:17:5911:425.1
156PAPIERNIK Leszek 599Góralskie ZakapiorkiŁĘKAWICAM250M 12000:00:2002:02:3903:44:0304:35:16.6504:35:36.85+02:18:0211:425.1
157ŁATKA Dorota 544ŻORYK215K 3700:00:2202:05:5303:44:3504:35:53.0004:36:15.15+02:18:4111:445.1
158SOBCZAK Karolina 639OLSZTYNK122K 3800:00:1002:06:3803:48:4404:36:11.5504:36:22.25+02:18:4811:455.1
159BARANOWSKI Krzysztof 426GORZÓWM164M 12100:00:0602:00:3703:38:2904:36:22.7504:36:29.60+02:18:5511:455.1
160KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 659woman on the trailsKATOWICEK216K 3900:00:0502:09:1803:46:1404:37:08.6004:37:13.60+02:19:3911:475.1
161LEMIEC Agnieszka 647PŁOCKK32K 4000:00:2402:02:4403:45:5504:36:54.6004:37:19.20+02:19:4511:475.1
162GRZESIAK Rafał 401GŁOGÓWM251M 12200:00:0201:57:3603:39:3804:37:42.6004:37:45.45+02:20:1111:495.1
163KUJAWSKA Joanna 587Team nabiegowkach.plWARSZAWAK217K 4100:00:1402:02:4303:43:4204:40:56.0504:41:10.85+02:23:3611:575
164GÓRSKA Marta 588WARSZAWAK123K 4200:00:1502:02:4703:43:3804:40:55.3004:41:10.90+02:23:3611:575
165GOLUBA Krzysztof 518WARSZAWAM252M 12300:00:1601:57:1303:43:5804:41:04.8004:41:21.15+02:23:4711:575
166PRZYBYŁA Patrycja 536GDAŃSKK218K 4300:00:0202:00:2703:43:2704:43:13.2004:43:15.85+02:25:4112:035
167KULIGA Marek 621RACIBÓRZM165M 12400:00:2502:03:1703:42:5504:42:51.8004:43:16.80+02:25:4212:025
168KULIGA Michał 620EASYRUN RacibórzRACIBÓRZM166M 12500:00:2402:03:0903:43:0104:42:53.1504:43:17.45+02:25:4312:025
169WISTEL Kamil 469PIEKARY ŚLĄSKIEM253M 12600:00:1202:00:2703:43:3604:43:26.3004:43:38.80+02:26:0412:035
170BARGIEL Wojciech 563WARSZAWAM254M 12700:00:1002:09:0903:50:1504:43:31.3004:43:41.95+02:26:0712:035
171STARZYK Sławek 512Ilago TeamOŚWIĘCIMM255M 12800:00:0802:09:0703:50:5204:44:06.2004:44:14.25+02:26:4012:055
172KUCZEK Elżbieta 583MIĘDZYRZECZEK219K 4400:00:1102:18:1103:54:2104:45:14.6504:45:25.65+02:27:5112:084.9
173TORON Maciej 628KRAKÓWM167M 12900:00:2302:02:4303:58:1204:45:07.7504:45:31.10+02:27:5712:084.9
174KOWALSKI Wojciech 577POLKASKRAKÓWM256M 13000:00:0202:06:5103:50:0204:46:18.3004:46:20.95+02:28:4612:104.9
175KLUSKA Magdalena 483ŁAZISKA GÓRNEK124K 4500:00:1002:01:1303:46:5504:46:46.7004:46:56.75+02:29:2212:124.9
176TWOREK-KUCIA Monika 625MŁOSZOWAK220K 4600:00:2202:06:0503:51:0804:46:43.5504:47:05.85+02:29:3112:124.9
177STACH Aneta 458KRZESZOWICEK221K 4700:00:2202:06:0803:51:0904:46:43.4004:47:05.85+02:29:3112:124.9
178SKOKOWSKI Damian 609KATOWICEM168M 13100:00:0702:06:4803:57:4704:47:47.7504:47:54.80+02:30:2012:144.9
179KULIGA Ewa 619EASYrUN RACIBÓRZRACIBÓRZK222K 4800:00:2302:12:1903:57:1504:47:34.7504:47:58.25+02:30:2412:144.9
180SZCZYPEK Ola 641SMT SzczecinSZCZECINK125K 4900:00:0403:57:4204:52:21.9004:52:26.60+02:34:5212:264.8
181STEFANEK Arkadiusz 645BEŁCHATÓWM257M 13200:00:1402:18:5303:58:3704:52:36.1004:52:50.10+02:35:1612:274.8
182OTRĘBSKI Tomasz 492ZABORZEM258M 13300:00:0902:06:3603:54:4804:53:01.2004:53:10.55+02:35:3612:284.8
183STRZYŻ Ryszard 580Chorzowska Grupa BiegowaCHORZÓWM259M 13400:00:1702:08:5003:55:5804:53:31.7004:53:49.60+02:36:1512:294.8
184EWA Pasek 654WARSZAWAK223K 5000:00:1602:11:4904:00:5504:56:45.2504:57:02.20+02:39:2812:374.8
185ŚWIERC Artur 466PIEKARY ŚLĄSKIEM169M 13500:00:1102:08:5903:56:1104:57:25.1004:57:36.60+02:40:0212:394.7
186CABAJ Rafal 480Biegusiem.plMROZYM260M 13600:00:1002:15:0504:06:5905:00:13.9005:00:24.00+02:42:4912:464.7
187MACIUSZKO Wiesia 615Outdoor TrainingBIAŁYSTOKK224K 5100:00:0702:12:0304:04:3505:02:38.0005:02:45.75+02:45:1112:524.7
188KOWOLL Bronisław 506TURZEM261M 13700:00:1902:06:4804:01:1005:03:23.3005:03:43.20+02:46:0912:544.6
189LEMIESZ Marcin 562ŁOMIANKIM262M 13800:00:0802:06:0303:57:4805:05:36.8005:05:45.40+02:48:1113:004.6
190MAZIAKOWSKI Krzysztof 486MAZIAKOWSKI RUNNING TEAMOPOLEM263M 13900:00:1702:15:2704:07:3305:07:03.2005:07:20.75+02:49:4613:034.6
191HARĘŻLAK Dorota 657ŁÓDŹK225K 5200:00:0802:08:4704:05:3205:07:29.9005:07:38.65+02:50:0413:054.6
192GMYREK Marek 578KRAKÓWM264M 14000:00:2002:06:0504:00:0905:10:28.8505:10:49.55+02:53:1513:124.5
193SZCZEŚNIAK Michał 558OSIEKM265M 14100:00:2502:23:5104:13:4105:13:40.8005:14:06.70+02:56:3213:204.5
194STOŁOWSKA Natalia 425WROCLAWK226K 5300:00:1702:14:1304:10:3805:14:41.3005:14:58.55+02:57:2413:234.5
195ZABIELEWICZ Mariusz 554ŁOMIANKIM170M 14200:00:2502:23:4804:13:4305:15:23.2005:15:48.90+02:58:1413:254.5
196MATUSZEWSKA Małgorzata 663Runner's PowerŚREMK227K 5400:00:0502:10:1004:21:5105:16:41.4505:16:46.75+02:59:1213:284.5
197FRĄCKOWIAK Jacek 668Runner's PowerŚREMM266M 14300:00:0502:06:5904:21:5305:16:41.5005:16:46.95+02:59:1213:284.5
198KITA Ewa 611Biegamdlazdrowia.plKĘDZIERZYN-KOŹLEK33K 5500:00:1602:12:5104:14:5205:16:55.4005:17:11.45+02:59:3713:294.4
199CHOMICZ Łukasz 441Klub biegacza GLSKOZYM171M 14400:00:1302:17:0004:07:4305:17:46.3005:17:59.45+03:00:2513:314.4
200RZEPKA Daniel 610GREENBUDMIKOŁÓWM267M 14500:00:1302:33:5104:21:5205:17:48.6005:18:02.40+03:00:2813:314.4
201HERMAN Michał 220JAWORZNOM172M 14600:00:1802:14:5304:08:1405:18:26.3505:18:44.90+03:01:1013:334.4
202MZYK Fabian 423STS BIEGATONORZESZEM268M 14700:00:0602:17:5304:15:3105:18:52.6505:18:58.65+03:01:2413:344.4
203OKRÓJ Dawid 547DEAF RUNNINGGDAŃSKM173M 14800:00:0602:18:0004:14:5805:19:57.6505:20:03.70+03:02:2913:364.4
204JANIAK Aleksandra 543WKURW_TEAMZIELONA GÓRAK126K 5600:00:1602:44:5904:28:5405:24:43.1505:25:00.10+03:07:2613:494.3
205CHOLEWA Dagmara 565Lisy PustyniKLUCZEK228K 5700:00:1402:23:4904:22:2305:26:59.5505:27:13.95+03:09:3913:544.3
206KOSIBA-ŁUCZAK Katarzyna 627KRAKÓWK127K 5800:00:2302:08:3704:05:2805:28:52.3505:29:15.90+03:11:4113:594.3
207KULIS Wojciech 629KRAKÓWM269M 14900:00:2402:08:3904:09:1005:29:29.3005:29:53.50+03:12:1914:014.3
208WACHOWIAK Katarzyna 470euforiabiegacza.plPONIECK229K 5900:00:0302:31:1204:28:1505:36:22.5505:36:25.55+03:18:5114:184.2
209SKOKOWSKI Stanisław 608amatorKATOWICEM38M 15000:00:0602:06:5204:00:5605:37:56.7505:38:03.45+03:20:2914:224.2
210FABROWICZ Katarzyna 417WARSZAWAK230K 6000:00:2002:19:3204:31:1405:37:52.0505:38:13.00+03:20:3814:224.2
211BIERNAT- BARAN Iwona 612KRAKÓWK231K 6100:00:0902:19:2404:31:2805:38:08.4005:38:18.30+03:20:4414:234.2
212JABŁONKA Elżbieta 572KB SpartakusBEŁCHATÓWK232K 6200:00:1304:30:3805:39:24.7505:39:38.00+03:22:0314:264.2
213SPYRKA Wojtek 624CHORZÓWM270M 15100:00:1602:34:1204:28:5905:39:27.0505:39:43.40+03:22:0914:264.2
214JASKÓŁA Katarzyna 549WARSZAWAK233K 6300:00:0402:22:3104:22:1205:41:25.7005:41:29.85+03:23:5514:314.1
215ZEMŁA Krzysztof 418MALINOWICEM39M 15200:00:2402:21:1304:24:5805:43:56.2005:44:20.90+03:26:4614:384.1
216BARAŃCZYK Ewa 434TORUŃK128K 6400:00:1102:24:4204:39:4705:47:48.0505:47:59.65+03:30:2514:484.1
217WASIKOWSKA Karolina 604ŁÓDŹK129K 6500:00:1602:24:3304:33:3005:48:35.8005:48:52.75+03:31:1814:504
218CHYŁEK Agnieszka 422TORUŃK130K 6600:00:1102:27:5504:39:4605:49:31.8505:49:43.00+03:32:0814:524
219KAIM Antoni 477MYŚLENICEM310M 15300:00:0802:37:5904:49:3505:52:50.5005:52:59.20+03:35:2515:004
LIMCICHOLSKA Anna 484WARSZAWAK200:00:1502:32:2904:45:3306:01:00.3006:01:15.55--
LIMSTRZELCZYK Edyta 569P+EBRZEGK200:00:1102:29:1004:55:2206:14:48.9506:15:00.40--
STRAŚ Jarek 468KATOWICEM1DNF01:30:59 DNF DNF DNF DNF--
BAŁOS Adam 511JELENIA GÓRAM1DNF01:46:22 DNF DNF DNF DNF--
STASIAK Mateusz 495BLOCKCHAIN RUNNING TEAMŁÓDŹM1DNF02:46:55 DNF DNF DNF DNF--
KONWICKI Łukasz 552Bureau VeritasBYTOMM1DNF DNF DNF DNF DNF--
CHWALBA Piotr 646KRAKÓWM2DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 226 wynik(ów)