1/2 MARATON BABIA GÓRA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data/ Date:
2018-06-09
Miejsce/ Place:
Babia Góra
Dystans/ Distance:
23.5 km
Zgłoszonych/ Registered:
272
Wystartowało/ Started:
226
Nie ukończyło/ Not finished:
5
Ukończyło/ Finished:
221
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Nagrody
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 9km | 17.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MB
9km
M
17.6km
Czas
netto
23.5km
Czas
brutto
23.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MAREK Dariusz 664ALPIN SPORT TEAMWIELICZKAM11M 101:03:5901:50:4002:17:33.5502:17:34.10 5:5110.2
2DUDZIK Robert 429LIMANOVA HOTELMSZANA DOLNAM12M 201:12:2002:02:5202:30:16.5502:33:12.20+00:15:386:239.4
3STARZAK Paweł 527SKAWINAM13M 301:09:2302:04:1502:35:20.8002:35:25.80+00:17:516:369.1
4MIERZEŃSKI Bartosz 653PRZYMIERZE ŁOSIAKRAKÓWM14M 401:13:1602:06:1002:35:55.4502:35:56.60+00:18:226:389
5WOLCZKO Grzegorz 632MAKÓW PODHALAŃSKIM21M 501:15:3402:12:3902:46:32.6002:46:32.90+00:28:587:058.5
6PETA Rafał 658MARCIN ŚWIERC TEAMBIERNAM22M 601:20:2402:20:2402:53:12.5002:53:14.00+00:35:397:228.1
7MARCIN Goleń 593DA STYGMATYKWROCŁAWM15M 701:17:2502:19:1902:54:44.3502:54:48.15+00:37:147:268.1
8BĘBENEK Marek 592TKKF UKLEJNAMYŚLENICEM23M 801:17:2302:19:2202:55:16.1502:55:16.70+00:37:427:278
9PASIEKA Przemysław 442PO ROBOCIEKATOWICEM24M 901:20:4902:21:1902:57:58.2002:58:02.70+00:40:287:347.9
10DYREK Mateusz 522MSZANA GÓRNAM25M 1001:22:5602:24:3002:59:52.2002:59:54.20+00:42:207:397.8
11KLONOWSKI Kamil 481ŁAZISKA GÓRNEM16M 1101:20:4202:24:3103:01:27.6003:01:28.00+00:43:537:437.8
12KRYCZKA Krzysztof 504ŻYRARDÓWM17M 1201:22:5102:25:1903:02:02.0503:02:05.20+00:44:317:447.7
13TURCHAN Łukasz 500CHORZÓWM18M 1301:24:3602:27:1503:02:51.8003:02:54.25+00:45:207:467.7
14ZARZYCKI Marcin 464BIO-REH TEAMMSZANA DOLNAM19M 1401:22:1902:26:2203:03:43.1003:03:52.55+00:46:187:497.7
15KOCIOŁEK Witold 461RUNONLINE.PL TEAMKRAKÓWM26M 1501:27:0302:30:3803:05:02.8503:05:04.65+00:47:307:527.6
16RAJSKI Rafal 556WARTKIE KIYRPCENOWY TARGM110M 1601:25:4402:29:4303:06:44.0003:06:45.10+00:49:117:567.6
17PABIS Szymon 407KARNIOWICEM111M 1701:24:5202:31:1203:08:11.0003:08:13.45+00:50:398:007.5
18HOŁUJ Bartłomiej 450KRAKÓWM112M 1801:20:4802:27:0603:09:31.2503:09:33.55+00:51:598:037.4
19GOLIŃSKI Michał 510OTWOCKM27M 1901:22:1002:30:0903:10:43.3003:10:45.55+00:53:118:067.4
20MEJKA Małgorzata 553LUBAWAK11K 101:21:5902:28:2703:11:35.3503:11:40.50+00:54:068:097.4
21POPIOŁEK Maciek 448KRAKÓWM113M 2001:24:4602:36:1903:11:46.5503:11:47.65+00:54:138:097.4
22PIÓRKOWSKI Tomasz 430BISKUPICE FAMILY TEAMWIELICZKAM28M 2101:29:3302:36:0503:12:12.8003:12:13.85+00:54:398:107.3
23DANIELAK Tomasz 452PIORUNZIELONKIM114M 2201:29:4002:33:0803:13:02.9003:13:06.80+00:55:328:127.3
24MERTA Przemek 662NOWY TARGM29M 2301:27:3302:35:5803:13:20.4003:13:35.40+00:56:018:137.3
25FILIPEK Wojciech 642OPTIM TRAVELRZESZOWM31M 2401:25:5002:33:0803:14:41.0503:14:46.05+00:57:118:177.2
26TABACKI Daniel 574AZS UE KATOWICEORZESZEM115M 2501:25:1202:33:3403:15:18.3503:15:22.85+00:57:488:187.2
27MAŚLANKIEWICZ Dawid 532POSITIVE ENERGYŻARKIM116M 2601:27:1202:35:5903:16:27.6003:16:40.30+00:59:068:217.2
28ISKRZYCKI Andrzej 503RZESZÓWM210M 2701:30:1702:37:2503:16:48.1003:16:52.50+00:59:188:227.2
29PRYJDA Tomasz 644OPOLEM117M 2801:16:3702:32:2703:17:02.6503:17:02.65+00:59:288:237.2
30MAGNUCKI Adam 652MYSŁOWICEM118M 2901:29:2502:41:3603:17:17.7003:17:18.50+00:59:448:237.1
31ZAWADZKI Piotr 557KRZEPICEM211M 3001:30:3202:41:3103:17:52.7503:17:56.30+01:00:228:257.1
32STĘPIEŃ Małgorzata 416FC PO 40-TCEKRAKÓWK12K 201:34:4402:43:1503:19:00.2003:19:02.95+01:01:288:287.1
33PIEGZA Jakub 419MOŻE KIEDYŚPRZECISZÓWM119M 3101:29:2602:40:2203:19:56.4503:20:10.40+01:02:368:307.1
34WIDZIAK Piotr 454RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM212M 3201:32:5802:43:0003:20:28.5003:20:51.95+01:03:178:317
35LEJA Wojciech 596DA STYGMATYKŚLĘZAM120M 3301:29:2602:39:3303:21:02.2503:21:06.65+01:03:328:337
36BIERNAT Jakub 567WISEŁKAKRAKÓWM213M 3401:34:1902:45:3903:22:37.3003:22:39.55+01:05:058:377
37DRESZER Damian 405ORZESZEM121M 3501:29:4702:41:3603:22:54.7503:22:59.15+01:05:258:386.9
38CHRAPEK Paweł 575GATO NEGROZACHAŁMNAM214M 3601:31:5602:43:1703:23:08.0003:23:21.80+01:05:478:386.9
39OLIWA Edward 526-KRAKÓWM32M 3701:30:0802:42:5703:23:20.4003:23:21.90+01:05:478:396.9
40CIESLAR Urszula 643DG CROSSUSTRONK13K 301:39:0202:47:1703:23:42.1503:23:43.80+01:06:098:406.9
41ZIELIŃSKA Kinga 649GDAŃSKK14K 401:30:2802:44:1303:24:41.6503:24:45.95+01:07:118:426.9
42FORJASZ Przemysław 487RZESZÓWM215M 3801:35:3202:46:2503:24:39.2003:24:54.50+01:07:208:426.9
43DZIOBOŃ Piotr 561WARTKIE KIYRPCENOWY TARGM122M 3901:31:4402:44:3203:25:21.5503:25:23.35+01:07:498:446.9
44GOSTOMSKA Katarzyna 530CO CHCESZ TOMASZWARSZAWAK15K 501:35:3702:46:3803:26:48.7503:26:50.15+01:09:168:486.8
45MAREK Sławomir 460NIGHT RUNNERSZAWOJAM123M 4001:32:0802:46:5903:29:07.4003:29:14.25+01:11:408:536.7
46WIĘCŁAWSKI Michał 516WAGA CIĘŻKAKRAKÓWM216M 4101:31:0802:48:3203:29:52.3503:29:54.00+01:12:198:556.7
47DZIEDZIC Krzysztof 467KRAKÓWM217M 4201:33:4502:49:4703:29:41.7503:30:02.75+01:12:288:556.7
48KULAWIK Bartosz 607KRAKÓWM218M 4301:31:3202:46:5703:30:27.1503:30:28.25+01:12:548:576.7
49PĘPIAK-WIŚNIEWSKI Rafał 414WARSZAWAM219M 4401:34:4802:46:1803:30:34.5003:30:54.70+01:13:208:576.7
50KOCOŃ Rafał 655ROAD MARATONUJSOŁYM124M 4502:50:4803:31:06.0503:31:25.85+01:13:518:586.7
51SZURMA Monika 617UJSOŁYK16K 601:39:3102:50:5103:31:06.7003:31:26.10+01:13:528:596.7
52ROMAŃSKI Grzegorz 456PORĘBA WIELKAM220M 4601:32:5102:48:4903:32:47.3503:32:49.00+01:15:149:036.6
53ZWOLENKIEWICZ Sławomir 513KOLEGIUM SĘDZIÓW OZPNLEŚNICAM221M 4701:31:5102:47:4403:33:01.6003:33:05.10+01:15:319:036.6
54KUBIAK Karolina 636EXCALIBURWEJHEROWOK21K 701:38:4902:51:2703:32:57.1003:33:08.90+01:15:349:036.6
55DOLATA Michał 595ZALASEWOM125M 4801:32:5202:44:0603:35:08.2503:35:20.60+01:17:469:096.6
56SWAT Damian 451MODLNICZKAM126M 4901:29:4302:50:1403:36:35.2503:36:39.65+01:19:059:126.5
57LEMAŃSKI Arkadiusz 660GLIWICEM222M 5001:38:1002:55:2403:37:36.2503:37:44.40+01:20:109:156.5
58JURASZEK Mariusz 618KW BBLIPOWAM127M 5101:31:4902:56:3903:37:42.0503:37:51.50+01:20:179:156.5
59MADEJ Jan 408POLKOWICEM223M 5201:36:1902:54:1103:38:39.5003:38:42.70+01:21:089:186.4
60POŁOWCZUK Krzysztof 560CZECHOWICE-DZIEDZICEM128M 5301:37:3702:54:0603:38:35.6503:38:43.10+01:21:099:186.5
61MUSZAŃSKA Alicja 528UKS ASW JASŁOJASŁOK22K 801:45:4802:58:1203:39:02.2003:39:20.35+01:21:469:196.4
62FILIPIAK Jarosław 589SSW TEAM KROŚNICEKROŚNICEM129M 5401:32:0602:55:1603:39:26.2003:39:27.25+01:21:539:206.4
63DURA Przemysław 633DOBCZYCKI KLUB BIEGACZAKRAKÓWM224M 5501:43:3802:59:1403:40:08.7003:40:13.55+01:22:399:226.4
64GARDULSKA-BOTOR Katarzyna 669GLIWICEK23K 901:37:3602:58:1403:41:26.8503:41:32.60+01:23:589:256.4
65KRASINSKI Marcin 443WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM225M 5601:41:5202:59:4703:41:50.3003:41:51.95+01:24:179:266.4
66MUCHA Grażyna 440KRAKÓWK24K 1001:42:5802:59:5603:41:52.7503:42:13.55+01:24:399:266.4
67KELLER-MISIARZ Natalia 550ŻORYK17K 1101:41:2303:00:0503:42:14.7003:42:24.15+01:24:509:276.3
68WYGANOWSKI Dariusz 457RUMIAM226M 5701:35:3902:55:3103:42:14.5003:42:26.15+01:24:529:276.3
69FRANKIEWICZ Ryszard 478GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM227M 5801:44:2702:58:5503:42:44.3503:42:47.90+01:25:139:286.3
70NOWICKI Kamil 566KRAKÓWM130M 5901:44:1503:02:4503:42:58.4003:43:03.40+01:25:299:296.3
71KOZERA Bartłomiej 402ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM131M 6001:40:4803:00:5403:43:26.3003:43:32.35+01:25:589:306.3
72PLEBAN Małgorzata 409GŁOSKÓWK18K 1201:43:1603:02:5103:43:45.1503:43:53.10+01:26:199:316.3
73KRÓL Łukasz 514KONSTANCIN-JEZIORNAM132M 6101:43:2403:02:1503:45:58.6003:46:13.30+01:28:399:366.2
74KUBAT Michał 498GDÓW PROUD RUNNERSGDÓWM228M 6201:45:3703:03:4303:46:33.4503:46:47.10+01:29:139:386.2
75BUCZEK Magda 585KRAKÓWK19K 1301:41:3503:02:4503:46:49.9503:46:56.55+01:29:229:396.2
76MAJNUSZ Jakub 489PODRÓŻUJ Z POMPONAMIBIELSKO-BIAŁAM133M 6301:36:4702:57:5703:47:21.9003:47:43.60+01:30:099:406.2
77BARCHAŃSKI Jakub 637JA I MÓJ JJŻORYM134M 6401:46:0403:06:0503:48:45.1503:48:55.05+01:31:209:446.2
78SIKORSKI Dariusz 436INSERT TEAMDZIERŻONIÓWM229M 6501:41:3303:04:0303:48:54.5003:49:10.65+01:31:369:446.2
79TRZCIONKA Justyna 438BIEGANIE GÓRY LAS BŁOTOKRAKÓWK110K 1401:45:3403:06:0903:49:18.2503:49:22.35+01:31:489:456.1
80KAŹMIERCZAK Wojciech 400OSTRÓW WIELKOPOLSKIM135M 6601:40:5603:01:3603:50:12.0003:50:30.50+01:32:569:476.1
81ŚLIŻ Piotr 447WARSZAWAM230M 6701:36:3603:00:0003:50:58.0503:51:05.25+01:33:319:496.1
82ŚLIŻ Lucyna 446KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAK25K 1501:36:3303:00:0103:50:59.5503:51:05.50+01:33:319:496.1
83KROKOSZ Paweł 473KENYANRUNNERSGORZÓW WIELKOPOLSKIM136M 6801:31:5902:58:1903:51:10.7003:51:14.05+01:33:399:506.1
84FRANICA Krystian 507FORMAWODZISLAWPSZÓWM137M 6901:52:0203:09:3603:51:08.4503:51:27.75+01:33:539:506.1
85NAJDER Andrzej 665BEER CITYKRAKÓWM231M 7001:38:5103:02:4303:52:14.3003:52:19.00+01:34:449:526.1
86ADAMCZYK Łukasz 638CZERWONA NIWA-PARCELM138M 7101:45:0503:04:3003:52:27.9003:52:46.45+01:35:129:536.1
87MAŚLANKIEWICZ Bartłomiej 531POSITIVE ENERGYŻARKIM139M 7201:41:0003:08:2603:54:15.5503:54:27.50+01:36:539:586
88FIGZAŁ Leszek 427WRZOSOWAM33M 7301:38:3503:06:1403:55:47.8503:55:50.80+01:38:1610:026
89BEDNARZ Sebastian 431OTM.BOTMUCHÓWM232M 7401:41:2203:05:0403:56:36.8503:56:44.75+01:39:1010:046
90BEDNARZ Małgorzata 640OTM. BOTMUCHÓWK26K 1601:41:0903:05:0103:56:36.1003:56:45.10+01:39:1110:046
91BASTA Adrian 581GLIWICEM140M 7501:43:1603:07:2303:56:44.2503:56:54.95+01:39:2010:046
92ZAJĄC Przemysław 582KRAKÓWM141M 7601:41:0203:08:3203:57:21.7503:57:28.65+01:39:5410:065.9
93TURCHAN Michał 493SOSNOWIECM142M 7701:37:0203:05:3603:58:31.4503:58:33.70+01:40:5910:085.9
94GADAJ Grzegorz 471RADLINIOKI W BIEGURADLINM143M 7801:42:0603:14:2203:58:27.6003:58:34.00+01:40:5910:085.9
95GRZYB Marta 651MIGWARSZAWAK111K 1701:54:3303:16:0303:58:32.0503:58:36.65+01:41:0210:095.9
96SLIWINSKI Jakub 603KSAWEROWM144M 7901:39:2803:07:3403:58:25.5503:58:41.60+01:41:0710:085.9
97PIÓRKOWSKA Ola 428BISKUPICE FAMILY TEAMWIELICZKAK27K 1801:49:2303:15:0203:58:42.5003:58:43.35+01:41:0910:095.9
98DURCZOK Damian 667MSZANAM145M 8001:49:2903:14:3403:59:01.3003:59:05.10+01:41:3110:105.9
99MIKA Grzegorz 517PKO BANK POLSKIKRAKÓWM233M 8101:40:0903:08:2103:58:49.0003:59:05.70+01:41:3110:095.9
100BĄK Artur 449FC PO 40TCEKRAKÓWM234M 8201:43:0603:08:3004:00:01.6004:00:06.70+01:42:3210:125.9
101PIĘTA Piotr 475OSTROBIECOSTROWIEC ŚWM235M 8301:42:4203:08:3304:01:49.5004:02:02.50+01:44:2810:175.8
102ZAGUBIEN Dominik 605SIEMIANOWICEM236M 8401:49:1703:11:3004:02:15.5004:02:34.30+01:45:0010:185.8
103CZEREPAK Krzysztof 496KRZYSZTOF CZEREPAKBOLESŁAWIECM146M 8501:40:5203:13:4704:02:58.0004:03:06.10+01:45:3210:205.8
104MAJEWSKA Kasia 542KÜMMERSBRUCKK112K 1901:55:4803:19:2204:02:56.7504:03:11.55+01:45:3710:205.8
105MARZEC Artur 501WIELICZKAM237M 8601:54:2203:19:0704:02:44.9004:03:12.00+01:45:3710:195.8
106ZYCH Katarzyna 479#DOPORZYGUCZECHOWICE-DZIEDZICEK113K 2001:49:4503:18:0904:03:22.5504:03:26.25+01:45:5210:215.8
107DURACZ Daniel 540ŻEROSŁAWICEM238M 8701:42:5603:07:0404:03:56.6504:04:00.35+01:46:2610:225.8
108HEDA Sebastian 650PAWŁOWICEM239M 8801:31:2503:21:1104:04:20.9504:04:31.00+01:46:5610:235.8
109WÓJCIK Zbigniew 570OŚWIĘCIMM147M 8901:47:0203:14:5304:04:24.3504:04:42.05+01:47:0710:245.8
110BOHM Jacek 626BRAKMIKOŁOWM34M 9001:44:5603:14:1404:04:40.4504:04:54.10+01:47:2010:245.8
111WOJDYŁA Paweł 529UNLIMITED SPORT & LIFESTYLEKOŁACZYCEM148M 9101:45:1503:14:5204:04:36.6004:04:54.95+01:47:2010:245.8
112STAŚ Jakub 546BIERUŃM149M 9201:46:2703:17:5304:05:04.6004:05:20.15+01:47:4610:255.8
113PIOTROWICZ Sławomir 548RACIĄŻM150M 9301:45:1203:17:1904:05:24.9004:05:30.00+01:47:5510:265.7
114MOSÓR Mariusz 573LISY PUSTYNIKLUCZEM240M 9401:41:3903:12:5004:05:50.5504:05:56.20+01:48:2210:275.7
115KMIECIAK Marlena 502GDAŃSKK114K 2101:45:2403:15:0004:06:28.9504:06:36.15+01:49:0210:295.7
116PODOLAK Aleksander 598WROCLAWM151M 9501:44:5603:16:4004:08:19.2004:08:28.90+01:50:5410:345.7
117KWAŚNIEWSKI Dominik 505GLIWICEM241M 9601:51:0403:20:0204:09:30.8004:09:45.60+01:52:1110:375.7
118DWORNIK Małgorzata 403KRAKÓWK115K 2201:54:0703:23:2504:11:00.3504:11:12.10+01:53:3810:405.6
119SZYMAŃSKA Edyta 519OLSZTYNK116K 2302:04:4203:29:3704:11:13.2504:11:24.70+01:53:5010:415.6
120SKWARNECKI Damian 482ŁÓDŹM242M 9701:53:0003:25:5004:11:26.0504:11:40.25+01:54:0610:415.6
121DYREK Marcin 656KRAKÓWM152M 9801:53:4503:22:3404:11:42.7004:11:53.30+01:54:1910:425.6
122GOMÓŁKA Agata 439KRAKÓWK117K 2401:49:5303:19:1804:12:06.2504:12:17.10+01:54:4310:435.6
123MURZYN Krysia 613DOBCZYCKI KLUB BIEGACZALIPNIKK28K 2501:49:2903:19:2104:12:06.5004:12:17.35+01:54:4310:435.6
124JABŁOŃSKA Dorota 597OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKK118K 2601:53:1203:27:4604:12:43.5004:12:50.80+01:55:1610:455.6
125KORZENIOWSKI Mateusz 559BIELSKO BIAŁAM153M 9901:53:4503:21:1404:13:18.9004:13:26.50+01:55:5210:465.6
126ŁATKA Wojciech 576SOSNOWIECM243M 10001:44:5403:19:3004:13:20.4504:13:26.80+01:55:5210:465.6
127WRAGA Andrzej 661OKUNIEWM244M 10101:49:5304:14:14.3504:14:14.35+01:56:4010:495.5
128BŁAŻEJOWSKI Krzysztof 472JÓZEFÓWM35M 10201:57:4303:28:2604:14:19.1004:14:24.85+01:56:5010:495.5
129FERENC Paweł 508ZABRZEM154M 10301:49:4603:20:2604:14:19.1504:14:33.65+01:56:5910:495.5
130ZIĘBA Anna 415PORANNY PATROLKRAKÓWK29K 2701:54:2103:27:4804:14:18.1504:14:37.85+01:57:0310:495.5
131MERTAS Dominik 435BABICEM245M 10401:51:2803:24:0104:14:45.1004:15:06.45+01:57:3210:505.5
132STARZYK Ewa 410TARNÓWK210K 2801:54:1803:27:4904:16:45.1004:16:48.25+01:59:1410:555.5
133SKROBISZ Anna 564WARSZAWAK119K 2902:03:0803:32:0004:17:20.3504:17:27.70+01:59:5310:575.5
134MAZIAKOWSKI Adam 485OPOLEM155M 10501:58:4703:31:5104:17:11.7504:17:28.40+01:59:5410:565.5
135GEŁCZEWSKI Adam 523ZAJĄC POZIOMKAWARSZAWAM156M 10601:44:0703:19:4004:17:57.6504:18:05.50+02:00:3110:585.5
136ZATORSKI Andrzej 623STARACHOWICEM36M 10702:06:5103:38:1104:18:45.5004:19:05.35+02:01:3111:005.4
137MARZEC Wojciech 602GÓRALSKIE ZAKAPIORKIŻYWIECM246M 10801:51:4503:24:4204:19:05.2004:19:25.30+02:01:5111:015.4
138WASIAK Tomasz 568RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM247M 10901:54:3403:29:3404:20:58.1504:21:11.20+02:03:3711:065.4
139BARTOSIŃSKA Katarzyna 534DZIK Z DUSZĄ SARENKISOSNOWIECK120K 3002:00:4503:33:4904:21:33.9504:21:42.20+02:04:0811:075.4
140SULICH Michał 535BRACIA Z MŁYNASOSNOWIECM157M 11002:00:4103:33:4704:21:33.9004:21:43.20+02:04:0911:075.4
141GONCIARZ Karol 455CHRUM TEAMTOMASZOW MAZOWIECKIM158M 11101:51:5903:30:3804:21:59.2004:22:01.15+02:04:2711:085.4
142ZAWROTNIAK Arkadiusz 499LWÓWEK ŚLĄSKIM159M 11201:42:5603:21:1904:23:12.6004:23:21.50+02:05:4711:125.4
143ZAWROTNIAK Paweł 497KRAKÓWM160M 11301:43:2303:21:2004:23:14.3504:23:21.55+02:05:4711:125.4
144WILK Łukasz 541WKURW_TEAMWROCŁAWM161M 11401:57:2403:34:3704:26:11.5004:26:29.20+02:08:5511:195.3
145SIELWONCZUK Agnieszka 614OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKK211K 3101:53:0503:31:5904:28:46.3504:28:52.70+02:11:1811:265.2
146ZUBA Rafał 571BLACK RIVERNOWY SĄCZM162M 11501:49:1103:26:0204:28:44.5504:28:53.00+02:11:1811:265.2
147CHOCHÓŁ Paweł 5901974KRZESZOWICEM248M 11601:49:3603:32:1504:31:06.7504:31:12.45+02:13:3811:325.2
148MARCINIAK Agata 494ŁÓDŹK212K 3202:00:3403:40:5604:31:08.6004:31:22.00+02:13:4711:325.2
149STEFANIAK Bożena 545ROSZADA ŻORYŻORYK213K 3302:02:1203:36:0604:31:35.5504:31:57.85+02:14:2311:335.2
150DAWIDOWSKA Joanna 579ŁÓDŹK121K 3401:57:2503:37:5404:31:48.0504:31:58.05+02:14:2311:335.2
151DĄBROWSKI Michał 520NASUCZAJKOBYŁKAM163M 11701:59:4303:36:1104:31:47.1004:32:05.15+02:14:3111:335.2
152HORBACZEWSKI Marek 525CHEŁMM37M 11801:57:0003:38:4104:32:23.6004:32:36.00+02:15:0111:355.2
153POLAK Bogusława 616JAWORNIKK31K 3501:55:2403:36:5304:33:01.3504:33:10.65+02:15:3611:375.2
154KASKA Krzysztof 551BUREAU VERITASLEGIONOWOM249M 11901:57:0303:36:2904:33:46.4504:33:49.45+02:16:1511:385.2
155TOMANEK Renata 622STARACHOWICEK214K 3602:06:5503:45:2604:35:13.6004:35:33.10+02:17:5911:425.1
156PAPIERNIK Leszek 599GÓRALSKIE ZAKAPIORKIŁĘKAWICAM250M 12002:02:3903:44:0304:35:16.6504:35:36.85+02:18:0211:425.1
157ŁATKA Dorota 544ŻORYK215K 3702:05:5303:44:3504:35:53.0004:36:15.15+02:18:4111:445.1
158SOBCZAK Karolina 639OLSZTYNK122K 3802:06:3803:48:4404:36:11.5504:36:22.25+02:18:4811:455.1
159BARANOWSKI Krzysztof 426GORZÓWM164M 12102:00:3703:38:2904:36:22.7504:36:29.60+02:18:5511:455.1
160KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 659WOMAN ON THE TRAILSKATOWICEK216K 3902:09:1803:46:1404:37:08.6004:37:13.60+02:19:3911:475.1
161LEMIEC Agnieszka 647PŁOCKK32K 4002:02:4403:45:5504:36:54.6004:37:19.20+02:19:4511:475.1
162GRZESIAK Rafał 401GŁOGÓWM251M 12201:57:3603:39:3804:37:42.6004:37:45.45+02:20:1111:495.1
163KUJAWSKA Joanna 587TEAM NABIEGOWKACH.PLWARSZAWAK217K 4102:02:4303:43:4204:40:56.0504:41:10.85+02:23:3611:575
164GÓRSKA Marta 588WARSZAWAK123K 4202:02:4703:43:3804:40:55.3004:41:10.90+02:23:3611:575
165GOLUBA Krzysztof 518WARSZAWAM252M 12301:57:1303:43:5804:41:04.8004:41:21.15+02:23:4711:575
166PRZYBYŁA Patrycja 536GDAŃSKK218K 4302:00:2703:43:2704:43:13.2004:43:15.85+02:25:4112:035
167KULIGA Marek 621RACIBÓRZM165M 12402:03:1703:42:5504:42:51.8004:43:16.80+02:25:4212:025
168KULIGA Michał 620EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM166M 12502:03:0903:43:0104:42:53.1504:43:17.45+02:25:4312:025
169WISTEL Kamil 469PIEKARY ŚLĄSKIEM253M 12602:00:2703:43:3604:43:26.3004:43:38.80+02:26:0412:035
170BARGIEL Wojciech 563WARSZAWAM254M 12702:09:0903:50:1504:43:31.3004:43:41.95+02:26:0712:035
171STARZYK Sławek 512ILAGO TEAMOŚWIĘCIMM255M 12802:09:0703:50:5204:44:06.2004:44:14.25+02:26:4012:055
172KUCZEK Elżbieta 583MIĘDZYRZECZEK219K 4402:18:1103:54:2104:45:14.6504:45:25.65+02:27:5112:084.9
173TORON Maciej 628KRAKÓWM167M 12902:02:4303:58:1204:45:07.7504:45:31.10+02:27:5712:084.9
174KOWALSKI Wojciech 577POLKASKRAKÓWM256M 13002:06:5103:50:0204:46:18.3004:46:20.95+02:28:4612:104.9
175KLUSKA Magdalena 483ŁAZISKA GÓRNEK124K 4502:01:1303:46:5504:46:46.7004:46:56.75+02:29:2212:124.9
176TWOREK-KUCIA Monika 625MŁOSZOWAK220K 4602:06:0503:51:0804:46:43.5504:47:05.85+02:29:3112:124.9
177STACH Aneta 458KRZESZOWICEK221K 4702:06:0803:51:0904:46:43.4004:47:05.85+02:29:3112:124.9
178SKOKOWSKI Damian 609KATOWICEM168M 13102:06:4803:57:4704:47:47.7504:47:54.80+02:30:2012:144.9
179KULIGA Ewa 619EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZK222K 4802:12:1903:57:1504:47:34.7504:47:58.25+02:30:2412:144.9
180SZCZYPEK Ola 641SMT SZCZECINSZCZECINK125K 4903:57:4204:52:21.9004:52:26.60+02:34:5212:264.8
181STEFANEK Arkadiusz 645BEŁCHATÓWM257M 13202:18:5303:58:3704:52:36.1004:52:50.10+02:35:1612:274.8
182OTRĘBSKI Tomasz 492ZABORZEM258M 13302:06:3603:54:4804:53:01.2004:53:10.55+02:35:3612:284.8
183STRZYŻ Ryszard 580CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWACHORZÓWM259M 13402:08:5003:55:5804:53:31.7004:53:49.60+02:36:1512:294.8
184EWA Pasek 654WARSZAWAK223K 5002:11:4904:00:5504:56:45.2504:57:02.20+02:39:2812:374.8
185ŚWIERC Artur 466PIEKARY ŚLĄSKIEM169M 13502:08:5903:56:1104:57:25.1004:57:36.60+02:40:0212:394.7
186CABAJ Rafal 480BIEGUSIEM.PLMROZYM260M 13602:15:0504:06:5905:00:13.9005:00:24.00+02:42:4912:464.7
187MACIUSZKO Wiesia 615OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKK224K 5102:12:0304:04:3505:02:38.0005:02:45.75+02:45:1112:524.7
188KOWOLL Bronisław 506TURZEM261M 13702:06:4804:01:1005:03:23.3005:03:43.20+02:46:0912:544.6
189LEMIESZ Marcin 562ŁOMIANKIM262M 13802:06:0303:57:4805:05:36.8005:05:45.40+02:48:1113:004.6
190MAZIAKOWSKI Krzysztof 486MAZIAKOWSKI RUNNING TEAMOPOLEM263M 13902:15:2704:07:3305:07:03.2005:07:20.75+02:49:4613:034.6
191HARĘŻLAK Dorota 657ŁÓDŹK225K 5202:08:4704:05:3205:07:29.9005:07:38.65+02:50:0413:054.6
192GMYREK Marek 578KRAKÓWM264M 14002:06:0504:00:0905:10:28.8505:10:49.55+02:53:1513:124.5
193SZCZEŚNIAK Michał 558OSIEKM265M 14102:23:5104:13:4105:13:40.8005:14:06.70+02:56:3213:204.5
194STOŁOWSKA Natalia 425WROCLAWK226K 5302:14:1304:10:3805:14:41.3005:14:58.55+02:57:2413:234.5
195ZABIELEWICZ Mariusz 554ŁOMIANKIM170M 14202:23:4804:13:4305:15:23.2005:15:48.90+02:58:1413:254.5
196MATUSZEWSKA Małgorzata 663RUNNER'S POWERŚREMK227K 5402:10:1004:21:5105:16:41.4505:16:46.75+02:59:1213:284.5
197FRĄCKOWIAK Jacek 668RUNNER'S POWERŚREMM266M 14302:06:5904:21:5305:16:41.5005:16:46.95+02:59:1213:284.5
198KITA Ewa 611BIEGAMDLAZDROWIA.PLKĘDZIERZYN-KOŹLEK33K 5502:12:5104:14:5205:16:55.4005:17:11.45+02:59:3713:294.4
199CHOMICZ Łukasz 441KLUB BIEGACZA GLSKOZYM171M 14402:17:0004:07:4305:17:46.3005:17:59.45+03:00:2513:314.4
200RZEPKA Daniel 610GREENBUDMIKOŁÓWM267M 14502:33:5104:21:5205:17:48.6005:18:02.40+03:00:2813:314.4
201HERMAN Michał 220JAWORZNOM172M 14602:14:5304:08:1405:18:26.3505:18:44.90+03:01:1013:334.4
202MZYK Fabian 423STS BIEGATONORZESZEM268M 14702:17:5304:15:3105:18:52.6505:18:58.65+03:01:2413:344.4
203OKRÓJ Dawid 547DEAF RUNNINGGDAŃSKM173M 14802:18:0004:14:5805:19:57.6505:20:03.70+03:02:2913:364.4
204JANIAK Aleksandra 543WKURW_TEAMZIELONA GÓRAK126K 5602:44:5904:28:5405:24:43.1505:25:00.10+03:07:2613:494.3
205CHOLEWA Dagmara 565LISY PUSTYNIKLUCZEK228K 5702:23:4904:22:2305:26:59.5505:27:13.95+03:09:3913:544.3
206KOSIBA-ŁUCZAK Katarzyna 627KRAKÓWK127K 5802:08:3704:05:2805:28:52.3505:29:15.90+03:11:4113:594.3
207KULIS Wojciech 629KRAKÓWM269M 14902:08:3904:09:1005:29:29.3005:29:53.50+03:12:1914:014.3
208WACHOWIAK Katarzyna 470EUFORIABIEGACZA.PLPONIECK229K 5902:31:1204:28:1505:36:22.5505:36:25.55+03:18:5114:184.2
209SKOKOWSKI Stanisław 608AMATORKATOWICEM38M 15002:06:5204:00:5605:37:56.7505:38:03.45+03:20:2914:224.2
210FABROWICZ Katarzyna 417WARSZAWAK230K 6002:19:3204:31:1405:37:52.0505:38:13.00+03:20:3814:224.2
211BIERNAT- BARAN Iwona 612KRAKÓWK231K 6102:19:2404:31:2805:38:08.4005:38:18.30+03:20:4414:234.2
212JABŁONKA Elżbieta 572KB SPARTAKUSBEŁCHATÓWK232K 6204:30:3805:39:24.7505:39:38.00+03:22:0314:264.2
213SPYRKA Wojtek 624CHORZÓWM270M 15102:34:1204:28:5905:39:27.0505:39:43.40+03:22:0914:264.2
214JASKÓŁA Katarzyna 549WARSZAWAK233K 6302:22:3104:22:1205:41:25.7005:41:29.85+03:23:5514:314.1
215ZEMŁA Krzysztof 418MALINOWICEM39M 15202:21:1304:24:5805:43:56.2005:44:20.90+03:26:4614:384.1
216BARAŃCZYK Ewa 434TORUŃK128K 6402:24:4204:39:4705:47:48.0505:47:59.65+03:30:2514:484.1
217WASIKOWSKA Karolina 604ŁÓDŹK129K 6502:24:3304:33:3005:48:35.8005:48:52.75+03:31:1814:504
218CHYŁEK Agnieszka 422TORUŃK130K 6602:27:5504:39:4605:49:31.8505:49:43.00+03:32:0814:524
219KAIM Antoni 477MYŚLENICEM310M 15302:37:5904:49:3505:52:50.5005:52:59.20+03:35:2515:004
LIMCICHOLSKA Anna 484WARSZAWAK202:32:2904:45:3306:01:00.3006:01:15.55--
LIMSTRZELCZYK Edyta 569P+EBRZEGK202:29:1004:55:2206:14:48.9506:15:00.40--
STRAŚ Jarek 468KATOWICEM101:30:59 DNF DNF DNF DNF--
BAŁOS Adam 511JELENIA GÓRAM101:46:22 DNF DNF DNF DNF--
STASIAK Mateusz 495BLOCKCHAIN RUNNING TEAMŁÓDŹM102:46:55 DNF DNF DNF DNF--
KONWICKI Łukasz 552BUREAU VERITASBYTOMM1 DNF DNF DNF DNF--
CHWALBA Piotr 646KRAKÓWM2 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 226 wynik(ów)