3 X HON - BONIFIKATY

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-14
Miejsce:
Cisna
Dystans:
6.2 km
Zgłoszonych:
0
Wystartowało:
43
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
43
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.1km
Czas
brutto
1.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1CZUBA Jarek 2206Abore2000PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM201M 100:00:00-00:00:05.0-00:00:05.0 6:349,1
1DOMISZEWSKI Ignacy 2236MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM201M 100:00:00-00:00:05.0-00:00:05.0+00:00:006:359,1
3GARDENER Jacek 2216Alpin Sport Team / JBRTWARSZAWAM501M 100:00:00-00:03:45.0-00:03:45.0+00:03:046:478,8
4BRZĘCZEK Michał 2222M401M 100:00:00-00:00:59.0-00:00:59.0+00:00:056:568,6
5MATYSIAK Bartłomiej 2229JACEKBIEGA RUNNING TEAMCZACHÓWEKM301M 100:00:00-00:00:01.0-00:00:01.0+7:028,5
6SNARSKI Bogdan 2269AlbatrosyWARSZAWAM301M 100:00:00-0-0+7:118,3
7SZALAK Paweł 2233Banda GrudniaLUBLINM401M 100:00:00-00:00:59.0-00:00:59.0+00:00:057:168,2
8BONDARA Sylwia 2217Alpin Sport Team/ JBRTWARSZAWAK301K 100:00:00-00:00:06.0-00:00:06.0+00:00:007:188,2
9ZĄBCZYŃSKI Dominik 2202Alpin Sport Team/ OTK RzeźnikJASTRZĘBIE-ZDRÓJM401M 100:00:00-00:00:59.0-00:00:59.0+00:00:057:248,1
9GRYGIEL Marek 2232M401M 100:00:00-00:00:59.0-00:00:59.0+00:00:058:027,5
9LENGIEWICZ Jakub 2240OTK RzeźnikM401M 100:00:00-00:00:59.0-00:00:59.0+00:00:058:147,3
12ZWOLIŃSKI Łukasz 2260MISTRZOSTWA OTKGDAŃSKM301M 100:00:00-0-0+8:157,3
12KAPAON Aleksander 2231M201M 100:00:00-0-0+8:167,2
14JACHIMEK Bartłomiej 2230JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM401M 100:00:00-00:00:59.0-00:00:59.0+00:00:058:257,1
15DOMISZEWSKI Wojciech 2235M501M 100:00:00-00:03:44.0-00:03:44.0+00:03:048:257,1
16LEWANDOWSKI Paweł 2213Klub Szalonego BiegaczaCZARNAM301M 100:00:00-0-0+8:267,1
16KAPAON Andrzej 2234WARSZAWAM201M 100:00:00-0-0+8:287,1
16KĘDZIORA Tomasz 2211Pobiedziska Running TeamPROMNOM301M 100:00:00-0-0+8:357,0
16STACHURSKI Paweł 2220ŁAŃCUTM301M 100:00:00-0-0+8:377,0
20RAUCHFLEISZ Antoś 2223Czopki KolczasteGRUDZIĄDZM401M 100:00:00-00:00:59.0-00:00:59.0+00:00:058:496,8
21MARCOL Mateusz 2299RYBNIKM201M 100:00:00-0-0+9:016,6
22WOSIK Marek 2205WARSZAWAM601M 100:00:00-00:06:25.0-00:06:25.0+00:06:029:056,6
23REMLEIN Katarzyna 2203Dziś mam urodziny :)POZNAŃ K301K 100:00:00-00:00:04.0-00:00:04.0+9:276,3
24DAWID Mirosław 2215OPATÓWM501M 100:00:00-00:03:44.0-00:03:44.0+00:03:049:326,3
25USZYŃSKI Grzegorz 2243GLIWICEM401M 100:00:00-00:00:59.0-00:00:59.0+00:00:0510:155,8
26GLAJCHER Katarzyna 2204K8POZNAŃK301K 100:00:00-00:00:02.0-00:00:02.0+10:315,7
27PODLASZEWSKI Jacek 2207SPCTORUŃM401M 100:00:00-00:00:59.0-00:00:59.0+00:00:0510:495,5
27FALKOWSKI Piotr 2242FKS PegazPIASECZNOM401M 100:00:00-00:00:59.0-00:00:59.0+00:00:0511:135,3
29ŻUBKOWSKA Aleksandra 2239WARSZAWAK201K 100:00:00-0-0+11:135,3
29LEPA-ROMAN Magdalena 2201BOLSZEWOK301K 100:00:00-0-0+11:205,3
31ŁUKASZEK Iwona 2214Lukaszek.TeamLUBARTÓWK401K 100:00:00-00:01:27.0-00:01:27.0+00:01:0211:205,3
32WŁODARCZYK Teresa 2209SPCTORUŃK501K 100:00:00-00:04:35.0-00:04:35.0+00:04:0312:404,7
32DOBRZYŃSKA Małgorzata 2238SPCTORUŃK501K 100:00:00-00:04:35.0-00:04:35.0+00:04:0312:404,7
34JAWORSKI Bartłomiej 2244SPCTORUŃM201M 100:00:00-0-0+12:404,7
35BARYZA Robert 2208SPCCIECHOCINEKM401M 100:00:00-00:00:59.0-00:00:59.0+00:00:0512:434,7
36RADZIŃSKA - KAMYSZEK Ewa 2210TORUŃK501K 100:00:00-00:04:35.0-00:04:35.0+00:04:0315:084,0
37MODZELEWSKA Karolina 2241SPCTORUŃK301K 100:00:00-0-0+15:383,8
37JASKULSKI Kacper 2225SPCM201M 100:00:00-0-0+16:393,6
37SAMEREK Dariusz 2228SPCTORUŃ M301M 100:00:00-0-0+16:453,6
40SAMEREK Małgorzata 2227TORUŃK401K 100:00:00-00:01:27.0-00:01:27.0+00:01:0216:453,6
41JASKULSKI Karol 2224SPCM301M 100:00:00-0-0+17:083,5
42MOCZADŁO Maria 2237SPCTORUŃK401K 100:00:00-00:01:27.0-00:01:27.0+00:01:0217:123,5
DNCJASKULSKA Iwona 2221SPCK3000:00:00-0-0--
Znaleziono 43 wynik(ów)