3 X HON - ETAP I

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-14
Miejsce:
Cisna
Dystans:
3.5 km
Zgłoszonych:
50
Wystartowało:
44
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
43
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.03km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_All_Brutto
0.03km
Czas
netto
3.5km
Czas
brutto
3.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1CZUBA Jarek 2206Abore2000PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM201M 100:00:0000:00:0600:23:02.7500:23:02.75 6:349,1
2DOMISZEWSKI Ignacy 2236MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM202M 200:00:0000:00:0600:23:03.6000:23:03.60+00:00:006:359,1
3GARDENER Jacek 2216Alpin Sport Team / JBRTWARSZAWAM501M 300:00:0000:00:0600:23:45.4000:23:45.40+00:00:426:478,8
4BRZĘCZEK Michał 2222M401M 400:00:0000:00:0700:24:18.8500:24:18.85+00:01:166:568,6
5MATYSIAK Bartłomiej 2229JACEKBIEGA RUNNING TEAMCZACHÓWEKM301M 500:00:0000:00:0600:24:39.2000:24:39.20+00:01:367:028,5
6SNARSKI Bogdan 2269AlbatrosyWARSZAWAM302M 600:00:0000:00:0800:25:10.0500:25:10.05+00:02:077:118,3
7SZALAK Paweł 2233Banda GrudniaLUBLINM402M 700:00:0000:00:0700:25:28.0000:25:28.00+00:02:257:168,2
8BONDARA Sylwia 2217Alpin Sport Team/ JBRTWARSZAWAK301K 100:00:0000:00:0800:25:35.7500:25:35.75+00:02:337:188,2
9ZĄBCZYŃSKI Dominik 2202Alpin Sport Team/ OTK RzeźnikJASTRZĘBIE-ZDRÓJM403M 800:00:0000:00:0600:25:56.3000:25:56.30+00:02:537:248,1
10GRYGIEL Marek 2232M404M 900:00:0000:00:1100:28:08.0000:28:08.00+00:05:058:027,5
11LENGIEWICZ Jakub 2240OTK RzeźnikM405M 1000:00:0000:00:0800:28:52.3500:28:52.35+00:05:498:147,3
12ZWOLIŃSKI Łukasz 2260MISTRZOSTWA OTKGDAŃSKM303M 1100:00:0000:00:0700:28:54.4500:28:54.45+00:05:518:157,3
13KAPAON Aleksander 2231M203M 1200:00:0000:00:0800:28:59.5500:28:59.55+00:05:568:167,2
14JACHIMEK Bartłomiej 2230JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM406M 1300:00:0000:00:0900:29:29.0000:29:29.00+00:06:268:257,1
15DOMISZEWSKI Wojciech 2235M502M 1400:00:0000:00:1200:29:30.3000:29:30.30+00:06:278:257,1
16LEWANDOWSKI Paweł 2213Klub Szalonego BiegaczaCZARNAM304M 1500:00:0000:00:0800:29:31.1500:29:31.15+00:06:288:267,1
17KAPAON Andrzej 2234WARSZAWAM204M 1600:00:0000:00:0900:29:38.5000:29:38.50+00:06:358:287,1
18KĘDZIORA Tomasz 2211Pobiedziska Running TeamPROMNOM305M 1700:00:0000:00:0800:30:05.1000:30:05.10+00:07:028:357,0
19STACHURSKI Paweł 2220ŁAŃCUTM306M 1800:00:0000:00:0700:30:11.4000:30:11.40+00:07:088:377,0
20RAUCHFLEISZ Antoś 2223Czopki KolczasteGRUDZIĄDZM407M 1900:00:0000:00:0900:30:53.4000:30:53.40+00:07:508:496,8
21MARCOL Mateusz 2299RYBNIKM205M 2000:00:0000:00:0700:31:36.3500:31:36.35+00:08:339:016,6
22WOSIK Marek 2205WARSZAWAM601M 2100:00:0000:00:0800:31:49.9500:31:49.95+00:08:479:056,6
23REMLEIN Katarzyna 2203Dziś mam urodziny :)POZNAŃ K302K 200:00:0000:00:0900:33:06.1500:33:06.15+00:10:039:276,3
24DAWID Mirosław 2215OPATÓWM503M 2200:00:0000:00:0700:33:24.8000:33:24.80+00:10:229:326,3
25USZYŃSKI Grzegorz 2243GLIWICEM408M 2300:00:0000:00:1300:35:54.3500:35:54.35+00:12:5110:155,8
26GLAJCHER Katarzyna 2204K8POZNAŃK303K 300:00:0000:00:0900:36:51.2500:36:51.25+00:13:4810:315,7
27PODLASZEWSKI Jacek 2207SPCTORUŃM409M 2400:00:0000:00:1100:37:52.2500:37:52.25+00:14:4910:495,5
28FALKOWSKI Piotr 2242FKS PegazPIASECZNOM4010M 2500:00:0000:00:0900:39:18.3000:39:18.30+00:16:1511:135,3
29ŻUBKOWSKA Aleksandra 2239WARSZAWAK201K 400:00:0000:00:0900:39:18.5000:39:18.50+00:16:1511:135,3
30LEPA-ROMAN Magdalena 2201BOLSZEWOK304K 500:00:0000:00:1500:39:42.7500:39:42.75+00:16:4011:205,3
31ŁUKASZEK Iwona 2214Lukaszek.TeamLUBARTÓWK401K 600:00:0000:00:1600:39:43.5500:39:43.55+00:16:4011:205,3
32WŁODARCZYK Teresa 2209SPCTORUŃK501K 700:00:0000:00:1400:44:22.5000:44:22.50+00:21:1912:404,7
33DOBRZYŃSKA Małgorzata 2238SPCTORUŃK502K 800:00:0000:00:1300:44:23.8500:44:23.85+00:21:2112:404,7
33JAWORSKI Bartłomiej 2244SPCTORUŃM206M 2600:00:0000:00:1400:44:23.8500:44:23.85+00:21:2112:404,7
35BARYZA Robert 2208SPCCIECHOCINEKM4011M 2700:00:0000:00:1500:44:33.9500:44:33.95+00:21:3112:434,7
36RADZIŃSKA - KAMYSZEK Ewa 2210TORUŃK503K 900:00:0000:00:1500:53:00.5500:53:00.55+00:29:5715:084,0
37MODZELEWSKA Karolina 2241SPCTORUŃK305K 1000:00:0000:00:1400:54:43.2000:54:43.20+00:31:4015:383,8
38JASKULSKI Kacper 2225SPCM207M 2800:00:0000:00:1700:58:18.8000:58:18.80+00:35:1616:393,6
39SAMEREK Dariusz 2228SPCTORUŃ M307M 2900:00:0000:00:1600:58:38.8500:58:38.85+00:35:3616:453,6
40SAMEREK Małgorzata 2227TORUŃK402K 1100:00:0000:00:1600:58:39.0000:58:39.00+00:35:3616:453,6
41JASKULSKI Karol 2224SPCM308M 3000:00:0000:00:1701:00:00.2501:00:00.25+00:36:5717:083,5
42MOCZADŁO Maria 2237SPCTORUŃK403K 1200:00:0000:00:1401:00:12.1001:00:12.10+00:37:0917:123,5
DNCJASKULSKA Iwona 2221SPCK3000:00:0000:00:1600:59:58.3500:59:58.35--
BĄK Agnieszka 2226SPCWROCŁAWK20DNF00:00:12 DNF DNF DNF--
Znaleziono 44 wynik(ów)