3 X HON - ETAP III
Festiwal Biegu Rzeźnika
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-06-14
Miejsce : Cisna
Dystans : 1.1 km
Zgłoszonych : 50
Wystartowało : 42
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 42
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.1km
Czas
brutto
1.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DOMISZEWSKI Ignacy 2236MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM201M 100:00:5200:06:43.4000:07:36.25 6:079,8
2CZUBA Jarek 2206Abore2000PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM202M 200:02:1800:07:46.2000:10:04.25+00:01:027:038,5
3GARDENER Jacek 2216Alpin Sport Team / JBRTWARSZAWAM501M 300:00:1300:08:23.1000:08:36.30+00:01:397:377,9
4BRZĘCZEK Michał 2222M401M 400:03:1600:08:23.8000:11:40.05+00:01:407:387,9
5MATYSIAK Bartłomiej 2229JACEKBIEGA RUNNING TEAMCZACHÓWEKM301M 500:04:1300:08:28.6500:12:42.25+00:01:457:427,8
6ZĄBCZYŃSKI Dominik 2202Alpin Sport Team/ OTK RzeźnikJASTRZĘBIE-ZDRÓJM402M 600:05:5200:08:42.5500:14:35.10+00:01:597:557,6
7SZALAK Paweł 2233Banda GrudniaLUBLINM403M 700:04:4800:08:43.4000:13:31.95+00:02:007:557,6
8SNARSKI Bogdan 2269AlbatrosyWARSZAWAM302M 800:05:4800:08:43.7500:14:32.15+00:02:007:567,6
9KAPAON Aleksander 2231M203M 900:10:1100:08:53.7500:19:05.25+00:02:108:057,4
10BONDARA Sylwia 2217Alpin Sport Team/ JBRTWARSZAWAK301K 100:06:2500:09:06.1500:15:31.55+00:02:228:167,3
11LEWANDOWSKI Paweł 2213Klub Szalonego BiegaczaCZARNAM303M 1000:11:0300:09:23.0000:20:26.30+00:02:398:317,0
12LENGIEWICZ Jakub 2240OTK RzeźnikM404M 1100:09:4000:09:24.9000:19:05.15+00:02:418:337,0
13JACHIMEK Bartłomiej 2230JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM405M 1200:10:2400:09:34.6500:19:59.45+00:02:518:426,9
14KAPAON Andrzej 2234WARSZAWAM204M 1300:11:3600:09:39.2500:21:16.15+00:02:558:476,8
15GRYGIEL Marek 2232M406M 1400:08:2500:09:45.8000:18:11.35+00:03:028:526,8
16MARCOL Mateusz 2299RYBNIKM205M 1500:13:4200:09:45.9500:23:28.10+00:03:028:526,8
17STACHURSKI Paweł 2220ŁAŃCUTM304M 1600:12:0100:10:05.1000:22:06.75+00:03:219:106,5
18WOSIK Marek 2205WARSZAWAM601M 1700:08:5100:10:06.3000:18:57.70+00:03:229:106,5
19KĘDZIORA Tomasz 2211Pobiedziska Running TeamPROMNOM305M 1800:12:3000:10:07.6500:22:38.55+00:03:249:126,5
20ZWOLIŃSKI Łukasz 2260MISTRZOSTWA OTKGDAŃSKM306M 1900:11:3400:10:12.6000:21:47.50+00:03:299:176,5
21DOMISZEWSKI Wojciech 2235M502M 2000:08:0900:10:18.0000:18:27.15+00:03:349:216,4
22RAUCHFLEISZ Antoś 2223Czopki KolczasteGRUDZIĄDZM407M 2100:12:3900:10:27.7000:23:07.15+00:03:449:306,3
23PODLASZEWSKI Jacek 2207SPCTORUŃM408M 2200:13:4300:11:02.6500:24:46.45+00:04:1910:026,0
24REMLEIN Katarzyna 2203Dziś mam urodziny :)POZNAŃ K302K 200:13:4300:11:22.0000:25:05.05+00:04:3810:205,8
25USZYŃSKI Grzegorz 2243GLIWICEM409M 2300:13:4300:11:23.6000:25:06.95+00:04:4010:205,8
26FALKOWSKI Piotr 2242FKS PegazPIASECZNOM4010M 2400:13:4400:11:42.5000:25:26.55+00:04:5910:385,6
27ŻUBKOWSKA Aleksandra 2239WARSZAWAK201K 300:13:4300:11:42.7500:25:26.10+00:04:5910:395,6
28DAWID Mirosław 2215OPATÓWM503M 2500:13:4200:11:43.7000:25:26.25+00:05:0010:405,6
29GLAJCHER Katarzyna 2204K8POZNAŃK303K 400:13:4300:11:51.9500:25:35.05+00:05:0810:475,6
30ŁUKASZEK Iwona 2214Lukaszek.TeamLUBARTÓWK401K 500:13:4400:12:14.7500:25:59.45+00:05:3111:085,4
31LEPA-ROMAN Magdalena 2201BOLSZEWOK304K 600:13:4500:13:19.4500:27:04.45+00:06:3612:065,0
32JAWORSKI Bartłomiej 2244SPCTORUŃM206M 2600:13:5100:14:03.5000:27:54.85+00:07:2012:464,7
33JASKULSKI Kacper 2225SPCM207M 2700:13:4800:14:05.9500:27:53.95+00:07:2212:484,7
34BARYZA Robert 2208SPCCIECHOCINEKM4011M 2800:13:4400:14:42.4500:28:27.10+00:07:5913:224,5
35DOBRZYŃSKA Małgorzata 2238SPCTORUŃK501K 700:13:4500:16:06.0500:29:51.75+00:09:2214:384,1
36MODZELEWSKA Karolina 2241SPCTORUŃK305K 800:13:5000:18:17.1500:32:07.50+00:11:3316:373,6
37SAMEREK Małgorzata 2227TORUŃK402K 900:13:5000:19:15.8000:33:06.25+00:12:3217:303,4
38SAMEREK Dariusz 2228SPCTORUŃ M307M 2900:13:5100:19:15.9000:33:06.90+00:12:3217:303,4
39RADZIŃSKA - KAMYSZEK Ewa 2210TORUŃK502K 1000:13:5400:19:32.9500:33:27.15+00:12:4917:463,4
40MOCZADŁO Maria 2237SPCTORUŃK403K 1100:13:4900:19:47.5500:33:37.15+00:13:0418:003,3
41JASKULSKI Karol 2224SPCM308M 3000:13:5100:21:13.4000:35:05.15+00:14:3019:183,1
Niesklasyfikowani
DNCJASKULSKA Iwona 2221SPCK3000:13:5100:21:11.6500:35:03.25--
Znaleziono 42 wynik(ów)