4 CROSS PRECON POLSKA JASTROWIE - 10,6KM

Organizator:
Urząd Gminy i Miasta w Jastrowiu
Data:
2019-04-06
Miejsce:
Jastrowie
Dystans:
10.6 km
Zgłoszonych:
121
Wystartowało:
111
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
111
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyny | Pary małżeńskie | K-16 | M-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MStart_All
5.3km
Czas
netto
10.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1WIRKUS Łukasz 239HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-301M 100:18:2200:37:10.40 3:3017.1
2HOFFMAN Aleksander 64PRECON POLSKAJASTROWIEM-401M 200:19:3400:39:32.72+00:02:223:4316.1
3RADTKA Tomasz 178LZS 'JEDNOŚĆ' ŁOBŻENICAŁOBŻENICAM-402M 300:20:3700:41:18.60+00:04:083:5315.4
4ŁAWECKI Darek 126TRIPAKACZŁUCHÓWM-403M 400:20:2300:41:41.89+00:04:313:5615.3
5DAJNOWSKI Mateusz 26CHŁOPAK ZE WSIANGOWICEM-161M 500:20:4300:42:30.87+00:05:204:0015
6HOFMAN Dariusz 65WOLF TEAMOSTROWIECM-302M 600:20:4900:42:52.22+00:05:414:0214.8
7CENTKA Jakub 18ŚWIĘTA TEAMZŁOTÓWM-162M 700:21:0600:43:06.44+00:05:564:0314.8
8SZADZIŃSKI Kacper 207ZŁOTÓWM-163M 800:21:5700:43:23.37+00:06:124:0514.7
9WOŹNIAK Grzegorz 247AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAM-303M 900:21:3700:43:30.33+00:06:194:0614.6
10WIRKUS Antonina 238MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-301K 100:21:5100:44:24.34+00:07:134:1114.3
11WIECZOREK Daniel 233BIEGAJ Z CERKIEMSZCZECINEKM-404M 1000:22:3400:45:17.17+00:08:064:1614
12CUBER Wojciech 25#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-304M 1100:22:4900:45:17.30+00:08:064:1614
13ŚWITAL Leszek 218MORSY MARGONINMARGONINM-405M 1200:22:5600:45:29.91+00:08:194:1714
14KRAUSE Robert 102PRECON POLSKAJASTROWIEM-406M 1300:22:4200:45:55.69+00:08:454:2013.8
15KRYZEL Tomasz 108WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWM-164M 1400:22:1700:45:56.95+00:08:464:2013.8
16TRĘBSKI Krzysztof 172#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-407M 1500:22:4900:46:08.29+00:08:574:2113.8
17LESZCZYSZYN Paweł 122SZCZECINEKM-408M 1600:22:5500:46:21.41+00:09:114:2213.7
18MROZIK Daniel 143GÓRZNAM-305M 1700:22:5700:46:40.16+00:09:294:2413.6
19KASIELSKI Rafał 85TERMINATORUNWAŁCZM-165M 1800:21:5900:47:02.98+00:09:524:2613.5
20KOSIŃSKI Maciej 96SPORTOWY CZŁUCHÓWCZŁUCHÓWM-166M 1900:23:1100:47:04.86+00:09:544:2613.5
21SARNOWSKI Janusz 188LILLSPORTZŁOTÓWM-501M 2000:23:2500:47:13.06+00:10:024:2713.5
22BRALSKI Andrzej 260OKONEKM-306M 2100:22:5200:47:16.47+00:10:064:2713.5
23GÓRA Sylwester 53#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-409M 2200:22:5200:47:17.96+00:10:074:2713.4
24SULIK Krzysztof 202TRIPAKAMIROSŁAWIECM-4010M 2300:23:1100:47:20.79+00:10:104:2813.4
25CIASTOŃ Tomasz 24ORSKOV FOODS TEAMCZAPLINEKM-307M 2400:23:0700:47:24.56+00:10:144:2813.4
26GAŁAN Leszek 45ZŁOCIENIECM-502M 2500:23:5500:47:38.99+00:10:284:2913.3
27PIECHOTA Mariusz 165WATAHA WAŁCZWAŁCZM-503M 2600:23:4300:47:58.93+00:10:484:3113.3
28ECKERT Zbigniew 36TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-504M 2700:23:5500:48:33.94+00:11:234:3413.1
29WIELGUS Grzegorz 235ZŁOTÓWM-4011M 2800:23:3500:48:39.51+00:11:294:3513.1
30RYCERSKI Rafał 186CZAPLINEKM-308M 2900:24:1200:48:48.19+00:11:374:3613
31GOS Piotr 50NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-4012M 3000:24:0300:49:00.32+00:11:494:3713
32TRZEPACZ Gabriela 221PRECON POLSKAMILEJÓWK-161K 200:24:0400:49:05.92+00:11:554:3713
33MICHAŁOWSKI Dariusz 137CZARNE BIEGACZARNEM-4013M 3100:24:1200:49:15.01+00:12:044:3812.9
34JAGODZIŃSKI Robert 70JAGODA TEAMOWIŃSKAM-4014M 3200:25:1100:49:30.27+00:12:194:4012.8
35CHORĄŻY Karolina 21LEO-TEAMKOSZALINK-302K 300:24:4700:49:42.77+00:12:324:4112.8
36POGRZEBSKI Hubert 171TERMINATORUNWAŁCZM-167M 3300:24:0300:49:54.66+00:12:444:4212.7
37ŁAWNICZAK Justyna 127#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-303K 400:24:5200:50:00.30+00:12:494:4312.7
38GÓRA Agnieszka 52#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-401K 500:24:5800:50:03.32+00:12:524:4312.7
39JESIONKA Jarosław 80STOWARZYSZENIE NASZA ŚWIERCZYNANOWOGARDM-4015M 3400:25:1700:50:08.69+00:12:584:4312.7
40KATRYCZ Zbigniew 86TRIPAKAŚWIERCZYNAM-505M 3500:24:1300:50:11.19+00:13:004:4412.7
41OCHNIO Ryszard 154POLONIA JASTROWIE WTZ JASTROWIEJASTROWIEM-4016M 3600:24:1700:50:28.46+00:13:184:4512.6
42FIŁONOWICZ Monika 37SZCZECINEKK-402K 600:24:5100:50:34.20+00:13:234:4612.6
43ZIELIŃSKI Grzegorz 258GRUPA BIEGOWA SUSE-ŁTUCZNOM-309M 3700:24:2200:50:53.23+00:13:424:4812.5
44MINCEWICZ Piotr 140TERMINATORUNWAŁCZM-3010M 3800:25:2000:50:59.95+00:13:494:4812.5
45ROKITA Michał 183CZARNE BIEGACZARNEM-3011M 3900:24:1400:51:00.38+00:13:494:4812.5
46MAZUR Tomasz 135I LO SZCZECINEKSZCZECINEKM-4017M 4000:24:4700:51:01.92+00:13:514:4812.5
47PADUCH Ewa 158JERZMANOWAK-50+1K 700:25:2100:51:10.64+00:14:004:4912.4
48RADWAŃSKI Adam 180TRZCIANKAM-3012M 4100:25:1900:51:12.88+00:14:024:4912.4
49KUICH Piotr 115LILLSPORTZŁOTÓWM-506M 4200:24:5300:51:45.59+00:14:354:5212.3
50NIEWCZAS Sławomir 146JEDNEGO SERCAWAŁCZM-3013M 4300:25:5600:51:58.18+00:14:474:5412.2
51PYREK Krzysztof 1761 RBLOGWAŁCZM-3014M 4400:25:1200:52:15.82+00:15:054:5512.2
52KRÓLIKOWSKI Bartłomiej 106LIPKAM-168M 4500:26:0400:52:37.98+00:15:274:5712.1
53WACHOWIAK Radosław 224GOŁAŃCZM-169M 4600:25:4700:52:46.64+00:15:364:5812
54JANKOWSKI Mariusz 73SZCZECINEKM-4018M 4700:25:4200:52:49.57+00:15:394:5812
55GRZYB Magdalena 58RUNDORFINACZAPLINEKK-162K 800:26:3400:53:06.35+00:15:555:0012
56PAWŁOWSKI Michał 160PRECON POLSKAJASTROWIEM-4019M 4800:25:5400:53:10.53+00:16:005:0012
57IDZIAK Paweł 68SZCZECINECKIE BRACTWO BIEGOWESZCZECINEKM-3015M 4900:26:2100:53:11.21+00:16:005:0112
58KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 94TUROWOM-4020M 5000:27:2300:53:36.28+00:16:255:0311.9
59GRZYSTEK Marcin 59SZCZECINEKM-3016M 5100:27:3300:53:36.90+00:16:265:0311.9
60JOCHYM Mariusz 82ROSNOWOM-3017M 5200:26:4800:53:49.84+00:16:395:0411.8
61JAROSZ Dariusz 262TKKF KoszalinSUCHA KOSZALIŃSKAM-4021M 5300:26:2600:54:02.30+00:16:515:0511.8
62CHODOR Izabela 20TRIPAKAGORZEBĄDZK-304K 900:26:2700:54:02.41+00:16:525:0511.8
63SZYMAŃSKI Piotr 213ROSNOWOM-4022M 5400:27:4400:54:05.64+00:16:555:0611.8
64KUZAN Sławek 118CZARNE BIEGACZARNEM-3018M 5500:25:5900:54:07.21+00:16:565:0611.8
65TYLMAN Piotr 223RUNDORFINACZAPLINEKM-3019M 5600:25:5900:54:43.52+00:17:335:0911.6
66BUDZIŃSKI Dariusz 15PIŁAM-4023M 5700:27:0700:54:57.80+00:17:475:1111.6
67WNUK Miłosz 243JASTROWIEM-3020M 5800:26:1900:55:33.22+00:18:225:1411.4
68REMPLAKOWSKI Krzysztof 181WE RUNROSNOWOM-4024M 5900:27:4800:55:48.16+00:18:375:1511.4
69ZAKIELARZ Jan 252PRECON POLSKAJASTROWIEM-601M 6000:27:3100:56:30.77+00:19:205:1911.3
70DYCZKOWSKI Andrzej 33HUSARIA RACE TEAMSYPNIEWOM-4025M 6100:27:3800:56:56.95+00:19:465:2211.2
71JAGODZIŃSKA Aleksandra 69JAGODA TEAMOWIŃSKAK-403K 1000:28:1400:57:12.14+00:20:015:2311.1
72OSOBNIAK Ryszard 157KOSZALINKOSZALINM-602M 6200:28:0000:57:16.55+00:20:065:2411.1
73TWARDOWSKI Jacek 222WAŁCZM-603M 6300:28:4200:57:22.04+00:20:115:2411.1
74ROMECZ-KAZIK Gabriela 184ZŁOTÓWK-404K 1100:28:0300:57:26.59+00:20:165:2511.1
75KRZYWICKI Krzysztof 109ZALATANY PLASTROLOKONEKM-3021M 6400:27:5400:57:57.23+00:20:465:2811
76ZAKIELARZ Piotr 254PRECON POLSKAJASTROWIEM-3022M 6500:28:0900:57:58.48+00:20:485:2811
77KLUPŚ Mariusz 92ROZBIEGANE JASTROWIEJASTROWIEM-4026M 6600:29:0500:58:35.53+00:21:255:3110.9
78DOLAT Justyna 29HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-305K 1200:29:1500:58:49.80+00:21:395:3310.8
79DEMCZAR Jacek 27ACTIVE TEAMTRZCIANKAM-4027M 6700:29:3800:58:58.02+00:21:475:3310.8
80KLUPŚ Janusz 91ROZBIEGANE JASTROWIEJASTROWIEM-4028M 6800:29:1000:59:10.13+00:21:595:3410.7
81KONIECZKA Paweł 95TRZCIANKAM-1610M 6900:29:1000:59:33.34+00:22:225:3710.7
82SŁOMKA Maciej 197STOWARZYSZENIE NASZA ŚWIERCZYNAWIERZCHOWOM-4029M 7000:28:5501:00:07.37+00:22:565:4010.6
83CENTKA Katarzyna 17ŚWIĘTA TEAMŚWIĘTAK-405K 1300:29:3601:00:07.55+00:22:575:4010.6
84KLUPŚ Monika 90ROZBIEGANE JASTROWIEJASTROWIEK-406K 1400:29:2901:00:12.11+00:23:015:4010.6
85MARTUSZEWSKI Ryszard 132WAŁCZM-4030M 7100:27:5701:00:18.15+00:23:075:4110.5
86KAPECKA Małgorzata 84WAŁCZK-306K 1500:30:1001:00:19.13+00:23:085:4110.5
87ZAKIELARZ Anna 253PRECON POLSKAJASTROWIEK-307K 1600:29:2501:00:28.45+00:23:185:4210.5
88ROKITA Emilia 182CZARNE BIEGACZARNEK-308K 1700:29:1801:00:59.06+00:23:485:4510.4
89GAŁAN Joanna 44ZŁOCIENIECK-50+2K 1800:30:4001:01:05.35+00:23:545:4510.4
90KOZŁOWSKI Piotr 100HUSARIA RACE TEAMJASTROWIEM-4031M 7200:29:2801:01:19.36+00:24:085:4710.4
91RADWAŃSKA Agnieszka 179TRZCIANKAK-163K 1900:29:5501:01:45.73+00:24:355:4910.3
92SZYMIKOWSKI Jarek 215SZCZECINEKM-3023M 7300:30:5601:02:07.83+00:24:575:5110.2
93SZYMIKOWSKA Magdalena 214SZCZECINEKK-309K 2000:30:5701:02:08.30+00:24:575:5110.2
94SUCHANOWSKI Zygmunt 201RESPECT LOTYŃLOTYŃM-507M 7400:29:3901:02:28.05+00:25:175:5310.2
95JASIEK Paweł 78ZAKRZEWOM-3024M 7500:30:3701:02:42.64+00:25:325:5410.1
96DUCHNOWSKA Kamila 31HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-3010K 2100:30:4301:02:46.91+00:25:365:5510.1
97PYREK Iwona 177WAŁCZK-3011K 2200:30:3901:03:03.49+00:25:535:5610.1
98SZABALOWSKI Marek 205SZCZECINEKM-508M 7600:31:1801:03:04.29+00:25:535:5710.1
99BANACZYK Wioletta 5LILLSPORTZŁOTÓWK-50+3K 2300:31:0301:03:25.31+00:26:145:5910
100GAWROŃSKA Weronika 46TERMINATORUNBIAŁAK-164K 2400:30:4501:03:29.14+00:26:185:5910
101BODZIONY Amelia 10JASTROWIEK-3012K 2500:32:0901:03:40.28+00:26:296:0010
102GOŁDON Mariusz 49PIŁAM-3025M 7700:30:4701:03:42.28+00:26:316:0010
103PIERZAK Jakub 166STOWARZYSZENIE NASZA ŚWIERCZYNAMIROSŁAWIECM-4032M 7800:31:0701:04:26.37+00:27:156:049.9
104SKOCZYLAS Bożena 195BIEGAM BO LUBIĘOKONEKK-407K 2600:29:2201:04:29.00+00:27:186:059.9
105WIELGUS Jacek 234ZŁOTÓWM-4033M 7900:31:0901:04:45.19+00:27:346:069.8
106BODZIONY Grzegorz 11JASTROWIEM-3026M 8000:32:5401:05:56.67+00:28:466:139.6
107ZAKIELARZ Adriana 255ROZBIEGANE JASTROWIEJASTROWIEK-3013K 2700:32:5501:06:22.35+00:29:116:159.6
108PLECETY Andrzej 168PRECON POLSKAWAŁCZM-509M 8100:30:3701:07:25.55+00:30:156:219.4
109STRÓŻYŃSKA-ZDZIABEK Magdalena 199ABERDEENSHIREPIŁAK-50+4K 2800:34:0501:09:00.32+00:31:496:309.2
110KUBIAK Danuta 112CZARNE BIEGACZARNEK-50+5K 2900:34:1201:10:27.81+00:33:176:389
111ZDZIABEK Jarosław 256ABERDEENSHIREPIŁAM-5010M 8200:34:0501:14:08.02+00:36:576:598.6
Znaleziono 111 wynik(ów)