45 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 1100M - CHŁOPCY 2003 - 2004
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2016-04-10
Miejsce : Chełmno
Dystans : 1.1 km
Zgłoszonych : 60
Wystartowało : 43
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 43
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.1km
Czas
brutto
1.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KRZYWDZIŃSKI Dominik 3003UKB Szubin  M 100:00:0400:03:25.8500:03:30.40 3:0719,2
2KAISER Jakub 3002UKB Szubin  M 200:00:0300:03:36.2000:03:39.95+00:00:103:1618,3
3KUŁAKOWSKI Jacek 3044SP 4 Chełmno  M 300:00:0400:03:45.0000:03:49.35+00:00:193:2417,6
4LATAŃSKI Kajetan 3021SP Zegartowice  M 400:00:0300:03:53.2000:03:56.95+00:00:273:3117,0
5WAWER Jakub 3042Luks Start Nakło  M 500:00:0300:03:53.6500:03:57.60+00:00:273:3216,9
6ISKRA Bartosz 3004UKB Szubin  M 600:00:0400:03:55.6000:03:59.95+00:00:293:3316,9
7ADAMCZYK Szymon 3006UKB Szubin  M 700:00:0400:03:55.8000:04:00.10+00:00:293:3416,8
8WINKOWSKI Michał 3001UKB Szubin  M 800:00:0300:03:57.2000:04:00.85+00:00:313:3516,7
9KOŁOMAŃSKI Oskar 3005UKB Szubin  M 900:00:0400:04:00.4000:04:05.00+00:00:343:3916,4
10GRZESZCZAK Jakub 3057SP 2 Chełmno  M 1000:00:0300:04:04.6000:04:08.25+00:00:383:4216,2
10JEZIORNY Norbert 3023SP Zegartowice  M 1100:00:0400:04:04.6000:04:09.25+00:00:383:4216,2
12MARLEWSKI Jakub 3060SP 2 Chełmno  M 1200:00:0400:04:10.6000:04:15.10+00:00:443:4815,8
13ROGOŻYŃSKI Hubert 3040SP Stolno  M 1300:00:0300:04:11.0000:04:14.70+00:00:453:4815,8
14STECZEŃ Mikołaj 3058SP 2 Chełmno  M 1400:00:0400:04:15.0500:04:19.10+00:00:493:5115,5
15TREPKOWSKI Bartosz 3024SP Zegartowice  M 1500:00:0300:04:16.0500:04:19.95+00:00:503:5215,5
16JUSIŃSKI Arkadiusz 3020UKS Rychnowy  M 1600:00:0400:04:26.7500:04:31.30+00:01:004:0214,8
17STOPIKOWSKI Kevin 3022SP Zegartowice  M 1700:00:0300:04:28.6000:04:32.30+00:01:024:0414,7
18SZYMAŃSKI Mateusz 3009SP 1 Chełmno  M 1800:00:0400:04:29.2000:04:34.05+00:01:034:0514,7
19DUDEK Maksymilian 3041SP Dubielno  M 1900:00:0400:04:29.2500:04:33.30+00:01:034:0414,7
20BANASZEK Szymon 3036SP Dubielno  M 2000:00:0500:04:35.9500:04:41.35+00:01:104:1014,3
21MIKOŁAJCZYK Paweł 3014SP 1 Chełmno  M 2100:00:0300:04:36.2500:04:39.95+00:01:104:1014,3
22KRAWCZYK Jakub 3039UKS Rychnowy  M 2200:00:0500:04:37.7000:04:42.80+00:01:114:1114,3
23BARTOCHOWSKI Maksymilian 3051SP 4 Chełmno  M 2300:00:0400:04:39.2000:04:43.55+00:01:134:1314,2
24JABŁOŃSKI Szymon 3038SP Dubielno  M 2400:00:0300:04:42.7000:04:46.50+00:01:164:1714,0
25JARENTEWICZ Marcin 3008SP 1 Chełmno  M 2500:00:0400:04:46.4000:04:50.90+00:01:204:2013,8
26MARON Remigiusz 3062SP 2 Chełmno  M 2600:00:0400:04:48.6000:04:52.85+00:01:224:2113,8
27GWARDIAK Tomasz 3055SP 4 Chełmno  M 2700:00:0400:04:50.6500:04:54.85+00:01:244:2313,7
28MILASZEWSKI Paweł 3026SP Kolno  M 2800:00:0400:05:06.2000:05:11.05+00:01:404:3912,9
29TAGLEWSKI Marcel 3037SP Dubielno  M 2900:00:0400:05:07.0500:05:11.90+00:01:414:3912,9
30MAŁKOWSKI Dawid 3056SP 4 Chełmno  M 3000:00:0400:05:08.5500:05:13.40+00:01:424:4012,8
31BESKA-PILARZ Damian 3011SP 1 Chełmno  M 3100:00:0300:05:09.8000:05:13.25+00:01:434:4112,8
32JAKUBOWSKI Piotr 3050SP 4 Chełmno  M 3200:00:0300:05:11.3000:05:15.05+00:01:454:4312,7
33BŁASZKIEWICZ Adrian 3025SP Zegartowice  M 3300:00:0400:05:12.8000:05:17.10+00:01:464:4412,7
34DYMON Krystian 3029SP Kolno  M 3400:00:0400:05:13.7500:05:18.40+00:01:474:4512,6
35SZERSZEŃ Marcel 3017SP w Grzybnie  M 3500:00:0500:05:17.1500:05:22.25+00:01:514:4812,5
36PRZYSTUP Jerzy 3046SP 4 Chełmno  M 3600:00:0400:05:18.4500:05:23.25+00:01:524:5012,4
37CETNARSKI Bartosz 3028SP Kolno  M 3700:00:0300:05:19.0500:05:22.65+00:01:534:5012,4
38MARECKI Oskar 3059SP 2 Chełmno  M 3800:00:0400:05:20.9000:05:25.20+00:01:554:5112,3
39KERBER Oscar 3045SP 4 Chełmno  M 3900:00:0400:05:42.4500:05:46.95+00:02:165:1011,6
40SZARAFIŃSKI Dawid 3013SP 1 Chełmno  M 4000:00:0400:05:59.4500:06:03.65+00:02:335:2611,0
41BUCZKOWSKI Oskar 3007SP 1 Chełmno  M 4100:00:0500:06:00.3000:06:05.55+00:02:345:2711,0
42BUCHHOLZ Mateusz 3012SP 1 Chełmno  M 4200:00:0300:06:00.8500:06:04.80+00:02:355:2811,0
43WITKOWSKI Kacper 3016SP 1 Chełmno  M 4300:00:0500:06:01.1500:06:06.85+00:02:355:2811,0
Znaleziono 43 wynik(ów)