45 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 1100M - MŁODZICZKI 2001 - 2002
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2016-04-10
Miejsce : Chełmno
Dystans : 1.1 km
Zgłoszonych : 30
Wystartowało : 26
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 26
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii:
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.1km
Czas
brutto
1.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1LATAŃSKA Zuzanna 4012Gim. Papowo B.  K 100:00:0100:03:30.1000:03:31.75 3:1018,9
2BEJMA Karolina 4005UKB Szubin  K 200:00:0200:03:35.4000:03:37.40+00:00:053:1518,4
3JASIŃSKA Jagoda 4025Luks Start Nakło  K 300:00:0200:03:44.6500:03:46.65+00:00:143:2317,7
4GIERSZEWSKA Weronika 4022UKS Rychnowy  K 400:00:0200:03:48.0000:03:50.00+00:00:173:2717,4
5PRZYBYLSKA Dominika 4004Gim. 2 Stobno  K 500:00:0200:03:49.4500:03:51.75+00:00:193:2817,3
6KAISER Jagoda 4006UKB Szubin  K 600:00:0200:03:50.9500:03:53.65+00:00:203:2917,1
7ŁUKASZEWSKA Roksana 4013Gim. Papowo B.  K 700:00:0200:04:04.1500:04:06.25+00:00:343:4116,2
8KRAUSE Wiktoria 4021UKS Rychnowy  K 800:00:0200:04:09.2000:04:11.65+00:00:393:4615,9
9SECHABER Klaudia 4023Gim. Stolno  K 900:00:0100:04:15.7500:04:16.75+00:00:453:5115,5
10ŁUKASZEWSKA Karina 4014Gim. Papowo B.  K 1000:00:0200:04:22.1000:04:24.50+00:00:523:5815,1
11PARDUA Anna 4007UKB Szubin  K 1100:00:0200:04:25.2000:04:27.55+00:00:554:0014,9
12KUBIAK Julia 4008UKB Szubin  K 1200:00:0200:04:28.7000:04:31.55+00:00:584:0414,7
13GRABOWSKA Filipina 4016Gim. Papowo B.  K 1300:00:0200:04:32.4000:04:34.45+00:01:024:0714,6
14LIŚKIEWICZ Agnieszka 4028Gim. 1 Chełmno  K 1400:00:0200:04:34.5500:04:36.55+00:01:044:0914,5
15JAKUBIAK Klaudia 4011UKB Szubin  K 1500:00:0200:04:35.6000:04:37.95+00:01:054:0914,4
16KOWALCZYK Agata 4026Luks Start Nakło  K 1600:00:0200:04:36.7500:04:39.20+00:01:064:1114,3
17ŻAKOWSKA Katarzyna 4015Gim. Papowo B.  K 1700:00:0200:04:41.7000:04:44.00+00:01:114:1614,0
18DYLIŃSKA Dominika 4002VIII Gim. Toruń  K 1800:00:0200:04:42.1000:04:45.00+00:01:124:1714,0
19DĄBROWSKA Jagoda 4017Gim. Papowo B.  K 1900:00:0200:04:43.7500:04:45.85+00:01:134:1714,0
20LEMAŃCZYK Anastazja 4027Gim. Starogród  K 2000:00:0200:04:44.2500:04:46.30+00:01:144:1813,9
21HAFFKE Martyna 4003Gim. Cekcyn  K 2100:00:0200:04:44.8500:04:47.55+00:01:144:1913,9
22PODELCZUK Jagoda 4024Luks Start Nakło  K 2200:00:0200:04:46.2500:04:48.85+00:01:164:2013,8
23KALISZEWSKA Michalina 4001ZS 9 im. Bydg. Olimp.  K 2300:00:0300:05:31.0000:05:34.15+00:02:005:0012,0
24POROŻYNSKA Katarzyna 4020Gim. Kat. Chełmno  K 2400:00:0200:05:36.5000:05:39.35+00:02:065:0611,8
25MIELNICZUK Klaudia 4019Gim. Kat. Chełmno  K 2500:00:0200:06:13.0500:06:15.85+00:02:425:3910,6
26GRYBOŚ Jula 4018Gim. Kat. Chełmno  K 2600:00:0300:06:43.3500:06:46.50+00:03:136:069,8
Znaleziono 26 wynik(ów)