45 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 1300M - MŁODZICY 2001 - 2002
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2016-04-10
Miejsce : Chełmno
Dystans : 1.3 km
Zgłoszonych : 29
Wystartowało : 20
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 20
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii:
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.3km
Czas
brutto
1.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KOWALCZYK Szymon 5021Luks Start Nakło  M 100:00:0100:04:00.0500:04:02.00 3:0519,4
2OCZKOŚ Miłosz 5025Gim. 1 Chełmno  M 200:00:0100:04:01.2000:04:03.15+00:00:013:0619,3
3KWIECIEŃ Kacper 5014Gim. 4 Chełmno  M 300:00:0200:04:02.8500:04:04.95+00:00:023:0619,3
4DRÓZD Dominik 5015Gim. 4 Chełmno  M 400:00:0100:04:11.5000:04:13.35+00:00:113:1318,6
5DOBRZYŃSKI Marcel 5022Gim. Starogród  M 500:00:0200:04:17.4500:04:19.75+00:00:173:1718,2
6LEWINSKI Konrad 5011UKS Rychnowy  M 600:00:0200:04:20.3500:04:22.45+00:00:203:2018,0
7BRĄGIEL Filip 5002UKB Szubin  M 700:00:0200:04:27.1000:04:29.65+00:00:273:2517,5
8TRZCIŃSKI Dawid 5020Luks Start Nakło  M 800:00:0300:04:29.5000:04:32.50+00:00:293:2617,4
9KRAIŃSKI Miłosz 5018Luks Start Nakło  M 900:00:0200:04:31.9000:04:34.45+00:00:313:2917,2
10BELSKI Damian 5006Gim. Papowo B.  M 1000:00:0200:04:43.0500:04:45.75+00:00:433:3716,5
11ADAMCZYK Krzysztof 5027Gim. 1 Chełmno  M 1100:00:0200:04:44.3000:04:47.00+00:00:443:3916,4
12MAŁKOWSKI Jakub 5026Gim. 1 Chełmno  M 1200:00:0200:04:45.5500:04:48.45+00:00:453:4016,4
13PYSZKA Mikołaj 5019Luks Start Nakło  M 1300:00:0200:04:46.6500:04:48.90+00:00:463:4016,4
14MUCHA Marcel 5023Gim. 1 Chełmno  M 1400:00:0200:04:52.2000:04:55.05+00:00:523:4516,0
15SCHIEDEL Karol 5024Gim. 1 Chełmno  M 1500:00:0200:04:56.5500:04:58.70+00:00:563:4715,8
16IŃSKI Oskar 5004Gim. Papowo B.  M 1600:00:0200:04:59.4500:05:01.45+00:00:593:5015,7
17KOPCZYK Dawid 5016Gim. 4 Chełmno  M 1700:00:0200:05:00.1000:05:02.50+00:01:003:5015,6
18FURMAN Jakub 5007Gim. Papowo B.  M 1800:00:0200:05:05.1500:05:07.70+00:01:053:5415,3
19SZULC Mateusz 5017Gim. 4 Chełmno  M 1900:00:0200:05:09.7000:05:12.40+00:01:093:5815,1
20WALCZAK Janusz 5001UKB Szubin  M 2000:00:0200:05:14.9500:05:17.80+00:01:144:0214,9
Znaleziono 20 wynik(ów)