45 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 5000M - BIEG OTWARTY 1997 I STARSI / WSPÓLNY KOBIETY I MĘŻCZYŹNI
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2016-04-10
Miejsce : Chełmno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 147
Wystartowało : 109
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 109
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.7km | 3.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu1.7km3.4kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MIKA Oskar 104Mężczyźni1M 100:00:0200:05:4100:11:2900:16:59.1500:17:02.00 3:2417,6
2ŻAL Robert 68Go Go! TeamMężczyźni2M 200:00:0300:05:3400:11:2500:16:59.8500:17:03.15+00:00:003:2417,6
3WALENDZIAK Klaudiusz 100Runners Team JeżewoM401M 300:00:0200:05:3700:11:2600:17:05.7000:17:07.70+00:00:063:2517,6
4ZIÓŁKOWSKI Mariusz 99Runners Team JeżewoMężczyźni3M 400:00:0300:05:3600:11:2700:17:06.6500:17:09.75+00:00:073:2517,5
5SMOLIŃSKI Kamil 86UKB SzubinMężczyźni4M 500:00:0200:05:3600:11:3100:17:07.3500:17:10.15+00:00:083:2517,5
6GLUGLA Mariusz 76The Runners ŚwiecieMężczyźni5M 600:00:0200:05:3800:11:3000:17:10.7000:17:13.65+00:00:113:2617,5
7JAGIEŁA Jarosław 39TKKF Kolejarz BydgoszczM402M 700:00:0200:05:3600:11:2800:17:19.9500:17:22.55+00:00:203:2817,3
8CHĘTNIK Rafał 77LKS ZANTYR SZTUMMężczyźni6M 800:00:0200:05:4700:11:3700:17:27.4500:17:30.20+00:00:283:2917,2
9KASZUBOWSKI Zenon 98M501M 900:00:0300:05:4500:11:4500:17:34.4500:17:37.90+00:00:353:3017,1
10MACZYŃSKI Grzegorz 40TKKF Kolejarz BydgoszczM502M 1000:00:0200:05:4300:11:4600:17:43.2000:17:45.65+00:00:443:3216,9
11KRUCZKOWSKI Patryk 140ZSP LZS SPARTA ŁASINMężczyźni7M 1100:00:0200:05:2900:11:2700:17:54.7500:17:56.85+00:00:553:3416,8
12SZCZUTKOWSKI Rafał 2011Straż Pożarna ChełmnoMężczyźni8M 1200:00:0200:05:4300:11:5000:18:05.1500:18:07.25+00:01:063:3716,6
13BONKOWSKI Piotr 138Luks Start NakłoMężczyźni9M 1300:00:0200:05:5200:12:1100:18:07.3500:18:09.95+00:01:083:3716,6
14SMOLIŃSKI Mateusz 85UKB SzubinMężczyźni10M 1400:00:0200:05:5100:12:1100:18:11.5000:18:13.90+00:01:123:3816,5
15MAIK Daria 137Luks Start NakłoKobiety1K 100:00:0200:06:0200:12:1600:18:30.2000:18:32.30+00:01:313:4216,2
16JĘDRAL Janusz 107Runners Team JeżewoM403M 1500:00:0200:06:0300:12:1900:18:37.3000:18:40.00+00:01:383:4316,1
17RANISZEWSKA Marzena 24Runners Team JeżewoKobiety2K 200:00:0200:06:0200:12:2000:18:41.9000:18:44.35+00:01:423:4416,0
18PAŁASZEWSKI Paweł 108Mężczyźni11M 1600:00:0300:06:0700:12:4200:18:49.7500:18:53.45+00:01:503:4615,9
19TOMCZYŃSKI Bartosz 4Mężczyźni12M 1700:00:0300:06:1000:12:3900:18:50.3000:18:53.50+00:01:513:4615,9
20ŁASTOWSKI Waldemar 214RUN TEAM PIŁAM404M 1800:00:0300:06:0300:12:3000:18:56.2000:18:59.40+00:01:573:4715,8
21TROJANOWSKI Sławomir 106Mężczyźni13M 1900:00:0300:06:2000:13:0000:19:29.8000:19:32.80+00:02:303:5315,4
22ŚPICA Leszek 143M405M 2000:00:0300:06:3000:13:0800:19:32.0000:19:35.75+00:02:323:5415,4
23RACINOWSKI Adam 48Mężczyźni14M 2100:00:0200:06:2100:13:0200:19:34.4000:19:36.95+00:02:353:5415,3
24OLKOWSKI Jurek 112M601M 2200:00:0200:06:2300:13:0600:19:35.1500:19:37.85+00:02:363:5515,3
25FIGURA Mateusz 53Mężczyźni15M 2300:00:0600:06:2400:13:0600:19:40.2000:19:46.85+00:02:413:5615,3
26SEROCKI Zbigniew 132ZSP LZS SPARTA ŁASINM503M 2400:00:0300:06:3000:13:0800:19:41.7500:19:45.05+00:02:423:5615,2
27JANOWSKI Adam 131M406M 2500:00:0400:06:2400:13:0700:19:42.5000:19:47.05+00:02:433:5615,2
28KLAYBOR Natalia 111Kobiety3K 300:00:0200:06:3100:13:1000:19:42.6000:19:44.85+00:02:433:5615,2
29JANOWSKI Tomuś 144Mężczyźni16M 2600:00:0300:06:3000:13:2200:19:43.3500:19:46.75+00:02:443:5615,2
30WNUK Stanislaw 109Maratonczyk wielki klinczM504M 2700:00:0500:06:2000:13:0300:19:46.0500:19:51.05+00:02:463:5715,2
31ŻAL Jolanta 67Go Go! TeamKobiety4K 400:00:0400:06:2100:13:0800:19:49.3500:19:53.50+00:02:503:5715,1
32BOJKE Mirosław 3M407M 2800:00:0500:06:1700:13:0300:19:55.7000:20:00.75+00:02:563:5915,1
33KORZEC Bartosz 69Mężczyźni17M 2900:00:0600:06:2700:13:2000:19:59.4000:20:05.45+00:03:003:5915,0
34CUBER Wojciech 30Mężczyźni18M 3000:00:0200:06:3200:13:2400:20:13.6000:20:16.35+00:03:144:0214,8
35GRZENKOWITZ Dariusz 43M408M 3100:00:0300:06:3600:13:3000:20:17.7000:20:21.05+00:03:184:0314,8
36SZARMACH Stanisław 128M602M 3200:00:0200:06:2900:13:2900:20:22.3000:20:25.20+00:03:234:0414,7
37SIUDA Kamila 125Runners Team JeżewoKobiety5K 500:00:0500:06:3200:13:3700:20:36.8500:20:42.15+00:03:374:0714,6
38JEŻEWSKI Łukasz 2Mężczyźni19M 3300:00:0400:06:5600:13:5800:20:48.3000:20:53.15+00:03:494:0914,4
39WALENDZIAK Ryszard 114M409M 3400:00:0500:06:5000:13:5900:20:53.8500:20:59.45+00:03:544:1014,4
40ŻUCHOWSKI Józef 58M4010M 3500:00:0400:06:4900:14:0000:20:59.1500:21:03.30+00:04:004:1114,3
41ZAJAC Marcin 33M4011M 3600:00:0500:06:5100:14:0100:21:00.6000:21:05.70+00:04:014:1214,3
42MITRĘGA Daria 3031Runners Team JeżewoKobiety6K 600:00:0400:06:3400:13:4200:21:01.4500:21:06.20+00:04:024:1214,3
43KOCHAŃSKI Dariusz 62M505M 3700:00:0400:06:3900:13:5200:21:03.2000:21:07.90+00:04:044:1214,3
44KALISZEWSKI Daniel 15M4012M 3800:00:0500:06:4100:13:5900:21:06.1500:21:11.30+00:04:074:1314,2
45WISZOWATY Marcin 145Mężczyźni20M 3900:00:0600:06:5000:14:0100:21:18.3000:21:25.25+00:04:194:1514,1
46KOZŁOWSKI Przemysław 120Mężczyźni21M 4000:00:0600:06:4900:14:0000:21:25.5000:21:32.15+00:04:264:1714,0
47BIERNACKI Bartosz 27Mężczyźni22M 4100:00:0500:06:3000:13:5700:21:30.0500:21:35.90+00:04:304:1814,0
48ŁAZARSKI Marian 32OSP DziałowoMężczyźni23M 4200:00:0300:06:4600:14:1300:21:30.9500:21:34.85+00:04:314:1813,9
49DĄBROWSKA Paulina 72MLKS Nadwiślanin ChełmnoKobiety7K 700:00:0200:06:3700:14:1000:21:36.2500:21:38.85+00:04:374:1913,9
50STYKAŁA Sebastian 50M4013M 4300:00:0700:07:1600:14:3400:21:38.3500:21:45.90+00:04:394:1913,9
51CIASTEK Grzegorz 123M506M 4400:00:0200:06:3600:14:0400:21:52.6500:21:55.55+00:04:534:2213,7
52KUBIS Roman 19Run Pasja BydgoszczM4014M 4500:03:2200:07:0400:14:4000:22:04.6500:25:27.30+00:05:054:2513,6
53GOŁAWSKI Andrzej 61M4015M 4600:00:0400:06:5700:14:3700:22:07.5000:22:12.35+00:05:084:2513,6
53CHEŁMIŃSKI Piotr 36M507M 4700:00:0800:07:2100:14:4400:22:07.5000:22:15.95+00:05:084:2513,6
55SZARMACH Kacper 129Biegaj z WSLMężczyźni24M 4800:00:0600:07:1600:14:5400:22:08.5000:22:14.90+00:05:094:2513,6
56PULKOWSKI Sławomir 31M4016M 4900:00:0500:07:0100:14:5000:22:11.0500:22:16.50+00:05:114:2613,5
57JEZIORSKA Magdalena 116MLKS Nadwiślanin ChełmnoKobiety8K 800:00:0200:06:3700:14:1000:22:27.7500:22:30.00+00:05:284:2913,4
58KRASUCKI Radosław 3027Run Pasja BydgoszczMężczyźni25M 5000:00:0300:07:0800:15:0100:22:37.3000:22:40.75+00:05:384:3113,3
59BANASZAK Dagmara 16Run Pasja BydgoszczKobiety9K 900:00:0600:07:1800:15:0500:22:39.5000:22:46.20+00:05:404:3213,2
60SEROCKA Magdalena 133ZSP LZS SPARTA ŁASINKobiety10K 1000:00:0400:07:4300:15:2700:22:59.6000:23:03.65+00:06:004:3513,1
61KOZIŃSKA Agata 66Run Pasja BydgoszczKobiety11K 1100:00:0400:07:0600:15:0900:23:04.1500:23:08.40+00:06:054:3613,0
62QUAAS Łukasz 6Run Pasja BydgoszczMężczyźni26M 5100:00:0400:07:1600:15:1600:23:04.4000:23:08.45+00:06:054:3613,0
63BŁAŻEJEWSKI Dariusz 59M4017M 5200:00:0800:07:0700:15:0200:23:07.1000:23:15.35+00:06:074:3713,0
64ALEKSANDROWICZ Tomasz 64Mężczyźni27M 5300:00:0500:07:0400:15:0700:23:15.4000:23:21.00+00:06:164:3912,9
65BEDNAREK Mikołaj 20Run Pasja BydgoszczMężczyźni28M 5400:00:0600:08:0500:16:0500:23:15.9500:23:22.15+00:06:164:3912,9
66MALEK Andrzej 78M603M 5500:00:0500:07:4000:15:3600:23:33.3500:23:38.70+00:06:344:4212,7
67RAKOWSKI Wojtek 74Mężczyźni29M 5600:00:0500:06:5700:15:1600:23:38.1500:23:43.65+00:06:394:4312,7
68LEŚNIK Adam 117ZSCKP-GrubnoMężczyźni30M 5700:00:0800:08:1700:16:2000:23:38.3500:23:46.75+00:06:394:4312,7
69KULIKOWSKI Tomasz 65Mężczyźni31M 5800:00:0800:07:0700:15:0500:23:46.9000:23:55.65+00:06:474:4512,6
70ADAMCZAK Marta 8Run Pasja BydgoszczKobiety12K 1200:00:0500:07:3000:15:4700:23:53.9000:23:58.90+00:06:544:4612,6
71SIEROCKI Marcin 97Mężczyźni32M 5900:00:0500:07:3800:15:5300:23:57.1000:24:02.75+00:06:574:4712,5
72JANKOWSKI Mirosław 103Runners Team JeżewoMężczyźni33M 6000:00:0300:06:3400:13:4200:23:57.3500:24:00.50+00:06:584:4712,5
73KADOW Ryszard 22Run Pasja BydgoszczM4018M 6100:00:0500:07:5200:16:0200:23:57.4000:24:02.55+00:06:584:4712,5
74GLAZA Magdalena 92Runners Team JeżewoKobiety13K 1300:00:0500:07:4400:15:5800:24:00.7000:24:06.00+00:07:014:4812,5
75WITT Grażyna 119MaratonyPolskie.PL TEAMK601K 1400:00:0400:07:5200:16:0800:24:16.8000:24:21.35+00:07:174:5112,4
76SKRZYPEK Sebastian 139ZSP LZS SPARTA ŁASINMężczyźni34M 6200:00:0400:08:0000:16:3000:24:18.4000:24:22.90+00:07:194:5112,3
77WIŚNIEWSKA Agata 110Kobiety14K 1500:00:0400:07:4300:16:0800:24:46.1000:24:50.50+00:07:464:5712,1
78BANASZAK Monika 18Kobiety15K 1600:00:0500:08:0200:16:2800:24:46.3000:24:52.25+00:07:474:5712,1
79MAZANOWSKA Ewa 23Kobiety16K 1700:00:0400:08:0400:16:2900:24:50.3500:24:54.85+00:07:514:5812,1
80WALENCIAK Jarosław 56M4019M 6300:00:0800:08:1900:16:4600:24:51.7500:25:00.15+00:07:524:5812,1
81STACHNIK Piotr 124Mężczyźni35M 6400:00:0600:07:5100:16:3500:25:20.4500:25:26.75+00:08:215:0411,8
82KRUG Marcin 17Run Pasja BydgoszczMężczyźni36M 6500:00:0400:08:0100:16:4200:25:22.7000:25:27.10+00:08:235:0411,8
83SEROCKA Danuta 134ZSP LZS SPARTA ŁASINK401K 1800:00:0300:08:2100:16:5400:25:24.2000:25:27.95+00:08:255:0411,8
84STYKAŁA Adrianna 63Kobiety17K 1900:00:0700:07:5700:16:4900:25:37.9000:25:44.90+00:08:385:0711,7
85STYKAŁA Magdalena 49K402K 2000:00:0700:07:5600:16:4800:25:39.2000:25:46.35+00:08:405:0711,7
86PODBORNY Piotr 93M4020M 6600:00:0800:08:0200:16:4900:25:42.3500:25:50.65+00:08:435:0811,7
87FROST Magdalena 127Kobiety18K 2100:00:0700:08:3400:17:3300:25:58.9500:26:06.05+00:08:595:1111,5
88KĄTNIK Dorota 5Kobiety19K 2200:00:0300:08:3000:17:2800:26:03.9000:26:07.80+00:09:045:1211,5
89KALISZEWSKA Małgorzata 14Run Pasja BydgoszczKobiety20K 2300:00:0600:08:3100:17:2600:26:16.6000:26:23.40+00:09:175:1511,4
90ZATOŃ Bożena 9Run Pasja BydgoszczK501K 2400:00:0600:08:3100:17:2700:26:17.1000:26:23.30+00:09:175:1511,4
91PAWLAK Sandra 81UKB SzubinKobiety21K 2500:00:0400:07:4000:17:2100:26:29.3500:26:33.80+00:09:305:1711,3
92CICHULSKA-QUAAS Izabela 7Run Pasja BydgoszczKobiety22K 2600:00:0400:08:5000:17:4200:26:45.4000:26:49.80+00:09:465:2111,2
93WOJTASIŃSKI Dawid 73Mężczyźni37M 6700:00:0300:08:0900:17:3800:27:07.4500:27:11.10+00:10:085:2511,1
94CHEŁKOWSKA Katarzyna 75Kobiety23K 2700:00:0800:08:4600:17:5200:27:09.5500:27:18.25+00:10:105:2611,0
95WITKOWSKI Artur 130M4021M 6800:00:0300:08:2500:17:5800:27:44.3500:27:47.55+00:10:455:3210,8
96BRZEZINSKA-HAFFKE Sylwia 41K403K 2800:00:0700:09:0700:18:4100:27:57.8000:28:05.55+00:10:585:3510,7
97JAKUBIAK Kamila 80UKB SzubinKobiety24K 2900:00:0500:09:0300:18:4400:28:12.3500:28:17.35+00:11:135:3810,6
98ŚPICA Dorota 142K404K 3000:00:0700:09:1000:18:5300:28:17.9000:28:25.75+00:11:185:3910,6
99KLEIST Ewelina 102Kobiety25K 3100:00:0700:09:1800:18:5800:28:30.8000:28:38.65+00:11:315:4210,5
100KATLEWSKA Marika 101Kobiety26K 3200:00:0700:09:1800:18:5800:28:31.1000:28:38.65+00:11:315:4210,5
101KAWA Marcin 25M4022M 6900:00:0900:09:2700:19:2500:29:15.0500:29:24.20+00:12:155:5110,3
102FLORCZAK Barbara 29Kobiety27K 3300:00:0600:09:4400:19:4800:29:35.0500:29:41.25+00:12:355:5510,1
103BRZOZOWSKI Marcin 12Run Pasja BydgoszczMężczyźni38M 7000:00:0700:09:4500:19:4400:29:37.9500:29:45.40+00:12:385:5510,1
104KORBIŃSKA Sylwia 13Run Pasja BydgoszczKobiety28K 3400:00:0700:09:4400:19:4400:29:38.3000:29:45.40+00:12:395:5510,1
105ROGOWSKI Zbigniew 91M508M 7100:00:0600:09:5100:19:5700:30:13.3000:30:19.50+00:13:146:029,9
106ROGOWSKA Hanna 90K602K 3500:00:0600:09:5100:19:5700:30:13.6000:30:19.65+00:13:146:029,9
107JAKUBIAK Dawid 87UKB SzubinMężczyźni39M 7200:00:0500:09:2600:19:5200:30:23.3000:30:28.65+00:13:246:049,9
108TOBOLSKA Grażyna 71K603K 3600:00:0600:10:1300:21:5600:33:23.6000:33:30.15+00:16:246:409,0
109TOBOLSKI Marek 70M4023M 7300:00:0600:10:1300:21:5600:33:23.9000:33:30.70+00:16:246:409,0
Znaleziono 109 wynik(ów)