49 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 1500M - JUNIORKI MŁ./JUNIORZY MŁ. 2003 - 2004

Organizator:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data:
2020-10-11
Miejsce:
Chełmno
Dystans:
1.5 km
Zgłoszonych:
26
Wystartowało:
20
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
20
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Juniorki mł. | Juniorzy mł.

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.5km
Czas
brutto
1.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WESOŁOWSKI Miłosz 707KKL RODŁO KWIDZYNJuniorzy mł.1M 100:00:0100:04:13.2500:04:15.00 2:4821,3
2KIL Tymoteusz 706KKL RODŁO KWIDZYNJuniorzy mł.2M 200:00:0100:04:24.0000:04:25.80+00:00:102:5620,5
3MACKOWSKI Karol 713MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOJuniorzy mł.3M 300:00:0100:04:28.6000:04:30.30+00:00:152:5820,1
4KAROW Damian 717UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTAJuniorzy mł.4M 400:00:0100:04:34.5000:04:36.20+00:00:213:0219,7
5KUKAWKA Mateusz 714OLIMPIA GRUDZIĄDZJuniorzy mł.5M 500:00:0200:04:43.2500:04:45.35+00:00:303:0819,1
6KRZYWDZIŃSKI Dominik 716UKB SZUBINJuniorzy mł.6M 600:00:0100:04:47.9500:04:49.65+00:00:343:1118,8
7JARZEMBSKI Kacper 700I LO CHEŁMNOJuniorzy mł.7M 700:00:0200:04:55.0000:04:57.30+00:00:413:1618,3
8DZIĘCIOŁ Mateusz 705I LO CHEŁMNOJuniorzy mł.8M 800:00:0200:05:01.2000:05:03.20+00:00:473:2017,9
9IGLEWSKA Żaneta 709LUKS "OGRODNIK" BYDGOSZCZJuniorki mł.1K 100:00:0200:05:04.3500:05:06.60+00:00:513:2217,8
10ROZPĘDZIK Marzena 720UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTAJuniorki mł.2K 200:00:0200:05:14.4500:05:16.55+00:01:013:2917,2
11JABŁOŃSKA Ada 719UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTAJuniorki mł.3K 300:00:0200:05:16.5500:05:19.20+00:01:033:3017,1
12FREJ Milena 708KKL RODŁO KWIDZYNJuniorki mł.4K 400:00:0100:05:20.7500:05:21.75+00:01:073:3316,9
13SKALSKI Krzysztof 703I LO CHEŁMNOJuniorzy mł.9M 900:00:0200:05:41.3500:05:43.95+00:01:283:4715,8
14WINTROWICZ Zofia 712LUKS START NAKŁOJuniorki mł.5K 500:00:0200:06:02.1000:06:04.15+00:01:484:0114,9
15SZULC Aleksandra 721ZSCKZ GRUBNOJuniorki mł.6K 600:00:0200:06:06.4000:06:08.55+00:01:534:0414,8
16LISEWSKI Wojciech 723ZSCKZ GRUBNOJuniorzy mł.10M 1000:00:0200:06:10.2500:06:13.20+00:01:574:0614,6
17KRZESIMOWSKA Marika 900ZSCKZ GRUBNOJuniorki mł.7K 700:00:0100:06:15.9000:06:17.75+00:02:024:1014,4
18LENART Aleksandra 701I LO CHEŁMNOJuniorki mł.8K 800:00:0200:07:18.0000:07:20.65+00:03:044:5212,3
19WARCHLIŃSKA Katarzyna 722ZSCKZ GRUBNOJuniorki mł.9K 900:00:0100:07:41.5000:07:42.50+00:03:285:0711,7
20GUGAŁA Paulina 906OSIEJuniorki mł.10K 1000:00:0200:08:37.9000:08:40.55+00:04:245:4410,4
Znaleziono 20 wynik(ów)