49 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 5000M - BIEG OTWARTY 2000 I STARSI / WSPÓLNY KOBIETY I MĘŻCZYŹNI

Organizator:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data:
2020-10-11
Miejsce:
Chełmno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
68
Wystartowało:
48
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
47
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.47km | 1.98km | 3.49km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open Kobiety | Open Mężczyźni | Chełmianin | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_All
0.47km
Start_All
1.98km
Start_All
3.49km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1ARENDT Kacper 25GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZOpen Mężczyźni1M 100:00:0100:01:3200:06:4000:11:3100:16:09.6000:16:10.65 3:1318,6
2WIŚNIEWSKI Damian 24GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZOpen Mężczyźni2M 200:00:0000:01:3200:06:4000:11:3100:16:14.8000:16:15.75+00:00:053:1418,5
3GLUGLA Mariusz 53THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM401M 300:00:0100:01:3200:06:4100:11:5000:16:38.9000:16:40.35+00:00:293:1918,0
4OSSOWSKI Mateusz 4-GDYNIAOpen Mężczyźni3M 400:00:0100:01:3300:06:4100:11:5000:17:02.3500:17:03.60+00:00:523:2417,6
5ŚLUSARSKI Przemysław 43RUN PASJABYDGOSZCZOpen Mężczyźni4M 500:00:0200:01:3200:06:4000:11:5000:17:14.4000:17:16.45+00:01:043:2617,4
6ŁAZ Kamil 44RUN PASJABYDGOSZCZOpen Mężczyźni5M 600:00:0100:01:3200:06:4500:12:2100:18:05.5500:18:07.30+00:01:553:3716,6
7CUBER Wojciech 67#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWOpen Mężczyźni6M 700:00:0200:01:3600:07:1600:12:5200:18:18.1500:18:20.65+00:02:083:3916,4
8KORZEC Bartosz 10.CHEŁMNOOpen Mężczyźni7M 800:00:0200:01:3200:06:5700:12:5600:18:41.3000:18:44.15+00:02:313:4416,1
9SZULC Jacek 39NIEZRZESZONYCHEŁMNOM501M 900:00:0100:01:3600:07:1400:13:0200:18:43.9500:18:45.50+00:02:343:4416,0
10KUC Bartosz 45SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZŚWIECIEOpen Mężczyźni8M 1000:00:0300:01:3600:07:3000:13:2500:19:02.7500:19:06.15+00:02:533:4815,8
11WINIARSKI Grzegorz 55THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM402M 1100:00:0200:01:3700:07:3100:13:2700:19:16.7500:19:19.30+00:03:073:5115,6
12DYJACH Piotr 46SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZŚWIECIEOpen Mężczyźni9M 1200:00:0200:01:3500:07:3100:13:2600:19:20.0000:19:22.50+00:03:103:5215,5
13DYJACH Robert 47SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZGRUCZNOOpen Mężczyźni10M 1300:00:0200:01:3200:07:1700:13:2200:19:28.7500:19:31.65+00:03:193:5315,4
14GRZENKOWITZ Dariusz 37NIEZRZESZONYCHEŁMNOM502M 1400:00:0200:01:4100:07:5100:13:5800:19:46.4000:19:48.65+00:03:363:5715,2
15WOŹNIAKOWSKA Agata 42RUN PASJABYDGOSZCZOpen Kobiety1K 100:00:0100:01:4400:07:5600:14:0000:19:51.6000:19:53.30+00:03:423:5815,1
16SOBCZAK Robert 61UKB SZUBINSZUBINM403M 1500:00:0000:01:3400:07:2600:13:4800:19:52.9000:19:52.90+00:03:433:5815,1
17OCZKOŚ Robert 35NIECHEŁMNOM404M 1600:00:0100:01:3600:07:3600:13:5700:19:54.8000:19:56.05+00:03:453:5815,1
18CHUDECKI Robert 21DIABELSKIE PIORUNYGRÓDEKM405M 1700:00:0500:01:3800:07:4100:13:5200:19:55.6000:20:00.60+00:03:463:5915,1
19ANHALT Michał 19CZAPLA BIAŁE BŁOTAŁOCHOWOM406M 1800:00:0200:01:4200:07:4900:13:5800:19:58.1000:20:00.25+00:03:483:5915,0
20WISZOWATY Marcin 36NIEZRZESZONYCHEŁMNOOpen Mężczyźni11M 1900:00:0300:01:3700:07:4600:14:0200:20:12.0000:20:15.30+00:04:024:0214,9
21SZOSTEK Tomasz 30KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM407M 2000:00:0200:01:3900:07:5400:14:1000:20:22.4000:20:24.55+00:04:124:0414,7
22DULSKI Tadeusz 50SP 8 GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM503M 2100:00:0300:01:4200:07:5700:14:1400:20:31.9500:20:35.10+00:04:224:0614,6
23JEŻEWSKA Edyta 8-PAPARZYNOpen Kobiety2K 200:00:0400:01:5300:08:3800:15:1700:21:37.6500:21:42.25+00:05:284:1913,9
24KRZEŚNIAK Wojciech 23DIABELSKIE PIORUNYGRÓDEKOpen Mężczyźni12M 2200:00:0500:01:4100:08:0100:14:4400:21:38.3500:21:43.70+00:05:284:1913,9
25WIŚNIEWSKA Agata 6-PAPARZYNOpen Kobiety3K 300:00:0200:01:4700:08:3100:15:1500:21:39.1000:21:41.90+00:05:294:1913,9
26JEZIORSKA Magdalena 32MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOCHEŁMNOOpen Kobiety4K 400:00:0100:01:4500:08:2200:15:1800:21:49.0500:21:50.90+00:05:394:2113,8
27KUŹMA Anna 54THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK401K 500:00:0300:01:5100:08:4300:15:4100:22:40.6500:22:44.40+00:06:314:3213,2
28MARKOWSKA Anna 49SP 8GRUDZIĄDZK402K 600:00:0300:01:5500:08:4800:16:0000:23:08.2000:23:11.40+00:06:584:3713,0
29WRÓBLEWSKI Rafał 38NIEZRZESZONYKIJEWO SZLACHECKIEM408M 2300:00:0500:01:5000:08:3900:15:5900:23:14.2500:23:19.55+00:07:044:3812,9
30JASIEK Paweł 68#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOOpen Mężczyźni13M 2400:00:0200:01:5100:08:4600:15:5500:23:20.3000:23:22.65+00:07:104:4012,9
31WOŹNIAK Tomasz 7-BRANKÓWKAOpen Mężczyźni14M 2500:00:0600:01:4800:08:3600:15:5700:23:33.4000:23:40.35+00:07:234:4212,7
32KOWALCZYK Magdalena 11.CHEŁMNOK403K 700:00:0400:01:5000:08:4300:16:1300:23:55.9500:24:00.25+00:07:464:4712,5
33GŁADYSZ Krzysztof 26GŁADZIORKIŚWIECIEM409M 2600:00:0600:01:5900:09:0400:16:3100:24:02.4000:24:08.85+00:07:524:4812,5
34WAJDA Bartosz 13AKTYWNE LISEWOPAPOWO BISKUPIEM4010M 2700:00:0300:01:4600:08:4900:16:3000:24:11.6000:24:15.40+00:08:024:5012,4
35DWOREK Łukasz 5-CHEŁMNOOpen Mężczyźni15M 2800:00:0200:01:4400:08:4700:16:3700:24:35.8500:24:38.30+00:08:264:5512,2
36MACIEJEWSKI Maciej 29KCYNIAKCYNIAM4011M 2900:00:0400:01:5400:09:2400:17:1800:25:11.8000:25:15.80+00:09:025:0211,9
37KOPROWICZ Adam 56THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM504M 3000:00:0600:02:0500:09:5300:17:4200:25:24.2500:25:30.70+00:09:145:0411,8
38KOPROWICZ Katarzyna 57THE RUNNERS ŚWIECIESWIECIEK404K 800:00:0500:02:0600:09:5300:17:4200:25:24.5000:25:30.40+00:09:145:0411,8
39CHRZANOWSKA Cecylia 12AKTYWNE LISEWOLISEWOK601K 900:00:0300:02:0700:10:1100:18:2800:26:24.4000:26:27.50+00:10:145:1611,4
40NOWAK Ewa 22DIABELSKIE PIORUNYDRZYCIMK405K 1000:00:0300:02:0900:10:2500:18:4400:26:48.9500:26:52.65+00:10:395:2111,2
41CHUDECKA Beata 20DIABELSKIE PIORUNYGRÓDEKK406K 1100:00:0400:02:1400:10:3100:18:5500:27:19.0000:27:23.90+00:11:095:2711,0
42NOWICKA Tatiana 3-ŚWIECIEK407K 1200:00:0400:02:1400:10:3100:18:5500:27:20.9000:27:25.80+00:11:115:2811,0
43PIÓRKOWSKA Sylwia 34NDCHEŁMNOK408K 1300:00:0400:02:0800:10:3600:19:2000:28:00.6500:28:05.25+00:11:515:3610,7
44LENC Janusz 58TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM601M 3100:00:0600:02:4200:11:5900:21:1600:30:27.8500:30:34.35+00:14:186:059,9
45PINCZEWSKA-WIKTOR Małgorzata 33NDCHELMNOK409K 1400:00:0400:02:1000:11:2300:21:0600:30:40.9000:30:45.50+00:14:316:089,8
46ANGIEL Władysław 59TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM701M 3200:00:0200:02:3700:12:2300:22:0200:32:09.1500:32:11.20+00:15:596:259,3
47GUGAŁA Mariusz 28GUGAŁKIOSIEM505M 3300:00:0600:02:4400:12:4400:23:1700:33:22.8500:33:29.45+00:17:136:409,0
48SZYDŁOWSKI Zenon 17BRAKCHEŁMNOOpen Mężczyźni16M 3400:00:5900:07:0100:13:4900:20:40+00:09:095:5510,1
Znaleziono 48 wynik(ów)