49 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 900M - DZIEWCZĘTA 2007 - 2008

Organizator:
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data:
2020-10-11
Miejsce:
Chełmno
Dystans:
0.9 km
Zgłoszonych:
42
Wystartowało:
24
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
24
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | Dziewczęta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.9km
Czas
brutto
0.9km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KUNICKA Weronika 104LUKS START NAKŁODziewczęta1K 100:00:0100:02:45.3000:02:46.85 3:0319,6
2ZIELIŃSKA Zuzanna 102KKL RODŁO KWIDZYNDziewczęta2K 200:00:0100:02:50.2500:02:52.05+00:00:043:0819,1
3KIL Antonina 101KKL RODŁO KWIDZYNDziewczęta3K 300:00:0200:02:58.4000:03:00.40+00:00:133:1718,2
4JANKOWSKA Marika 135UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTADziewczęta4K 400:00:0100:03:07.0000:03:08.85+00:00:213:2717,3
5JECHNA Oliwia 131UKB SZUBINDziewczęta5K 500:00:0200:03:09.9500:03:12.05+00:00:243:3017,1
6WINKOWSKA Anna 130UKB SZUBINDziewczęta6K 600:00:0200:03:12.4500:03:14.75+00:00:273:3316,9
7SIUCHNIŃSKA Barbara 133UKB SZUBINDziewczęta7K 700:00:0100:03:14.7500:03:15.75+00:00:293:3516,7
8TYBURSKA Marta 117SP MAŁE ŁUNAWYDziewczęta8K 800:00:0200:03:19.3500:03:21.50+00:00:343:4116,3
9RODZIK Julia 128SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 4Dziewczęta9K 900:00:0100:03:21.3000:03:23.00+00:00:363:4316,1
10PARADOWSKA Milena 139UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTADziewczęta10K 1000:00:0200:03:22.9000:03:25.20+00:00:373:4416,0
11KRYSIŃSKA Klaudia 120SP PAPOWO BISKUPIEDziewczęta11K 1100:00:0200:03:23.4000:03:26.20+00:00:383:4516,0
12KAMIŃSKA Julia 137UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTADziewczęta12K 1200:00:0200:03:23.6000:03:26.30+00:00:383:4516,0
13WOLSKA Aleksandra 901SP StolnoDziewczęta13K 1300:00:0200:03:24.0500:03:26.05+00:00:383:4615,9
14CHMIELECKA Kamila 100KKL RODŁO KWIDZYNDziewczęta14K 1400:00:0200:03:29.1500:03:31.25+00:00:433:5215,5
15ŚWIĄDER Ewa 123SP STOLNODziewczęta15K 1500:00:0100:03:32.3500:03:33.95+00:00:473:5515,3
16ZŁOTOWSKA Jagoda 125SP STOLNODziewczęta16K 1600:00:0100:03:34.5000:03:36.30+00:00:493:5715,1
17KUTTA Aleksandra 126SP STOLNODziewczęta17K 1700:00:0200:03:39.5000:03:41.95+00:00:544:0314,8
18KURZEJA Julia 121SP PAPOWO BISKUPIEDziewczęta18K 1800:00:0200:03:39.6500:03:41.95+00:00:544:0314,8
19HINC Michalina 118SP2 CHEŁMNODziewczęta19K 1900:00:0200:03:42.0500:03:44.05+00:00:564:0614,6
20TREPKOWSKA Wiktoria 127SP STOLNODziewczęta20K 2000:00:0200:03:42.6500:03:45.15+00:00:574:0614,6
21SMOLNA Olivia 349SP PAPOWO BISKUPIEDziewczęta21K 2100:00:0200:03:48.2500:03:51.15+00:01:024:1314,2
22NOWICKA Oliwia 124SP STOLNODziewczęta22K 2200:00:0200:03:51.6000:03:53.70+00:01:064:1614,0
23DAMS Kornelia 119SP PAPOWO BISKUPIEDziewczęta23K 2300:00:0200:04:10.8500:04:13.25+00:01:254:3713,0
24PIZOŃ Katarzyna 122SP STOLNODziewczęta24K 2400:00:0200:04:15.9500:04:18.55+00:01:304:4312,7
Znaleziono 24 wynik(ów)