6 ĆWIERĆMARATON KOMANDOSA - KATEGORIA SZKOŁY MUNDUROWE - 5.45 KM

Organizator:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum", Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Data:
2020-01-25
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
5.45 km
Zgłoszonych:
19
Wystartowało:
17
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
17
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5.45km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1GIERSZEWSKI Kacper 345LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WINCENTEGO POLA W CZERSKUCZERSKDrużyna1M 100:24:41.10 4:3113,2
2LEWANDOWSKI Bogdan 264ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 W BIAŁYM BORZE - KADECIBIAŁY BÓRDrużyna2M 200:24:41.40+00:00:004:3113,2
3KUŚNIERZ Paweł 352ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 W BIAŁYM BORZE - KADECIBIAŁY BÓRDrużyna3M 300:27:09.25+00:02:284:5812,0
4KOWALSKI Konrad 351ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 W BIAŁYM BORZE - KADECIBIAŁY BÓRDrużyna4M 400:28:20.70+00:03:395:1211,5
5NACZK Wiktoria 354LKB IM. BRACI PETK‚PCE LĘBORKLĘBORKDrużyna5K 100:28:52.70+00:04:115:1711,3
6RÓŻAŃSKI Adrian 359LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WINCENTEGO POLA W CZERSKUCZERSKDrużyna6M 500:29:15.85+00:04:345:2211,2
7GOŁĄBOWICZ Oliwia 347LKB IM. BRACI PETK‚PCE LĘBORKLĘBORKDrużyna7K 200:30:09.60+00:05:285:3210,8
8CZEŚNIKOWSKI Wojciech 356LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WINCENTEGO POLA W CZERSKUCZERSKDrużyna8M 600:30:41.90+00:06:005:3710,7
9JONIEC Angelika 360LKB IM. BRACI PETK‚PCE LĘBORKLĘBORKDrużyna9K 300:34:59.65+00:10:186:259,3
10GLEZMAN Maja 346LKB IM. BRACI PETK‚PCE LĘBORKLĘBORKDrużyna10K 400:35:56.30+00:11:156:359,1
11HORBACZ Grzegorz 348ZSMIL W SŁUPSKUSŁUPSKDrużyna11M 700:36:30.35+00:11:496:429,0
12BUCHOLC Aleksandra 342ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 W BIAŁYM BORZE - KADECIBIAŁY BÓRDrużyna12K 500:37:04.65+00:12:236:488,8
13MAŁECKI Adam 353ZSMIL W SŁUPSKUSŁUPSKDrużyna13M 800:41:15.10+00:16:347:347,9
14KOSOWSKA Barbara 349ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 W BIAŁYM BORZE - KADETKIBIAŁY BÓRDrużyna14K 600:41:37.60+00:16:567:387,9
15ZAMORSKA Alicja 357ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 W BIAŁYM BORZE - KADETKIBIAŁY BÓRDrużyna15K 700:41:37.95+00:16:567:387,9
16KOWALSKA Klaudia 350ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 W BIAŁYM BORZE - KADETKIBIAŁY BÓRDrużyna16K 800:41:38.65+00:16:577:387,9
17FOLMER Wiktor 344V LO GRUDZIĄDZMAŁY RUDNIKDrużyna17M 900:43:52.80+00:19:118:027,5
Znaleziono 17 wynik(ów)