7 EDYCJA MARATONU ROWEROWEGO POMORZA ŚRODKOWEGO

Organizator:
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, Urząd Miasta w Kępicach, Nadleśnictwem Warcino, Kępicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, OSP Korzybie, OSP Kępice, OSP Warcino.
Data:
2020-08-22
Miejsce:
Korzybie
Dystans:
34 km
Zgłoszonych:
49
Wystartowało:
39
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
39
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open-Profi | M-Open-Profi | K-Open-Amator | M-Open-Amator | Fit Challenge | K-1 | M-1 | K-2 | M-2 | K-3 | M-3 | K-4 | M-4 | K-5 | M-5 | K-6 | M-6 | K-7+ | M-7+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
34km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1MARZEC Tomasz 20TOYOTA KAWISBIKE MTB TEAM SŁUPSKSŁUPSKM-31M 101:02:41.50 1:5032,5
2ŻYWICKI Paweł 49BYTÓWM-32M 201:03:52.96+00:01:111:5231,9
3LATAŃSKI Radosław 17TOYOTA KAWISBIKE MTB TEAM SŁUPSKKUSICEM-41M 301:04:13.88+00:01:321:5331,8
4WANTA Łukasz 44DRUTEXBYTÓWM-33M 401:05:32.59+00:02:511:5531,1
5ARCIMOWICZ Piotr 1AZS POLITECHNIKA GDAŃSKAUSTKAM-21M 501:05:33.25+00:02:511:5531,1
6POKŁADOWSKI Damian 30BYTÓWM-34M 601:05:33.35+00:02:511:5531,1
7DARGAS Adam 3MLKS BASZTA BYTÓWBYTÓWM-51M 701:05:33.39+00:02:511:5531,1
8SEWASTIANOW Jacek 36TOYOTA KAWISBIKE MTB TEAM SŁUPSKSŁAWNOM-42M 801:05:54.10+00:03:121:5631,0
9JARZĄBEK Tomasz 10EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAMGÓRKIM-52M 901:05:54.43+00:03:121:5631,0
10KARPIŃSKI Marcin 13MLKS BASZTA BYTÓWBYTÓWM-43M 1001:05:56.79+00:03:151:5630,9
11PIETRZYK Michał 26TEAM GADTYCHOWOM-44M 1101:10:30.59+00:07:492:0428,9
12GORTAT Bogumił 8NORDA ACTIVE TEAMKOBYLNICAM-45M 1201:10:42.69+00:08:012:0428,9
13MICHOŃSKI Paweł 22TOYOTA KAWISBIKE MTB TEAM SŁUPSKSŁUPSKM-22M 1301:12:03.96+00:09:222:0728,3
14TOMASZEWSKI Tomasz 42TOYOTA KAWISBIKE MTB TEAM SŁUPSKSŁUPSKM-35M 1401:12:04.53+00:09:232:0728,3
15LELUKIEWICZ Rafał 19TOYOTA KAWISBIKE MTB TEAM SŁUPSKSŁUPSKM-36M 1501:12:42.16+00:10:002:0828,1
16LECIEJEWSKI Mateusz 18CZŁUCHÓWM-23M 1601:14:25.54+00:11:442:1127,4
17SKONECZNY Kacper 37MLKS BASZTA BYTÓWBYTÓWM-11M 1701:14:26.00+00:11:442:1127,4
18SROKA Tomasz 39DZIKIKOSZALINM-53M 1801:16:00.63+00:13:192:1426,8
19MYSZKOWSKI Piotr 25MLKS BASZTA BYTÓWBORZYTUCHOMM-54M 1901:16:14.76+00:13:332:1426,8
20RECA Elżbieta 33MLKS BASZTA BYTÓWMĄDRZECHOWOK-41K 101:16:18.21+00:13:362:1426,7
21TREDER Marian 43TEAM TREDERŁOSINOM-55M 2001:19:11.80+00:16:302:1925,8
22GAJEWSKI Marcin 7GRUDZIĄDZM-37M 2101:20:44.18+00:18:022:2225,3
23JOŃCZYK Krzysztof 11TEAM GADSŁAWNOM-46M 2201:21:17.82+00:18:362:2325,1
24RYBARCZYK Maciej 34BYTÓWM-47M 2301:21:43.40+00:19:012:2425,0
25RYBARCZYK Urszula 35MLKS BASZTA BYTÓWBYTÓWK-11K 201:22:01.49+00:19:192:2424,9
26STRZELECKI Zbigniew 40KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-61M 2401:22:52.64+00:20:112:2624,6
27PIETRZYK Mateusz 28SIANÓWM-24M 2501:23:14.80+00:20:332:2624,5
28ZMARZŁY Tomasz 48SŁUPSKSŁUPSKM-48M 2601:24:26.36+00:21:442:2924,2
29DREWNIAK Artur 4KIELNOM-49M 2701:29:03.06+00:26:212:3722,9
30GAJEK Artur 6KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-410M 2801:29:05.23+00:26:232:3722,9
31ZIELONKA Tadeusz 47PARCHOWOM-56M 2901:30:59.24+00:28:172:4022,4
32WIECZOREK Jacek 45SŁAWNOM-411M 3001:31:06.91+00:28:252:4022,4
33SZAJKOWSKI Tomasz 41TCZEWM-62M 3101:32:23.75+00:29:422:4322,1
34JUSZCZAK Krzysztof 12KOSZALINM-63M 3201:35:48.56+00:33:072:4921,3
35MELOCH Arleta 21GRUDZIĄDZK-42K 301:36:13.42+00:33:312:4921,2
36KOBIEROWSKI Sergiusz 14MLKS BASZTA BYTÓWBYTÓWM-12M 3301:37:10.98+00:34:292:5121,0
37MISZKER Marek 24ARBET TEAMROSNOWOM-412M 3401:42:11.25+00:39:293:0020,0
38DZEDZEJ Marcin 5KATOWICEM-38M 3501:51:17.95+00:48:363:1618,3
39ITROWSKA Agnieszka 9KĘPICEK-21K 401:52:28.49+00:49:463:1818,1
Znaleziono 39 wynik(ów)