AKTYWNA KOLBUSZOWA "SPINACZ 2019" - BIEG 10 KM

Organizator:
Fundacja na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej,Fundacja Herkules All Sports
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Kolbuszowa
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
52
Wystartowało:
45
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
45
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Pary małżeńskie | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WOJCIECHOWSKI Michał 47TARNOBRZEGM-301M 100:36:53.62 3:4116.3
2WÓJCIK Tomasz 50M-401M 200:39:07.26+00:02:133:5415.3
3SZCZUDRAWA Dariusz 35NOWA DĘBAM-402M 300:39:13.21+00:02:193:5515.3
4ŚLASKI Radosław 36STRZYŻÓWM-403M 400:39:30.79+00:02:373:5715.2
5GUT Jacek 13BLACK JACK REMONTYHUCISKOM-181M 500:39:32.34+00:02:383:5715.2
6KSIĄŻEK Paweł 20BRATKOWICEM-302M 600:39:44.00+00:02:503:5815.1
7SKAWIŃSKI Tomasz 33SANOKM-303M 700:40:14.76+00:03:214:0114.9
8BRONHARDT Rafał 44TKKF SOKÓŁGŁOGÓW MŁP.M-304M 800:40:16.55+00:03:224:0114.9
9SIEMBIDA Małgorzata 31STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZABORKIK-401K 100:40:43.26+00:03:494:0414.7
10KIDA Rafał 17SOKOŁÓW TEAMSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM-305M 900:40:54.63+00:04:014:0514.7
11BYSTREK Bernard 3FARTLEK GOKOLBUSZOWAM-182M 1000:41:16.04+00:04:224:0714.5
12DEC Dominik 6SOKOŁÓW TEAMSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM-183M 1100:41:19.23+00:04:254:0714.5
13WRÓBEL Jakub 39KOLBUSZOWAM-306M 1200:41:56.62+00:05:024:1114.3
14INDYK Kamil 14HUSARIA RACE TEAMRZESZÓWM-184M 1300:43:32.19+00:06:384:2113.8
15WILCZAK Grzegorz 38SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM-185M 1400:43:55.23+00:07:014:2313.7
16SIEMBIDA Grzegorz 30BORKIM-404M 1500:44:40.24+00:07:464:2813.4
17RYCHLAK - BOŻEK Monika 29STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLAK-402K 200:45:49.63+00:08:564:3513.1
18BLAJER Maciej 48M-405M 1600:46:18.12+00:09:244:3713
19PALUCH Lucyna 27RUN LUCYPORĘBY DYMARSKIEK-181K 300:46:20.03+00:09:264:3812.9
20KORZENIOWSKI Tomasz 19FARTLEKGOGRĘBÓWM-307M 1700:46:38.42+00:09:444:3912.9
21GAWEŁ-MYCZKO Agnieszka 10PRZEMYŚLK-301K 400:46:42.35+00:09:484:4012.8
22KUBICKI Łukasz 21IWONICZ ZDRÓJM-308M 1800:46:45.16+00:09:514:4012.8
23ĆWIERTNIA Krzysztof 5BUSKO-ZDRÓJM-601M 1900:46:47.03+00:09:534:4012.8
24ZBĘK Paweł 40KOŁO ŁOWIECKIE 'KNIEJA' STALOWA WOLASTALOWA WOLAM-309M 2000:46:55.41+00:10:014:4112.8
25DOMARADZKI Grzegorz 8BT WAGABUNDARZESZÓWM-501M 2100:47:17.33+00:10:234:4312.7
26BRZYSKI Piotr 2STALOWA WOLAM-406M 2200:48:02.30+00:11:084:4812.5
27ZUBER Karolina 43KOLBUSZOWAK-182K 500:48:23.59+00:11:294:5012.4
28GIERLASIŃSKI Krzysztof 11KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINKROSNOM-502M 2300:48:49.27+00:11:554:5212.3
29DOMARADZKA Małgorzata 9BT WAGABUNDARZESZÓWK-50+1K 600:49:00.70+00:12:074:5412.2
30ORŁOWSKI Wojciech 26LANS LASSTALOWA WOLAM-407M 2400:49:14.18+00:12:204:5512.2
31PAŁKA Karolina 43KOLBUSZOWAK-183K 700:49:44.30+00:12:504:5812.1
32RĘPALSKA Agata 28KROŚCIENKO WYŻNEK-302K 800:49:48.79+00:12:554:5812
33RYBIŃSKI Grzegorz 42M-408M 2500:49:54.14+00:13:004:5912
34JEDNACZ Kamil 16JASIENNIK STARYM-186M 2600:50:22.04+00:13:285:0211.9
35SIEMBIDA Gertruda 46STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLAK-403K 900:50:31.84+00:13:385:0311.9
36GERLACH Sylwia 53KROSNOK-303K 1000:50:43.16+00:13:495:0411.8
37CZACHOR Marcin 4KOLBUSZOWAM-187M 2700:51:16.64+00:14:235:0711.7
38MORAWCZYŃSKI Konrad 24DĘBICAM-409M 2800:51:48.13+00:14:545:1011.6
39KOWALKI – NEUKIRCH Henryk 41KATOWICEM-70+1M 2900:52:11.98+00:15:185:1311.5
40BLAJER Elżbieta 49K-404K 1100:55:16.08+00:18:225:3110.9
41SKAWIŃSKA Justyna 32SANOKK-304K 1200:55:40.54+00:18:465:3410.8
42ŚLASKI Paweł 37TEAM BIEGOWY PRZEBIEGLI STRZYŻÓWSTRZYŻÓWM-70+2M 3000:58:06.84+00:21:135:4810.3
43MORAWCZYŃSKA Jolanta 23MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAK-50+2K 1300:58:22.48+00:21:285:5010.3
44MALIK Aleksandra 22RZESZOWSKI HASACZRZESZÓWK-50+3K 1400:58:38.47+00:21:445:5110.2
45AGAZZI Roberto 1RZESZÓWM-188M 3100:59:58.37+00:23:045:5910
Znaleziono 45 wynik(ów)