Organizator : | Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2020-10-03 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 114 |
Wystartowało : | 107 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 106 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Lap 5km | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZYMAŃSKI Sylwester | 93 | TUPACZE ZE SZCZECINKA | SZCZECINEK | M40-49 | 1 | M 2 | 00:19:19 | 00:38:39.30 | 3:51 | 15.5 (100%) | ||
2 | WOJTAS Stafan | 105 | TRIPAKA PRZECHLEWO | CZŁUCHÓW | M40-49 | 2 | M 6 | 00:20:20 | 00:41:10.01 | +00:02:30 (6.1%) | 4:07 | 14.6 (94.2%) | |
3 | TRĘBSKI Krzysztof | 97 | #ZABIEGANINOCĄ | OKONEK | M40-49 | 3 | M 12 | 00:21:00 | 00:42:02.69 | +00:03:23 (8.1%) | 4:12 | 14.3 (92.3%) | |
4 | HERMAN Arkadiusz | 30 | SŁUPSK | M40-49 | 4 | M 13 | 00:21:03 | 00:42:13.93 | +00:03:34 (8.5%) | 4:13 | 14.2 (91.6%) | ||
5 | MAZUR Emiliusz | 61 | PĘDZĄCY OGR | DARŁOWO | M40-49 | 5 | M 18 | 00:21:45 | 00:44:07.46 | +00:05:28 (12.4%) | 4:24 | 13.6 (87.7%) | |
6 | DOMAŃSKI Andrzej | 298 | KALISKA | M40-49 | 6 | M 21 | 00:21:52 | 00:44:50.49 | +00:06:11 (13.8%) | 4:29 | 13.4 (86.5%) | ||
7 | PĘKAŁA Piotr | 71 | KOSZALIN | M40-49 | 7 | M 27 | 00:23:15 | 00:45:48.63 | +00:07:09 (15.6%) | 4:34 | 13.1 (84.5%) | ||
8 | JANKOWSKI Mariusz | 34 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M40-49 | 8 | M 29 | 00:22:46 | 00:46:05.11 | +00:07:25 (16.1%) | 4:36 | 13 (83.9%) | |
9 | URBAŃSKI Tomasz | 100 | BIAŁOGARD | M40-49 | 9 | M 35 | 00:23:02 | 00:47:14.95 | +00:08:35 (18.2%) | 4:43 | 12.7 (81.9%) | ||
10 | CIERPICKI Marcin | 8 | AFRO-FIT WATAHA | WAŁCZ | M40-49 | 10 | M 37 | 00:23:08 | 00:47:39.71 | +00:09:00 (18.9%) | 4:45 | 12.6 (81.3%) | |
11 | MAZUR Tomasz | 59 | I LO SZCZECINEK | SZCZECINEK | M40-49 | 11 | M 39 | 00:23:17 | 00:47:59.14 | +00:09:19 (19.4%) | 4:47 | 12.5 (80.6%) | |
12 | HAŁKA Arkadiusz | 27 | TRUCHT ŁOBEZ | ŁOBEZ | M40-49 | 12 | M 42 | 00:24:20 | 00:48:50.79 | +00:10:11 (20.9%) | 4:53 | 12.3 (79.4%) | |
13 | ŁYCZYWEK Jan | 57 | CHOJNICE | M40-49 | 13 | M 43 | 00:23:59 | 00:48:54.13 | +00:10:14 (21.0%) | 4:53 | 12.3 (79.4%) | ||
14 | PAWŁOWSKI Michał | 68 | PRECON - POLSKA | JASTROWIE | M40-49 | 14 | M 51 | 00:25:02 | 00:50:57.25 | +00:12:17 (24.1%) | 5:05 | 11.8 (76.1%) | |
15 | MONGIAŁO Marcin | 64 | KĘPKA-NA-TRASIE | KOSZALIN | M40-49 | 15 | M 52 | 00:25:14 | 00:51:14.48 | +00:12:35 (24.6%) | 5:07 | 11.7 (75.5%) | |
16 | GRONKOWSKI Sebastian | 22 | WIKING POWER | CHOJNICE | M40-49 | 16 | M 60 | 00:26:34 | 00:54:04.31 | +00:15:25 (28.5%) | 5:24 | 11.1 (71.6%) | |
17 | JABŁOŃSKI Andrzej | 33 | CZARNE | M40-49 | 17 | M 64 | 00:25:34 | 00:54:52.99 | +00:16:13 (29.6%) | 5:29 | 10.9 (70.3%) | ||
18 | GALICKI Robert | 18 | BOBOLICE | M40-49 | 18 | M 67 | 00:26:50 | 00:55:23.34 | +00:16:44 (30.2%) | 5:32 | 10.8 (69.7%) | ||
19 | POTOCKI Hubert | 77 | BEST BEASTS | SŁUPSK | M40-49 | 19 | M 68 | 00:26:04 | 00:55:37.92 | +00:16:58 (30.5%) | 5:33 | 10.8 (69.7%) | |
20 | KASPRZYK Bogdan | 40 | KM PSP KOSZALIN | MŚCICE | M40-49 | 20 | M 70 | 00:27:32 | 00:56:39.80 | +00:18:00 (31.8%) | 5:39 | 10.6 (68.4%) | |
21 | KĘSIK Michał | 41 | ZDARTE PODESZWY | KOSZALIN | M40-49 | 21 | M 74 | 00:30:47 | 01:02:29.26 | +00:23:49 (38.1%) | 6:14 | 9.6 (61.9%) | |
22 | HRYNIEWICZ Rafał | 32 | CHAMPION | SZCZECINEK | M40-49 | 22 | M 75 | 00:30:49 | 01:03:20.49 | +00:24:41 (39.0%) | 6:20 | 9.5 (61.3%) |
Znaleziono 22 wynik(ów)