Organizator : | Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2020-10-03 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 79 |
Wystartowało : | 74 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 74 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SIÓDMIAK Igor | 168 | 7PRO SIÓDMIAK TEAM / MBC / PENTATHLON SZ-EK | SZCZECINEK | M-16 | 1 | M 1 | 00:17:16.20 | 3:27 | 17.4 (100%) | ||
2 | USS Miłosz | 174 | ŚWIDWIN | M-16 | 2 | M 2 | 00:18:57.43 | +00:01:41 (8.9%) | 3:47 | 15.8 (90.8%) | ||
3 | KRYZEL Tomasz | 136 | UKS WIKING RYCHNOWY | CZŁUCHÓW | M-16 | 3 | M 3 | 00:19:07.07 | +00:01:50 (9.7%) | 3:49 | 15.7 (90.2%) | |
4 | DORSZYNSKI Grzegorz | 115 | CZŁUCHÓW | M-16 | 4 | M 4 | 00:19:55.77 | +00:02:39 (13.3%) | 3:59 | 15.1 (86.8%) | ||
5 | POPŁAWSKI Daniel | 160 | KOSZALIN | M-16 | 5 | M 5 | 00:20:08.47 | +00:02:52 (14.3%) | 4:01 | 14.9 (85.6%) | ||
6 | OPIELA Paweł | 239 | SŁOSINKO | M-16 | 6 | M 6 | 00:20:53.84 | +00:03:37 (17.4%) | 4:10 | 14.4 (82.8%) | ||
7 | DUCHNOWSKI Tomasz | 116 | BIEGAJ Z CERKIEM | POZNAŃ | M-16 | 7 | M 7 | 00:20:55.38 | +00:03:39 (17.5%) | 4:11 | 14.3 (82.2%) | |
8 | MINCEWICZ Piotr | 148 | TEAM TERMINATORUN | WAŁCZ | M-16 | 8 | M 9 | 00:22:01.67 | +00:04:45 (21.6%) | 4:24 | 13.6 (78.2%) | |
9 | KUBIAK Daniel | 137 | PRECON POLSKA | JASTROWIE | M-16 | 9 | M 10 | 00:22:10.53 | +00:04:54 (22.1%) | 4:26 | 13.5 (77.6%) | |
10 | KRÓL Dawid | 134 | SZCZECINEK | M-16 | 10 | M 11 | 00:22:38.41 | +00:05:22 (23.7%) | 4:31 | 13.3 (76.4%) | ||
11 | NOSAL Mariusz | 153 | SZCZECINEK | M-16 | 11 | M 12 | 00:22:54.89 | +00:05:38 (24.6%) | 4:34 | 13.1 (75.3%) | ||
12 | BENCYCH Michał | 111 | 7PRO SIÓDMIAK TEAM | SZCZECINEK | M-16 | 12 | M 13 | 00:23:33.00 | +00:06:16 (26.7%) | 4:42 | 12.7 (73.0%) | |
13 | ZAKIELARZ Piotr | 183 | PRECON POLSKA | JASTROWIE | M-16 | 13 | M 15 | 00:24:48.93 | +00:07:32 (30.4%) | 4:57 | 12.1 (69.5%) | |
14 | RADZIMSKI Marcel | 163 | ŚWIEMINO | M-16 | 14 | M 19 | 00:25:03.20 | +00:07:46 (31.1%) | 5:00 | 12 (69.0%) | ||
15 | HAWRANIAK Piotr | 120 | BONIN | M-16 | 15 | M 21 | 00:25:34.94 | +00:08:18 (32.5%) | 5:06 | 11.7 (67.2%) | ||
16 | JABŁOŃSKI Marek | 122 | GDYNIA | M-16 | 16 | M 22 | 00:26:44.37 | +00:09:28 (35.4%) | 5:20 | 11.2 (64.4%) | ||
17 | PRALICZ Grzesiu | 161 | SZCZECIN | M-16 | 17 | M 23 | 00:27:17.71 | +00:10:01 (36.7%) | 5:27 | 11 (63.2%) | ||
18 | PAWŁOWSKI Mariusz | 157 | BIAŁY BÓR | M-16 | 18 | M 24 | 00:27:39.11 | +00:10:22 (37.5%) | 5:31 | 10.8 (62.1%) | ||
19 | CZUB Maciej | 114 | KOSZALIN | M-16 | 19 | M 25 | 00:28:56.24 | +00:11:40 (40.3%) | 5:47 | 10.4 (59.8%) | ||
20 | RYNKIEWICZ Piotr | 166 | TB WALDEK | SZCZECINEK | M-16 | 20 | M 28 | 00:29:28.45 | +00:12:12 (41.4%) | 5:53 | 10.2 (58.6%) | |
21 | PIETRZYK Rafał | 158 | KALISZ POMORSKI | M-16 | 21 | M 30 | 00:29:35.61 | +00:12:19 (41.6%) | 5:55 | 10.1 (58.0%) | ||
22 | NIKIEL Adrian | 150 | SĘPOLNO WIELKIE | M-16 | 22 | M 32 | 00:30:05.63 | +00:12:49 (42.6%) | 6:01 | 10 (57.5%) | ||
23 | RUDNICKI Krzysztof | 164 | BONIN | M-16 | 23 | M 36 | 00:33:21.78 | +00:16:05 (48.2%) | 6:40 | 9 (51.7%) |
Znaleziono 23 wynik(ów)