BIEG CENTAURA - NORDIC WALKING 5 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Biały Bór
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
64
Wystartowało:
58
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
58
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | Pary | Drużyna | K-jun | M-jun | K18-39 | M18-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BRZOZOWSKI Piotr 192NIEZNISZCZALNISŁAWNOM18-391M 100:30:20.21 6:049.9
2POŁUBIAK Paweł 228SIECINOM18-392M 200:30:56.08+00:00:356:119.7
3WOROCH Roman 240POLKOWICEDOPIEWOM60-691M 300:31:44.65+00:01:246:209.5
4JÓŹWIAK Marianna 203SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-491K 100:34:11.60+00:03:516:508.8
5MROZICKI Andrzej 225MORSY SZCZECINEKSZCZECINEKM50-591M 400:35:06.19+00:04:457:018.5
6JURCZYSZYN Zyta 206CZAPELKICZAPLINEKK40-492K 200:35:24.80+00:05:047:058.5
7WOJTCZAK Urszula 239CZAPELKICZAPLINEKK40-493K 300:35:29.03+00:05:087:068.5
8PARCHIMOWICZ Janusz 226SZCZECINM60-692M 500:35:29.61+00:05:097:068.5
9BERCZYŃSKI Henryk 189NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM60-693M 600:35:44.69+00:05:247:088.4
10PRUSKA Agnieszka 343NIEZNISZCZALNIWIDZINOK40-494K 400:36:16.93+00:05:567:158.3
11KOCOŃ Sławomir 211SIEMIANICEM40-491M 700:36:43.83+00:06:237:208.2
12WOROCH Jolanta 241POLKOWICEDOPIEWOK50-591K 500:37:20.20+00:06:597:288
13SZUDOBAJ Hania 236NIEZNISZCZALNISŁUPSKK50-592K 600:37:28.53+00:07:087:298
14DAROSZEWSKA Krystyna 194SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-691K 700:37:32.53+00:07:127:308
15KORYBSKA Aleksandra 212BIAŁY BÓRBIAŁY BÓRK40-495K 800:37:37.04+00:07:167:318
16KUKLINSKA Joanna 216METROŻERCYMIROSZEWOK18-391K 900:37:40.33+00:07:207:328
17WOŹNIEWSKA Grażyna 242NORDICOWELOVE POLICEPOLICEK50-593K 1000:37:55.47+00:07:357:357.9
18BOGAJSKI Krzysztof 191ŚWIECIEM50-592M 800:38:01.81+00:07:417:367.9
19KWAŚNIEWSKA Dorota 215HUBERTUS BIAŁY BÓRBIAŁY BÓRK50-594K 1100:38:11.43+00:07:517:387.9
20JÓŹWIAK Łukasz 205SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-593M 900:39:10.51+00:08:507:507.7
21BADZIĄG Waldemar 188NIEZNISZCZALNISŁUPSKM50-594M 1000:39:28.90+00:09:087:537.6
22ŻUCHLIŃSKI Bogdan 246BIAŁY BÓRM40-492M 1100:39:55.57+00:09:357:597.5
23ANDRUSZKIEWICZ Paweł 186SZCZECINEKM40-493M 1200:40:34.35+00:10:148:067.4
24MAŁYSZEWICZ Andrzej 223BIAŁY BÓRM50-595M 1300:40:48.32+00:10:288:097.4
25KOCOŃ Sylwia 210SIEMIANICEK40-496K 1200:40:59.57+00:10:398:127.3
26PIASKOWIAK Karolina 227BORNE BIEGABORNE SULINOWOK18-392K 1300:41:31.31+00:11:118:187.2
27MAŁYSZEWICZ Teresa 222BIAŁY BÓRK50-595K 1400:42:01.42+00:11:418:247.1
28WAJDA Izabela 238BORNE SULINOWOK40-497K 1500:42:06.72+00:11:468:257.1
29CZEREŚNIAK Iwona 193SIEMCZYNOK50-596K 1600:42:29.59+00:12:098:297.1
30STRZELEC Jan 231PRZYBKOWOM60-694M 1400:42:39.36+00:12:198:317
31SUCHECKA Anna 232SZCZECINEKK40-498K 1700:43:27.10+00:13:068:416.9
32SYROCZYŃSKA Hanna 233SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-597K 1800:43:50.92+00:13:308:466.8
33ARCIUSZKIEWICZ Katarzyna 187BARWICEK18-393K 1900:44:05.92+00:13:458:496.8
34KAŹMIERCZAK Syla 209CZAPLINEKK18-394K 2000:44:26.78+00:14:068:536.7
35LUBAŃSKI Tomasz 220SERCE NORDIC WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-695M 1500:44:28.92+00:14:088:536.7
36KOTARSKA Małgorzata 199NORDICOWELOVE POLICEPOLICEK50-598K 2100:44:29.68+00:14:098:536.7
37SZAMOTUŁA - STRZELEC Maryla 235PRZYBKOWOK60-692K 2200:45:41.38+00:15:219:086.6
38AMBRYSZEWSKA Agnieszka 185STEPIEŃK18-395K 2300:46:18.28+00:15:589:156.5
39WYPYCH Honorata 244SWIDWINK18-396K 2400:47:06.17+00:16:459:256.4
40JÓŹWIAK Dominik 204SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-393M 1600:47:26.62+00:17:069:296.3
41DOBRZAŃSKA Anna 195LINOWOK40-499K 2500:47:46.76+00:17:269:336.3
42BERNAT Grzegorz 190BIAŁY BÓRM50-596M 1700:47:48.42+00:17:289:336.3
43ZIĘBA Halina 245PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK60-693K 2600:48:21.53+00:18:019:406.2
44WRONA Jolanta 243PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK60-694K 2700:48:22.88+00:18:029:406.2
45TOBOŁA Halina 237PRZYBKOWOK50-599K 2800:49:03.07+00:18:429:486.1
46SZAMOTUŁA Ewa 234SZCZECINEKK60-695K 2900:49:03.81+00:18:439:486.1
47LEWANDOWSKA Iga 219BIAŁAK18-397K 3000:49:19.59+00:18:599:526.1
48STAŚ Halina 230BIAŁAK40-4910K 3100:49:27.48+00:19:079:536.1
49KARKUT Monika 208MTS HAMERMIASTKOK40-4911K 3200:50:27.75+00:20:0710:055.9
50FIURST Piotr 197TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOM-jun1M 1800:50:39.55+00:20:1910:075.9
51FIURST-STECENKO Irena 198TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOK18-398K 3300:50:47.54+00:20:2710:095.9
52JADWIŻYC Izabela 200TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOK40-4912K 3400:50:48.61+00:20:2810:095.9
53JURA Danuta 207MIASTKOK60-696K 3500:50:51.22+00:20:3110:105.9
54MAŁYSZEWICZ Tomasz 221BIAŁY BÓR AKTYWNY JEST,#TEAMDKMS,#BIEGACZEBIAŁY BÓRM18-394M 1900:53:02.11+00:22:4110:365.7
55JENSZAK Maja 202SZCZECINEKK18-399K 3600:53:29.54+00:23:0910:425.6
56FIURST Marcin 196TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOM40-494M 2000:55:17.62+00:24:5711:035.4
DNCJAKIMIEC Tadeusz 201HUSARIIA RACE TEAMSZCZECINEKM50-5900:27:11.940:0011
DNCKORZEŃ Grzegorz 213SŁUPSKM40-4900:27:14.710:0011
Znaleziono 58 wynik(ów)