BIEG CHARYTATYWNY DLA ST. CHOR. SZTAB. HENRYKA LEPECKIEGO - 6,5 KM

Organizator:
KOSiR Kępice, Fundacja Valetudinaria, Nadleśnictwo Warcino, Fundacja Herkules All Sports, Burmistrz Miasta i Gminy Kępice
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Obłęże /k. Kępic
Dystans:
6.5 km
Zgłoszonych:
63
Wystartowało:
53
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
53
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-39 | M-39 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ZACHARCZUK Albin 921 batalion zmechanizowanySŁUPSKM-391M 100:22:58.67 3:3217
2WOJDASIEWICZ Tadeusz 61ULTRA AMATORKĘPICEM-392M 200:24:21.49+00:01:223:4416
3GARSKI Kryspin 98ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-401M 300:24:39.06+00:01:403:4715.8
4ELENDT Tomasz 7TUCHOMIEM-393M 400:25:19.22+00:02:203:5315.4
5CZUPA Oskar 94BARCINOM-394M 500:25:29.34+00:02:303:5515.3
6GAJLEWICZ Dominik 10MTS HAMERMIASTKOM-395M 600:26:03.11+00:03:044:0015
7KISIELEWICZ Krzysztof 93KORZYBIEM-396M 700:26:09.89+00:03:114:0114.9
8PIŁCZYŃSKI Paweł 45WIDZINOM-397M 800:26:16.44+00:03:174:0214.8
9JANKOWSKI Grzegorz 14BYTÓWM-402M 900:26:28.85+00:03:304:0414.7
10ŻUCHOWSKI Sebastian 65MKS GRYF POLANÓWWIELINM-398M 1000:27:34.65+00:04:354:1414.1
11SZCZEPANIAK Jacek 56KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-501M 1100:27:50.03+00:04:514:1614
12JABŁOŃSKI Andrzej 13CZARNEM-403M 1200:28:03.02+00:05:044:1813.9
13BŁENCKI Piotr 3NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-399M 1300:28:47.65+00:05:484:2513.5
14SEWERYN Tomasz 53BEST BEASTSBUKOWKAM-3910M 1400:29:04.50+00:06:054:2813.4
15FIRIONG Maciej 86SŁUPSKM-3911M 1500:29:07.78+00:06:094:2813.4
16ŻUCHOWSKI Patryk 64MKS GRYF POLANÓWWIELINM-3912M 1600:29:44.55+00:06:454:3413.1
17GAJEK Artur 9KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-404M 1700:30:15.74+00:07:174:3912.9
18STRZELECKI Zbigniew 55KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-60+1M 1800:30:16.28+00:07:174:3912.9
19KĘSIK Agnieszka 91SŁUPSKK-391K 100:31:04.52+00:08:054:4612.5
20JUNGLING Mirosław 96SŁUPSKM-405M 1900:31:18.17+00:08:194:4812.5
21KNUT-POTOCZNIK Gabriela 20STOWARZYSZENIE KIERUNEK POLANÓWPOLANÓWK-392K 200:31:41.83+00:08:434:5212.3
22KUBIŃSKI Rafał 24NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-502M 2000:32:01.70+00:09:034:5512.2
23RZEPKOWSKI Daniel 52KĘPICEM-406M 2100:32:05.44+00:09:064:5612.2
24WINKOWSKI Andrzej 59KĘPICEM-503M 2200:32:24.28+00:09:254:5912
25PIŁAT Paweł 44BEST BEASTSWŁYNKOWOM-3913M 2300:32:26.75+00:09:284:5912
26LACZKOWSKI Grzegorz 2732 DYWIZJON RAKIETOWY OPOLSZEWNICAM-3914M 2400:32:52.94+00:09:545:0311.9
27PAGÓREK Beata 42KĘPICEK-393K 300:33:04.96+00:10:065:0511.8
28MACKIEWICZ Piotr 3232 DYWIZJON RAKIETOWY OPOLSZEWNICAM-407M 2500:33:23.14+00:10:245:0811.7
29OSTASZEWSKI Rafał 41OBŁĘŻEM-3915M 2600:33:46.04+00:10:475:1111.5
30POZORSKI Krzysztof 89KOBYLNICAM-3916M 2700:34:12.84+00:11:145:1511.4
31RADOMSKI Michał 5132 DYWIZJON RAKIETOWY OPOLSZEWNICAM-408M 2800:34:18.42+00:11:195:1611.4
32GLISZCZYŃSKI Łukasz 100BYTÓWM-3917M 2900:34:23.65+00:11:245:1711.3
33PIŁAT Kacper 43BEST BEASTSWŁYNKOWOM-3918M 3000:35:24.69+00:12:265:2611
34ZAGOŻDŻON Bartosz 6232 DYWIZJON RAKIETOWY OPOLSZEWNICAM-3919M 3100:35:33.39+00:12:345:2811
35ZŁOTY Jonasz 90KWAKOWOM-3920M 3200:35:40.49+00:12:415:2910.9
36DOMASZK Zbigniew 6ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-409M 3300:35:51.27+00:12:525:3010.9
37KLEJDYSZ Beata 18SŁUPSKK-401K 400:36:09.10+00:13:105:3310.8
38KRÓL Krzysztof 22KĘPICEM-4010M 3400:37:30.57+00:14:315:4610.4
39BAK Marek 83KĘPICEM-504M 3500:37:34.96+00:14:365:4610.4
40ŻURAWIK Piotr 66KĘPICEM-4011M 3600:37:38.99+00:14:405:4710.4
41JUNGLING Piotr 95KĘPICEM-505M 3700:37:41.36+00:14:425:4810.3
42BUDZYŃSKA Elżbieta 4SŁUPSKK-501K 500:40:35.67+00:17:376:149.6
43MARKOWSKA Beata 34KĘPICEK-502K 600:41:59.19+00:19:006:279.3
44ŁEPECKI Zbigniew 30KĘPICEM-4012M 3800:44:50.00+00:21:516:538.7
45MATUSZEWSKA Maria 35SŁUPSKK-503K 700:49:23.74+00:26:257:367.9
46RABENDA Milena 49OBŁĘŻEK-394K 800:49:51.86+00:26:537:407.8
47RABENDA Krzysztofa 84OBŁĘŻEK-395K 900:49:53.38+00:26:547:407.8
48KOŁAKOWSKA Lena 88KOBIETKOK-396K 1000:50:16.03+00:27:177:447.8
49KOŁAKOWSKI Łukasz 87KOBYLNICAM-4013M 3900:50:16.25+00:27:177:447.8
50ŁEPECKA Aleksandra 28KĘPICEK-397K 1100:52:05.21+00:29:068:007.5
51GRYNIEWIECKA Klaudia 12KĘPICEK-398K 1200:52:08.71+00:29:108:017.5
52MATUSZEWSKI Wojciech 36SŁUPSKM-506M 4000:52:15.65+00:29:168:027.5
53SOLAK Halina 97BYTÓWK-60+1K 1300:54:05.91+00:31:078:197.2
Znaleziono 53 wynik(ów)