BIEG IV GP - USTECKIEJ KRÓWKI - BIEG AMATORSKI - 5 KM

Organizator:
Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka
Data:
2019-07-20
Miejsce:
Ustka
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
46
Wystartowało:
27
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
27
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1NURKOWSKI Aleksander 199LKS JANTARUSTKA  M 100:20:12.60 4:0214,8
2PANEK Ireneusz 1767 BOWŻORUCHOWO  M 200:20:56.05+00:00:434:1114,3
3KARGUL Jacek 165NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSK  M 300:21:26.00+00:01:134:1714,0
4KOZINA Patrycja 200LKS JANTARUSTKA  K 100:21:38.70+00:01:264:1913,9
5KOZINA Krzysztof 167USTKA  M 400:21:38.90+00:01:264:1913,9
6PERLIK Katarzyna 193MTS HAMERMIASTKO  K 200:22:52.65+00:02:404:3413,1
7ORZECHOWSKI Michał 155USTKA  M 500:23:18.50+00:03:054:3912,9
8NOWAK Oskar 152UKS JANTARUSTKA  M 600:23:30.95+00:03:184:4212,8
9MINKO Mariola 194MIASTKO  K 300:23:36.30+00:03:234:4312,7
10FRANCZAK Krzysztof 159SŁUPSK  M 700:24:05.80+00:03:534:4912,4
11WSZÓŁKOWSKA Aleksandra 197USTKA696508909  K 400:24:18.40+00:04:054:5112,3
12GUZIK Natalia 161SŁUPSK  K 500:25:11.45+00:04:585:0211,9
13MACIEJUK Alicja 156USTKA  K 600:25:15.65+00:05:035:0311,9
14WRZEŚNIAK Ewa 196USTKA  K 700:25:28.10+00:05:155:0511,8
15DREWNIK Monika 157SŁUPSK  K 800:25:36.40+00:05:235:0711,7
16LESNER-MĄCZYŃSKA Monika 32USTKA  K 900:26:39.55+00:06:265:1911,3
17CYPARSKA Adrianna 154PŁOCK  K 1000:26:41.25+00:06:285:2011,2
18SZTAFIJ Agnieszka 170USTKA  K 1100:28:40.40+00:08:275:4410,5
19FAJFR Natalia 195PRAHA  K 1200:28:53.05+00:08:405:4610,4
20CIOK Rafał 153USTKA  M 800:31:40.35+00:11:276:209,5
21SOKOŁOWSKA-CIOK Katarzyna 182USTKA  K 1300:31:42.00+00:11:296:209,5
22TKACZYK Maria 185WARSZAWA  K 1400:31:58.30+00:11:456:239,4
23LINDNER Renata 198PRZEWŁOKA  K 1500:32:06.60+00:11:546:259,3
24BALCEROWSKA Natalia 151MŁAWA  K 1600:33:20.85+00:13:086:409,0
25JEZIERSKA Eliza 164USTKA  K 1700:36:18.30+00:16:057:158,3
26KRÓL-ULJANICKA Marta 168USTKA  K 1800:37:58.15+00:17:457:357,9
27WUJCIAK Karolina 189USTKA  K 1900:37:58.25+00:17:457:357,9
Znaleziono 27 wynik(ów)