Organizator : | Stowarzyszenie Klub Sportowy Olimpia Osowa |
Data : | 2017-09-24 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 179 |
Wystartowało : | 161 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 161 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RADOSŁAW Szlas | 116 | STUDIO S7 | TUCHOM | M 40-49 | 00:00:04 | |
2 | MADERSKI Rafał | 85 | SOPOT | M 40-49 | 00:00:05 | ||
3 | KOTULSKI Piotr | 66 | KLUB BIEGACZY JYSK | KOSZALIN | M 40-49 | 00:00:05 | |
4 | WÓJCIK Damian | 168 | RUNNERS DARŁOWO | DARŁOWO | M 40-49 | 00:00:05 | |
5 | PYZIK Tomasz | 114 | DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL | GLIWICE | M 40-49 | 00:00:05 | |
6 | WOLAŃSKI Tomasz | 150 | OIRP GDAŃSK | RUMIA | M 40-49 | 00:00:06 | |
7 | PĘŚKO Michał | 105 | GDAŃSK | M 40-49 | 00:00:07 | ||
8 | PAWLAK Sebastian | 103 | ZGNILE JAJO | GDAŃSK | M 40-49 | 00:00:07 | |
9 | SZYMAŃSKI Radosław | 199 | GDAŃSK | M 40-49 | 00:00:07 | ||
10 | CZAPIEWSKI Andrzej | 17 | BIEGAMYRAZEM.PL | GDYNIA | M 40-49 | 00:00:09 | |
11 | KONASZEWSKI Sławomir | 61 | GDAŃSK | M 40-49 | 00:00:09 | ||
12 | PATYK Artur | 102 | ARRO RUNNERS TEAM | GDAŃSK | M 40-49 | 00:00:10 | |
13 | APANASEWICZ Robert | 2 | ARRO RUNNERS TEAM | GDAŃSK | M 40-49 | 00:00:10 | |
14 | PASZTALENIEC Władysław | 101 | TRĄBKI WIELKIE | M 40-49 | 00:00:10 | ||
15 | FILIP Krzysztof | 27 | NOCLUB | DĘBOGÓRZE | M 40-49 | 00:00:11 | |
16 | SZPAKIEWICZ Maciej | 130 | GDAŃSK | M 40-49 | 00:00:12 | ||
17 | IWANICKI Jan | 43 | BIEG W BUTACH | GDYNIA | M 40-49 | 00:00:12 | |
18 | ŁUCZYŃSKI Rafał | 81 | GDAŃSK | M 40-49 | 00:00:13 | ||
19 | KACZMAREK Krzysztof | 49 | GDAŃSK | M 40-49 | 00:00:14 | ||
20 | ŁUNIO Krzysztof | 82 | POLIGON JASIEŃ | GDAŃSK | M 40-49 | 00:00:14 | |
21 | RADOMSKI Wojciech | 115 | GDAŃSK | M 40-49 | 00:00:15 | ||
22 | PŁACHTA Jacek | 110 | GDAŃSK | M 40-49 | 00:00:17 | ||
23 | BŁAWAT Michał | 7 | POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER | GDAŃSK | M 40-49 | 00:00:18 | |
24 | GÓRSKI Marcin | 36 | BBL GDYNIA | GDYNIA | M 40-49 | 00:00:19 | |
25 | RADOMSKI Emil | 164 | CHWASZCZYNO | M 40-49 | 00:00:19 | ||
26 | GAIK Karol | 29 | TUMBO TEAM | GDAŃSK | M 40-49 | 00:00:19 | |
27 | PRACOŃ Maciej | 177 | M 40-49 | 00:00:20 | |||
28 | BIESZKE Sebastian | 5 | GDAŃSK | M 40-49 | 00:00:20 | ||
29 | USCHLER Leszek | 145 | GDYNIA | M 40-49 | 00:00:21 | ||
30 | OSTAPCZUK Kamil | 98 | IREK I RAK. MARATON O ŻYCIE. | GDYNIA | M 40-49 | 00:00:22 |
Znaleziono 30 wynik(ów)