BIEG MIKOŁAJKOWY - 5KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2017-12-03
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
227
Wystartowało/ Started:
211
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
211
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Zespół | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SIÓDMIAK Igor 159MKP SZCZECINEK / TRIATHLONSZCZECINEKM-161M 100:16:21.50 3:1618.3
2KRYZEL Daniel 35TALEX BORZYTUCHOMKOLCZYGŁOWYM-162M 200:16:25.00+00:00:033:1718.3
3BORYCHOWSKI Mariusz 13KB TUPOT USTKAKOBYLNICAM-401M 300:17:33.40+00:01:113:3017.1
4JAKUBEK Patryk 61ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-163M 400:17:58.50+00:01:373:3516.7
5LEWANDOWSKI Bogdan 220MKL SZCZECINEKMARCELINM-164M 500:18:04.85+00:01:433:3716.6
6SIADAK Arkadiusz 157KOSZALINM-301M 600:18:27.45+00:02:053:4116.3
7GARSKI Kryspin 45ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-402M 700:18:39.45+00:02:173:4416.1
8CZAPLIŃSKI Jacek 26FREE BIRDSKOSZALINM-302M 800:19:06.60+00:02:453:4915.7
9STEBELSKI Jasiek 166KOSZALINM-165M 900:19:36.35+00:03:143:5515.3
10GÓRA Sylwester 51#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-403M 1000:19:37.75+00:03:163:5515.3
11WICHER Krzysztof 197GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINM-303M 1100:19:45.60+00:03:243:5715.2
12CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 24ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-304M 1200:19:49.20+00:03:273:5715.1
13KALKOWSKI Paweł 74JW 1223KOSZALINM-305M 1300:19:50.00+00:03:283:5815.1
14TRĘBSKI Krzysztof 187ZABIEGANINOCĄOKONEKM-404M 1400:19:59.35+00:03:374:0015
15SZABAŁOWSKA Małgorzata 174MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-161K 100:20:00.25+00:03:384:0015
16ZIENKIEWICZ Wojciech 207BARBARIANS KOSZALINKOSZALINM-306M 1500:20:03.60+00:03:424:0015
17UZNAŃSKI Wojciech 192BTKOŁOBRZEGM-166M 1600:20:22.75+00:04:014:0414.7
18BORYCHOWSKA Marlena 12KB TUPOT USTKAKOBYLNICAK-162K 200:20:32.05+00:04:104:0614.6
19ŁUKAWSKI Mariusz 104JW 1223CHAŁUPYM-167M 1700:20:36.70+00:04:154:0714.6
20CUBER Wojciech 25#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-307M 1800:20:38.00+00:04:164:0714.5
21KASPERSKI Dariusz 79BYDLINOM-405M 1900:20:38.90+00:04:174:0714.5
22SULL Kacper 172NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM-168M 2000:20:38.95+00:04:174:0714.5
23PAKULSKI Marcin 131KOSZALINM-406M 2100:20:51.45+00:04:294:1014.4
24ZWOLIŃSKI Jan 209TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-407M 2200:20:58.30+00:04:364:1114.3
25KAPUŚCIŃSKI Robert 77KOSZALINM-308M 2300:21:14.80+00:04:534:1414.1
26SZUBERT Marcin 182KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM-408M 2400:21:18.50+00:04:574:1514.1
27JAROSZ Jakub 65TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-169M 2500:21:19.60+00:04:584:1514.1
28BONISŁAWSKI Jarosław 10MAM ŚWIRASŁAWNOM-309M 2600:21:24.15+00:05:024:1614
29SZEWCZYK Dawid 180OMULNAM-1610M 2700:21:25.35+00:05:034:1714
30KUKIEŁA Tomasz 214KOSZALINM-3010M 2800:21:35.55+00:05:144:1913.9
31STRUMIŃSKI Rafał 168ŻYTNIA TEAMKOSZALINM-3011M 2900:21:35.75+00:05:144:1913.9
32CHOŁUJ Jarek 20ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-409M 3000:21:44.25+00:05:224:2013.8
33GAWRYSIAK Przemysław 47WŁODARKAM-4010M 3100:21:44.55+00:05:234:2013.8
34OLEJNIK Bartłomiej 124ŻYTNIA TEAMKOSZALINM-3012M 3200:21:44.60+00:05:234:2013.8
35STACHOWIAK Ryszard 163BIAŁOGARDM-601M 3300:21:50.80+00:05:294:2213.7
36KAJKOWSKI Rafał 73CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM-4011M 3400:21:51.25+00:05:294:2213.7
37MAJCHRZAK Paweł 105KARLINO BIEGAJKARLINOM-4012M 3500:21:57.00+00:05:354:2313.7
38FRONTCZAK Izabela 39SZCZECINEKK-301K 300:21:59.65+00:05:384:2413.6
39MUCHA Krzysztof 115KOSZALINKOSZALINM-3013M 3600:22:00.50+00:05:394:2413.6
40SOROKA Piotr 162KOSZALINM-3014M 3700:22:02.95+00:05:414:2413.6
41IWANIEC Dariusz 60TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-4013M 3800:22:05.35+00:05:434:2513.6
42MIELCZAREK Ksawery 113JAMNOKOSZALINM-1611M 3900:22:07.15+00:05:454:2513.6
43NIEMCZUK Dariusz 119JAMNOKOSZALINM-501M 4000:22:14.70+00:05:534:2613.5
44OTTO Michał 127BONINM-3015M 4100:22:21.50+00:06:004:2813.4
45ZIÓŁKOWSKI Wojciech 208#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-4014M 4200:22:24.50+00:06:034:2813.4
46PICK Tomasz 137MK KOSZALINKOSZALINM-4015M 4300:22:28.50+00:06:074:2913.3
47KŁOS Tomasz 84KALISZ POMORSKIM-3016M 4400:22:28.60+00:06:074:2913.3
48ALABA Jerzy 153KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-502M 4500:22:30.50+00:06:094:3013.3
49FABJAN Wiesław 34KOBISIA TEAM OLEŚNICADOBROSZYCEM-503M 4600:22:30.80+00:06:094:3013.3
50GÓRA Agnieszka 52#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-401K 400:22:31.65+00:06:104:3013.3
51CHODOR Martyna 18TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 500:22:36.40+00:06:144:3113.3
52KOZIEŁ Paweł 94WICHER RĄBINORĄBINOM-3017M 4700:22:41.55+00:06:204:3213.2
53KIERKOSZ Marek 82KOSZALINM-504M 4800:22:45.75+00:06:244:3313.2
54NIEWIŃSKA SĘK Monika 121BIAŁOGARDK-303K 600:22:57.30+00:06:354:3513.1
55NOWAK Adam 222DECATHLONKOSZALINM-1612M 4900:23:05.00+00:06:434:3713
56KAMYK Piotr 76MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-3018M 5000:23:06.10+00:06:444:3713
57SZUBERT Julia 183KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-163K 700:23:10.40+00:06:484:3812.9
58MICHALCZYK Mariusz 112JW1223KOSZALINM-4016M 5100:23:10.45+00:06:484:3812.9
59KRUPIŃSKI Krzysztof 97E-UROLOG.EUKOSZALINM-505M 5200:23:13.55+00:06:524:3812.9
60PUSZ Jakub 143ELEKTRONIK KOSZALINKOSZALINM-1613M 5300:23:15.20+00:06:534:3912.9
61RÓG Michał 149JW 1223STARE BIELICEM-3019M 5400:23:16.05+00:06:544:3912.9
62GLISZCZYŃSKI Łukasz 219UKSN SPRINT SŁAWNOBYTÓWM-1614M 5500:23:23.05+00:07:014:4012.8
63CHODOR Izabela 17TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-304K 800:23:26.15+00:07:044:4112.8
64KRZEWIŃSKA Małgorzata 99TKKF KOSZALINKOSZALINK-501K 900:23:27.00+00:07:054:4112.8
65MEJER Aleksandra 111ROSNOWOK-164K 1000:23:29.00+00:07:074:4112.8
66HRYCIÓW Paweł 58JW1223BIAŁOGARDM-3020M 5600:23:32.45+00:07:104:4212.7
67BERNECKI Edward 6KOSZALINM-506M 5700:23:32.65+00:07:114:4212.7
68GARSKA Joanna 44ŚWIAT PŁYTEK I KRYSPINABYTÓWK-402K 1100:23:32.90+00:07:114:4212.7
69CHOŁUJ Karol 21ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3021M 5800:23:35.85+00:07:144:4312.7
70DROZDOWSKI Marcin 32MORPOLKOSZALINM-1615M 5900:23:39.50+00:07:184:4312.7
71BOBER Jakub 7MIASTKOM-1616M 6000:23:40.75+00:07:194:4412.7
72NIEDBAŁA Konrad 117KOSZALINM-4017M 6100:23:44.55+00:07:234:4412.6
73RASZPLA Radosław 147BBLKOSZALINM-4018M 6200:23:47.50+00:07:264:4512.6
74MIKIETYŃSKI Michał 114,,ZABIEGANI NOCĄ''OKONEKM-3022M 6300:23:48.85+00:07:274:4512.6
75ANTKOWIAK Sebastian 1DB ACTIVEKOSZALINM-4019M 6400:23:50.40+00:07:284:4612.6
76ŻUKOWSKI Cezary 210MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3023M 6500:23:52.40+00:07:304:4612.6
77LEWANDOWSKA Anna 102SZCZECINEKK-165K 1200:23:52.65+00:07:314:4612.6
78JASIŃSKI Cezary 66MNBCKOSZALINM-4020M 6600:23:54.10+00:07:324:4612.6
79KAŹMIERCZAK Agnieszka 81ŚWIDWINK-403K 1300:24:08.10+00:07:464:4912.4
80SZULC Marek 184SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-507M 6700:24:16.80+00:07:554:5112.4
81DZIĘBOWSKI Mariusz 33KOSZALINM-3024M 6800:24:25.85+00:08:044:5312.3
82GONTARZ Wojciech 50DARŁOWOM-1617M 6900:24:29.10+00:08:074:5312.3
83PODSIADŁO Marcin 221KOSZALINM-3025M 7000:24:30.20+00:08:084:5412.2
84KACZMAREK Łukasz 72WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3026M 7100:24:33.05+00:08:114:5412.2
85JANUSZEWSKI Jacek 6417WOG KOSZALINKOSZALINM-508M 7200:24:34.00+00:08:124:5412.2
86SZEWCZYK Paweł 179WOJNOWOM-1618M 7300:24:35.10+00:08:134:5512.2
87OSOBNIAK Ryszard 125ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-602M 7400:24:37.75+00:08:164:5512.2
88KOSMALA Aleksandra 90SZCZEGLINOK-305K 1400:24:38.80+00:08:174:5512.2
89KRASIŃSKI Witold 96JW1223KOSZALINM-4021M 7500:24:41.60+00:08:204:5612.2
90MARZEC Łukasz 109KOSZALINM-3027M 7600:24:44.70+00:08:234:5712.1
91SEEWALD Jan 155ZAKWASKOSZALINM-4022M 7700:24:46.80+00:08:254:5712.1
92LEWANDOWSKI Rafał 103SZCZECINEKM-4023M 7800:24:47.75+00:08:264:5712.1
93SZULC Szymon 226BIAŁOGARDM-3028M 7900:24:48.85+00:08:274:5712.1
94DOMAŃSKI Adam 30KOŁOBRZEGM-4024M 8000:25:06.25+00:08:445:0112
95PLUTA Katarzyna 138ZABIEGANINOCĄOKONEKK-166K 1500:25:11.65+00:08:505:0211.9
96PACAN Bartosz 130ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3029M 8100:25:13.70+00:08:525:0211.9
97DANOWSKI Maciej 28FITNES CLUB FORMABIAŁOGARDM-4025M 8200:25:14.35+00:08:525:0211.9
98KOPCZEWSKI Dariusz 87KOSZALINM-509M 8300:25:14.90+00:08:535:0311.9
99MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 106KOSZALINK-167K 1600:25:15.60+00:08:545:0311.9
100KOWALCZYK Piotr 92KOSZALINM-3030M 8400:25:16.45+00:08:545:0311.9
101WIERZBICKI Kacper 198KOSZALINM-1619M 8500:25:16.55+00:08:555:0311.9
102SZNYTER Sabina 223DECATHLONPOLANÓWK-168K 1700:25:19.80+00:08:585:0411.8
103KAMIŃSKI Tomasz 75TKKF-JW 1223KOSZALINM-3031M 8600:25:26.30+00:09:045:0511.8
104GAŁKA Dominik 42SP NR 1 TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-1620M 8700:25:29.70+00:09:085:0611.8
105MEGIER Wojciech 110ELEKTRONIKKOSZALINM-5010M 8800:25:31.05+00:09:095:0611.8
106ŁOZIŃSKA Karolina 216KOSZALINK-169K 1800:25:36.30+00:09:145:0711.7
107CHORĄŻY Karolina 22KOSZALINK-1610K 1900:25:38.40+00:09:165:0711.7
108TURCZYN Grzegorz 189NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-4026M 8900:25:38.85+00:09:175:0711.7
109PELC Maciej 135ZIELONA GÓRAM-3032M 9000:25:39.65+00:09:185:0811.7
110URBAŃSKI Tomasz 191BIAŁOGARDM-4027M 9100:25:41.15+00:09:195:0811.7
111JUSIŃSKI Sebastian 68SŁAWOBORZEM-4028M 9200:25:47.05+00:09:255:0911.6
112KLENIEWSKI Piotr 83ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-5011M 9300:25:47.65+00:09:265:0911.6
113JUSIŃSKA Anna 67SŁAWOBORZEK-404K 2000:25:47.90+00:09:265:0911.6
114MASTALERZ Konrad 224DECATHLONKOSZALINM-1621M 9400:25:49.40+00:09:275:0911.6
115GRĄBCZEWSKI Rafał 54JW1223KŁOSM-3033M 9500:25:49.95+00:09:285:1011.6
116WOJCIECHOWSKI Piotr 204KOŁOBRZEGM-4029M 9600:25:50.95+00:09:295:1011.6
117MIŁEK Ewelina 225DECATHLONRESKOK-1611K 2100:25:55.60+00:09:345:1111.6
118JANKOWSKA Monika 63SZCZECINEKK-1612K 2200:25:56.85+00:09:355:1111.6
119HRYCAJ Tomasz 57KOŁOBRZEGM-3034M 9700:25:57.35+00:09:355:1111.6
120SZAFIRSKI Marek 177CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-5012M 9800:25:57.50+00:09:365:1111.6
121FAJGIER Tomasz 36MANOWOM-4030M 9900:26:02.35+00:09:405:1211.5
122JUSZCZAK Krzysztof 69KOSZALINM-603M 10000:26:05.85+00:09:445:1311.5
123KOZŁOWIECKI Waldemar 95TKKF KOSZALINKOSZALINM-604M 10100:26:08.10+00:09:465:1311.5
124GŁUCH Katarzyna 49ELEKTRONIKKOSZALINK-306K 2300:26:11.05+00:09:495:1411.5
125RYCHLIŃSKI Damian 152SŁUPSKM-3035M 10200:26:11.70+00:09:505:1411.5
126BERNACKI Adam 4ADRÓGKOSZALINM-4031M 10300:26:14.05+00:09:525:1411.4
127STRZELECKA Małgorzata 169SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-405K 2400:26:27.65+00:10:065:1711.3
128KARNICKI Zygmunt 78TKKF KOSZALINKOSZALINM-605M 10400:26:30.55+00:10:095:1811.3
129KAZIMIERCZAK Leszek 80SKURCZTEAMNIEKŁONICEM-3036M 10500:26:31.60+00:10:105:1811.3
130RUSINEK Artur 150KOSZALINM-3037M 10600:26:38.20+00:10:165:1911.3
131ROBAKOWSKA Żaneta 148GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINK-307K 2500:26:39.20+00:10:175:1911.3
132KOLIGAT Anna 85KOSZALINK-308K 2600:26:39.50+00:10:185:2011.3
133SZUBERT Agnieszka 181KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-309K 2700:26:39.95+00:10:185:2011.3
134NOWAK Bartłomiej 123SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-4032M 10700:26:40.80+00:10:195:2011.2
135GALICKI Robert 40BOBOLICEM-4033M 10800:26:42.00+00:10:205:2011.2
136BRESZKA Michał 15DARŁOWOM-1622M 10900:26:42.05+00:10:205:2011.2
137SZAFIRSKI Kacper 176CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-1623M 11000:26:49.85+00:10:285:2211.2
138WIĘCKOWSKI Maciej 199KARLINO BIEGAJ!KARLINOM-3038M 11100:26:59.40+00:10:375:2411.1
139WĄSOWICZ Anna 196KOŁOBRZEG/STRAMNICAK-3010K 2800:27:02.15+00:10:405:2411.1
140PACAN Mira 129ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-3011K 2900:27:03.40+00:10:415:2411.1
141GAŁKA Marcin 43TRZEBIATÓWM-3039M 11200:27:07.50+00:10:465:2511.1
142BODO Rafał 9KOSZALINM-3040M 11300:27:08.40+00:10:465:2511.1
143WOJANOWSKI Zbigniew 202BIEGAM BO LUBIĘGRUDZIĄDZM-606M 11400:27:19.60+00:10:585:2711
144TRZEŚNIEWSKI Zbigniew 188KOSZALINM-5013M 11500:27:24.95+00:11:035:2910.9
145JUSZCZYK Agnieszka 70ANOX TEAMKOSZALINK-3012K 3000:27:26.75+00:11:055:2910.9
146DOMAŃSKI Krzysztof 31KOŁOBRZEGM-1624M 11600:27:28.00+00:11:065:2910.9
147KOMOROWSKA Beata 86ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-406K 3100:27:38.15+00:11:165:3110.9
148RASZPLA Ilona 146CIOTECZKI.PLKOSZALINK-407K 3200:27:40.05+00:11:185:3210.8
149ZALESKI Tomasz 205GORZEBĄDM-3041M 11700:27:40.70+00:11:195:3210.8
150GAWLIK Artur 46BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-3042M 11800:27:46.75+00:11:255:3310.8
151LATOPOLSKA-OLEJNIK Kalina 101ŻYTNIA TEAMKOSZALINK-3013K 3300:27:49.75+00:11:285:3410.8
152PAULIŃSKI Jan 134JAMNOKOSZALINM-607M 11900:27:53.00+00:11:315:3410.8
153MAŁYSZEWICZ Andrzej 107BIAŁY BÓRM-5014M 12000:28:08.00+00:11:465:3710.7
154POKRZYWKA Olga 142KOSZALINK-1613K 3400:28:15.45+00:11:535:3910.6
155BURSZTA Marta 16KARLINO BIEGAJKARLINOK-1614K 3500:28:16.55+00:11:555:3910.6
156POKRZYWKA Tomasz 141KOSZALINM-5015M 12100:28:17.10+00:11:555:3910.6
157GAŁECKI Jacek 41KARLINO BIEGAJKARLINOM-4034M 12200:28:17.50+00:11:565:3910.6
158ZIELIŃSKI Jarosław 206AMATORBIAŁOGARDM-4035M 12300:28:18.20+00:11:565:3910.6
159OSTAPIŃSKI Tomasz 126KOSZALINM-3043M 12400:28:32.05+00:12:105:4210.5
160SZEWCZYK Paulina 178WOJNOWOK-1615K 3600:28:34.30+00:12:125:4210.5
161PUSZ Jacek 227KOSZALINM-5016M 12500:28:38.75+00:12:175:4310.5
162FRASZKIEWICZ Jarosław 38KOSZALINM-4036M 12600:28:44.50+00:12:235:4410.4
163PŁOTKA Grzegorz 139KOSZALINM-3044M 12700:28:50.75+00:12:295:4610.4
164PŁOTKA Emilia 140KOSZALINK-3014K 3700:28:50.85+00:12:295:4610.4
165KILJAN Sylwia 213KOSZALINK-3015K 3800:29:06.60+00:12:455:4910.3
166TRACZ Jadwiga 185NOSOWOK-3016K 3900:29:15.20+00:12:535:5110.3
167STAŃCZYK Franciszek 165NIEZRZESZONYKOSZALINM-701M 12800:29:15.65+00:12:545:5110.3
168FIDUN Anna 37KOSZALINK-3017K 4000:29:27.45+00:13:055:5310.2
169HELLER Zdzisław 55NIEZRZESZONYKOSZALINM-608M 12900:29:29.10+00:13:075:5310.2
170BRESZKA Paweł 14POLSKADARŁOWOM-4037M 13000:29:30.50+00:13:095:5410.2
171SULL Agnieszka 171NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-408K 4100:29:32.05+00:13:105:5410.2
172HNATOWSKI Artur 56SZYBKIESTOPYKOSZALINM-4038M 13100:29:33.70+00:13:125:5410.1
173CICHOSZ Jerzy 23KOSZALINM-702M 13200:29:34.30+00:13:125:5410.1
174SUSKA Joanna 173KOSZALINK-1616K 4200:29:38.55+00:13:175:5510.1
175DOMAŃSKA Katarzyna 29KOŁOBRZEGK-409K 4300:29:38.80+00:13:175:5510.1
176BORSUK Dorota 11KOSZALINK-4010K 4400:29:56.65+00:13:355:5910
177BEDNARZ Katarzyna 3KOŁOBRZEGK-4011K 4500:29:56.90+00:13:355:5910
178MYSZKOWSKA Grażyna 116NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-502K 4600:30:15.40+00:13:536:039.9
179OZIMEK Iwona 128BIAŁOGARDK-3018K 4700:30:20.65+00:13:596:049.9
180KOSECKA Sylwia 88ZAKWASKOSZALINK-1617K 4800:30:21.25+00:13:596:049.9
181KOSECKI Tomasz 89ZAKWASKOSZALINM-3045M 13300:30:21.65+00:14:006:049.9
182RUSINEK Dawid 151BIAŁOGARDM-1625M 13400:30:21.90+00:14:006:049.9
183BIELĘDA Karolina 212RAMS TRAINING HOUSEKOŁOBRZEGK-3019K 4900:31:03.35+00:14:416:129.7
184PASEK Paula 132DUNOWOK-3020K 5000:31:07.90+00:14:466:139.6
185WALECKA Katarzyna 193ATOMOWKISZCZECINEKK-3021K 5100:31:14.70+00:14:536:159.6
186SOKOŁOWSKA Anna 160ATOMOWKISZCZECINEKK-3022K 5200:31:15.10+00:14:536:159.6
187WALKOWIAK Dariusz 194KROKOWOM-4039M 13500:31:35.65+00:15:146:199.5
188KOT Aleksandra 91OKONEKK-3023K 5300:31:43.15+00:15:216:209.5
189WODZYŃSKA Katarzyna 201OKONEKK-3024K 5400:31:43.35+00:15:216:209.5
190TRĘBSKA Marta 186ZABIEGANINOCĄOKONEKK-4012K 5500:31:43.85+00:15:226:209.5
191NOWAK Piotr 122KOSZALINM-3046M 13600:32:02.35+00:15:406:249.4
192BERNECKA Agnieszka 5KOSZALINK-4013K 5600:32:05.45+00:15:436:259.3
193NIEDBAŁA Dorota 118KOSZALINK-4014K 5700:32:05.65+00:15:446:259.3
194ULENBERG Maria 190KOŚCIERZYNAK-1618K 5800:32:13.80+00:15:526:269.3
195STANCZEWSKA Karolina 164BIAŁOGARDK-3025K 5900:32:14.50+00:15:536:279.3
196SZAFIROWICZ-CHOJNACKA Paulina 175KOSZALINK-3026K 6000:32:19.00+00:15:576:279.3
197CHOJNACKI Bartosz 19KOSZALINM-4040M 13700:32:19.75+00:15:586:289.3
198PASEK Jan 133KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOM-609M 13800:32:56.15+00:16:346:359.1
199RAMA Ewa 145KOŁOBRZEGK-503K 6100:33:23.20+00:17:016:409
200RAMA Janusz 144KOŁOBRZEGM-4041M 13900:33:23.45+00:17:016:409
201ŻYWOT Norbert 211KOŁOBRZEGM-4042M 14000:33:25.35+00:17:036:419
202LEŚNIEWSKI Dominik 215RAMS TRAINING HOUSEKOŁOBRZEGM-3047M 14100:33:31.10+00:17:096:429
203BOCHNIAK Małgorzata 8JAMNOKOSZALINK-3027K 6200:33:40.90+00:17:196:448.9
204JANDURA Patrycja 62KOSZALINK-1619K 6300:33:43.45+00:17:216:448.9
205KRYSTOSIK Paulina 98KOSZALINK-1620K 6400:34:40.65+00:18:196:568.6
206MAŁYSZEWICZ Teresa 108BIAŁY BÓRK-504K 6500:34:54.40+00:18:326:598.6
207KULASZEWICZ-HENGIER Sabina 100KOSZALINK-3028K 6600:35:15.80+00:18:547:038.5
208GÓRSKA Dorota 53KOSZALINK-505K 6700:35:35.45+00:19:137:078.4
209SOLAK Halina 161ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-601K 6800:39:27.30+00:23:057:537.6
210BARTNIK Marian 136TKKF KOSZALINKOSZALINM-703M 14200:40:11.55+00:23:508:027.5
211DAMPS Julita 27NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-3029K 6900:40:20.65+00:23:598:047.4
Znaleziono 211 wynik(ów)