BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2019 - BIEG MAŁEGO KOMANDOSA 11-13 LAT

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-09-01
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
1.4 km
Zgłoszonych:
41
Wystartowało:
44
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
44
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu0.7kmCzas
netto
1.4km
Czas
brutto
1.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KNAP Dominik 60PIERWOSZYNOChłopcy1M 100:00:0100:04:2200:08:39.5000:08:41.00 6:119.7
2WERONKO Krzysztof 173GDYNIAChłopcy2M 200:00:0100:04:2900:09:12.4000:09:13.65+00:00:326:349.1
3KOPCZYŃSKI Alan 67GDAŃSKChłopcy3M 300:00:0100:04:4300:09:23.9500:09:25.65+00:00:446:428.9
4FELTSIROVICH Denis 190GDYNIAChłopcy4M 400:00:0100:04:2700:09:24.9000:09:26.10+00:00:456:438.9
5BYLEC Szymon 19GDAŃSKChłopcy5M 500:00:0000:04:5400:09:32.1500:09:32.15+00:00:516:488.8
6SIBIGA Witold 138GDAŃSKChłopcy6M 600:00:0100:04:4700:09:52.2000:09:53.85+00:01:127:028.5
7KUCHARSKA Jadzia 80GDYNIADziewczynki1K 100:00:0100:04:4500:09:52.5500:09:54.45+00:01:137:038.5
8BAJZERT Kajetan 7PRZYKONAChłopcy7M 700:00:0200:04:5000:09:58.9500:10:01.45+00:01:207:078.4
9TESKA Patrycja 160TESKAGDYNIADziewczynki2K 200:00:0100:04:5400:10:00.9500:10:02.35+00:01:217:098.4
10CZYŻEWSKI Hubert 249Chłopcy8M 800:00:0200:04:4700:10:06.4000:10:08.90+00:01:277:128.3
11MACHAŁA Fabian 93SUCHORZEChłopcy9M 900:00:0100:04:4200:10:11.7000:10:13.40+00:01:327:178.2
12WEILAND Cyprian 171NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKChłopcy10M 1000:00:0200:05:2100:10:17.0500:10:19.80+00:01:387:208.2
13MARCZYŃSKI Miłosz 253Chłopcy11M 1100:00:0300:04:5600:10:17.8500:10:21.20+00:01:407:218.2
14BYLEC Tomasz 20GDAŃSKChłopcy12M 1200:00:0200:05:0000:10:32.4500:10:34.65+00:01:537:318
15GRZELKA Michał 43PRUSZCZ GDAŃSKIChłopcy13M 1300:00:0100:04:5700:10:42.2000:10:43.55+00:02:027:387.9
16SARAWI Natalia 136Junior LifeguardsGDYNIADziewczynki3K 300:00:0200:05:0800:10:42.1500:10:44.15+00:02:037:387.9
17MIŁKOWSKI Piotr 99CHOJNICEChłopcy14M 1400:00:0200:05:1500:10:51.7500:10:54.00+00:02:137:457.7
18GAWOR Aleksandra 37GDAŃSKDziewczynki4K 400:00:0200:05:2400:11:07.4000:11:10.15+00:02:297:577.5
19ZWARA Julia 188GDAŃSKDziewczynki5K 500:00:0200:05:4100:11:17.1500:11:19.65+00:02:388:037.4
20 205  100:00:0200:05:3000:11:19.4000:11:21.70+00:02:408:057.4
21HALIŃSKI Oskar 47GDYNIAChłopcy15M 1500:00:0200:05:3500:11:23.9500:11:26.15+00:02:458:087.4
22SZAMOTULSKA Kinga 152Lechia GdańskGDAŃSKDziewczynki6K 600:00:0200:05:2600:11:24.5500:11:27.30+00:02:468:097.4
23HELAND Grzegorz 48GDAŃSKChłopcy16M 1600:00:0300:05:4700:11:33.5500:11:36.95+00:02:558:157.3
24GUBERNAT Mateusz 44GDYNIAChłopcy17M 1700:00:0300:05:3700:11:42.6500:11:45.90+00:03:048:217.2
25 244  200:00:0000:05:2600:11:45.1500:11:46.10+00:03:058:247.1
26JEKIEŁEK Karolina 235Dziewczynki7K 700:00:0200:05:4400:11:52.4500:11:54.90+00:03:138:287.1
27BAŃKOWSKA Julia 233  300:00:0200:05:5200:11:55.1500:11:57.65+00:03:168:307
28ŁYDKA Jarosław 92tata gasi śmietnikiSZCZECINChłopcy18M 1800:00:0100:05:4300:12:03.7000:12:05.40+00:03:248:377
29CZARNECKI Mateusz 261Chłopcy19M 1900:00:0200:05:3600:12:12.5500:12:14.65+00:03:338:426.9
30NOWAKOWSKI Partyk 110SP 48 GdyniaGDYNIAChłopcy20M 2000:00:0300:06:0500:12:34.5000:12:38.25+00:03:578:596.7
31TARNOWSKA Kalina 242Dziewczynki8K 800:00:0100:06:0200:12:37.2500:12:38.60+00:03:579:006.7
32ŻUKOWSKI Antoni 187FLYSTONESGDYNIAChłopcy21M 2100:00:0300:06:0000:12:46.9500:12:50.00+00:04:099:076.6
33PLATA Aleksandra 120GDYNIADziewczynki9K 900:00:0100:06:1600:12:51.1000:12:52.95+00:04:119:106.5
34ZIEMIANN Dawid 251  400:00:0300:06:2200:12:52.8000:12:56.55+00:04:159:126.5
35SIKORA Wiktor 258Chłopcy22M 2200:00:0300:06:1300:12:53.6000:12:56.85+00:04:159:126.5
36DĄBROWSKI-CZUBEK Łukasz 28GDAŃSKChłopcy23M 2300:00:0200:06:1300:13:28.7500:13:31.40+00:04:509:376.2
37KIJEWSKA Dominika 58GDYNIADziewczynki10K 1000:00:0100:06:2600:13:44.8500:13:46.55+00:05:059:496.1
38ALEKSANDROWICZ Sara 3GDANSKDziewczynki11K 1100:00:0200:06:3200:13:57.3000:14:00.10+00:05:199:586
39MACHAŁA Katarzyyna 95SUCHORZEDziewczynki12K 1200:00:0200:06:3400:13:58.7500:14:01.55+00:05:209:596
40ANDRZEJEWSKI Maks 4Body Art WarriorsSTĘSZEWChłopcy24M 2400:00:0100:06:2600:14:06.8000:14:08.65+00:05:2710:056
41SŁUŻENKO Hanna 141GŁOGÓWDziewczynki13K 1300:00:0200:06:3800:14:07.5000:14:09.60+00:05:2810:056
42 257  500:00:0400:07:0000:15:01.7000:15:05.80+00:06:2410:435.6
43KOSTUCH Kryspin 69GDAŃSKChłopcy25M 2500:00:0400:07:0400:15:17.4500:15:21.60+00:06:4010:555.5
44NADIA Wlazłowska 103GDYNIADziewczynki14K 1400:00:0200:08:0700:16:46.7500:16:48.75+00:08:0711:585
Znaleziono 44 wynik(ów)