BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2019 - BIEG MAŁEGO KOMANDOSA 3-5 LAT

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-09-01
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
0.2 km
Zgłoszonych:
38
Wystartowało:
43
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
42
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.2km
Czas
brutto
0.2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1OLSZEWSKI Jakub 237Chłopcy1M 100:00:0000:01:50.3500:01:51.10 9:156.5
2GŁOWACKI Cyprian 40ŚWINOUJŚCIEChłopcy2M 200:00:0100:01:51.2500:01:52.95+00:00:019:156.5
3DOMOSŁAWSKA Maria 30WROCLAWDziewczynki1K 100:00:0100:01:52.4500:01:54.00+00:00:029:256.4
4WICHOWSKA Ada 176GDAŃSKDziewczynki2K 200:00:0100:02:04.7500:02:06.10+00:00:1510:255.8
5KOWALCZYK Nadia 71PASŁĘKDziewczynki3K 300:00:0100:02:07.6000:02:08.85+00:00:1710:355.7
6OLSZEWSKA Zuzanna 236Dziewczynki4K 400:00:0200:02:10.9500:02:13.55+00:00:2210:555.5
7KOSIOREK Stanisław Mateusz 68HASIORNIKGDYNIAChłopcy3M 300:00:0100:02:21.5500:02:23.20+00:00:3211:505.1
8KRAWCZYK Fabian 74GDYNIAChłopcy4M 400:00:0600:02:19.2500:02:25.80+00:00:3411:355.2
9- - 211Chłopcy5M 500:00:0100:02:30.2000:02:31.45+00:00:4012:304.8
10ŻUŁAWSKI Franciszek 193Chłopcy6M 600:00:0100:02:34.6500:02:36.50+00:00:4512:554.6
11CZURYSZKIEWICZ Tymon 26GDYNIAChłopcy7M 700:00:0500:02:33.0000:02:38.70+00:00:4712:454.7
12TOMICKI Antoni 162GDAŃSKChłopcy8M 800:00:0500:02:34.3000:02:39.70+00:00:4812:504.7
13LEWANDOWSKI Piotr 224Chłopcy9M 900:00:0500:02:35.5000:02:41.15+00:00:5013:004.6
14ADAMUS Maria 2WARSZAWADziewczynki5K 500:00:0300:02:38.9000:02:42.60+00:00:5113:154.5
15BŁASZCZUK Julian 15TriMamaGDYNIAChłopcy10M 1000:00:0000:02:41.8500:02:42.80+00:00:5113:304.4
16SZOKA Tymon 156GDYNIAChłopcy11M 1100:00:0400:02:39.0000:02:43.70+00:00:5213:154.5
17STRÓŻYK Nela 148GDYNIADziewczynki6K 600:00:0300:02:41.5500:02:45.50+00:00:5413:304.4
18URBALA Mikołaj 169GDAŃSKChłopcy12M 1200:00:0200:02:46.5000:02:48.90+00:00:5713:504.3
19SZYMECKI Tadeusz 159TORUŃChłopcy13M 1300:00:0300:02:47.0500:02:50.55+00:00:5913:554.3
20NOWACZYK Matylda 109GDYNIADziewczynki7K 700:00:0300:02:48.0500:02:51.15+00:01:0014:004.3
21WIŚNIEWSKA Milena 181POZNAŃDziewczynki8K 800:00:0100:02:50.1500:02:51.65+00:01:0014:104.2
22 209  100:00:0300:02:48.8000:02:52.05+00:01:0014:054.3
23ŁUSZCZAK Krzesimir 91GRRPLEWISKAChłopcy14M 1400:00:0800:02:46.1500:02:54.45+00:01:0313:504.3
24 210  200:00:0100:03:00.5500:03:02.10+00:01:1115:054
25KONKEL Marcel 66GDYNIAChłopcy15M 1500:00:0700:02:56.4000:03:04.30+00:01:1314:454.1
26ŁUSZCZAK Adam 89SOPOTChłopcy16M 1600:00:1000:02:54.4500:03:04.50+00:01:1314:304.1
27BIZOŃ Oskar 221Chłopcy17M 1700:00:0300:03:02.8000:03:06.00+00:01:1415:153.9
28SIBIGA Antoni 139GDAŃSKChłopcy18M 1800:00:0300:03:22.7000:03:26.50+00:01:3516:553.5
29CZADERNA Mateusz 202Chłopcy19M 1900:00:0700:03:19.9000:03:27.70+00:01:3616:403.6
30 207  300:00:0900:03:22.0000:03:31.20+00:01:4016:503.6
31PŁUSKA Jan 122RUMIAChłopcy20M 2000:00:0100:03:35.1000:03:36.90+00:01:4517:553.3
32PAROL Natalia 115GDAŃSKDziewczynki9K 900:00:1000:03:27.4000:03:37.65+00:01:4617:153.5
33 206  400:00:0000:03:42.1000:03:42.10+00:01:5118:303.2
34PAROL Alicja 116GDAŃSKDziewczynki10K 1000:00:1000:03:35.6000:03:46.45+00:01:5518:003.3
35ULKO Nikodem 167GDAŃSKChłopcy21M 2100:00:0800:03:41.4000:03:50.30+00:01:5918:303.2
36FORTUNIAK Ignacy 35SZCZECINChłopcy22M 2200:00:0700:03:44.4000:03:51.65+00:02:0018:403.2
37MARZEC Antonina 96GDYNIADziewczynki11K 1100:00:0200:03:50.7500:03:53.40+00:02:0219:153.1
38KRUZKOWSKA Aniela 204Dziewczynki12K 1200:00:0400:03:50.9000:03:55.60+00:02:0419:153.1
39JASNOCH Nikola 219Dziewczynki13K 1300:00:0900:03:57.4500:04:06.65+00:02:1519:453
40WYDRZYŃSKA Zosia 185KATOWICEDziewczynki14K 1400:00:0700:04:10.6000:04:18.15+00:02:2720:552.9
41WYDRZYŃSKA Hania 184KATOWICEDziewczynki15K 1500:00:0600:04:12.7000:04:19.15+00:02:2821:052.8
42 232  500:00:0000:04:23.0500:04:23.05+00:02:3121:552.7
43STUBIŃSKA Olga 149REDADziewczynki16K 1600:00:06   
Znaleziono 43 wynik(ów)