BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2019 - BIEG MAŁEGO KOMANDOSA 6-7 LAT

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-09-01
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
0.7 km
Zgłoszonych:
54
Wystartowało:
54
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
53
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.7km
Czas
brutto
0.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PIOTROWSKI Tomek 118GDAŃSKChłopcy1M 100:00:0100:04:13.4500:04:15.10 6:029.9
2GALBARCZYK Natalia 213Dziewczynki1K 100:00:0100:04:32.3000:04:33.55+00:00:186:289.3
3LASZCZYK Igor 240Chłopcy2M 200:00:0100:04:34.1500:04:36.00+00:00:206:329.2
4SMOŁOŃSKI Marcel 144LEŁEKGDAŃSKChłopcy3M 300:00:0200:04:44.9500:04:47.50+00:00:326:478.8
5NIEDZIELSKI Igor 105KRAKÓWChłopcy4M 400:00:0100:04:46.6000:04:47.80+00:00:326:488.8
6KOŁODZIEJ Mateusz 63GDYNIAChłopcy5M 500:00:0100:04:51.4500:04:53.15+00:00:386:578.6
7MORAWSKA Martyna 102Nowohucki Kombinat SportowyKRAKÓWDziewczynki2K 200:00:0100:04:57.2500:04:58.45+00:00:437:048.5
8- - 231Chłopcy6M 600:00:0100:05:02.3500:05:04.20+00:00:497:128.3
9ROZMUS Hanna 131SOPOTDziewczynki3K 300:00:0200:05:11.6500:05:13.90+00:00:587:248.1
10ŁUKIANSKI Szymon 86GDAŃSKChłopcy7M 700:00:0100:05:15.1500:05:16.35+00:01:017:308
11MAZURKIEWICZ Hubert 97GDYNIAChłopcy8M 800:00:0100:05:21.2500:05:22.95+00:01:077:387.9
12GAŁUSZYŃSKA Nina 217Dziewczynki4K 400:00:0100:05:23.1000:05:24.90+00:01:097:417.8
13TESKA Martyna 161TESKAGDYNIADziewczynki5K 500:00:0000:05:25.0000:05:25.90+00:01:107:447.8
14SOKÓŁ Oktawiusz 145GDYNIAChłopcy9M 900:00:0100:05:28.8000:05:29.80+00:01:147:487.7
15BIELSKI Szymon 12GDAŃSKChłopcy10M 1000:00:0100:05:40.2500:05:41.25+00:01:268:057.4
16NIKODEMCZYK Julia 194Dziewczynki6K 600:00:0200:05:39.1500:05:42.00+00:01:268:057.4
17NOWACZYK Nikodem 108GDYNIAChłopcy11M 1100:00:0100:05:40.7500:05:42.45+00:01:278:077.4
18SZYDŁOWSKI Tymoteusz 216  100:00:0000:05:43.8500:05:43.85+00:01:288:107.3
19POBŁOCKI Sebastian 123Gorillas OCRGDYNIAChłopcy12M 1200:00:0100:05:47.1500:05:48.95+00:01:338:157.3
20SZYMAŃSKI Oliwier 234Chłopcy13M 1300:00:0200:05:49.2500:05:51.50+00:01:368:187.2
21MACHOŃ Juliusz 243Chłopcy14M 1400:00:0200:05:54.8000:05:57.60+00:01:428:277.1
22OSTOJSKA Zofia 222Dziewczynki7K 700:00:0200:05:59.4500:06:01.45+00:01:468:327
23WROBLEWSKI Igor 183Wydra SquadGDYNIAChłopcy15M 1500:00:0300:06:00.6500:06:03.85+00:01:488:347
24DUBEL Oliwia 32GorillasSOPOTDziewczynki8K 800:00:0200:06:02.4500:06:04.55+00:01:498:377
25KUJAT Aleksander 14kontener formyTCZEWChłopcy16M 1600:00:0200:06:07.2000:06:09.30+00:01:548:446.9
26BOCIANOWSKI Kajetan 16GDAŃSKChłopcy17M 1700:00:0300:06:23.6000:06:26.75+00:02:119:076.6
27ANTONOWICZ Miłosz 5SANBAO Family TeamGDAŃSKChłopcy18M 1800:00:0200:06:27.3000:06:29.75+00:02:149:126.5
28ANTONOWICZ Mikołaj 6SANBAO Family TeamGDAŃSKChłopcy19M 1900:00:0200:06:31.6500:06:33.80+00:02:189:186.4
29JAKSZEWICZ Sławomir 52JW 4260ELBLĄGChłopcy20M 2000:00:0100:06:35.4000:06:37.05+00:02:219:256.4
30ŁUKIANSKI Marcin 87GDAŃSKChłopcy21M 2100:00:0300:06:39.4500:06:42.60+00:02:279:306.3
31RADZIEŃSKI Anatol 126Gorillas OCRGDYNIAChłopcy22M 2200:00:0200:06:42.5500:06:45.15+00:02:309:356.3
32LUDWICZAK Bartłomiej 83Gorillas Family TrójmiastoGDAŃSKChłopcy23M 2300:00:0200:06:45.9500:06:48.35+00:02:339:406.2
33GZELA Leon 46PĘPOWOChłopcy24M 2400:00:0300:06:51.6000:06:55.35+00:02:409:486.1
34KRAWCZYK Wiktoria 73GDYNIADziewczynki9K 900:00:0200:06:54.9000:06:57.65+00:02:429:526.1
35RICHERT Bartłomiej 215Chłopcy25M 2500:00:0300:07:15.3500:07:18.75+00:03:0310:215.8
36NOWACKI Kacper 107GDAŃSKChłopcy26M 2600:00:0300:07:15.3000:07:18.95+00:03:0310:215.8
37ŁĄCZYŃSKI Aleksander 84Strong FamilyPOGÓRZEChłopcy27M 2700:00:0200:07:21.3500:07:24.10+00:03:0910:315.7
38GUBERNAT Jakub 45GDYNIAChłopcy28M 2800:00:0100:07:24.8500:07:26.70+00:03:1110:355.7
39KAPICA Julia 201Dziewczynki10K 1000:00:0300:07:25.0500:07:28.70+00:03:1310:355.7
40TATAREWICZ Oliwier 200Chłopcy29M 2900:00:0300:07:27.4500:07:30.50+00:03:1510:385.6
41MACHAŁA Ewelina 94SUCHORZEDziewczynki11K 1100:00:0300:07:40.7000:07:43.85+00:03:2810:575.5
42WANAGOS Julia 170GorillasGDYNIADziewczynki12K 1200:00:0200:07:46.4500:07:48.70+00:03:3311:055.4
43HOŁÓWKO Tymon 50REDAChłopcy30M 3000:00:0400:07:45.6000:07:49.85+00:03:3411:045.4
44ŁUSZCZAK Łucja 88SOPOTDziewczynki13K 1300:00:0500:07:46.4000:07:51.40+00:03:3611:055.4
45BANDZAREWICZ Karolina 9Papier Kamień NożyceBIAŁA PODLASKADziewczynki14K 1400:00:0100:07:51.5500:07:52.85+00:03:3711:125.4
46ŁĄCZYŃSKI Aleksander 85Strong FamilyPOGÓRZEChłopcy31M 3100:00:0200:07:50.3000:07:53.15+00:03:3811:125.4
47SZAMOTULSKI Oskar 153Lechia GdańskGDAŃSKChłopcy32M 3200:00:0300:07:58.4000:08:01.40+00:03:4611:225.3
48HOŁÓWKO Franciszek 51REDAChłopcy33M 3300:00:0300:07:58.6500:08:02.60+00:03:4711:245.3
49MUZA Kornelia 223Dziewczynki15K 1500:00:0200:08:09.2000:08:12.00+00:03:5611:405.1
50CZURYSZKIEWICZ Szymon 25GDYNIAChłopcy34M 3400:00:0300:09:05.4000:09:09.25+00:04:5413:004.6
51HOŁÓWKA Lena 49REDADziewczynki16K 1600:00:0300:09:28.2000:09:32.15+00:05:1713:324.4
52WROBLEWSKI Borys 182Wydra SquadGDYNIAChłopcy35M 3500:00:0200:09:52.8000:09:55.70+00:05:4014:074.2
53TYKOCKA Emilka 165SOPOTDziewczynki17K 1700:00:0200:10:06.3000:10:08.45+00:05:5314:254.2
54KRYGER Jan 78TCZEWChłopcy36M 3600:00:01   
Znaleziono 54 wynik(ów)