BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2019 - HARD 22KM

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
22 km
Zgłoszonych:
367
Wystartowało:
295
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
288
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
22km
Czas
brutto
22km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KREFT Łukasz H085REDAHard 1 - M1M 100:00:0003:19:03.9003:19:03.90 9:026.6
2ŁUKASZEWSKI Jakub X6Nowohucki Kombinat SportowyKRAKOWHard X1M 200:50:1903:20:01.8504:10:21.15+00:00:579:056.6
3KULIKOWSKI Piotr H222Akademia Wojsk LądowychWROCŁAWHard 2 - M1M 300:00:0000:20:0003:25:11.0003:25:11.00+00:06:078:257.1
4CHOMICZ Krzysztof X216 bpdORZESZEHard X2M 400:50:2403:27:05.1004:17:29.55+00:08:019:246.4
5KOŚCIECHA Mateusz H047OPP GdańskGDYNIAHard 1 - M2M 500:00:0003:27:57.6503:27:57.65+00:08:539:276.3
6KRUCZKOWSKI Michał X5xRunnersZŁOCIENIECHard X3M 600:50:2003:32:37.2504:22:57.25+00:13:339:396.2
7GOLIANEK Krzysztof A023LUBLINHard Hist - M1M 700:00:0003:33:09.0503:33:09.05+00:14:059:416.2
8KANAWKA Grzegorz A036GDAŃSKHard Hist - M2M 800:00:0003:37:39.2503:37:39.25+00:18:359:536.1
9WASIELEWSKI Michał X16Hard X4M 900:50:1903:45:24.8504:35:44.00+00:26:2010:145.9
10CZAPLA Paweł H0389 Półk RozpoznawczyIŁAWAHard 1 - M3M 1000:00:0003:55:31.0003:55:31.00+00:36:2710:425.6
11PAWLYTA Jerzy X9ELBLĄGHard X5M 1100:50:2103:57:59.3504:48:21.25+00:38:5510:495.5
12SZUMLAŃSKI Marcin H146Gorący Potok TeamTARNÓWHard 1 - M4M 1200:00:0003:58:06.1003:58:06.10+00:39:0210:495.5
13PELO Artur H258Hard 1 - M5M 1300:00:0000:40:0003:59:04.0003:59:04.00+00:40:009:026.6
14MAKAREWICZ Hubert A047SUWAŁKIHard Hist - M3M 1400:00:0004:01:16.9004:01:16.90+00:42:1310:585.5
15NIEDŹWIECKI Damian A05517 WBZŚWIEBODZINHard Hist - M4M 1500:00:0004:02:10.3504:02:10.35+00:43:0611:005.5
16FARKOWSKI Konrad A013koniuchy ocrMYSIADŁOHard Hist - M5M 1600:00:0000:20:0004:03:09.0004:03:09.00+00:44:0510:085.9
17STOLAREK Sebastian H249POZNAŃHard 2 - M2M 1700:00:0004:06:59.9504:06:59.95+00:47:5611:135.3
18NIEDZIELSKI Mirosław A054KRAKÓWHard Hist - M6M 1800:00:0004:07:42.0004:07:42.00+00:48:3811:155.3
19PIONK Rafał H237Komenda Portu Wojennego GdyniaPIASECZNOHard 2 - M3M 1900:00:0004:10:06.6504:10:06.65+00:51:0211:225.3
20ROSIŃSKI Szymon X12Hard X6M 2000:50:2604:13:47.6005:04:14.50+00:54:4311:325.2
21GŁOWACKI Adrian A022ŚWINOUJŚCIEHard Hist - M7M 2100:00:0004:18:31.6504:18:31.65+00:59:2711:455.1
22RYMSZEWICZ Tomasz H23911 Mazurski Pułk ArtyleriiTRYGORTHard 2 - M4M 2200:00:0004:20:29.2004:20:29.20+01:01:2511:505.1
23KANIA Mateusz A037BIELSKO-BIAŁAHard Hist - M8M 2300:00:0004:21:46.4504:21:46.45+01:02:4211:535
24ŁAKOMY Paweł A044CZLOPAHard Hist - M9M 2400:00:0004:22:02.0004:22:02.00+01:02:5811:545
25ŁYŚ Daniel A090JW1889, 1 BZHard Hist - M10M 2500:00:0004:22:02.6504:22:02.65+01:02:5811:545
26WICZLING Daniel H164GDAŃSKHard 1 - M6M 2600:00:0004:23:39.9004:23:39.90+01:04:3611:595
27JENDRYCHOWSKI Łukasz A031Studio Treningu Personalnego Łukasza JendrychowskiZDUŃSKA WOLAHard Hist - M11M 2700:00:0004:26:46.1504:26:46.15+01:07:4212:074.9
28GAIDA Karol H211WROCŁAWHard 2 - M5M 2800:00:0004:26:49.0004:26:49.00+01:07:4512:074.9
29PAKUŁA Konrad X8Hard X7M 2900:50:2004:27:09.2005:17:29.35+01:08:0512:084.9
30BANDZAREWICZ Karol H007Suplementy.plBIAŁA PODLASKAHard 1 - M7M 3000:00:0004:27:15.7504:27:15.75+01:08:1112:084.9
31NOWINOWSKI Andrzej H092KP PSP TurekTUREKHard 1 - M8M 3100:00:0004:27:20.3004:27:20.30+01:08:1612:094.9
32ADAMUS Mateusz A001WARSZAWAHard Hist - M12M 3200:00:0004:27:29.0004:27:29.00+01:08:2512:094.9
33TRYZNO Jakub X19Hard X8M 3300:50:2904:27:43.8005:18:13.35+01:08:3912:104.9
34MENDYKA Kacper A051Akademia Marynarki WojennejGDYNIAHard Hist - M13M 3400:00:0004:27:46.6004:27:46.60+01:08:4212:104.9
35GOŁĄB Szymon H034ORZESZEHard 1 - M9M 3500:00:0004:28:07.5504:28:07.55+01:09:0312:114.9
36SENATOR Piotr H123ZALESIE GÓRNEHard 1 - M10M 3600:00:0004:28:56.4004:28:56.40+01:09:5212:134.9
37WOJCIECHOWSKI Dawid H169Kwatery u Wojciechowskich SwornegacieSWORNEGACIEHard 1 - M11M 3700:00:0004:29:53.1504:29:53.15+01:10:4912:164.9
38WOJCIECHOWSKI Dariusz H168Kwatery u WojciechowskichSWORNEGACIEHard 1 - M12M 3800:00:0004:29:53.2004:29:53.20+01:10:4912:164.9
39WALKOWIAK Robert
BILIŃSKI Krzysztof
SZPILEWSKI Adrian
PLEWKO Jakub
T021KGHM ZG RUNMODŁATEAM1M 3900:00:0004:29:53.6504:29:53.65+01:10:4912:164.9
Przekroczony limit czasu: 04:30:00
40GEMBACZ Wojciech H031SŁOPNICEHard 1 - M13M 4000:00:0000:20:0004:30:23.0004:30:23.00+01:11:1911:225.3
41PIOTROWSKI Roman H106Husaria Race TeamPOZNAŃHard 1 - M14M 4100:00:0004:30:32.1504:30:32.15+01:11:2812:174.9
42CIEŚLAK Roman A01017 WBZCHOCZHard Hist - M14M 4200:00:0004:30:53.9004:30:53.90+01:11:5012:184.9
43SROCZYŃSKI Marcin A074OstreSrokiPIASECZNOHard Hist - M15M 4300:00:0004:32:33.7504:32:33.75+01:13:2912:234.8
44 X20Hard X9 100:50:2304:32:34.9505:22:58.05+01:13:3112:234.8
45GRZYBOWSKI Mateusz H040KŁOBUCKHard 1 - M15M 4400:00:0004:33:09.0004:33:09.00+01:14:0512:244.8
46ROGACEWICZ Hubert H118Orkan TacticalWARSZAWAHard 1 - M16M 4500:00:0004:33:43.6504:33:43.65+01:14:3912:264.8
47BUŁAKOWSKI Tomasz H204EŁKHard 2 - M6M 4600:00:0004:34:41.0504:34:41.05+01:15:3712:294.8
48GOSIENIECKI Sebastian H2131bzBIECHÓWKOHard 2 - M7M 4700:00:0004:34:41.2004:34:41.20+01:15:3712:294.8
49MALACH Dariusz A048CISI I WALECZNITARNOWO PODGÓRNEHard Hist - M16M 4800:00:0004:35:37.0004:35:37.00+01:16:3312:314.8
50PIEŚKIEWICZ Mateusz H236TUREKHard 2 - M8M 4900:00:0004:36:40.5504:36:40.55+01:17:3612:344.8
51BABIARZ Piotr H005BARCZEWOHard 1 - M17M 5000:00:0004:38:52.7504:38:52.75+01:19:4812:404.7
52LECHWAR Mirek H071Ratownicy ZG RudnaGŁOGÓWHard 1 - M18M 5100:00:0004:40:15.0504:40:15.05+01:21:1112:444.7
53SYLDATK Adam A078Pronesta TeamGARCZHard Hist - M17M 5200:00:0004:41:14.0504:41:14.05+01:22:1012:474.7
54ŁUSZCZAK Mirek H075GRRSOPOTHard 1 - M19M 5300:00:0004:42:53.7004:42:53.70+01:23:4912:514.7
55ŁUSZCZAK Piotr H076GRRPLEWISKAHard 1 - M20M 5400:00:0004:42:53.7504:42:53.75+01:23:4912:514.7
56GÓRECKI Przemysław H016MICHAŁOWICEHard 1 - M21M 5500:00:0004:43:13.4004:43:13.40+01:24:0912:524.7
57BIERNACKA Magdalena H011ŻOŁĘDOWOHard 1 - K1K 100:00:0004:43:33.6504:43:33.65+01:24:2912:534.7
58BAJZERT Filip H006PRZYKONAHard 1 - M22M 5600:00:0004:45:10.8004:45:10.80+01:26:0612:574.6
59BŁOCZYŃSKI Szymon H012NOWA KARCZMAHard 1 - M23M 5700:00:0004:45:50.9504:45:50.95+01:26:4712:594.6
60DŁUGOKENCKI Mateusz H018ELBLĄGHard 1 - M24M 5800:00:0004:46:01.6504:46:01.65+01:26:5713:004.6
61LUTY Michal H072WOLA MYSŁOWSKAHard 1 - M25M 5900:00:0004:46:08.1504:46:08.15+01:27:0413:004.6
62KOŁUCKI Mikołaj H219BRZEŚĆ KUJAWSKIHard 2 - M9M 6000:00:0004:46:17.7504:46:17.75+01:27:1313:004.6
63ŚWIERCZEWSKI Marcin H156SIERAKÓWHard 1 - M26M 6100:00:0004:47:14.3504:47:14.35+01:28:1013:034.6
64NIEDŹWIECKI Tomasz A056GORZÓW WLKP.Hard Hist - M18M 6200:00:0000:20:0004:47:24.0004:47:24.00+01:28:2012:094.9
65DĘBOWSKI Kamil H207WEJHEROWOHard 2 - M10M 6300:00:0004:50:28.8004:50:28.80+01:31:2413:124.5
66PRANICA Daniel H112BOGDANIECHard 1 - M27M 6400:00:0004:50:47.7504:50:47.75+01:31:4313:134.5
67OPOKA Piotr A059KATOWICEHard Hist - M19M 6500:00:0004:51:16.3504:51:16.35+01:32:1213:144.5
68LASZCZYK Nadya A043REDAHard Hist - K1K 200:00:0004:51:57.6504:51:57.65+01:32:5313:164.5
69MAJEWSKI Krystian A080Hard Hist - M20M 6600:00:0004:52:14.3004:52:14.30+01:33:1013:174.5
70WOJCIECHOWSKI Hubert H170SULĘCINHard 1 - M28M 6700:00:0004:52:27.1004:52:27.10+01:33:2313:174.5
71MIĄSIK Tomasz H233NoName PraszkaSZYSZKÓWHard 2 - M11M 6800:00:0000:20:0004:53:24.0004:53:24.00+01:34:2012:254.8
72SZABLEWSKI Marcin H139Maniak team TrzemesznoTRZEMESZNOHard 1 - M29M 6900:00:0004:53:26.0504:53:26.05+01:34:2213:204.5
73ŚLIZEWSKI Kamil H153STAROGARD GDAŃSKIHard 1 - M30M 7000:00:0004:53:34.0004:53:34.00+01:34:3013:204.5
74MORAWSKI Piotr A053Nowohucki Kombinat SportowyKRAKÓWHard Hist - M21M 7100:00:0000:20:0004:53:38.0004:53:38.00+01:34:3412:264.8
75MAJEWSKI Maciej H082Bravehearts LegionowoLEGIONOWOHard 1 - M31M 7200:00:0004:54:56.1504:54:56.15+01:35:5213:244.5
76SZTOLCMAN Michał H251BORKOWOHard 2 - M12M 7300:00:0004:55:03.0004:55:03.00+01:35:5913:244.5
77SZULC Michał X13SGOSOPOTHard X10M 7400:50:2704:57:26.5005:47:54.10+01:38:2213:314.4
78MAĆKOWIAK Łukasz H079BRONKÓWHard 1 - M32M 7500:00:0004:58:04.2004:58:04.20+01:39:0013:324.4
79ZALIŃSKI Leszek H176WROCŁAWHard 1 - M33M 7600:00:0004:58:43.9504:58:43.95+01:39:4013:344.4
80LANDOWSKI Mateusz H225JW1300GDYNIAHard 2 - M13M 7700:00:0005:00:42.2005:00:42.20+01:41:3813:404.4
81ABRAMOWICZ Agata H001BRZEG DOLNYHard 1 - K2K 300:00:0005:01:33.9005:01:33.90+01:42:3013:424.4
82OŻÓG Piotr
POMIRSKI Patryk
PLEWKO Łukasz
SKRZYPCZAK Krzysztof
T015ratownicy zg rudnaPOLKOWICETEAM2M 7800:00:0005:01:40.6505:01:40.65+01:42:3613:424.4
83KAMIENIECKI Michał H216OLSZTYNHard 2 - M14M 7900:00:0005:01:46.7005:01:46.70+01:42:4213:434.4
84KASPROWICZ Artur
SITEK Adam
KUROWSKI Dawid
SKOLIMOWSKI Dariusz
T008WSM CROSSFIT TEAM RÓŻYNYRÓŻYNYTEAM3M 8000:00:0005:02:09.2505:02:09.25+01:43:0513:444.4
85MAĆKOWIAK Marek H080BOBROWICEHard 1 - M34M 8100:00:0005:02:39.8505:02:39.85+01:43:3513:454.4
86MADEJ Dariusz H081Sanda Team TarnówTARNÓWHard 1 - M35M 8200:00:0005:03:32.1505:03:32.15+01:44:2813:474.3
87GALBARCZYK Renard
PAŹ Marcin
SKLARZEWSKI Rafał
POLESIAK Mateusz
T005RATOWNICY RUDNAKUROWICETEAM4M 8300:00:0005:04:05.9505:04:05.95+01:45:0213:494.3
88ORZECHOWSKI Kai H096WARSZAWAHard 1 - M36M 8400:00:0005:04:41.2505:04:41.25+01:45:3713:504.3
89SZCZESNY Max A079Leniwe KocurySEKOCIN STARYHard Hist - M22M 8500:00:0005:05:37.9005:05:37.90+01:46:3413:534.3
90URBAŃSKI Maciej H252GDAŃSKHard 2 - M15M 8600:00:0005:06:12.1505:06:12.15+01:47:0813:554.3
91ODROBINA Filip H093Ratownicy Zg RudnaPOLKOWICEHard 1 - M37M 8700:00:0005:07:17.3005:07:17.30+01:48:1313:584.3
92STAWIARZ Pawewł H135CHORZÓWHard 1 - M38M 8800:00:0005:08:03.7005:08:03.70+01:48:5914:004.3
93PIŁCZYŃSKI Zbigniew H105SŁUPSKHard 1 - M39M 8900:00:0005:08:25.7505:08:25.75+01:49:2114:014.3
94PŁUSA Marcin H107DREZDENKOHard 1 - M40M 9000:00:0005:08:33.7505:08:33.75+01:49:2914:014.3
95SZTUBE Łukasz H145DREZDENKOHard 1 - M41M 9100:00:0005:08:33.7505:08:33.75+01:49:2914:014.3
96WYSOCKI Dariusz H1757 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJGDAŃSKHard 1 - M42M 9200:00:0005:08:58.8505:08:58.85+01:49:5414:024.3
97PRACHNIO Maciej H111DŁUGA SZLACHECKAHard 1 - M43M 9300:00:0005:09:14.3005:09:14.30+01:50:1014:034.3
98DURKA Pawel H024Koniuchy OCRWOLA WĄGRODZKAHard 1 - M44M 9400:00:0005:09:20.5505:09:20.55+01:50:1614:034.3
99PLUSKOTA Michał X10Hard X11M 9500:50:2205:10:29.8006:00:52.10+01:51:2514:064.3
100REDA Grzegorz X4Hard X12M 9600:50:2305:10:30.7006:00:54.30+01:51:2614:064.3
101JAŚKOWIEC Wojciech A030PORĘBAHard Hist - M23M 9700:00:0005:10:31.5505:10:31.55+01:51:2714:064.3
102BRZÓSKA Tomasz X1Hard X13M 9800:50:2105:10:33.1006:00:54.30+01:51:2914:064.3
103CZECZOT Jacek A011Gorillas OCR KIDSBĄKOWO/KOLBUDYHard Hist - M24M 9900:00:0005:10:56.7005:10:56.70+01:51:5214:084.2
104SZPARA Mateusz H143TCZEWHard 1 - M45M 10000:00:0000:20:0005:12:56.0005:12:56.00+01:53:5213:184.5
105KUREK Daniel H068POGÓRZEHard 1 - M46M 10100:00:0000:20:0005:12:56.0005:12:56.00+01:53:5213:184.5
106MACZULSKI Krzysztof H229SZĄBRUKHard 2 - M16M 10200:00:0005:13:01.3505:13:01.35+01:53:5714:134.2
107SIROCKI Dawid A092GDYNIAHard Hist - M25M 10300:00:0005:13:19.4505:13:19.45+01:54:1514:144.2
108TROCHA Martyna A081CISI I WALECZNIKATOWICEHard Hist - K2K 400:00:0005:14:17.0005:14:17.00+01:55:1314:174.2
109WICHŁACZ Arkadiusz A08417 WBZZBĄSZYNEKHard Hist - M26M 10400:00:0005:14:55.6505:14:55.65+01:55:5114:184.2
110MANIKOWSKI Daniel A050TORUŃHard Hist - M27M 10500:00:0005:17:42.9005:17:42.90+01:58:3914:264.2
111ROMAN Krzysztof X11Przecinak 77BOLSZEWOHard X14M 10600:50:2305:17:53.1006:08:16.75+01:58:4914:264.2
112WOJCIULA Konrad A08618pulk rozpoznawczyŁAPYHard Hist - M28M 10700:00:0005:18:18.1005:18:18.10+01:59:1414:284.1
113SOBCZYK Piotr H131GDYNIAHard 1 - M47M 10800:00:0005:18:43.0505:18:43.05+01:59:3914:294.1
114WYDROWSKI Mirosław H173KOŚCIERZYNAHard 1 - M48M 10900:00:0005:20:51.8005:20:51.80+02:01:4714:354.1
115ANDREASSON Freddy H002GÖTEBORGHard 1 - M49M 11000:00:0005:21:16.1505:21:16.15+02:02:1214:364.1
116ROZMUS Wiktor H119GDANSKHard 1 - M50M 11100:00:0005:21:50.9505:21:50.95+02:02:4714:374.1
117STRONGOWSKI Sebastian A075ZAGÓRZEHard Hist - M29M 11200:00:0005:22:07.1505:22:07.15+02:03:0314:384.1
118SIDORSKI Kuba H242PODZAMCZEHard 2 - M17M 11300:00:0005:22:56.3505:22:56.35+02:03:5214:404.1
119CZAJCZYŃSKI Daniel H205WRZEŚNIAHard 2 - M18M 11400:00:0005:22:57.8505:22:57.85+02:03:5314:404.1
120JANKOWSKI Piotr 338IAWAHard 2 - M19M 11500:00:0005:23:27.2005:23:27.20+02:04:2314:424.1
121STUDZIŃSKI Adam A076Husaria Race TeamPOZNAŃHard Hist - M30M 11600:00:0005:24:34.1005:24:34.10+02:05:3014:454.1
122WOJTASZAK Paweł H253POZNAŃHard 2 - M20M 11700:00:0000:20:0005:25:47.0005:25:47.00+02:06:4313:534.3
123BARAN Arkadiusz H008Husaria Race TeamBOBROWNIKI WIELKIEHard 1 - M51M 11800:00:0005:26:09.2505:26:09.25+02:07:0514:494
124ŚWIĄTEK Michał X14Maniak Team TrzemesznoTRZEMESZNOHard X15M 11900:50:2200:20:0005:26:34.0006:16:56.00+02:07:3013:564.3
125SZYDŁOWSKI Marcin H14971.blpBOJANOHard 1 - M52M 12000:00:0005:26:41.6505:26:41.65+02:07:3714:504
126ELLMANN Filip H026Styl Pijanego MistrzaPOZNAŃHard 1 - M53M 12100:00:0005:27:19.9005:27:19.90+02:08:1614:524
127DROZD Mateusz H257Hard 1 - M54M 12200:00:0000:20:0005:29:31.0005:29:31.00+02:10:2714:044.3
128OSTROWSKI Konrad X7Hard X16M 12300:50:2500:20:0005:30:28.0006:20:54.00+02:11:2414:064.3
129ROPELLA Marek
MOROCH Jaroslaw
LASKOWSKI Mariusz
KAMIŃSKI Wojciech
T018Górnicze HartyLUBINTEAM5M 12400:00:0005:31:10.0505:31:10.05+02:12:0615:034
130SZUPIANY Szymon H147PRZEMYSLHard 1 - M55M 12500:00:0005:31:30.0005:31:30.00+02:12:2615:044
131ORŁOWSKI Bartosz A060PIELGRZYMKAHard Hist - M31M 12600:00:0005:31:37.1505:31:37.15+02:12:3315:044
132GRYKA Malkolm H037jw1696ZŁOTÓWHard 1 - M56M 12700:00:0005:31:40.2505:31:40.25+02:12:3615:044
133KARBOWSKI Sławomir A038NEXTREMEOBORYHard Hist - M32M 12800:00:0005:32:12.3505:32:12.35+02:13:0815:064
134RAK Michal A067SZCZECINHard Hist - M33M 12900:00:0000:20:0005:32:38.0005:32:38.00+02:13:3414:124.2
135SZYNSZECKI Zenon H150BANINOHard 1 - M57M 13000:00:0005:33:10.5005:33:10.50+02:14:0615:084
136KARGUL Grzegorz H048Husaria Race TeamTARNÓWHard 1 - M58M 13100:00:0005:33:49.4005:33:49.40+02:14:4515:104
137GAJEWSKI Andrzej A017GDAŃSKHard Hist - M34M 13200:00:0005:33:56.7505:33:56.75+02:14:5215:104
138KORD Radosław H055JAKORDCZUKBARCZEWOHard 1 - M59M 13300:00:0005:34:06.0505:34:06.05+02:15:0215:114
139RICHERT Piotr A068RĘBIECHOWOHard Hist - M35M 13400:00:0005:34:06.5505:34:06.55+02:15:0215:114
140JAKOŃCZUK Piotr H043BARCZEWOHard 1 - M60M 13500:00:0005:34:15.8505:34:15.85+02:15:1115:113.9
141KORSAK Mateusz Korsak A041WARSZAWAHard Hist - M36M 13600:00:0005:37:47.1505:37:47.15+02:18:4315:213.9
142TRZCIŃSKA Agata X15WARSZAWAHard X17K 500:50:2800:20:0005:38:25.0006:28:53.00+02:19:2114:284.1
143PAWŁOWSKI Tadek H101BRÓJCEHard 1 - M61M 13700:00:0005:38:53.4505:38:53.45+02:19:4915:243.9
144NIEMCZUK Daniel H090ŚWIĘTOSZÓWHard 1 - M62M 13800:00:0005:39:07.4505:39:07.45+02:20:0315:243.9
145WARZYŃSKI Adrian A083Husaria Race TeamZELÓWHard Hist - M37M 13900:00:0000:20:0005:39:16.0005:39:16.00+02:20:1214:304.1
146CYCHYLIK Przemysław H083Hard 1 - M63M 14000:00:0005:39:30.5505:39:30.55+02:20:2615:253.9
147POLAŃSKI Jerzy H108KIEŁPINO KARTUSKIEHard 1 - M64M 14100:00:0005:42:36.3505:42:36.35+02:23:3215:343.9
148MALANOWSKI Dawid H230JUSZKOWOHard 2 - M21M 14200:00:0005:44:03.3005:44:03.30+02:24:5915:383.8
149SKOCZKOWSKI Jarosław H127JanosikiGRUDZIĄDZHard 1 - M65M 14300:00:0005:44:25.0505:44:25.05+02:25:2115:393.8
150KASPRZAK Jacek
SKRABA Krzysztof
DUDA Jakub
GĄSIOR Roman
T009NISZCZYPAŁY RUDNAPOLKOWICETEAM6M 14400:00:0005:45:34.6505:45:34.65+02:26:3015:423.8
151DĄBROWSKI Bartosz H049JanosikiŚWIECIEHard 1 - M66M 14500:00:0005:46:27.0005:46:27.00+02:27:2315:443.8
152KOŁODZIEJSKI Wiesław H053GDAŃSKHard 1 - M67M 14600:00:0005:46:32.0005:46:32.00+02:27:2815:453.8
153KOŁUCKI Stefan H218WARSZAWAHard 2 - M22M 14700:00:0005:47:19.5505:47:19.55+02:28:1515:473.8
154CHRZANOWSKI Błażej A008NSZWŁOCŁAWEKHard Hist - M38M 14800:00:0005:48:10.2505:48:10.25+02:29:0615:493.8
155PROKOP Piotrek H113TARNÓWHard 1 - M68M 14900:00:0005:48:41.7005:48:41.70+02:29:3715:503.8
156WOŚ Tomasz H255KRZECZYN WIELKIHard 2 - M23M 15000:00:0005:49:23.4505:49:23.45+02:30:1915:523.8
157MANTHAJ Michał H231STANISZÓWHard 2 - M24M 15100:00:0005:49:30.4505:49:30.45+02:30:2615:533.8
158GDOWSKI Filip H030TARNÓWHard 1 - M69M 15200:00:0005:50:32.6505:50:32.65+02:31:2815:563.8
159WOŹNIAK Michał X17GDAŃSKHard X18M 15300:50:2705:50:45.1506:41:12.40+02:31:4115:563.8
160GRABOWSKA Joanna H0358 KP - WOT/ 81 BLPTORUŃHard 1 - K3K 600:00:0005:51:16.4005:51:16.40+02:32:1215:583.8
161NĘDZUSIAK Dariusz H089SPCALEKSANDRÓW KUJAWSKIHard 1 - M70M 15400:00:0005:51:16.7505:51:16.75+02:32:1215:583.8
162ARANOWSKI Artur H004chillin teo cf raidersŁÓDŻHard 1 - M71M 15500:00:0005:51:53.0505:51:53.05+02:32:4915:593.8
163CHOMICZ Daniel H013ORZESZEHard 1 - M72M 15600:00:0005:52:06.0505:52:06.05+02:33:0216:003.7
164MALISZEWSKI Jakub A049Husaria Race TeamWARSZAWAHard Hist - M39M 15700:00:0005:53:05.1005:53:05.10+02:34:0116:023.7
165GRACKI Waldemar H036OLSZTYNHard 1 - M73M 15800:00:0005:53:12.0005:53:12.00+02:34:0816:033.7
166CHUDZYŃSKA Aleksandra H014sinnetSZCZECINHard 1 - K4K 700:00:0005:53:14.0005:53:14.00+02:34:1016:033.7
167ŚWIECA Jakub H155ŚWIĄTKIHard 1 - M74M 15900:00:0005:53:32.3505:53:32.35+02:34:2816:043.7
168GODLEWSKI Łukasz H033GDAŃŚKHard 1 - M75M 16000:00:0005:54:03.3505:54:03.35+02:34:5916:053.7
169SYREWICZ Sylwia H138Husaria Race TeamZEBRZYDOWICEHard 1 - K5K 800:00:0005:54:17.2505:54:17.25+02:35:1316:063.7
170KOLARCZYK Piotr H052TYCHYHard 1 - M76M 16100:00:0005:54:19.5005:54:19.50+02:35:1516:063.7
171JANKIEWICZ Marek H046WIELISZEWHard 1 - M77M 16200:00:0005:54:36.0005:54:36.00+02:35:3216:073.7
172ŁYKO Marcin H077WROCŁAWHard 1 - M78M 16300:00:0005:55:15.5005:55:15.50+02:36:1116:083.7
173GŁOWACKI Andrzej H032Dowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejLEGIONOWOHard 1 - M79M 16400:00:0005:55:26.0505:55:26.05+02:36:2216:093.7
174KOZŁOWSKI Paweł H062LEGIONOWOHard 1 - M80M 16500:00:0005:55:26.2505:55:26.25+02:36:2216:093.7
175POPIELSKI Tomasz H110GDAŃSKHard 1 - M81M 16600:00:0005:56:05.3005:56:05.30+02:37:0116:113.7
176KOWALSKI Dominik H059HOJNIE OBDARZENIGRUDZIĄDZHard 1 - M82M 16700:00:0005:56:30.5505:56:30.55+02:37:2616:123.7
177KRUPIŃSKI Daniel H064Hojnie obdarzeniGRUDZIADZHard 1 - M83M 16800:00:0005:56:30.8005:56:30.80+02:37:2616:123.7
178SŁONIEWSKI Rafał H244GDYNIAHard 2 - M25M 16900:00:0005:56:40.5005:56:40.50+02:37:3616:123.7
179PARZYŃSKI Łukasz H100JW 2189PŁOCKHard 1 - M84M 17000:00:0005:57:46.6005:57:46.75+02:38:4216:153.7
180MITORAJ Szymon H086WAT WarszawaWARSZAWAHard 1 - M85M 17100:00:0005:57:47.9505:57:47.95+02:38:4416:153.7
181WYDRZYŃSKI Marek H174KATOWICEHard 1 - M86M 17200:00:0005:58:18.2005:58:18.20+02:39:1416:173.7
182BIEŃKOWSKI Jacek A004GDAŃSKHard Hist - M40M 17300:00:0005:59:48.6005:59:48.60+02:40:4416:213.7
183BARGIELSKI Michał H009KD 310WARSZAWAHard 1 - M87M 17400:00:0005:59:51.7005:59:51.70+02:40:4716:213.7
184SŁOWIKOWSKI Tomasz H130JW 2189RZEWNIEHard 1 - M88M 17500:00:0006:00:59.0006:00:59.45+02:41:5516:243.7
185JANAS Szymon H04435 Batalion Lekkiej Piechoty SanokBÓBRKAHard 1 - M89M 17600:00:0006:01:26.4506:01:26.45+02:42:2216:253.7
186KITOWSKI Szymon H051WARSZAWAHard 1 - M90M 17700:00:0006:01:35.8006:01:35.80+02:42:3116:263.7
187DUDZIŃSKI Rafał H022Bóg Honor OjczyznaWIELUŃHard 1 - M91M 17800:00:0006:03:32.9006:03:32.90+02:44:2916:313.6
188MĄCZYŃSKI Michał H021CZĘSTOCHOWAHard 1 - M92M 17900:00:0006:03:33.2506:03:33.25+02:44:2916:313.6
189KEMPA Piotr H050ŁÓDŹHard 1 - M93M 18000:00:0006:03:33.5006:03:33.50+02:44:2916:313.6
190GURBIEL Michał A025KRAKÓWHard Hist - M41M 18100:00:0006:05:14.0506:05:14.05+02:46:1016:363.6
191JAGODA Anna A029GDYNIAHard Hist - K3K 900:00:0006:06:09.9506:06:09.95+02:47:0616:383.6
192RZECHOWSKI Filip A069BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAHard Hist - M42M 18200:00:0006:06:23.0506:06:23.05+02:47:1916:393.6
193WLAŹLAK Damian A085Droga Do UltraKSAWERÓWHard Hist - M43M 18300:00:0000:20:0006:06:30.0006:06:30.00+02:47:2615:453.8
194KAIM Sebastian A033GDAŃSKHard Hist - M44M 18400:00:0006:06:42.8506:06:42.85+02:47:3816:403.6
195PÉTR Patryk A06317 WBZBYDGOSZCZHard Hist - M45M 18500:00:0006:07:24.7006:07:24.70+02:48:2016:423.6
196SADOWSKI Adam H122WARSZAWAHard 1 - M94M 18600:00:0006:07:42.2506:07:42.25+02:48:3816:423.6
197JAKSZEWICZ Sławomir H214JW 4260ELBLĄGHard 2 - M26M 18700:00:0006:08:40.0506:08:40.05+02:49:3616:453.6
198NOWACZYK Tomasz
KOSMACZEWSKI Leszek
BUCZKOWSKI Mateusz
SZEWCZYK Paweł
T01317WBZGNIEZNOTEAM7M 18800:00:0006:09:16.5506:09:16.55+02:50:1216:473.6
199ZACHAR - H256Hard X19M 18900:50:3000:20:0006:10:44.0007:01:15.00+02:51:4015:563.8
200CHWASTOWICZ Jarek H015WARSZAWAHard 1 - M95M 19000:00:0006:11:44.2006:11:44.20+02:52:4016:533.6
201DOMBROWICZ Wojciech
SZRULL Łukasz
SZYCHULSKI Krzysztof
PŁOTKOWSKI Jarosław
T003FCC Team ToruńKROBIATEAM8M 19100:00:0000:20:0006:11:53.0006:11:53.00+02:52:4915:593.8
202PIOTROWSKI Marcin A065GRODZISK MAZOWIECKIHard Hist - M46M 19200:00:0006:12:40.1506:12:40.15+02:53:3616:563.5
203FRYDRYCH Artur H028Live Long and ProsperSUWAŁKIHard 1 - M96M 19300:00:0006:13:23.7506:13:23.75+02:54:1916:583.5
204RECHTZYGIEL Waldemar
ARYSZTOWICZ Bartosz
SEWERYNOWICZ Michał
PIĘTKA Marcin
T017Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKTEAM9M 19400:00:0000:20:0006:13:26.0006:13:26.00+02:54:2216:033.7
205KOTŁOWSKI Marcin H058BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAHard 1 - M97M 19500:00:0006:13:26.5506:13:26.55+02:54:2216:583.5
206MACKIEWICZ Łukasz H078OLSZTYNHard 1 - M98M 19600:00:0000:20:0006:13:34.0006:13:34.00+02:54:3016:043.7
207JAKUBSKI Jakub H215CZELADŹHard 2 - M27M 19700:00:0006:16:15.0006:16:15.00+02:57:1117:063.5
208MŁOCEK Małgorzata H23511 Mazurski Pułk ArtyleriiKĘTRZYNHard 2 - K1K 1000:00:0006:16:21.5506:16:21.55+02:57:1717:063.5
209SIERZPUTOWSKI Mateusz H243PIĄTNICAHard 2 - M28M 19800:00:0006:16:29.5506:16:29.55+02:57:2517:063.5
210STASZAK Wojciech H247DARŁOWOHard 2 - M29M 19900:00:0006:16:49.4506:16:49.45+02:57:4517:073.5
211KUBOŃ Dawid H065ZIELONA GÓRAHard 1 - M99M 20000:00:0006:17:34.0506:17:34.05+02:58:3017:093.5
212BUDZYŃSKI Arkadiusz A006niezrzeszonyWIELUŃHard Hist - M47M 20100:00:0006:17:38.2006:17:38.20+02:58:3417:093.5
213MADZIARA Aneta A046WIELUŃHard Hist - K4K 1100:00:0006:17:38.2006:17:38.20+02:58:3417:093.5
214KAJA Robert A034Wieluń BiegaWIELUŃHard Hist - M48M 20200:00:0006:17:38.2506:17:38.25+02:58:3417:093.5
215SEKUŁA Ania A070Progress Głogów S&CJERZMANOWAHard Hist - K5K 1200:00:0000:20:0006:18:36.0006:18:36.00+02:59:3216:183.7
216BERHEL SŁUŻENKO Agata A003Progress Głogów S&CGŁOGÓWHard Hist - K6K 1300:00:0000:20:0006:18:36.0006:18:36.00+02:59:3216:183.7
217KURA Krzysztof A04216 bpdNOWY WISNICZHard Hist - M49M 20300:00:0006:18:51.5006:18:51.50+02:59:4717:133.5
218GRZYBOWSKI Patryk H039KŁOBUCKHard 1 - M100M 20400:00:0006:22:09.3006:22:09.30+03:03:0517:223.5
219KOSEWSKA Monika H057ŁAJSKIHard 1 - K6K 1400:00:0006:23:42.7006:23:42.70+03:04:3817:263.4
220BIAŁY Michał
SZEWKA Jarosław
BIAŁY Małgorzata
KOSIK Dagmara
T001No Name SonsKOSAKOWOTEAM10M 20500:00:0006:24:03.5006:24:03.50+03:04:5917:273.4
221TRUN Marcin H159SMĘTOWO GRANICZNEHard 1 - M101M 20600:00:0006:24:46.9506:24:46.95+03:05:4317:293.4
222SŁOMSKI Tomasz H129PIELGRZYMOWICEHard 1 - M102M 20700:00:0006:25:14.3506:25:14.35+03:06:1017:303.4
223KRAUZE Marcin
MAROSZEK Jarosław
PYSZNIK Piotr
PŁACHTA Łukasz
T01049. Baza Lotnicza - Team 1GDYNIATEAM11M 20800:00:0000:20:0006:26:08.0006:26:08.00+03:07:0416:383.6
224WITEK Michał H167WIELKA WIEŚHard 1 - M103M 20900:00:0006:27:04.0506:27:04.05+03:08:0017:353.4
225PERUCKI Maciej H102GDYNIAHard 1 - M104M 21000:00:0006:27:47.3506:27:47.35+03:08:4317:373.4
226FORTUNIAK Patryk A015SZCZECINHard Hist - M50M 21100:00:0006:28:05.7006:28:05.70+03:09:0117:383.4
227LASKOWSKI Krzysztof H069JW4057SZCZECINHard 1 - M105M 21200:00:0006:29:14.6506:29:14.65+03:10:1017:413.4
228NOSEK Łukasz H091LISIA GÓRAHard 1 - M106M 21300:00:0006:30:54.9506:30:54.95+03:11:5117:463.4
229JAŁMUŻNA Marcin A028ROKICINYHard Hist - M51M 21400:00:0000:20:0006:31:16.0006:31:16.00+03:12:1216:523.6
230SERAFIN Wojciech H124WARSZAWAHard 1 - M107M 21500:00:0000:20:0006:31:44.0006:31:44.00+03:12:4016:533.6
231STĘPNIAK Bartłomiej H248DRZEWICAHard 2 - M30M 21600:00:0000:20:0006:34:31.0006:34:31.00+03:15:2717:013.5
232FURMAN Paweł H210BYDGOSZCZHard 2 - M31M 21700:00:0000:20:0006:36:59.0006:36:59.00+03:17:5517:083.5
233ŚCIESZKO Tomasz H151GDAŃSKHard 1 - M108M 21800:00:0006:37:18.0006:37:18.00+03:18:1418:033.3
234ANDRZEJEWSKI Damian H20112 Baza Bezzałogowych Statków PowietrznychPIŁAHard 2 - M32M 21900:00:0000:20:0006:37:43.0006:37:43.00+03:18:3917:103.5
235WRÓBEL Marcin H172POŁCHOWOHard 1 - M109M 22000:00:0006:43:10.7506:43:10.75+03:24:0618:193.3
236RADZIEJEWSKI Paweł H116WARSZAWAHard 1 - M110M 22100:00:0006:43:27.3506:43:27.35+03:24:2318:203.3
237WŁODARCZYK Teresa H157SPCTORUŃHard 1 - K7K 1500:00:0006:44:16.3506:44:16.35+03:25:1218:223.3
238MODZELEWSKA Karolina H087SPCTORUŃHard 1 - K8K 1600:00:0006:44:16.5506:44:16.55+03:25:1218:223.3
239PIERWOŁA Tomasz H103Poznań Race TeamPOZNAŃHard 1 - M111M 22200:00:0006:44:58.0506:44:58.05+03:25:5418:243.3
240SZAFRAN Adrian H250BiegunkaLIBIĄŻHard 2 - M33M 22300:00:0006:45:33.0006:45:33.00+03:26:2918:263.3
241- - H262  200:00:0006:46:45.5006:46:45.50+03:27:4118:293.2
242STEMPNIAK Pawel H137MOKRONOS GORNYHard 1 - M112M 22400:00:0000:20:0006:47:41.0006:47:41.00+03:28:3717:373.4
243KAŁKOWSKA Karolina A035Dirty SparrowsPOZNAŃHard Hist - K7K 1700:00:0000:20:0006:48:14.0006:48:14.00+03:29:1017:383.4
244GAJCY Tomasz
URBALA Marek
BARON Ryszard
T00449.Baza Lotnicza - Team 3GDAŃSKTEAM12M 22500:00:0006:48:53.6506:48:53.65+03:29:4918:353.2
245ŁADA Jarosław
CIARKOWSKI Piotr
AFTEWICZ Adrian
MARKOWICZ Robert
T012DEFENDERBARCZEWOTEAM13M 22600:00:0000:20:0006:52:18.0006:52:18.00+03:33:1417:493.4
246SOSNOWSKI Andrzej H132TF5GRUDZIĄDZHard 1 - M113M 22700:00:0006:57:57.9006:57:57.90+03:38:5418:593.2
247TOMCZAK Artur H158OSP OCIESZYNOBORNIKIHard 1 - M114M 22800:00:0006:57:58.0506:57:58.05+03:38:5418:593.2
248ORŁOWSKI Piotr H095SzwagryGDYNIAHard 1 - M115M 22900:00:0007:01:33.9507:01:33.95+03:42:3019:093.1
249MURAWSKI Mateusz H088TF5CHEŁMNOHard 1 - M116M 23000:00:0007:01:35.8507:01:35.85+03:42:3119:093.1
250FLESZER Natan H208Kostrzyński Klub Karate ShotokanKOSTRZYN NAD ODRĄHard 2 - M34M 23100:00:0000:20:0007:03:45.0007:03:45.00+03:44:4118:213.3
251SZYDŁOWSKI Tomasz H148TORUŃHard 1 - M117M 23200:00:0007:04:12.7507:04:12.75+03:45:0819:163.1
252SAK Rafał H240LIBIĄŻHard 2 - M35M 23300:00:0000:20:0007:05:30.0007:05:30.00+03:46:2618:253.3
253WĘGRODZKI Paweł
JAKUBIAK Bartłomiej
TOŁKACZ Paweł
SIEMIANOWSKI Radosław
T022BARCZEWOTEAM14M 23400:00:0007:08:26.1507:08:26.15+03:49:2219:283.1
254KARYKOWSKI Michał
BĄK Andrzej
WIŚNIEWSKI Włodzimierz
TOMASZEWSKI Krzysztof
T007SPC / HusariaTORUŃTEAM15M 23500:00:0007:10:49.5507:10:49.55+03:51:4519:343.1
255KROMSKI Arkadiusz H221ŁOWICZHard 2 - M36M 23600:00:0000:20:0007:13:21.0007:13:21.00+03:54:1718:473.2
256CIERESZKO Matylda T00249 Baza Lotnicza - Team 2PRUSZCZ GDAŃSKITEAM16K 1800:00:0007:14:09.4007:14:09.40+03:55:0519:443
257PIĘKOŚ Monika H104Husaria Race TeamTARNÓWHard 1 - K9K 1900:00:0007:16:00.3007:16:00.30+03:56:5619:493
258JANISZEWSKI Andrzej H045Cwałujące ŻółwieWARSZAWAHard 1 - M118M 23700:00:0000:40:0007:17:06.0007:17:06.00+03:58:0218:033.3
259PABIAN Agnieszka H097HUSARIA RACE TEAMNIEDOMICEHard 1 - K10K 2000:00:0007:17:22.8507:17:22.85+03:58:1819:523
260LANGE Magdalena H067GROMNIKHard 1 - K11K 2100:00:0007:17:39.7507:17:39.75+03:58:3519:533
261SYGNATOWICZ Kamil
SYGNATOWICZ Grzegorz
TREMPAŁA Paweł
BRONOWICKI Paweł
T020Ratownicy ZG SierpolRUDNATEAM17M 23800:00:0007:18:19.2007:18:19.20+03:59:1519:553
262GŁOGOWSKA Anita A021WROCŁAWHard Hist - K8K 2200:00:0007:18:52.2507:18:52.25+03:59:4819:563
263SKÓRA Anastazja A071Fitness Army TeamWROCŁAWHard Hist - K9K 2300:00:0007:18:52.4507:18:52.45+03:59:4819:563
264WARTENBERG Jakub A082OLESNOHard Hist - M52M 23900:00:0007:18:54.1507:18:54.15+03:59:5019:573
265ŁYDKA Sylwek A045gasze śmietnikiSZCZECINHard Hist - M53M 24000:00:0000:20:0007:25:48.0007:25:48.00+04:06:4419:213.1
266KUROWSKI Robert
BURY Adam
PĘDZISZ Sebastian
SZCZEPAŃKI Damian
T011Ratownicy ZG RudnaPOLKOWICETEAM18M 24100:00:0007:26:15.7507:26:15.75+04:07:1120:173
267CHWALISZ Paweł A009WROCŁAWHard Hist - M54M 24200:00:0007:29:15.0507:29:15.05+04:10:1120:252.9
268RÓŻAŃSKI Bartosz H120'BROM'GDAŃSKHard 1 - M119M 24300:00:0007:33:05.5507:33:05.55+04:14:0120:352.9
269SZCZUR Mateusz H142ŻAGAŃHard 1 - M120M 24400:00:0007:33:08.1007:33:08.10+04:14:0420:352.9
270MILCZAREK Hubert H234ZDUNYHard 2 - M37M 24500:00:0000:40:0007:33:21.0007:33:21.00+04:14:1718:473.2
271ZIELIŃSKI Łukasz
BAGIŃSKI Artur
MATEJSKI Piotr
MATEJSKA Aneta
T023GłogówKOTLATEAM19M 24600:00:0007:36:45.2007:36:45.20+04:17:4120:452.9
272FESZLER Adam A014Strong UnitGDYNIAHard Hist - M55M 24700:00:0007:38:15.5507:38:15.55+04:19:1120:492.9
273FIRMANTY Przemysław H027WARSZAWAHard 1 - M121M 24800:00:0001:00:0007:38:22.0007:38:23.00+04:19:1818:063.3
274DROŹDZIK Mateusz A012WROCŁAWHard Hist - M56M 24900:00:0000:20:0007:38:54.0007:38:54.00+04:19:5019:573
275ŁAKOMY Jakub H073TF5GRUDZIĄDZHard 1 - M122M 25000:00:0000:40:0007:41:25.0007:41:25.00+04:22:2119:093.1
276BRZEZIŃSKA Joanna A005WROCŁAWHard Hist - K10K 2400:00:0007:42:52.3507:42:52.35+04:23:4821:022.9
277GARCZEWSKA Natalia A019GDYNIAHard Hist - K11K 2500:00:0007:44:33.1007:44:33.10+04:25:2921:062.8
278KIELIŃSKA-STRĄGOWSKA Kasia H217GOWINOHard 2 - K2K 2600:00:0000:20:0007:46:49.0007:46:49.00+04:27:4520:183
279LASKOWSKI Bartosz H226WROCŁAWHard 2 - M38M 25100:00:0000:20:0007:46:50.0007:46:50.00+04:27:4620:183
280ZIÓŁKOWSKI Wiesław
TARNOWSKA Malgorzata
NIETUPSKI Krzysztof
BUCZKO Ewelina
T025BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIATEAM20M 25200:00:0000:20:0008:21:27.0008:21:27.00+05:02:2321:532.7
281KURAŚ Beata H223xRunnersGDAŃSKHard 2 - K3K 2700:00:0001:00:0008:26:50.0008:26:50.00+05:07:4620:183
282KOCH Marcin A040ELBLĄGHard Hist - M57M 25300:00:0008:38:20.2508:38:20.25+05:19:1623:332.5
283WITANOWSKI Bartosz H166GDYNIAHard 1 - M123M 25400:00:00   
284KUCHARSKI Krystian H066SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEHard 1 - M124M 25500:00:0001:20:00   
285WOLIŃSKI Karol H254SGO GdańskLEGBĄDHard 2 - M39M 25600:00:00   
286SUCHARSKI Jakub A077BIELSKO-BIAŁAHard Hist - M58M 25700:00:00   
DQOCHĘCKI Mateusz A0589 Łódzka Brygada Wojsk Obrony TerytorialnejŁÓDŹHard Hist - MDQ04:09:43.75 DQ DQ0:005.3
DQDROZD Mateusz H260Hard 2 - MDQ00:20:0006:42:49.00 DQ DQ0:003.4
DQGÓRSKI Mateusz
KOLIŃSKI Krzysztof
USTOWSKI Kamil
T006GDAŃSKTEAMDQ07:20:26.25 DQ DQ0:003
DQMOLENDA-LIP Alicja A052WARSZAWAHard Hist - KDQ07:51:33.95 DQ DQ0:002.8
DNCWALCZAK Danuta H262Poznań Race TeamPOZNAŃHard 1 - K00:00:0001:20:0007:57:16.0007:57:16.000:003.3
DNCSEBZDA Malgorzata H241Husaria Race TeamRZESZÓWHard 1 - K00:00:0001:20:0008:20:46.0008:20:46.000:003.1
DNCKORD Arkadiusz H056JAKORDCZUKBARCZEWOHard 1 - M00:00:0001:20:00--
DNCGARCZEWSKI Krzysztof A020GDYNIAHard Hist - M00:00:0001:20:00--
DNCŻUCHOWSKI Paweł X18TORUŃHard X00:50:22--
Znaleziono 295 wynik(ów)