BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2019 - SPRINT 11KM

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
11 km
Zgłoszonych:
111
Wystartowało:
99
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
99
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Team Sprint | Sprint - K | Sprint - M | 13:00 | 14:00

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
11km
Czas
brutto
11km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BĄK Dainel A039Sprint - M1M 100:00:0001:22:42.1501:22:42.15 7:318
2POWAŻNY Marek S005Sprint - M2M 200:00:0001:30:49.8001:30:49.80+00:08:078:157.3
3DZIÓBEK Lech S066GDAŃSKSprint - M3M 300:00:0001:31:46.9001:31:46.90+00:09:048:207.2
4BOBRYK Łukasz
HOLOPA Paweł
T102Kulawe WilkiKATOWICETeam Sprint1M 400:00:0001:39:39.2001:39:39.20+00:16:579:036.6
5NIEDŹWIECKI Daniel
RUTKOWSKI Mariusz
T114SGO GDAŃSKGDAŃSKTeam Sprint2M 500:00:0001:41:28.2501:41:28.25+00:18:469:136.5
6JÓŹWIK Grzegorz S017WARSZAWASprint - M4M 600:00:0001:42:44.2501:42:44.25+00:20:029:206.4
7KAFARSKI Mariusz S045CHOJNICESprint - M5M 700:00:0001:44:24.8501:44:24.85+00:21:429:296.3
8JAKUBCZYK Adam S029MIŃSK MAZOWIECKISprint - M6M 800:00:0001:45:46.3001:45:46.30+00:23:049:366.2
9MERK Mariusz S044SULEJÓWSprint - M7M 900:00:0001:51:09.2501:51:09.25+00:28:2710:065.9
10PISAREK Adam S069KARTUZYSprint - M8M 1000:00:0001:51:40.4001:51:40.40+00:28:5810:095.9
11PIEC Bartłomiej S028Wojownicy WódySprint - M9M 1100:00:0001:52:56.6001:52:56.60+00:30:1410:165.8
12JANKOWIAK Dominik
RYŚ Przemysław
T106ŚREMTeam Sprint3M 1200:00:0001:54:03.5001:54:03.50+00:31:2110:225.8
13OPELT Paweł S068GDYNIASprint - M10M 1300:00:0001:55:08.7501:55:08.75+00:32:2610:285.7
14KOWALSKA Natalia S075GDAŃSKSprint - K1K 100:00:0001:56:19.9001:56:19.90+00:33:3710:345.7
15MUŁKOWSKI Jakub H017Sprint - M11M 1400:00:0001:57:34.4001:57:34.40+00:34:5210:415.6
16TATAREWICZ Arkadiusz Tatarewicz S009BigYellowFootGDAŃSKSprint - M12M 1500:00:0001:57:49.4001:57:49.40+00:35:0710:425.6
17KAPICA Damian S039BigYellowFootGDYNIASprint - M13M 1600:00:0001:57:50.2001:57:50.20+00:35:0810:425.6
18FOKS Jarek S023ŻYRARDÓWSprint - M14M 1700:00:0000:20:0001:57:53.0001:57:53.00+00:35:108:536.7
19KUPIS Hubert
MIKOŁAJCZAK Wojciech
T110Akademia Marynarki WojennejOPOCZNOTeam Sprint4M 1800:00:0001:57:56.2501:57:56.25+00:35:1410:435.6
20GAJEWSKI Jacek S027Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKISprint - M15M 1900:00:0001:58:25.1501:58:25.15+00:35:4310:455.6
21JOACHIMIAK Jarosław S033MROCZASprint - M16M 2000:00:0001:58:29.1001:58:29.10+00:35:4610:465.6
22BUDNIK Bartosz S022ŁEBCZSprint - M17M 2100:00:0001:59:43.9001:59:43.90+00:37:0110:535.5
23KREFT Sylwester
KREFT Adam
T107Team KreftRUMIATeam Sprint5M 2200:00:0002:01:22.6502:01:22.65+00:38:4011:025.4
24GOSZCZYŃSKA Wioleta S011Husaria Race TeamNOWY DWÓR MAZOWIECKISprint - K2K 200:00:0002:01:42.9502:01:42.95+00:39:0011:035.4
25KOSMOWSKI Artur S071Sprint - M18M 2300:00:0002:02:22.0002:02:22.00+00:39:3911:075.4
26 T126Team Sprint6 100:00:0002:04:25.4502:04:25.45+00:41:4311:185.3
27RUTKOWSKI Mariusz
RUTKOWSKI Maciej
T127Team Sprint7M 2400:00:0002:04:29.8502:04:29.85+00:41:4711:195.3
28SZADEJKO Adam S065GDYNIASprint - M19M 2500:00:0002:06:35.2002:06:35.20+00:43:5311:305.2
29CICHAŃSKI Bartosz S016Sprint - M20M 2600:00:0002:07:10.1502:07:10.15+00:44:2811:335.2
30BARTECKA Ewelina S050Wiarus ObornikiROŻNOWOSprint - K3K 300:00:0002:09:10.8002:09:10.80+00:46:2811:445.1
31DOLATA Krzysztof S049Wiarus ObornikiOBORNIKISprint - M21M 2700:00:0002:09:11.2502:09:11.25+00:46:2911:445.1
32ROŚ Jakub A089RUMIASprint - M22M 2800:00:0002:09:20.1502:09:20.15+00:46:3811:455.1
33- - A094  200:00:0002:09:51.5502:09:51.55+00:47:0911:485.1
34DUSZEŃKO Dawid S060Devil’s GhostMŁAWASprint - M23M 2900:00:0002:10:35.0502:10:35.05+00:47:5211:525.1
35PRUSAK Bartosz S025Wojownicy WódyGDAŃSKSprint - M24M 3000:00:0002:11:13.1502:11:13.15+00:48:3111:555
36RYCHERT Seweryn A091Sprint - M25M 3100:00:0002:13:25.1502:13:25.15+00:50:4312:074.9
37TOMASZEWSKA Kinga S063NOWA WIEŚSprint - K4K 400:00:0002:13:50.6502:13:50.65+00:51:0812:104.9
38DUSZEŃKO Wojciech S059Devil’s GhostMŁAWASprint - M26M 3200:00:0002:14:10.7502:14:10.75+00:51:2812:114.9
39SZULC Szymon S046BIAŁOGARDSprint - M27M 3300:00:0002:16:23.9002:16:23.90+00:53:4112:234.8
40ZABRONI Rafał S01021 Przemyska Drużyna HarcerskaPRZEMYŚLSprint - M28M 3400:00:0002:17:02.6502:17:02.65+00:54:2012:274.8
41KUBIK Karol S040WARSZAWASprint - M29M 3500:00:0002:17:08.5502:17:08.55+00:54:2612:284.8
42FURMANIAK Mateusz S032Husaria Race TeamMROWINOSprint - M30M 3600:00:0000:20:0002:18:02.0002:18:02.00+00:55:1910:435.6
43KWIATKOWSKI Tomasz
KOWNACKI Krzysztof
T125Team Sprint8M 3700:00:0002:19:31.4002:19:31.40+00:56:4912:414.7
44KULCZAK Paweł S003Decora Running TeamBRODOWOSprint - M31M 3800:00:0002:19:32.3002:19:32.30+00:56:5012:414.7
45SIPIORA Szymon S064KOLECZKOWOSprint - M32M 3900:00:0002:19:33.2502:19:33.25+00:56:5112:414.7
46LITZAU Michał S002WŁADYSŁAWOWOSprint - M33M 4000:00:0002:19:49.7502:19:49.75+00:57:0712:424.7
47KOWALSKI Tomasz S001GLIWICESprint - M34M 4100:00:0002:21:31.4502:21:31.45+00:58:4912:514.7
48WĘGIEL Andrzej S036DZIERŻONIÓWSprint - M35M 4200:00:0002:21:45.4502:21:45.45+00:59:0312:534.7
49KRASOŃ Jan S074Sprint - M36M 4300:00:0002:22:51.7502:22:51.75+01:00:0912:594.6
50POŁOMSKI Marcin S055RUDNOSprint - M37M 4400:00:0002:25:31.3002:25:31.30+01:02:4913:134.5
51KNITTER Marek S052STAROGARD GDAŃSKISprint - M38M 4500:00:0002:25:31.8002:25:31.80+01:02:4913:134.5
52BANDOSZ Radosław
DRESLER Bartosz
T100Jw 1889 LęborkSIEMIROWICETeam Sprint9M 4600:00:0002:25:50.2002:25:50.20+01:03:0813:154.5
53DATTA Dawid S073Sprint - M39M 4700:00:0002:26:30.0002:26:30.00+01:03:4713:194.5
54JONDA Michał S035STANICASprint - M40M 4800:00:0002:26:53.7002:26:53.70+01:04:1113:214.5
55KOŚKA Aleksandra S030Husaria Race TeamPOZNAŃSprint - K5K 500:00:0002:27:53.8002:27:53.80+01:05:1113:264.5
56BŁASZCZYK Brunon
BŁASZCZYK Dominika
T101Grażynki OCRKONSTANCIN-JEZIORNATeam Sprint10M 4900:00:0002:29:36.1002:29:36.10+01:06:5313:364.4
57GURBIEL Tomasz H019GDYNIASprint - M41M 5000:00:0002:30:21.1502:30:21.15+01:07:3913:404.4
58KRZYWICKI Marcin
ZUCHOWICZ Bartek
T108ZG RUDNA TEAM 13GŁOGÓWTeam Sprint11M 5100:00:0002:31:26.4502:31:26.45+01:08:4413:464.4
59KURPIEWSKI Piotr
KURPIEWSKI Marcin
T111SKARBIMIERZYCETeam Sprint12M 5200:00:0002:31:49.7502:31:49.75+01:09:0713:484.3
60RÓŻYCKI Adrian
BAJDALA Robert
T117Jedziemy z tym koksemWARSZAWATeam Sprint13M 5300:00:0002:32:05.6502:32:05.65+01:09:2313:494.3
61KOLK Andrzej
SZMYT Dawid
T10449 Baza LotniczaTeam Sprint14M 5400:00:0002:34:39.9502:34:39.95+01:11:5714:034.3
62HEIDAK Piotr S026BYDGOSZCZSprint - M42M 5500:00:0002:35:06.0502:35:06.05+01:12:2314:064.3
63KAMIŃSKI Adam Kaminski S007LONDONSprint - M43M 5600:00:0002:35:20.7002:35:20.70+01:12:3814:074.2
64ADAMCZYK Natalia S043AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHŁODYGOWICESprint - K6K 600:00:0000:40:0002:43:31.0002:43:31.00+01:20:4811:135.3
65- - A093Sprint - M44M 5700:00:0002:47:55.5002:47:55.50+01:25:1315:153.9
66JUREKO Robert S012BRANIEWOSprint - M45M 5800:00:0002:48:10.2502:48:10.25+01:25:2815:173.9
67KOZŁOWSKI Mikołaj S057INOWROCŁAWSprint - M46M 5900:00:0002:49:44.7502:49:44.75+01:27:0215:253.9
68RYNKIEWICZ Damian
SZMAGALSKI Michał
T118TUREKTeam Sprint15M 6000:00:0002:50:17.8502:50:17.85+01:27:3515:283.9
69PRZERYWACZ Michał
KARCZEWSKI Marcin
T116BEŁCHATÓWTeam Sprint16M 6100:00:0002:50:29.8002:50:29.80+01:27:4715:293.9
70S Tom S053ftwSTARA HUTASprint - M47M 6200:00:0002:51:05.1002:51:05.10+01:28:2215:333.9
71CYGERT Magdalena S072MALBORKSprint - K7K 700:00:0002:52:55.1002:52:55.10+01:30:1215:433.8
72NARKUN Agnieszka S067GDYNIASprint - K8K 800:00:0002:53:14.3002:53:14.30+01:30:3215:443.8
73DOMOSŁAWSKA Joanna S061WROCŁAWSprint - K9K 900:00:0002:53:49.8502:53:49.85+01:31:0715:483.8
74DOMOSŁAWSKI Paweł S062WROCŁAWSprint - M48M 6300:00:0002:53:50.7502:53:50.75+01:31:0815:483.8
75GRABOWSKI Zbigniew S013ŁOMIANKI DOLNESprint - M49M 6400:00:0002:53:58.1002:53:58.10+01:31:1515:483.8
76SARBINOWSKA Ola
BILIŃSKA Agnieszka
T120ProgressGŁOGÓWTeam Sprint17K 1000:00:0002:54:44.2002:54:44.20+01:32:0215:533.8
77PĘCZKOWSKI Jarosław S051WARSAWSprint - M50M 6500:00:0002:55:46.8502:55:46.85+01:33:0415:583.8
78GÓRECKI Wojtek S058STAPORKÓWSprint - M51M 6600:00:0002:55:57.5502:55:57.55+01:33:1515:593.8
79KUBOT Mateusz
FRYCZ Andrzej
T109KĘPNOTeam Sprint18M 6700:00:0002:57:12.7502:57:12.75+01:34:3016:063.7
80DUSSEL Marcin S034SZCZECINSprint - M52M 6800:00:0002:58:54.2502:58:54.25+01:36:1216:153.7
81SKORNÓG Adriana
RADOMSKI Kacper
T122GDYNIATeam Sprint19K 1100:00:0003:03:16.9503:03:16.95+01:40:3416:393.6
82DUDA Gosia
KUREK Anna
T105Gąski GłogówGŁOGÓWTeam Sprint20K 1200:00:0003:03:44.9503:03:44.95+01:41:0216:423.6
83KARWASZ Krzysztof S031KWAKOWOSprint - M53M 6900:00:0003:04:22.6503:04:22.65+01:41:4016:453.6
84BĄK Sybilla H010Sprint - K10K 1300:00:0003:06:28.5003:06:28.50+01:43:4616:573.5
85WYSOCKA Edyta S070Sprint - K11K 1400:00:0003:06:28.8003:06:28.80+01:43:4616:573.5
86JACYNA Emilia S047WROCLAWSprint - K12K 1500:00:0003:11:22.9003:11:22.90+01:48:4017:233.4
87AFTYKA Joanna S048WROCŁAWSprint - K13K 1600:00:0003:11:23.2003:11:23.20+01:48:4117:233.4
88ANDRZEJEWSKI Miłosz 'rambo' S019Body Art WarriorsSTĘSZEWSprint - M54M 7000:00:0003:14:04.4003:14:04.40+01:51:2217:383.4
89SELIGA Ania 'czaki' S020Body Art WarriorsSTĘSZEWSprint - K14K 1700:00:0003:14:05.1003:14:05.10+01:51:2217:383.4
90SALA Pawel
BAŃKOWSKI Artur
T119BulletRunTENCZYNTeam Sprint21M 7100:00:0003:16:31.8003:16:31.80+01:53:4917:513.4
91ZAJEZIERSKI Kamil S008PRZEMYŚLSprint - M55M 7200:00:0003:17:55.7003:17:55.70+01:55:1317:593.3
92JĘDYCZOWSKI Maciej S01521PDHPRZEMYŚLSprint - M56M 7300:00:0003:21:19.5003:21:19.50+01:58:3718:183.3
93WILAMOWSKI Michał S037MOGILNOSprint - M57M 7400:00:0003:25:21.3003:25:21.30+02:02:3918:403.2
94PIĘTKA Paula
AJZAK Elżbieta
T115Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKTeam Sprint22K 1800:00:0000:20:0003:37:22.0003:37:22.00+02:14:3917:563.3
95SZLACHCIC Aleksander
MRÓZ Beniamin
T123WROCŁAWTeam Sprint23M 7500:00:0000:20:0003:50:20.0003:50:20.00+02:27:3719:073.1
96LEŚNIEWSKA Lilianna
KOS Karolina
T112Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWATeam Sprint24K 1900:00:0000:20:0003:55:01.0003:55:01.00+02:32:1819:323.1
97ZAWADZKI Arkadiusz S042BISZTYNEKSprint - M58M 7600:00:0004:08:14.7504:08:14.75+02:45:3222:342.7
98ZAWADZKI Tomasz S041GÓROWO IŁAWECKIESprint - M59M 7700:00:0004:08:14.9004:08:14.90+02:45:3222:342.7
SOSNOWSKI Piotr H003Sprint - M00:00:0002:04:37.0002:04:37.000:005.3
Znaleziono 99 wynik(ów)