BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2020 - BIEG MAŁEGO KOMANDOSA 11-13 LAT

Organizator:
OCR Events
Data:
2020-08-30
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
1.4 km
Zgłoszonych:
37
Wystartowało:
44
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
43
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu0.7kmCzas
netto
1.4km
Czas
brutto
1.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TESKA Patrycja 115Dziewczynki1K 100:00:0100:04:2500:09:28.2500:09:30.10 6:468,9
2KNAP Karol 196Chłopcy1M 100:00:0100:05:2800:10:45.6500:10:47.20+00:01:177:417,8
3HRĘGIELSKI Filip 82Chłopcy2M 200:00:0100:05:2300:10:54.9500:10:56.35+00:01:267:477,7
4WERONKO Krzysztof H095GDAŃSKChłopcy3M 300:00:0200:05:1900:11:14.6500:11:16.80+00:01:468:017,5
5PRACHNIO Franek 83Chłopcy4M 400:00:0200:05:4500:11:15.0500:11:17.80+00:01:478:027,5
6TORLIŃSKA Julka 274Dziewczynki2K 200:00:0200:05:1200:11:20.7000:11:23.35+00:01:538:067,4
7WIETESKA Stanisław 234Chłopcy5M 500:00:0200:05:2800:11:24.6500:11:26.80+00:01:568:087,4
8LACEK Dominika 273Dziewczynki3K 300:00:0000:05:1000:11:31.3500:11:31.35+00:02:018:137,3
9GŁOWACKA Malwina 106Dziewczynki4K 400:00:0100:05:4000:11:33.8500:11:35.75+00:02:058:157,3
10ROKOSZ Juliusz 211Chłopcy6M 600:00:0200:05:3800:11:49.3500:11:51.70+00:02:218:267,1
11BURZA Magdalena 145Dziewczynki5K 500:00:0300:05:5100:12:11.1500:12:14.20+00:02:448:426,9
12SARAWI Natalka 270Dziewczynki6K 600:00:0200:06:1600:12:12.3000:12:14.80+00:02:448:426,9
13JÓŹWICKI Szymon 215Chłopcy7M 700:00:0200:06:1000:12:35.1500:12:37.15+00:03:078:596,7
14STARTEK Eryk 208Chłopcy8M 800:00:0200:05:5600:12:44.2000:12:46.55+00:03:169:056,6
15NIEDZIELSKA Zofia 133Dziewczynki7K 700:00:0100:05:5400:12:51.2000:12:53.05+00:03:229:116,5
16DUBIELECKI Artur 182Chłopcy9M 900:00:0200:06:2900:12:54.7000:12:56.70+00:03:269:126,5
17WERONKO Grzegorz H004STARGARDChłopcy10M 1000:00:0300:06:3300:12:54.8000:12:57.85+00:03:279:126,5
18STRONGOWSKI Mateusz 141Chłopcy11M 1100:00:0200:06:2500:13:02.6000:13:05.15+00:03:359:196,4
19SZAMOTULSKA Kinga 218Dziewczynki8K 800:00:0200:06:1900:13:05.1500:13:07.35+00:03:379:206,4
20ŻUŁAWSKA Aniela 290Dziewczynki9K 900:00:0300:07:0600:13:23.7500:13:27.00+00:03:569:346,3
21PRACHNIO Rozalia 81Dziewczynki10K 1000:00:0300:06:3400:13:25.7000:13:29.55+00:03:599:356,3
22 253  100:00:0200:06:2700:13:33.2500:13:36.00+00:04:059:416,2
23KOCHANIAK Jędrek 232Chłopcy12M 1200:00:0300:06:3700:13:51.9000:13:55.60+00:04:259:546,1
24 194  200:00:0000:06:3100:14:08.5000:14:08.50+00:04:3810:055,9
25MARSKI Aleksy 293Chłopcy13M 1300:00:0300:07:2200:14:20.9000:14:24.45+00:04:5410:155,9
26PUCIŁOWSKI Tomek 158Chłopcy14M 1400:00:0300:06:4800:14:23.0000:14:26.25+00:04:5610:165,8
27 288  300:00:0100:06:1100:14:28.1500:14:29.75+00:04:5910:205,8
28 112  400:00:0300:06:4500:14:49.6000:14:52.70+00:05:2210:355,7
29 280  500:00:0200:06:2600:15:08.3000:15:10.40+00:05:4010:485,6
30 279  600:00:0100:07:1800:15:32.9000:15:34.75+00:06:0411:065,4
31TUROWSKI Marcin 250Chłopcy15M 1500:00:0200:07:1900:15:35.0000:15:37.75+00:06:0711:075,4
32PIETRASZKO Dawid 251Chłopcy16M 1600:00:0200:07:3100:15:53.8500:15:56.65+00:06:2611:215,3
33LASZCZYK Filip 245Chłopcy17M 1700:00:0200:07:4400:15:54.2500:15:56.75+00:06:2611:215,3
34FURMAŃSKA Ewa 223Dziewczynki11K 1100:00:0300:06:5500:15:55.2000:15:58.75+00:06:2811:225,3
35WĘGRODZKA Julia 181Dziewczynki12K 1200:00:0200:07:2800:15:58.9000:16:01.70+00:06:3111:255,3
36NOWAK Dorota 187Dziewczynki13K 1300:00:0300:07:3100:16:04.4000:16:07.80+00:06:3711:285,2
37WIŚNIEWSKA Pola 185Dziewczynki14K 1400:00:0400:07:5800:16:08.0000:16:12.10+00:06:4211:315,2
38RUSAK Mikołaj 127Chłopcy18M 1800:00:0300:07:5100:16:10.5500:16:14.00+00:06:4311:335,2
39MACHAŁA Katarzyna 111Dziewczynki15K 1500:00:0300:07:5500:16:28.5500:16:32.00+00:07:0111:465,1
40ANDRZEJEWSKI Maksymilian 249Chłopcy19M 1900:00:0100:07:0700:16:42.0500:16:44.00+00:07:1311:565,0
41 282  700:00:0200:08:1300:16:49.2000:16:51.85+00:07:2112:005,0
42MIKOŁAJCZYK Patryk 130Chłopcy20M 2000:00:0300:07:5700:16:49.4500:16:53.10+00:07:2312:015,0
43SZATYBEŁKO Anna 212Dziewczynki16K 1600:00:0300:09:3500:19:30.4500:19:34.40+00:10:0413:564,3
44WERONKO Michał H002LEGIONOWOChłopcy21M 2100:00:0200:06:34+00:02:099:226,4
Znaleziono 44 wynik(ów)